PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 11:23   #2881
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Jak miło że o mnie myślicie
Nie pisałam bo wylegiwałam się na maksa i relaksowałam
Z zabiegu nic nie pamietam bo byłam uśpiona i powiem wam że to dorze, najgorzej jak po południu puściło znieczulenie. To zaczęło boleć, ale do wytrzymania- dla fasolki wszystko. Wyglądało to troche inaczej niż myślałam, bo ja zrozumiałam że mi te dwa zbędne przekłują, a oni nawet lepiej zrobili bo przekuli i usunęli zawartosc a pozostałe pprzekuli więc nie muszę się martwić ze np mimo zastrzyku na pęknięcie pęcherzyki nie pękły bo oni się tym zajęli no i wpuścili chłopaków.
Hehe witaminki męża zdziałały cuda na żołnierzyki, norma tych które się w trzykuje to 5 mln a on miał 8,3 mln wiadomo że do zapłodnienia potrzebny jeden to mam nadzieję że się udało
Za tydzień w czwartek jak @ sie nie zjawi robię HCG i zobaczymy czy się udało.
Zwolnienie do końca tygodnia mam tak że będę się relaksować, odpoczywać i zero stresu ... no i w międzyczasie prace pisać muszę
Postanowiłam nie mierzyć temp i niczego nie analizować, tylko relaks i odpoczynek
Co ma być i tak będzię a fasolinka żeby mogła się zagnieździć potrzebuje spokoju
Tak że jak mnie nie będzie dużo widać to nie martwcie się, nie chcę się po prostu nakręcać i stresować. Bo wiecie jak to jest gadamy która ma który dzień jakie objawy itp. no i chcąc nie chcąc często się człowiek sam nakręca.
Ale będę do was zaglądać a od poniedziałku wrócę na pełnych obrotach na wątek

Hihi moj małż wczoraj jak oglądaliśmy tv powiedział:
"nie wiem czy już ja świruje czy w tv na każdym kroku są reklamy z dziećmi. Wszędzie widze dzieci i kobiety w ciąży"
HIHI ale mu się udziala

To papa kobietki, ilę poleżeć i pooglądać jakiś filmik- małż w pracy i myśli że pracę piszę ale kłamczuch ze mnie
Odpoczywaj Olivko, odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki, ktos mnie jeszcze pamięta?
Olivko trzymam kciuki, odpoczywaj, leż, będzie dobrze!!
Za 2/3 dni przeprowadzamy się do rodziców, w środę po południu transport mebli, część kartonów pojechała już wczoraj, reszta pewnie w środę poleci.
Moje mierzenie temp upadło w górach i już po powrocie do tego nie wróciłam, ale chyba jestem w okolicach owulki ... sprawdzać się będę na początku listopada.
Dziś wróciłam do pracy, odkopuję się z zaległości, ale musiałam do was zajrzeć
Pewnie ze pamietamy

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
a czy ktoś wie co u naszej mamuski.. czy cos sie urodziło juz bo po terminie nasza GoniaJ


asik GRATULACJE...uciekaj szybko na watek mamusiowy i spokojnych 9 miesiecy zycze
Sprawdzalam wczoraj, ale zadnych wiesci.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:26   #2882
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Małgosiu to dobrze, że nie wymiotujesz, a smaki na różne rzeczy pewnie Ci się jeszcze kilka razy w ciągu ciąży zmienią kto wie, może np za miesiąc będziesz pochłaniać mięso tak chetnie jak teraz owoce
_Kasia23_ a jak wygląda Twoja kuracja ?
Bazylko
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:39   #2883
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
kasia dlaczego w srode??? kiedy ty slubowałas
Kochanie ja na Cyprze, nie wiem czy pamiętasz
I ślub był w poniedziałek + luty 29dniowy czyli wychodzi środa. No jak nic wtedy mamy 22 października
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:43   #2884
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

olivko, mocno trzymam kciuki, niech fasolka zdrowo rośnie

kasiu, mąż na pewno myslami będzie przy Tobie...

