kosmetyczka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-12, 14:17   #1
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74

kosmetyczka...


wlasnie wrocilem od kosmetyczki(Czyszczenie) wygladam masakrycznie !!! wszedzie zaczerwienienia, plamy itd... wiedzialem ze troche bedzie podrazniona skora ale nie az tak !!! czy zejdzie mi to ????????????????????????? ?
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 14:33   #2
gosiaGG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 10
Re: kosmetyczka...

Nie martw się. Mam tylko nadzieję, że byłeś u dobrej kosmetyczki. Zaczerwienienia mogą być jeszcze przez kilka godzin. Skóra zostałą podrażniona, ale nie martw się, jutro będzie lepiej.
Jeśli to trądzik różowawy to trochę to potrwa, ale też po dniu lub dwóch będzie dobrze.
Pony
gosiaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 14:50   #3
drobinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 58
Re: kosmetyczka...

To ja chyba nie trafiałam do dobrej kosmetyczki (dlatego teraz unikam takich wizyt). Po zabiegach oczyszczających plamy i zaczerwienienia utrzymywały się ponad dwa tygodnie a w dodatku po kilku dniach bardzo intensywnie zaczęła mi się łuszczyć miejscami skóra. Nie wspomnę już o "pamiątce" w postaci kilku pękniętych naczynek. Za kazdym razem byłam u innej kosmetyczki w innym gabinecie i za każdym razem to samo. Wstydziłam się pokazać na ulicy i nijak nie mogłam tego zatuszować.
drobinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 15:16   #4
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kosmetyczka...

mam nadzieje ze to zniknie ale narazie jest fatalnie !!! nie mam tradziku rozowatego .. normalny mlodzienczy ale juz podleczony i wlasnie dlatego sie martwie bo 1000 razy gorzej wygladam niz przedtem...moge uzywac kosmetykow lagodzacych zaczerwienienia i podraznienia??(woda termalna , krem intolerantes z avene )??
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 20:04   #5
gosiaGG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 10
Re: kosmetyczka...

Po zabiegu kosmetycznym w gabinecie, nie powinieneś przynajmniej przez dobę dotykać twarzy. Nie myć jej i nie traktować kosmetykami. Na następny dzień możesz coś dla niej zrobić, ale środki kosmetyczne muszą być delikatne.Pod żadnym pozorem nie dłub nic przy twarzy palcami.
Pony
gosiaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 20:09   #6
gosiaGG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 10
Re: kosmetyczka...

Musisz mieć delikatną cerę, która wymaga troskliwej opieki. Jeżeli są zanieczyszczenia to należy je usunąć, ale kosmetyczka musi robić to delikatnie, w przeciwnym razie będą nieprzyjemne rezultaty w postaci popękanych naczynek. Najlepiej jeśli popytasz wśród znajomych, szczególnie osób które korzystają z gabinetów, o miejsca godne polecenia.
Pozdrowienia Pony
gosiaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 20:27   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kosmetyczka...

Jeśli masz w domu maść Tormentiol to możesz nią posmarować miejsca mocno podrażnione. Trochę dziwi mnie to ,że kosmetyczka wypuściła Cię z gabinetu z taką podrażnioną cerą - są teraz takie fajne,skuteczne maseczki, ampułki łagodzące ,że nie powinno być takich sensacji.Jeśli jutro skóra nadal będzie wyglądała źle to idź do tej kosmetyczki i pokaż jak wyglądasz - powinna Ci pomóc - może zastosować zabieg łagodzący, d'arsonval czy chociażby zimną maskę algową. Dla cery trądzikowej polecam zabieg firmy De Noyle's z maską Lodos (szczególnie dla cer podleczonych dermatologicznie) , do stosowania w domu świetna jest Żywa Ziemia Wulkaniczna (75ml - 50 zł)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-12, 20:43   #8
Reni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 31
Re: kosmetyczka...

Twarz po czyszczeniu ma prawo być zaczerwieniona, zwłaszcza jeżeli jest dotknięta trądzikiem. Nie powinna jednak goić się tygodniami, poniważ przez ten czas możesz "złapać" dodatkowe zakażenie na skórze. Przede wszystkim - kosmetyczka, która wykonywała czyszczenie powinna zaproponować Ci zabieg przyspieszający gojenie: np. przy pomocy aparatu z ozonem (darsonwalizacja), naświetlanie lampą Bioptron. Jeżeli jednak Twoja twarz nadal będzie wyglądała źle, konieczny będzie dermatolog.
Reni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 22:06   #9
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kosmetyczka...

no juz jest troche lepiej ale nadal sa czerwony punkty...ja mam taka skore ze jak ja dotkne to odrazu robi sie czerwona .. to nie jest jakis wielki gabinet wiec watpie zeby mieli tak takie urzadzenia jak mowilyscie....(male miasto)ja sie tam za duzo nie odzywalem bo nieznam sie na tym ... chcialem zeby zrobila swoje i wyjsc(50 zeta)...na koniec nalozyla mi jakis puder.. ble.. nie mam masci termantiol...moge sie posmarowac tym kremem avene intolerantes ????czy nie ??
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 22:59   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kosmetyczka...

Jeżeli czujesz potrzebę nałożenia kremu to możesz ten właśnie zastosować. A Tormentiol kup przy okazji jak będziesz w aptece - przydaje się gdy skóra jest podrażniona (Neo-Tormentil kosztuje ok.2,50zł a Tormentiol ok.5zł ).D'arsonval ma na pewno każdy gabinet kosmetyczny ,solux z niebieską lampą też powinien być ,a maseczki i ampułki łagodzące na pewno są nawet w najmniejszych gabinetach.A na przyszłość zamęczaj kosmetyczkę pytaniami po to przecież idziesz do gabinetu aby jak najwięcej dowiedzieć się o swojej skórze i o tym jak masz ją pielęgnować.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 23:06   #11
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kosmetyczka...

Skoro Pani tak mowi to pewnie tak jest hehe... niewiem czy czuje potrzebe nalozenia tego kremu tak pytam ... bo on troche lagodzi podraznienia... a ja nie chcialem sie pytac tej kosmetyczki o takie rzeczy .. pelno tam plotkujacych bab hehehe noale w sumie mila obsluga tylko zeby mi to zeszlo ...: ]]]a ta masc kupie : ]
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-13, 01:21   #12
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: kosmetyczka...

.. pelno tam plotkujacych bab hehehe noale w sumie mila obsluga tylko zeby mi to zeszlo ...:

Pełno plotkujących bab, powiadasz... To prawie jak na Wizażu hehe...

Trochę mnie przestraszyłeś bo ja też się wybieram pierwszy raz na czyszczenie. Nic to, trza być twardym a nie miętkim...

Życzę szybkiej poprawy stanu pyszczka
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 12:54   #13
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kosmetyczka...

buuuuuuuuuu
nic sie nie polepszylo;[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.