Krem a golenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-08, 09:39   #1
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307

Krem a golenie


Witam
Zaopatrzylem sie niedawno w maly zestawik od Clarins - krem nawilzajacy do skory tlustej oraz zel regulujacy na noc. I dopiero teraz zauwazylem, ze mam problem - nie wiem jak to stosowac w miejscach, w ktorych sie gole. Czy np golic sie w srodku dnia, czy po nalozeniu balsamu odczekac jakis czas i wtedy nalozyc kosmetyk, czy moze przerzucic sie na zwykla wode po goleniu (szybciej sie wchlania a nawilzenie bedzie z kremu/zelu)?? Zarost rosnie mi powoli, gole sie codziennie rano lub wieczorem, bywaja nawet dni kiedy tego nie robie..
Prosze o rade
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 10:09   #2
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Krem a golenie

Mój Mężczyzna zaraz po goleniu używa kremu do twarzy i jest zadowolony. Nie bawi sie w balsamy po goleniu, bo tę funkcję spełnia krem. Dla jego skóry jest to światne rozwiązanie (ma normalną)
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 22:02   #3
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: Krem a golenie

Hmm, no moge sprobowac, ale mam watpliwosci, czy to wypali (kremik nie ma wlasciwosci leczniczych a to by sie przydalo jednak bo przy brodzie to sie nieraz cos dziabnie :/)
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 09:41   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Krem a golenie

kochaniuski jak golisz sie codziennie to ci raczej zarost szybko rosnie. Moj chlopek roztropek po goleniu uzywa balsami Nivea z rumiankiem. Ma wrazliwa skorke, ostsnio widzialam odmiane wszystkich balsamow Nivea ale w kremie tubka 50 ml myslalam zebyu mu kupic chodz balasam mu sie jeszcze nie skonczyl ale mysle ze wygobniejszy w uzyciu. Ale jak to moj chlopek on sie broni przed kosmetykami hihihihi. Ale ja mu kiedys kupie wersje do wrazliwej czyli to samo co ma teraz tylko wkremie. Moze tez sobie cos takiego kup nie koniecznie ten do wrazliwcow mozesz wybrac inna wersje. Ja wyprobowalam go w sklepie mialam miekka dlon po tym kremie wiec jal balasam lagodzi i jednoczesnie nawilza
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 09:42   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Krem a golenie

acha a jak potrzebujesz cos na syfki to stosuj zeli punktowy na syfki ja polecam ten z ATW cudo na ziolkach ale goi pieknie lepszy od Avon i Oriflame
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.