ciag dalszy problemu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-07, 19:20   #1
crowM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2

ciag dalszy problemu


nieprzyjemny zapch z jamy ustnej mogę wykluczyć na 100% - jestem w stalym kontakcie z dentysta, pot też odpada bo od kąd stosuje antyperspirant zapach potu tez zniknal.
Moj cera jest o tyle dziwna ze czesto luszczy mi sie z wysuszenia mimo iz brdzo mi sie przetluszcza. Nie mam ropnych wypryskow ale zdzaj sie zaskorniki (otwrte i zamkniete). Co poleccie do mycia twarzy byleby nie bylo sliskie pod dotykiem. Powiem wam ze jak dla mnie najlepsze jest mydlo FA (np) bo nie jest sliskie ani podczs mycia ani przy splukiwaniu. niestety wlasnie po nim mam strsznie sucha skore.
crowM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-07, 22:49   #2
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: ciag dalszy problemu

Tłusta cera równiez może byc przesuszona! Bardzo czesto to sie zdarza, gdy traktujemy ja zbyt agresywnie. Zrezygnuj z używania mydła. Zaopatrz sie w jakis delikatny preparat do mycia twarzy (żel, płyn, krem...), najlepiej nie do cery trądzikowej lecz do delikatnej, wrażliwej. Mozesz wyszukać cos z produktów recenzowanych w KWC, poczytac opinie - pomogą ci w wyborze.http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=15
Nawilżaj buzię bo umyciu i po goleniu, np. balsamem po goleniu lub kremem nawilżającym - zlikwidujesz przesuszenia i buzia nie bedzie sie przetłuszczac próbujac nawilżyc przesuszona cerę.

Co do zapachu- powinieneś skorzystać z porady dermatologa. Dziwna sprawa z tym przykrym zapachem skóry...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.