alergia? podrażnienie?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-29, 18:21   #1
Poohatka
Rozeznanie
 
Avatar Poohatka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 625
GG do Poohatka
Question

alergia? podrażnienie?:(


Hej, chcialam prosic Was o pomoc, gdyz stalo sie cos, co zaczyna mnie juz niepokoic
Kilkakrotnie mialam podrazniona skore twarzy, dermatolog stwierdzil, ze to od wody, zalecil kilka dni nie myc sie woda i faktycznie niedlugo wszystko wracalo do normy. Jednak ook. 3 tygodni temu i dzis rano pojawilo sie cos podobnego, tyle ze z "podwojna"sila. Oprocz mikroskopijnych "krostek" na brodzie zauwazylam male jakby babelki, a gdy jednego dotknelam pokazala sie kropelka wody...Nie mam pojecia co to jest, swedzi... Jestem alegriczka, ale moja skora nigdy nie byla zbyt wrazliwa. Jedyne co moze to powodowac to chyba pot...i wtedy i wczoraj byl okropny upal, a ja meczylam sie w srodkach komunikacji miejskiej w zakorkowanej Lodzi, spocilam sie jak prosiaczek...Jesli ktoras z Was mialam cos podobnego(nie zycze Wam, bron Boze)lub moze domyslac sie co to jest i zna sposob na szybkie sie pozbycie, bylabym wdzieczna.
ach!dodam, ze wtedy zeszlo samo chyba po kilku dniach. od tamtej pory nie zmienialam kosmetykow ani nic z tych rzeczy.
Pozdrawiam goraco i prosze o pomoc
Poohatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 20:55   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: alergia?podraznienie?:(

może to potówki?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.