czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-29, 15:36   #1
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka

czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!


Prosze o rade,wskazówki.Zauważyłam od pewnego czasu czerwone plamy na mojej twarzy przy mniejszym bądź to wiekszym wysiłku.Nie wiem co się dzieje.Inne niepokojące objawy to czerwienienie się podczas uczucia zakłopotania,oraz przy rozmowach ze znajomymi.Przykład jestem w knajpie lub na imprezie domowej nikt inny tylko ja czerowona jak burak nawet gozej a dodam ze nie jestem i nigdy wręcz nie byłam osoba wstydliwą nie wiem naprawde co się dzieje,czy mam udac się do lekarza?a może jakiaś kuracja?pomocy!
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 15:41   #2
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Re: czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!

o ja tez mam coś podobnego. Co to jest?
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 15:57   #3
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!

no włąsnie co to jest???????pomocy ja nie chcę tego mieć!
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 17:02   #4
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!dzie wczyny prosze Was bardzo..!!
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 17:02   #5
Tedea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1
Re: czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!

Mam to samo. Oznacza to ze masz cere naczynkowa.Powinnas uzywac kosmetyków przeznaczonych do tego typu cery.Przedewszytkim wazny jest dobry krem, zmniejszajacy zmiany rumieniowe i uszczelniajacy naczynka. Są 2 swietne kremy firmy Avene:Antirougerus Emulsion Legere i Diroseral , sa drogie to fakt ok 70 zl ale naprawde pomagaja. pozdrawiam
kielczanka napisał(a):
> Prosze o rade,wskazówki.Zauważyłam od pewnego czasu czerwone plamy na mojej twarzy przy mniejszym bądź to wiekszym wysiłku.Nie wiem co się dzieje.Inne niepokojące objawy to czerwienienie się podczas uczucia zakłopotania,oraz przy rozmowach ze znajomymi.Przykład jestem w knajpie lub na imprezie domowej nikt inny tylko ja czerowona jak burak nawet gozej a dodam ze nie jestem i nigdy wręcz nie byłam osoba wstydliwą nie wiem naprawde co się dzieje,czy mam udac się do lekarza?a może jakiaś kuracja?pomocy!
Tedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 17:05   #6
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!

bardzo bardzo dziękuje za odpowiedź,ale mam pytanko narazie nie stac mnie na tak drogie kremy może zna ktoś jakieś tansze?pozdrawiam bardzo serdecznie
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 18:16   #7
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: czerone plamy na twarzy przy wysiłku wiekszym lub mniejszym:(pomocy proszę!!!!!!!!

Nie mam problemow z naczynkami, ale moja przyjaciolka ma i uzywa krem Flosleku na rozszerzone naczynka z apteki, kosztuje 14 zlotych, bardzo go sobie chwali, wiec moze tez sprobuj.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.