najlepszy zel i tonik do cery mieszanej lub tlustej z tradzikiem:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-14, 06:31   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

najlepszy zel i tonik do cery mieszanej lub tlustej z tradzikiem:)


dziewczyny co jest najlepsze???chcialam sobie kupic preparaty z vichy aleboje sie ze zabardzo mi skore wysuszy.wy czego uzywacie??szukam zelu ktory dobrze sie pieni)
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 12:11   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: najlepszy zel i tonik do cery mieszanej lub tlustej z tradzikiem:)

Wybór jest duży, z preparatów do mycia bardzo lubię żel Iwostin Purritin, Dermedic Acne Expert, piankę Anty Sorai. Warto wypróbować piankę Citrobiotic, pianke i żel z serii Perfekta Czysta Cera Daxa. Z toników - równeiż Dax oraz tonik beznacne, antybakteryjny tonik Dermiki, tonik z serii poniżej 20 Erisa.
Nowy Normaderm Vichy - nie jest zły, ale mam poważne zastrzezenia. NIe radzę Ci używać wszystkich produktów z serii bo są zbyt inwazyjne i na pewno wysuszą Ci skórę, mogą podrażnić.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 13:32   #3
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174
Re: najlepszy zel i tonik do cery mieszanej lub tlustej z tradzikiem:)

a jaki byscie polecily lekki krem na dzien i na noc do takiej cery?
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 14:25   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: najlepszy zel i tonik do cery mieszanej lub tlustej z tradzikiem:)

jesli chodzi o Vichy to mam Normaderm ten peelingujacy i zeczywiscie jest moncy lepiej uzywac go 2 rayz w tygodniu jako peeling, ale nic rewelacyjniej nie usuwa zaskornikow niz on. Teraz mam krem do mieszanej Oligo25 i pianke do mycia Oligo25( byla razem z kremem 50 ml) Chcialam kupic ta Pure Thermale (czy jak ona sie nazywa ta w niebieskiej tubie) ma najlepsze oceny na KWC z produktow Vichy, ale akurat nie bylo w aptece czykali na dostawe, wiec skusilam sie na Oligo25 bo byla mini pianka, krem ten tez ma najlepsze oiceny na KWC. Testowalam z probek Thermal fix 1 i 2 i musze powiedziec ze bardzi mi sie te kremy podobaja. Jak skoncze Oligo25 to kupie Thermal fix 1. Skora ladnie nawilzona i nie przetluszcza mi sie. To samo mialam po Hydraphase XL od LRP. Jedynna roznica to Vichy ladnie pachnie a LRP nie perfumuje swoich produktow. Rano po Oligo czolo i nos troche mi sie swieca czego nie mialam po Thermal fix. i mysle ze jak dla mnie to lepiej nawilza Thermal niz Oligo25 do mieszanej bo ten posiadam. Nie jest zly ladnie i czybko sie wchlania i czego producent nie podaje ale zawiera w skladzie filrt przeciw sloneczny ale nie wiem w jakiej wysokosci bo producent nic nie wspomina o filtrze, ale jest w skladzie wiec cos juz tam mamy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 06:55   #5
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: najlepszy zel i tonik do cery mieszanej lub tlustej z tradzikiem:)

wegług mnie dobry jest Eris Lirene do cery mieszanej lub tłustej w serii jest tonik, mleczko i żel, może nie pieni sie on jakoś cudownie ale dobrze oczysza twarz,a przy tym nie podrażnia
a krem to poleciłabym Eris Intensywnie nawilżający DUO C jest lekki ale dobrze nawilża
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.