Jak pozbyć się suchej skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-23, 22:14   #1
szpakik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1

Jak pozbyć się suchej skóry


Mam suchą skórę na twarzy z powodu częstego mycia mydłem. Codziennie muszę po kilka razy przemyć twarz zimną wodą, żeby nie była ona zaczerwieniona i żeby skóra z niej nie schodziła. Kiedy umyję twarz ciepłą wodą, czy dłużej
przebywam w miejscu gdzie coś się gotuje i jest para wodna lub działają
kaloryfery zaraz mam czerwoną twarz zwłaszcza w okolicy oczów i na
policzkach. Podajcie mi jakieś skuteczne metody w jaki sposób pozbyć się
suchej skóry i przywrócić jej dawny stan, najlepiej, żeby były one naturalne, bo trochę boję się używać kosmetyków mając doświadczeniach z mydłem i innymi myjącymi płynami. Dziękuję za pomoc.
szpakik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 22:32   #2
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Jak pozbyć się suchej skóry

szpakik napisał(a):
> żeby były one naturalne, bo trochę boję się używać kosmetyków mając doświadczeniach z mydłem i innymi myjącymi płynami. Dziękuję za pomoc.

Mydlo zdecydowanie nie nadaje sie do mycia delikatnej skory twarzy, o czym niestety mialas(es) okazje sie przekonac. Zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest dobranie zelu lub podobnego produktu do mycia Twego rodzaju cery (na wizazu w artykulach powinien byc opis). Proponuje rowniez stosowac tonik, ktora poprawia nawilzenie i kondycje skory. Warto tez pomyslec o jakims nawilzaczu, to wszystko razem powinno Ci przywrocic zdrowy wyglad cery i zapobiec pozniejszym problemom. Jest wiele firm produkujacych naturalne badz bezzapachowe kosmetykidla alergikow. Przeszukaj KWC - powodzenia!!!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 23:22   #3
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Jak pozbyć się suchej skóry

tylko nie myj jej mydlem i woda!! ach... kup sobie kosmetyki do suchej skory, np. Garnier oj...
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 23:42   #4
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Jak pozbyć się suchej skóry

witaj po pierwsze w odstawkę mydło - ono wysusza skórę, oraz może podrażniac wrażliwą skórę ! Najlepiej zaopatrz się w żel lub mleczko do mycia buzi - polecam bardzo delikatne z nivei dla cery wrażliwej z mikrogranulkami ( w tubce ) i dobry krem nawilzający do suchej skóry - polecam dax cosmetict re-lipit do suchej skóry bez ograniczeń wiekowych. Jesli tonik to bez alkoholu ! Jeśli chodzi o naturalne sposoby to ja się na nich nie znam, a sporo naturalnych roślinnych działa uczulająco i są naturalnymi podrażniaczami. Jeśli będziesz krem stosowac regularnie i zero mydła to skóra powinna się unormowac aha woda równiez wysusza skróee, także myć wodą przygotowaną ! powodzenia ! pozdrawiam
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.