Razem a Osobno.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 19:13   #1
YOMII
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8

Razem a Osobno..


Widzę że nie warto tutaj sie wpisywac, bo kazdy pluje jadem tylko.. naprawde? Od tego jest te forum?Prosze o usuniecie czy zablokowanie komentowania.. Nigdy wiecej.

Edytowane przez YOMII
Czas edycji: 2020-07-05 o 19:00
YOMII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 22:51   #2
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Razem a Osobno..

Moim zdaniem powinnaś postawić sprawę jasno - albo związek i on urywa wszelkie kontakty z byłą albo koniec znajomości.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 23:11   #3
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Razem a Osobno..

Trochę przykre, że ocenia Cię przez pryzmat swoich eks. Jak dla mnie takie wymówki są śmieszne, w końcu miał szansę Cię poznać, a odrobina kredytu zaufania jest potrzebna do budowania relacji. Więc albo koleś chce się pobujać bez zobowiązań i szuka wymówek, albo ma mega nieprzepracowaną przeszłość i powinien iść na jakąś terapię. Zwłaszcza, że chyba (?) ma też jakiś problem z alkoholem?
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 23:41   #4
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Razem a Osobno..

Nie chcę być czarnowidzem, ale, Autorko, czy to "zakochanie" z jego strony nie jest tylko Twoim pobożnym życzeniem? Bujacie się razem od dłuższego czasu, całujecie się, uprawiacie seks - zachowujecie się jak para, ale - broń boże! - parą nie jesteście, bo on nie jest gotowy. Ale możecie być przyjaciółmi z bonusem. Poza nazewnictwem, tak naprawdę, nic by się w Waszej sytuacji nie zmieniło, no ale bycie "w związku" jednak do czegoś zobowiązuje. Dla mnie to brzmi tak, jakbyś była opcją "na podorędziu", ot tak, do miłego spędzania czasu, ale bez zobowiązań. A jak pojawi się coś "lepszego" to pójdzie tam, bo przecież, formalnie, on jest wolnym facetem. A Ty się zaangażujesz, ale zostanie Ci tylko płacz i zgrzytanie zębów, bo nawet nie będziesz mogła mieć do niego pretensji, skoro przecież jasno ustaliliście, że relacja jest niezobowiązująca. Moim zdaniem facet Cię wykorzystuje, rzuci Ci na odczepnego "kochaniem" albo "myszką", żebyś się za szybko nie zorientowała i tyle z tego masz.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 11:43   #5
YOMII
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Razem a Osobno..

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość
Trochę przykre, że ocenia Cię przez pryzmat swoich eks. Jak dla mnie takie wymówki są śmieszne, w końcu miał szansę Cię poznać, a odrobina kredytu zaufania jest potrzebna do budowania relacji. Więc albo koleś chce się pobujać bez zobowiązań i szuka wymówek, albo ma mega nieprzepracowaną przeszłość i powinien iść na jakąś terapię. Zwłaszcza, że chyba (?) ma też jakiś problem z alkoholem?

Tak ma lekki problem z alkoholem..
I również zgodzę się że ocenia mnie przez pryzmat swoich byłych..
Również jest pogubiony.. ale kto w tych czasach nie jest?!

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Arlekinowa Pokaż wiadomość
Nie chcę być czarnowidzem, ale, Autorko, czy to "zakochanie" z jego strony nie jest tylko Twoim pobożnym życzeniem? Bujacie się razem od dłuższego czasu, całujecie się, uprawiacie seks - zachowujecie się jak para, ale - broń boże! - parą nie jesteście, bo on nie jest gotowy. Ale możecie być przyjaciółmi z bonusem. Poza nazewnictwem, tak naprawdę, nic by się w Waszej sytuacji nie zmieniło, no ale bycie "w związku" jednak do czegoś zobowiązuje. Dla mnie to brzmi tak, jakbyś była opcją "na podorędziu", ot tak, do miłego spędzania czasu, ale bez zobowiązań. A jak pojawi się coś "lepszego" to pójdzie tam, bo przecież, formalnie, on jest wolnym facetem. A Ty się zaangażujesz, ale zostanie Ci tylko płacz i zgrzytanie zębów, bo nawet nie będziesz mogła mieć do niego pretensji, skoro przecież jasno ustaliliście, że relacja jest niezobowiązująca. Moim zdaniem facet Cię wykorzystuje, rzuci Ci na odczepnego "kochaniem" albo "myszką", żebyś się za szybko nie zorientowała i tyle z tego masz.


