Zoofizjoterapia - studia czy kursy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-13, 21:11   #1
ZofiaFilo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3
Question

Zoofizjoterapia - studia czy kursy


Witam wszystkich,

Ostatnio dowiedziałam się o czymś takim jak zoofizjoterapia i myślę, ze może być to coś dla mnie. Jestem studentką 2 roku ochrony zasobów przyrodniczych, za rok (mam nadzieję) skończę kierunek i myślałam nad pójściem w zoofizjoterapię, wiem że jedyne studia w tym kierunku można zrobić na UTP w Bydgoszczy, jednak słyszałam że jeszcze 3 lata temu opinie studentów nie były zbyt pozytywne (choć znalazłam ich może tylko z 6) i polecali oni raczej robienie kursów. Czy jest tu może ktoś kto się orientuje w temacie, ktoś po studiach na UTB albo po kursach?
ZofiaFilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 05:56   #2
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Zoofizjoterapia - studia czy kursy

Cytat:
Napisane przez ZofiaFilo Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

Ostatnio dowiedziałam się o czymś takim jak zoofizjoterapia i myślę, ze może być to coś dla mnie. Jestem studentką 2 roku ochrony zasobów przyrodniczych, za rok (mam nadzieję) skończę kierunek i myślałam nad pójściem w zoofizjoterapię, wiem że jedyne studia w tym kierunku można zrobić na UTP w Bydgoszczy, jednak słyszałam że jeszcze 3 lata temu opinie studentów nie były zbyt pozytywne (choć znalazłam ich może tylko z 6) i polecali oni raczej robienie kursów. Czy jest tu może ktoś kto się orientuje w temacie, ktoś po studiach na UTB albo po kursach?
Wybierz taki kierunek po którym nie będziesz miała problemu ze znalezieniem pracy. Po tym średnio to widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 06:56:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.