solarium czy samoopalasz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-17, 21:20   #1
sylwetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1

solarium czy samoopalasz


co lepiej wybrać solarium czy samoopalacz?napewno to drugie jest mniej szkodliwe dla zdrowia no cóż....
pytam bo mam dylemat.poszłabym na solarium tylko troche sie boje ze wzgledu na twarz,gdyż mam bardzo wrażliwą z problemami naczynkowymi (mam 22 lata,włosy ciemny brąz,oczy niebiskie,opalam sie dosyc szybko na kolor lekki brąz)jesli solarium to jakimi kosmetykami ochronic twarz by nie powiększać bardziej popękanych naczynek(jest ich narazie nie wiele-cale szczescie)a jesli samoopalacz to jaki bylby najlepszy?
prosze o doradę!!!!
sylwetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 19:32   #2
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Re: solarium czy samoopalasz

Wybrałabym solarium, z samoopalaczami jest dużo zabawy.
Podstawowa rzecz to umiar i ochrona przed opalanie specjalnymi kosmetykami.Dostaniesz je w każdym solarium,najważniejszy jest ten na twarz.Pozdrawiam
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 00:38   #3
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: solarium czy samoopalasz

jejku jasne ze samoopalacz lepszy wejdz na KWC napewno cos znajdziesz a solarium powoduje raka i pogorsza sytuacje jak sie ma problemy naczynkowe UCHRON CIE PRZED SOLARIUM
uwazam ze solarium powinno byc zabronione ale skoro niezabronia palnia papierow to czemu nie solarium
acha jest teraz nowa metoda AIR-DRY spryskiwacze z samoopalaczami bardzo skyteczne
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 13:30   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: solarium czy samoopalasz

Od razu zaznaczam , że wyrazam tu własną opinie poparta wlasnym doświadczeniem. Otóż: ODRADZAM SOLARIUM. Nie tak dawno - dwa laa temu zaczą się u mie szal na solarium, no bo wiadomo moda itd, i że niby to fajniej wygląda Opalałam się racjonalnie, zawsze z dobrymi kosmetykami!!bo nie żałowalam pieniędzy , no bo jaki to sens , gdy chodzi się już na solarium , więc osobny kosmetyk na twarz i do ciala i oczywiście po. Ale po penym czasie, gdy od dawna mialam piekny kolorek opalenizny , zobaczyłam, że juz skóra nie ta sama jakaś. Zrobilam eksperyment i przerwałam chodzenie na solarium, w miarę jak opalenizna schodziła zauważylam że skóra jest mnie elastyczna, jakieś bruzdki w niej byly , i w ogóle nie fajnie to wyglądało. Ilez się natrudziłam żebymoja skóra przede wszystkim ta na buzi wróciła do idealnego stanu!!!!!!!!!!Dziś już mnei to nie pociąga, a opalenizna wcale nie jest już taka modna, zresztą niektóre dziewczyny wyglądają poprostu śmiesznie. To jednak kwestia gustu , mnie chodzi tylko o stan skóry!!!!!Oj jak sobie przypomnę te wszystkie zabiegi i w ogóle żeby bużka znów byla gladka i swieża Przepraszam, za zbyt dlugi wywód, ale chciałam dobrze wyrazić o co mi chodzi. Lepszy samoopalacz, a to jaki wybrać zależy od Twojego własnego kolorku skóry, upodobań ( wolisz spray czy krem?) i od efektów jakie chcesz uzyszkać . Zajrzyj na Kwc, tam anppeno znajdziesz co dla CiebiePodsumowując OSOBIŚCIE uważam , że nie warto chodzić na solarium, bo można się zażekać , ale to jednak szkodzi . Pozdrawiam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.