nic nie pomaga na ten mój straszny trądzik!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-14, 15:26   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

nic nie pomaga na ten mój straszny trądzik!!


jejku! ja chyba niedługo wpadnę w depresję! od dawna wydaję masę kasy na kosmetyki "zwalczające" trądzik... nic mi nie pomaga! eh... używam żelu do mycia twarzy, toników, kremów antybakteryjnych, peelingów, maseczek, żelów punktowych itd. i nie widzę żadnego(!!!)efektu.
co jest ze mną nie tak?
co powinnam zrobią?
dermatolog? kosmetyczka?
pomóżcie mi!!
z góry dziękuję za posty i pozdrawiam serdecznie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 15:46   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: nic nie pomaga na ten mój straszny trądzik!!

Do listy lekarzy do odwiedzenia dodalbym raczej endokrynologa - do oznaczenia hormonow plciowych - jednoczesnie z ginekologiem i dermatologiem.

Takie konsylium powinno orzec o stanie Twojej gospodarki hormonalnej i wtedy moze dobraliby cos rozsadnego, co wyleczyloby przyczyne, a nie skutki [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 15:46   #3
DOROTIKO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 2
Re: nic nie pomaga na ten mój straszny trądzik!!

cześć. znam twój problem bo sama go kiedyś miałam.mi pomogła maść BENZACNE.na początku 5% potem po dwóch tygodniach 10%. smarowałam na noc dość grubą warstwę w miejscu wyprysków i po kilku tygodniach widać było efekty.do tej pory pozbyłam się tego okropieństwea.(nie przejmuj się tym że będzie ci przez pierwsze kilka dni będzie ci ściągało twarz to normalne.) jest jeszcze jedna zaleta tego żelu-kosztuje około 5zł.powodzenia w leczeniu.
ZGAGA napisał(a):
> jejku! ja chyba niedługo wpadnę w depresję! od dawna wydaję masę kasy na kosmetyki "zwalczające" trądzik... nic mi nie pomaga! eh... używam żelu do mycia twarzy, toników, kremów antybakteryjnych, peelingów, maseczek, żelów punktowych itd. i nie widzę żadnego(!!!)efektu.
> co jest ze mną nie tak?
> co powinnam zrobią?
> dermatolog? kosmetyczka?
> pomóżcie mi!!
> z góry dziękuję za posty i pozdrawiam serdecznie
DOROTIKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 19:05   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nie pomaga na ten mój straszny trądzik!!

Trądzik to choroba- leczy się ją u lekarza(lekarzy) a nie w drogerii. Wybierz się do specjalisty, skoro sama nie dajesz sobie rady.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 19:23   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nie pomaga na ten mój straszny trądzik!!

Hej!Także miałam taki problem,ale udało mi sie zwalczyć go przez dlugie stosowanie kremu: Skinoren.Polecila mi go p.dermatolog.Wydaje mi się, że jest dobry.A poza tym faktycznie wizyta u ginekologa może pomóc.Poprzez branie tabletek,reguluje sie gospodarkę hormonalną w organizmie,co nie doprowadza do tak rozognionych zmian na twarzy.
Justy napisał(a):
> Trądzik to choroba- leczy się ją u lekarza(lekarzy) a nie w drogerii. Wybierz się do specjalisty, skoro sama nie dajesz sobie rady.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.