problrmy z cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-09, 19:14   #1
kaarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25

problrmy z cera


Witam serdecznie!!! Od kilku miesiecy zaczelam miec problemy z cera. Pod skora tworza mi sie takie male krosteczki - nie zaskorniki, po ich scisnieciu wychodzi bialo-zolta mazia - nie ropa. Cera jest cala w podskorne kropki. Co jednego sie pozbede, to za kilka dni pojawia sie pod skora kolejny. Bylam u dermatologa i zalecil mi branie witamin-pp, b2 oraz przemywanie twarzy rano i wieczorem plynem Aknemycin Plus. Niestety po kilkunastu dniach okazalo sie, ze jest to dla mnie za mocny srodek, gdyz robily mi sie szczypiace rany. Probowalam tez Normaderm. Rowniez bezskutecznie.
kaarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 21:15   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: problrmy z cera

Przede wszystkim nie wyciskaj zmian - tylko pogorszysz sytuację. Trudno bez oglądania cery stwierdzić co się dzieje z Twoją skórą, a tym samym jeszcze trudniej coś doradzić.W aptece kup preparat wspomagający pielęgnację skóry np. Sulfazin, lub inny może Justy coś doradzi?
Jeżeli Acnemycin był zbyt silny możesz spróbować innych preparatów - tonik Benzacne, roztwór olejku z drzewa herbacianego. Spróbuj pić zioła np. herbatki poprawiające przemianę materii -z baratka , lub gotowe przeciwko trądzikowi.
Powinnaś pójść jeszcze do innego dermatologa - być może potrzebny będzie lek do wewnętrznego stosowania.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.