Niby tak, ale zawsze to ja mogę zostawić tego człowieka i pokazać poniekąd że "miałeś ale straciłeś" powrotu żadnego do mnie nie ma..
Może to też i mój błąd że nie pozwolilam mu zainteresowac sie moja osoba.. - no ale na blędach sie uczymy..
YOMII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 13:11   #6
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Razem a Osobno..

Nie rozumiem tej kwestii z wypisywaniem do niego przez eks. O co chodzi, ona do niego wypisuje, a on się później chodzi wkurza i upija? Czemu? To co ona mu pisze i czemu on w ogóle jej pozwala na ten kontakt?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 14:19   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Razem a Osobno..

Cytat:
Napisane przez YOMII Pokaż wiadomość
Tak ma lekki problem z alkoholem..
I również zgodzę się że ocenia mnie przez pryzmat swoich byłych..
Również jest pogubiony.. ale kto w tych czasach nie jest?!

Pogubiony
Tylko poczekaj, aż trafi na właściwą dziewczynę. Odnajdzie się, zanim się obejrzysz.
Obudź się.

Chcesz się wikłać w jakiś układ z potencjalnym alkoholikiem? Układ bez przyszłości, bo facet zaproponował "przyjaźń", czyli dał ci do zrozumienia, że nic konkretnego między wami nie będzie.
Po co tracić czas na coś takiego?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 14:35   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Razem a Osobno..

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Pogubiony
Tylko poczekaj, aż trafi na właściwą dziewczynę. Odnajdzie się, zanim się obejrzysz.
Obudź się.

Chcesz się wikłać w jakiś układ z potencjalnym alkoholikiem? Układ bez przyszłości, bo facet zaproponował "przyjaźń", czyli dał ci do zrozumienia, że nic konkretnego między wami nie będzie.
Po co tracić czas na coś takiego?
+1

Znajdzie sie lepsza, to od razu sie odnajdzie i zwiazki juz nie beda be. Znany schemat.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 15:49   #9
YOMII
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Razem a Osobno..

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej kwestii z wypisywaniem do niego przez eks. O co chodzi, ona do niego wypisuje, a on się później chodzi wkurza i upija? Czemu? To co ona mu pisze i czemu on w ogóle jej pozwala na ten kontakt?
Nie wiem, może lubi mieć relacje z bylymi dziewczynami, które wyrządziły mu tyle krzywd. Zamiast odciąć się od tego i iść w końcu swoją drogą przez życie. Niby ją olewa, ale ona dalej do niego pisze.. ale chyba toksyczni ludzie tak mają z tego co pamiętam ;/
YOMII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 17:50   #10
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Razem a Osobno..

Tak jak Ty lubisz mieć relacje z kimś, kto Cię rani? Bo nie potrafisz tego zamknąć i iść dalej?
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 18:32   #11
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Razem a Osobno..

Dziewczyno... bujacie się od dawna, w zasadzie nie wiadomo co to za relacja. Niby ci nie zależy, niby nie chcesz, a tak się niby o niego troszczysz jakby chłopak sam nie potrafił podjąć decyzji czy chce pisać z eks czy nie. W ogóle całe to gadanie, że 'boi się zakochać', że pewnie jesteś jak zdradzające laski, po co sobie to robisz, serio nikogo lepszego nie spotkałaś? o co chodzi?

