Czy jest tu ktos z USA? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-07, 04:29   #31
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Czy jest tu ktos z USA?

Nie ma za co
Trzymam kciuki zeby Ci pomogl,ale mysle ze pomoze(ja mialam naprawde plamy pod pachami mokre i wstydzilam sie nosic jasnych bluzek,tylko czarne)a teraz problem z glowy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 04:32   #32
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Czy jest tu ktos z USA?

CzarnyElf napisał(a):
> Nie ma za co
Jest za co
> Trzymam kciuki zeby Ci pomogl,ale mysle ze pomoze(ja mialam naprawde plamy pod pachami mokre i wstydzilam sie nosic jasnych bluzek,tylko czarne)a teraz problem z glowy

No wlasnie mam ten sam problem A czarnych bluzek mam juz po dziurki w nosie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 04:50   #33
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Czy jest tu ktos z USA?

na pewno bedzie dobrze,on jest bardzo skutecznyJa czarne bluzki wywalilam jak zaczelam go uzywacTylko zastosuj sie do instrukcjii nie mozna golic pach przed uzywaniem m.in bo bedzie szczypac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 17:42   #34
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Czy jest tu ktos z USA?

e_v_e - rowniez mam problem z tradzikiem na plecach, ramionach ostatnio kupilam sobie specjalny zel firmy Haba - z serii Perfect Purity - Acne Body Wash - uzywam od kilu dni i juz widze znaczna poprawe Zaplacilam za niego okolo 4$, mysle, ze warto sprobowac

Czarny Elf - dzisiaj kupilam Certain Dri i od dzisiejszej nocy zaczynam stosowanie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 17:45   #35
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Czy jest tu ktos z USA?

Czarownicagosia
Napewno po 1 zastosowaniu zauwazysz roznice

dzieki za polecenie tego zelu,wyprobuje(tez mam ostanio taki sam problem,juz sobie rady dac nie moge ,nic nie pomaga
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 14:35   #36
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: Czy jest tu ktos z USA?

no dokladnie, twoja dewiza WSZĘDZIE DOBRZE, GDZIE NAS NIE MA to swieta prawda!! teraz mnie tak tam ciagnie, marze tylko o tym zeby wyjechac, niby slysze od wielu ludzi to co powiedzialas o mentalnosci Amerykanow, ale mimo wszystko narazie mnie to nie odstrasza.A z drugiej strony wiem, ze jak juz pojade, to na pewno nie na stale.Wiem, ze jak ty, nie dalabym rady,zobaczylabym jak jest naprawde,a nie tylko przez pryzmat wyobrazen o american dream, i chetnie wrocilabym do domku! ale o tym to trzeba sie przekonac na wlasnej skorze
a tak na marginesie, bo jestem ciekawa, jak ci sie zyje po fil ang w naszym kraju?? chociaz na to chyba sie nie narzeka,zawsze jest zapotrzebowanie na anglistow
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 14:55   #37
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Re: Czy jest tu ktos z USA?

nie wiem czy moge tu o to pytac, ale moze któraś z Was ma na zbyciu książki pisane w jezyku angielskim tu jest moje ogloszenie na targowisku wiec piszcie jesli cos posiadacie http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1110633514
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-12, 15:03   #38
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: Czy jest tu ktos z USA?

hej, ja jeszcze na ten temat cosik chcialam dorzucic
fakt, ze ciezko sie dostac, bo jest malo miejsc w porownaniu z innymi kierunkami (np 40), ale ja jestem przykladem na to,ze z wiedza wyniesiona tylko z liceum, bez zadnego kontaktu z jezykiem za granica, jest sie w stanie dostac a potem na studiach jest ten plus, ze skoro tak wielki przesiew byl prze examach wstepnych, to juz tak bardzo nie wyrzucaja w sesjach( chociaz to zalezy od tego, czy sie w ogole cos robi, uczy, ale jesli tak, to wg mnie nie ma problemu z utrzymaniem sie na studiach ).
Fakt, ze na poczatku trzeba sie przywyczaic do english only na wykladach (heh wykladach, u nas to prawie same cwiczenia obowiazkowe) ale to naprawde nie problem, szczegolnie,ze dzieki temu osluchujesz sie z jezykiem,a to tylko plus !!
Rzeczywiscie, trzeba duzo czytac, duzo pracowac samemu, zeby byc na biezaco, sesje sa ciezkie, ale do przezycia
Ale ja i tak jestem zdania ze same studia nie wystarcza, i jesli ktos chce powiedziec, ze naprawde dobrze zna ang, musi wyjechac gdzies, zeby pobyc w srodowisku native speakerow i zdobyc wlasciwy akcent!! mozna miec wiedze teoretyczna, znac wszystkie zasady, regulki, gramatyke perfect, ale co z tego, jesli w momencie kiedy sie trzeba odezwac, to zenada,zero akcentu,albo polish english!! wg mnie, kontakt z ang tylko na uczelni to zdecydowanie za malo!to tylko takie moje skromne zdanie no i tak tylko na marginesie
Agateczko, jesli czujesz, ze to jest to, i chcesz wybrac ten kierunek, to nie zniechecaj sie tym, ze inni mowia jak jest ciezko!!! wiem z wlasnego doswiadczenia,ze to nie ma sensu, bo inni mnie wczesniej nastraszyli ze sobie nie poradze bla bla bla, a tu co?? heh po pierwsze to sie dostalam, chociaz nikt w to nie wierzyl heheh a po drugie radze sobie dobrze i tak bedzie dalej wiec naprawde, to jest bardzo subiektywne, ile ktos musi sie uczyc zeby sie nauczyc, dla ciebie to wcale nie musi byc ani takie czasochlonne ani pracochlonne, jesli nie sprobujesz (ze strachu) to sie nigdy nie przekonasz!!!wszystko jest do przezycia powodzenia!
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 15:09   #39
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Re: Czy jest tu ktos z USA?

dzieki juz wiem, ze bede probowala sie dostac, jeśli sie dostane to bede,a jeśli nie to moze w przyszlym roku a do NKJO nie pojde bo tam sie słono płaci i podobno 'student' nie ma statusu studenta tylko słuchacza
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 15:29   #40
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: Czy jest tu ktos z USA?

no to super !! dobra decyzja jesli tylko uwierzysz w siebie to na pewno sie uda! powodzenia, bede trzymac za ciebie (no i wlasnie,po co placic za studia jak mozesz za darmo )
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 21:10   #41
aries1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 16
GG do aries1
Re: Czy jest tu ktos z USA?

ask@ napisał(a):
> no to super !! dobra decyzja jesli tylko uwierzysz w siebie to na pewno sie uda! powodzenia, bede trzymać za Ciebie (no i wlasnie,po co placic za studia jak mozesz za darmo )

ja też trzymam kciuki. Zyje się tylko raz (podobno), więc try everything & don't look back
aries1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-25, 16:41   #42
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Czy jest tu ktos z USA?

CzarnyElf napisał(a):

> Napewno po 1 zastosowaniu zauwazysz roznice

Tak, ten antyperspirant naprawde dziala
Polecam wszystkim, jesli macie do niego dostep
Jeszcze raz dziekuje Elfiku Zapomnialam juz o plamach pod pachami!!!
Certain Dri i po problemie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 05:51   #43
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Czy jest tu ktos z USA?

To swietnie ze Ci pomogl Ciesze sie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.