Clear Pore Treatment Neutrogeny, glinka zielona Argiletz- jak długo czekać na efekty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-06, 11:57   #1
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141

Clear Pore Treatment Neutrogeny, glinka zielona Argiletz- jak długo czekać na efekty?


Mam skórę dość problemową, dlatego uparcie przeszukuję zasoby Wizażu,by odnaleźć coś co pomoże. Kupilam Clear Pore Treatment Neutrogeny i zielonego Argiletza - tak zachwalanego. Szczególnie w przypadku glinki oczekiwałam jakiś efektów, a tu nic . W zasadzie nigdy nie miałam kosmetyku, o którym tak szczerze mogę powiedzieć, że coś zdziałał. Wiem - trzeba stosować regularnie, ale jak długo? Czy warto dłużej stosować dany specyfik jeśli po zużyciu jednego opakowania nie ma żadnych efektów? A może skóra się przyzwyczai i przestanie reagować na specyfik?
Czasem wątpię w sens stosowania kosmetyków,po co skoro nie widzę żadnego wygładzania, ściągania porów, rozjaśniania itp. Napiszcie prosze jak to jest u Was.
Aha dodam jeszcze, że niestety widoczne są raczej negatywne skutki niektórych kosmetyków np. po Lysanelu Mat na mojej twarzy wyskoczyło dużo bolacych krost - raczej nie będę próbować kremów z kwasami.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 12:49   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: jak długo czekać na efekty?

Napisz, jaki masz typ problemowej cery - wnioskuję, że rozszerzone pory? Jezeli możesz wyszczególnić, co i jak stanowi problem, na pewno będzie łatwiej coś Ci doradzić.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 14:05   #3
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: jak długo czekać na efekty?

Moja cera hmmmm - tłusta, która czasem zaczyna się łuszczyć, rozszerzone pory, zaskórniki, zawsze musi być chociaż mały pryszcz, no i na dodatek skórę mam bardzo płytko unaczynioną. Czyż nie brzmi to jak jakiś horror
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 21:22   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: jak długo czekać na efekty?

rozmiar porów jest uwarunkowany genami i niewiele da się tu zrobić. jeśli pory się rozszerzyły np. przez powstawanie w nich zaskórników, to można je trochę zmniejszyć, np. przy użyciu kwasów.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 22:01   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: jak długo czekać na efekty?

jeśli Twoja cera jest tłusta a nie oczyszczasz jej regularnie z zaskórników w gabinecie kosmetycznym to pory będą się coraz bardziej rozszerzały. Jeżeli nie ma ropnych zmian to warto oczyszczać skórę u dobrej kosmetyczki.Polecam także peeling kawitacyjny (znajdziesz posty na ten temat),zabiegi zmniejszające przetłuszczanie się skóry. Używaj kosmetyków o działaniu regulującym (ale uważaj na wszelkie mocno wysuszające).Wielkości porów skóry nie można zmienić (chyba ,że rozszerzyły się w wyniku zalegania w nich zaskórników),maseczki zwężające pory działają tylko doraźnie - ale warto je używać regularnie - skóra po maseczce oczyszczającej jest ładniejsza.
Na Lysanel wiele osób tak reaguje jak Ty - może spróbuj od łagodniejszych kosmetyków z kwasami - może być też tak ,że Twoja cera nie polubi kosmetyków z kwasami (i nie będzie poprawy wyglądu skóry tylko ciągle nowe krostki)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.