help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-28, 22:27   #1
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980

help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!


dziewczyny potrzebuje kocniecznie dobrego zelu do mycia twarzy ktory poradzi sobie z niedoskonalosciami skory ! po odstawieniu tabletek nadal walcze !juz pol roku!!! a zarazem do skory wrazliwej! istnieje cos takiego dodam ze cere mam mieszana!help me!!!!!!!!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 22:31   #2
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

hmm ;/ nie wiem co można tobie polecić... ja mam cerę mieszaną z krostkami( nie wrażliwą ;/) i dla mnie idealny jest GARNIER ( ŻEL GŁEBOKOOCZYSZCZAJĄCY z serii SKIN NATURALS ) jednak na policzkach czasem mnie wysuszy ale minimalnie ;/ dobrze oczyszcza, odświeza, pomaga w wacle z pryszczami ja i moja sisi bardzo go chwalimy
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 22:36   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

chodzi mi o to by zmywal makijaz i nie wysuszal mocno bo poloczki mam bardzo suche! ale zenby byl dosc skuteczny! dziejue Agnieszko za podpowiedz! chodzi mi o to by buzia nie byla po nim szara!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 07:09   #4
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

Może Lubexyl? Do kupienia w aptekach. Z tego co pamiętam, to nie przesuszał mi skóry ani nie podrażniał.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 10:04   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

Sam żel tak za wiele nie da rady zdziałać, trzeba to wspomóc kompleksową pielęgnacją, jesli mają być tego jakieś trwałe wyniki Nie wiem ile masz pięniedzy, ale dobrymi zelami są Toleriane i Effaclar La Roche Posay - nie wysuszają, możesz również spróbować żel Normaderm Vichy. Z tańszych - polecam żel Norela Dermosystem 20, moze piankę Dax Cosmetics z serii perfecta Czysta Skóra (choć moim zdaniem niezbyt dobrze sobie radzi z makijażem). Wczoraj zgłosiłam do KW nowość Garniera - krem głęboko oczyszczający antybakteryjny z wyciągiem z ogórka - mam go od niedawna, nawet niezły, nie da się ukryć że Garnier jest liderem jesli chodzi o głębokie oczyszczanie.
Wspomne również o moich ulubionych polskich żelach aptecznych - Dermedic Acne Expert oraz Iwostin Purritin. Oba świetne.
Co do Lubexylu - ja bardzo lubię, regularnie wracam, to preparat do oczyszczania cery z nadtlenkiem benzoilu, to już nei kosmetyk co bardziej lek (bez recepty), ale on makijażu nie zmywa. Najpierw trzeba usunąć makijaż mleczkiem, potem nakłda się emulsję Lubexyl.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 11:16   #6
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

Moze jeszcze pianka Vichy Oligo 25? Zel do mycia Vichy, ten w granatowej tubie? Zel do mycia twarzy Nivea do skory suchej? Ma postac kremu z delikatnymi mikrogranulkami, ktore "otwieraja sie" dopiero na twarzy. Mnie jeszcze pomaga Phisiogel, ale jest to specyficzny produkt, znam dziewczyny, ktorym wyjatkowo nie pasowal.
Pamietaj jednak ze sam zel cudow raczej nie zdziala, musisz postawic na kompleksowa pielegnacje plus zdrowy tryb zycia (jasne, kazdy tak mowi, a potem i tak pije kawe, pali papierosy i je za malo marchewek
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 11:25   #7
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

>mimbi napisał(a):
>(jasne, kazdy tak mowi, a potem i tak pije kawe, pali papierosy i je za malo marchewek

hehhehehe

ja tez polecam Effaclar, jestem od niego uzależniona, świetnie oczyszcza, nawet, jeżeli go aktualnie nie stosuję, i tak muszę mieć w domku chociaż jedną tubkę w zapasie polecił mi go dermatolog, i od tamtej pory wraca do mnie jak bumerang to jeden z moich ulubionych kosmetyków.

Ostatnio podszedł mi Vichy, bardzo dobry żel, z tym, że dość mocno odsusza buzię - cóż, kiedy skuteczny.

Co prawda, demakijaż to podstawa higieny, alem jak dziewczyny już pisały, dobrze by było zainteresować się też innymi produktami...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-29, 11:56   #8
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

Może się będziecie ze mnie śmiały ale ja używam żelu do mycia twarzy antybakteryjnego "Nastolatki" z Kolastyny. Szukałam dużo i tych z wyższych półek wierząc że są lepsze..i co - z braku laku zakupiłam ten okazał się naprawdę bardzo dobry a mam wrażliwą cerę..nie zawiera mydła, nie wysusza przede wszystkim-buzia jest gładka, normalizuje wydzielanie łojkotoku, oczyszcza pory, usuwa złuszczony naskórek..jest bardzo wydajny Jednym słowem Polecam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 13:44   #9
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

obecnie mam taki żel: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3010 mi buzi nie wysusza, dobrze oczyszcza

keidys też miałam żel z apteki (może nawet to był Lubexyl) ale już wywaliłam opakowanie bo żelik się skończył jedno co w nim mi sie nei podobało to że nie był w buteleczce z pąpką i musiałam przelać go w opakowanie po żelu Garniera hihi
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 18:12   #10
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: help!!!!! do znajacych sie na zelach do mycia twarzy!!!

dziekuje bardzo dziewczyny!!! ostatnio doszlam do wniosku ze zle na mnie dziala poprosty krem z erisa , zachwalany na KWC nie wiem dlaczego z reszta!!!! ale to indywidualna sprawa., mysle ze zakupie Effaclar, albo Lubexyl, jutro lece do apteki!!! odzywiam sie bardzo zdrowo,warzywka, oliwa z oliwek..... choc czaem szaleje z czekolada jak to kobieta!!no i to chyba ten krem tak ostatnio zasazlal na mojej twarzy! jeszcze raz dziejue bardzo!!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.