Krem półtłusty cera naczynkowa, Eris - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-05, 09:08   #1
marghot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 239
GG do marghot

Krem półtłusty cera naczynkowa, Eris


na KW ocen brak
Zachęcił mnie opis producenta, bo ponoć kremik dobrze nawilża. Myślę o stosowaniu na noc, ale może się przytrafić i na dzień (wakacje, dni wolne od pracy), dlatego chciałabym wiedzieć, czy buzia po tym kremie mocno się świeci, a co ważniejsze, czy on faktycznie dobrze nawilża, a nie jedynie nabłyszcza i natłuszcza.
Pozdrawiam
marghot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 20:24   #2
natja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 39
Re: Krem półtłusty cera naczynkowa, Eris

kupilam go sobie kilka dni temu, bo rowniez mam problem z naczynkami. Nie polecam stosowania na dzien w lecie, poniewaz nawet na opakowaniu napisane jest, zeby w lecie stosowac go na noc, a w zimie na dzien (podobno dobrze chroni przez mrozem). Krem ma BARDZO, niesamowicie 'wodna' konsystencje, moja skora, mimo ze bardzo sucha, swieci sie po nim bardzo, ale jest tez nawilzona i nawet rano nie wymaga juz dodatkowych kremow. To duzy plus. No i dzieki wlasnie takiej konsystencji nakladam go bardzo malutko, co na pewno wplynie na jego wydajnosc Nie potrafie jeszcze tylko ocenic, jak zadziala na moje naczynka, tez zalowalam, ze na KW nie bylo jeszcze zadnych ocen.
natja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.