Lysanel mat a opalanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-11, 19:20   #1
diunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 19

Lysanel mat a opalanie.


Witam!Z chęcią dowiem się jak wygląda kwestia opalania (chodzi mi o solarium) w związku z używaniem kremu lysanel mat.Przeczytalam juz wiele opinii na temat kremu lysanel active i wszedzie tam pojawialo sie ostrzezenie aby nie korzystac ,w czasie jego stosowania, z kapieli slonecznych.Czy taka sama regula dotyczy kremu mat,ktory jest reklamowany jako krem na dzien i z tego co sie orientowalam jest zdecydowanie slabszy od kremu active?Jesli uzywanie tego kremu nie byloby wskazane na lato i konieczne byloby zrezygnowanie z korzystania z solarium to chetnie dowiem sie co rownie skutecznie zmatowi moja twarz i pozwoli na korzystanie ze slonca.Dermatolog polecil mi serie lysanel glownie z powodu swiecenia sie mojej twarzy.Zasugerowal mi zel lub kostke do mycia do mycia lub wlasnie krem lysanel mat.Jak wspomnialam problemem jest swiecenie mojej twarzy stad zdecydowalam sie kupic krem mat,ale mam wiele wyzej wymienionych watpliwosci.Pani dermatolog nie zabronila mi opalania (byle byloby one w rozsadnych ilosciach),ale po tym czego sie naczytalam mam spore watpliwosci...Tak wiec wracajac do sedna-czy stosowanie kremu lysanel mat wyklucza korzystanie z solarium(czy mozna np dzien przed opalaniem sie nie uzywac kremu i spokojnie isc sie opalac)?Jesli tak to co polecalaby pani na zmatowienie mojej twarzy?PS.Na twarz uzywam rowniez Zinerytu z powodu problemow z cera i jak na razie czekam na efekty..Pozdrawiam!
diunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:51   #2
Megi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Re: Lysanel mat a opalanie.

Też mam podobne wątpliwości ale jakoś nikt do tej pory nie potrafił ich jednoznacznie rozwiać więc z niecierpliwością będę czekać na odpowiedź pani Beaty.
Megi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:12   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Lysanel mat a opalanie.

Krem Lysanel Mat zawiera tylko 3,8% kwasów AHA i BHA, 0,6% kwasu azeleinowego - nie widzę przeciwskazań do opalania podczas używania tego kremu, jednak Ty piszesz ,że masz problemy z cerą i stosujesz Zineryt, opalanie w solarium może zaostrzać zmiany skórne -dopóki nie wyleczysz skóry nie opalaj sie w solarium (chyba ,że dermatolog zaleci - zdarza się ,że lekarz uzna ,że będzie to pomocne w czasie kuracji)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.