Krem po Lysanelu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-15, 09:18   #1
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467

Krem po Lysanelu?


Od przeszło tygodnia używam na noc Lysanelu. Od kilku dni moja skóra jest tak przesuszona, że już nie mogę tego wytrzymać. Ile godzin można siedzieć w pracy ze ściągniętą skórą na twarzy i tylko o tym myśleć? Czy znacie jakieś kremy nawilżające, które są naprawdę nawilżające (a właściwie nawadniające)? Próbowałam już intensywnie nawilżającego Iwostinu, kremu do cery odwodnionej Yves Rocher i nic. Zastanawiam się, czy Vichy Thermal S2 będzie odpowiedni dla mojej mieszanej i zanieczyszczonej (stąd Lysanel) cery. Czy toto nie zatyka porów? Pomoooocy!
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 10:46   #2
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: Pomooooocy!

Wydaje mi się, że w takiej sutacji, gdy skóra baaaaardzo Ci się przesuszyła powinnaś zastosowac cos co można nazwac takim pogotowiem ratunkowym - krem Nanobase (w aptece ok. 18 zł). To dośc tłusty krem ale reguluje swietnie przesuszona skóre, przywraca ją do dobrego stanu. dosłownie po kilku uzyciach (na noc, bo tłuscioch z niego olbrzymi) wszystko wróci do normy. Wydaje mi się, że powinnaś zredukowac stosowanie lysanela do czasu aż, wszystko wróci do normy albo używac np co drugi dzień, i po 20 minutach nakładać cos nawilżającego. Poza tym Nanobase ma prosty skład i nie jest perumowany, nie podraznia, łagodzi wszelkie dolegliwości. A jak już nawilzysz dobrze skórę spróbuj czegos z aptecznych kremów nawilżających (np hydraphase LPR - nie zanieczyszcza porów).
Mnie dopadło też takie przesuszenie i Nanobase świetnie sobie poradził, dosłownie po kilku uzyciach (nie zatkał mi porów )
Pozdrawiam
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 12:14   #3
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: Pomooooocy!

Aby nawilzyć skórę powinnaś użyć kremu tłustego. Polecam krem tłusty Iwostin. Do smarowania na noc, bo pozostawia swiacącą powłokę. Do nabycia w aptekach za 18zł [75ml]
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 15:25   #4
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Pomooooocy!

Po zastosowaniu kremu matującego moja cera bardzo się przesuszyła. Pomógł mi nawilżający krem pielęgnacyjny Johnson's baby.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 21:40   #5
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Pomooooocy!

Ja w takim wypadku ratowałam się maseczką Dax Cosmetics z minerałami, bo miałam ponadto bardzo podraznioną skórę i to była naprawdę wielka ulga, wspaniale chłodziła i koiła Ale zawsze tę maseczke po pół godzinie ścierałam. Warto spróbowac , wydatek nie jest wielki ok 10 zł za U L G Ę...
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 22:36   #6
magdulek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 22
Re: Pomooooocy!

dla mnie nanobaza była za tłusta. Świetnie natomiast działała maseczka eris 24h regenerująca. Nakładasz na twarz grubszą warstwę i zostawiasz aż do wchłonięcia. Nadmiar możesz usunąć nawilżonym wacikiem. Można też nałożyć na noc. Lepij działa po delikatnym peelingu. Pzdr Maga
magdulek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 07:58   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Pomooooocy!

Dziewczyny, dzięki za sugestie. Chętnie wypróbuję.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.