kosmetyki "gabinetowe" i zwykłe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-18, 21:21   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454

kosmetyki "gabinetowe" i zwykłe?


interesuje mnie pewna sprawa..czy kosmetyki "do gabinetów" można stosować samodzielnie w domu? czy różnią się jakoś niekorzystnie od tych dostępnych każdemu w drogeri? konkretnie chodzi mi o krem wyszczuplający Norel do kruchych naczynek..porównuję skład i wydaje mi się że produkt "tylko do gabinetów" jest wręcz bogatszy w różne cenne wyciągi roślinne..
więc jak to właściwie jest? może ktoś stosował tą gabinetową wersję? jakie są różnice?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 22:48   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kosmetyki "gabinetowe" i zwykłe?

w przypadku kremu wyszczuplającego większa ilość składników ma pozytywne działanie - opakowania gabinetowe są duże 500ml - nie widzę przeciwskazań do stosowania gabinetowej wersji także w domu. Są jednak preparaty na które trzeba uważać i nie powinny być stosowane codziennie w domu :np.żel limfo-drenujący -jest wersja gabinetowa i detaliczna , żel Retinol contra Cellulite - do domu tylko wersja detaliczna - gabinetowej nie radzę stosować gdyż może przy codziennym stosowaniu zbyt uwrażliwić skórę a nawet zbyt mocno ja przesuszyć , tak samo żel Gluko Stop.W sklepach jest jeszcze inna wersja tych kosmetyków - Norel wprowadził podział : gabinet ,detal tylko w gabinetach i detal w sklepach.
Napisałaś ,że porównujesz składy kremów tzn .że masz dostęp nie tylko do detalicznych kosmetyków ,ale również do gabinetowych?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 08:16   #3
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Re: kosmetyki "gabinetowe" i zwykłe?

dziękuję za szybką odpowiedź
porównuję skład kremów tylko na podstawie opisów na stronie producenta ( www.norel.pl )
miałabym mozliwość nabycia właśnie wersji gabinetowej (trochę korzystniej cenowo) stąd moje pytanie.. no i zaczęłam się zastanawiać właściwie jaka jest różnica

i nie wiedziałam że są aż 3 grupy tych produktów :0

dostępu do wersji gabinetowych niestety nie mam.. znalazłam w necie ofertę sprzedaży tego konkretnego kremu i to całe moje "dojścia"
choć podobno na różnych imprezach kosmetycznych (targach?) można nabyć te większe (ekonomiczne) gabinetowe wersje?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 09:13   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kosmetyki "gabinetowe" i zwykłe?

Na Targach Inter Charm Polska 28-30.05 będzie firma Norel i będzie można kupić kosmetyki tej firmy. Krem wyszczuplający z kompleksem na naczynka 500ml bardzo polecam.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.