Sama widzisz, że jego przyjaciółką być nie chcesz, on natomiast nie traktuje ciebie poważnie i to nie dlatego, że ktoś go zdradził, tylko ci wprost nie powie, że nie interesuje go nic więcej z tobą poza jakimś tam seksem i bliskością. Jak znajdzie jakąś inną, to nagle nabierze ochoty na związek i już przejdzie

A do tego jeszcze wychodzą takie kwiatki jak alkoholizm, nie, no, poważnie, uświadom sobie czego chcesz i że nie jest to żadna przyjaźń czy nieformalny związek i po prostu zerwij z nim kontakt
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 18:49   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Razem a Osobno..

Ja radziłabym jeszcze sprawdzić, o co chodzi z tą byłą.
Ona pisze, a on musi odczytać ? Musi, bo inaczej się udusi?
Może dziewczyna jest w ciąży, albo domaga się alimentów, bo nie widzę innego powodu, by na własne życzenie katować się wiadomościami, a potem chlać.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 20:51   #13
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Razem a Osobno..

Cytat:
Napisane przez YOMII Pokaż wiadomość
Niby tak, ale zawsze to ja mogę zostawić tego człowieka i pokazać poniekąd że "miałeś ale straciłeś" powrotu żadnego do mnie nie ma..
Może to też i mój błąd że nie pozwolilam mu zainteresowac sie moja osoba.. - no ale na blędach sie uczymy..
Gdybyś chciała go zostawić to już dawno byś to zrobiła. Od dłuższego czasu nie wiadomo co to za relacja, facet zaproponował Ci przyjaźń z bonusem, na którą się nie zgodziłaś - co jeszcze musi się zdarzyć, żebyś miała dość takiego traktowania i kopnęła go w zad? Moim zdaniem nie chcesz się przyznać, ale zależy Ci na tej relacji i nie chcesz odpuścić, bo się łudzisz, że akurat Ty jesteś na tyle wyjątkowa, że go naprawisz, uleczysz, pokażesz mu "prawdziwą miłość" itp. Druga sprawa, myślisz, że w ogóle obejdzie go jeśli go zostawisz? Znajdzie inną, której zagra na emocjach, wciśnie kit o trudnej przeszłości, pokaże jaki to jest "mroczny" i jak to boi się zakochać, ale seks bez zobowiązań to spoko. A ona, tak samo jak Ty, będzie myślała, że to ona jest wyjątkowa i go naprawi. A kiedy przyjdzie "jego czas" to sam się uzdrowi i poleci do tej, która go zainteresuje jako potencjalna partnerka na dłużej.
Naprawdę, Autorko, z dobrego serca radzę faceta kopnąć w rzyć, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Że o sprawie z postępującym alkoholizmem tylko wspomnę nie rozwodząc się nad tym, jak fatalnym pomysłem jest wchodzenie w taki związek.

EDIT:
Teraz zauważyłam, że usunęłaś pierwszy post. Autorko, gdzie ktoś pluje jadem w Twoją stronę? Spodziewałaś się, że zostaniesz poklepana po główce, a kiedy okazało się, że osoby postronne mają inne zdanie (o które przecież zapytałaś!) to się obraziłaś, że plucie jadem... Przecież odpowiedzi, które otrzymałaś są akurat naprawdę kulturalne i merytoryczne.

Edytowane przez Arlekinowa
Czas edycji: 2020-07-05 o 20:56
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 22:39   #14
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Razem a Osobno..

Cytat:
Napisane przez Arlekinowa Pokaż wiadomość
EDIT:
Teraz zauważyłam, że usunęłaś pierwszy post. Autorko, gdzie ktoś pluje jadem w Twoją stronę? Spodziewałaś się, że zostaniesz poklepana po główce, a kiedy okazało się, że osoby postronne mają inne zdanie (o które przecież zapytałaś!) to się obraziłaś, że plucie jadem... Przecież odpowiedzi, które otrzymałaś są akurat naprawdę kulturalne i merytoryczne.
Wystarczy zajrzeć na jej stary wątek, ta osoba ma duże problemy ze sobą.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-05 22:39:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.