problemiki ze skórą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-03, 08:12   #1
Reginka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1

problemiki ze skórą


hej wszystkim!!
mam do was prośbe...pomozecie chyba no nie/?
mam mieszana wrazliwą cere..uzywam obecnie kosmtyków erisa czerwonej wersji jak na razie jest cool tylko ze problem polega na tym ze w szkole u nas jest strasznie suche powietrsze bo grzeją kaloryfery na cała pare..a wiec chodzimy w krótkich rekawkach)ale mi jest z tym niedobrze bo moja skóra wtedy jest sucha i zaczerwieniona dopiero jak jestem w domu wraca do normalnego stanu czyli jest blada!!moze znacie jakies kremy do tego rodzaju cery..moze te których uzywam nie sa odpowiednie dla 18latki????pani Beato prosze mi pomóc!!!!
Reginka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 16:19   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: problemiki ze skórą

Jeśli masz na mysli czerwoną serię Pharmaceris to na pewno nie zaszkodzi Ci. Obawiam się, że nie ma mądrej rady na zbyt wysoką temperaturę - to pewnie główna przyczyna zaczerwienienia skóry, skoro jak piszesz - mija to po powrocie do domu [img]icons/icon7.gif[/img] Na suche powietrze w otoczeniu można już łatwiej poradzić - spróbuj sobie dobrać jakiś tonik do zraszania buźki i może jeszcze leciutki krem lub emulsję nawilżającą, moze być z tych tanich a całkiem przyzwoitych (np. Ziaji)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.