Brwi...co zrobić aby włoski stały się gęściejsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-18, 17:31   #1
diarej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1
GG do diarej

Brwi.


Niedawno mialam przeszczep brwi, poniewaz nie mialam ich od urodzenia. Przeszczep polegal na tym, ze przeszczepiono mi troszke wlosow z glowy w miejsce brwii. Teraz nie wygladaja one calkem naturalnie no i skóra pod nimi jest biala. CZy mogBabym w takim przypadku skorzystac z usuwania zbednych wlosow laserem (poniewaz brwi sa za szerokie) i w jaki sposob sprawic zeby skora pod nimi byla taka jak cala twarz oraz co zrobic zeby wyglaaly w miare naturalnie.??????????????
diarej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-18, 20:57   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Brwi.

Ponieważ jesteś po dość powaznym zabiegu, proponuję żebyś poszła na konsultacje do chirurga plastyka albo dermatologa estetycznego i zapytała czy w miejscu po przeszczepie może być stosowany laser i czy te miejsca można na przyklad wytatuować (często tatuaż stosuje się na miejsca odbarwione, blizny. Dobiera się wtedy barwnik w odcieniu skóry). Jesli chodzi o kształt brwi to może wystarczy go wyrównać pensetą? Nie rób nic bez konsultacji z lekarzem bo możesz zupełnie zepsuć efekt...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 09:39   #3
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Brwi...co zrobić aby włoski stały się gęściejsze?

holla!mam pytanko odnośnie zbyt rzadkich włosków we brwiach, czy są dostępne jakieś odżywki przeznaczone do tego typu problemów,chciałabym je wzmocnić i sprawić aby trochę bardziej się zagęściły ,please-help me...
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 09:42   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Brwi...co zrobić aby włoski stały się gęściejsze?

Hmm nie wiem, ale po 1 stosuj odżywki do brwi i rzęs, np. oriflame po 24 zl. A po drugie, heh, słyszałam że któraś aktorka dla potrzeb filmu zgoliła brwi całkowicie, a później odrastały jej szybciej i były bardzo gęste i czarne Ale ten sposób Ci raczej odradzam

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 09:50   #5
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Re: Brwi...co zrobić aby włoski stały się gęściejsze?

hehe,ciekawy pomysł z tym zgoleniem...prawdę mówiąc już wcześniej myślałam o delikatnym przystrzyżeniu końcówek brwi,ale jakoś do tej pory się nie odważyłam Co do odżywki Oriflame, to spróbuję dowiedzieć się o niej czegoś więcej,ale jeśli ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe wskazówki,to chętnie ich wysłucham(...przeczytam)
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 09:57   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Brwi...co zrobić aby włoski stały się gęściejsze?

Jeśli z natury masz nie zbyt gęste brwi to niestety odżywki nie sprawią ,że brwi zgęstnieją. Kondycję włosków można jednak trochę poprawić - polecam :
- odżywka do brwi i rzęs Refectocil (w sklepach z art. fryzjerskimi, gabinetach kosmetycznych)
- smarowanie brwi wit.A+E (trzeba wycisnąć zawartość kapsułki)
- olejek rycynowy - czesanie(delikatne) brwi szczoteczką nasączoną tym olejkiem
- odżywka keratynowa Gal (kapsułki do włosów, paznokci)

Możesz też przyciemnić troszkę brwi henną - kolor podkreśli ich kształt i będą wyraźniejsze
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 10:09   #7
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Re: Brwi...co zrobić aby włoski stały się gęściejsze?

...co do gęstości moich włosków,to nie są one aż takie rzadkie,poprostu jakiś czas temu moja kumpela podająca się za "Super_Wyrywaczkę_Brw i" powiedziała,że zajmie się moimi brewkami - efekt był taki... ... Dlatego poszukuje jakichś dobrych odżywek,chciałabym, aby wróciły do dawnej postaci... Dziękuje za porady...myślę,że przy takiej gammie wskazówek będę miała w czym wybierać
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.