goniaJ z tego co podczytałam jeszcze w dwupaku...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:49   #2885
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Jak miło że o mnie myślicie
Nie pisałam bo wylegiwałam się na maksa i relaksowałam
Z zabiegu nic nie pamietam bo byłam uśpiona i powiem wam że to dorze, najgorzej jak po południu puściło znieczulenie. To zaczęło boleć, ale do wytrzymania- dla fasolki wszystko. Wyglądało to troche inaczej niż myślałam, bo ja zrozumiałam że mi te dwa zbędne przekłują, a oni nawet lepiej zrobili bo przekuli i usunęli zawartosc a pozostałe pprzekuli więc nie muszę się martwić ze np mimo zastrzyku na pęknięcie pęcherzyki nie pękły bo oni się tym zajęli no i wpuścili chłopaków.
Hehe witaminki męża zdziałały cuda na żołnierzyki, norma tych które się w trzykuje to 5 mln a on miał 8,3 mln wiadomo że do zapłodnienia potrzebny jeden to mam nadzieję że się udało
Za tydzień w czwartek jak @ sie nie zjawi robię HCG i zobaczymy czy się udało.
Zwolnienie do końca tygodnia mam tak że będę się relaksować, odpoczywać i zero stresu ... no i w międzyczasie prace pisać muszę
Postanowiłam nie mierzyć temp i niczego nie analizować, tylko relaks i odpoczynek
Co ma być i tak będzię a fasolinka żeby mogła się zagnieździć potrzebuje spokoju
Tak że jak mnie nie będzie dużo widać to nie martwcie się, nie chcę się po prostu nakręcać i stresować. Bo wiecie jak to jest gadamy która ma który dzień jakie objawy itp. no i chcąc nie chcąc często się człowiek sam nakręca.
Ale będę do was zaglądać a od poniedziałku wrócę na pełnych obrotach na wątek

Hihi moj małż wczoraj jak oglądaliśmy tv powiedział:
"nie wiem czy już ja świruje czy w tv na każdym kroku są reklamy z dziećmi. Wszędzie widze dzieci i kobiety w ciąży"
HIHI ale mu się udziala

To papa kobietki, ilę poleżeć i pooglądać jakiś filmik- małż w pracy i myśli że pracę piszę ale kłamczuch ze mnie
Olivko strasznie sie cieszę ze wszystko poszło ok! ... odpoczywaj dużo i nie okłamuj męża .... teraz to juz musi się udać!!!
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki, ktos mnie jeszcze pamięta?
Olivko trzymam kciuki, odpoczywaj, leż, będzie dobrze!!
Za 2/3 dni przeprowadzamy się do rodziców, w środę po południu transport mebli, część kartonów pojechała już wczoraj, reszta pewnie w środę poleci.
Moje mierzenie temp upadło w górach i już po powrocie do tego nie wróciłam, ale chyba jestem w okolicach owulki ... sprawdzać się będę na początku listopada.
Dziś wróciłam do pracy, odkopuję się z zaległości, ale musiałam do was zajrzeć
no jasne ze pamietam ... jak mogłabym zapomnieć "siostre bliźniaczkę"
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Cześć kochane

Małgosiu jak się czujesz?

Ja przyznaję, ze rzadko ostatnio tu zaglądam, ale nie gniewajcie się, po pierwsze załamała mnie ta chora tarczyca, a po drugie mojego słonka nie ma więc i starań brak

Teraz robię mega kurację wyzdrowieniową

Aha a w środę nasza pierwsza rocznica .... niestety spędzona osobno

Pozdrowionka dla Was wszystkich


...........
ufffff ale mam pracyyyy
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:51   #2886
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Kochanie ja na Cyprze, nie wiem czy pamiętasz
I ślub był w poniedziałek + luty 29dniowy czyli wychodzi środa. No jak nic wtedy mamy 22 października
aaaaaaaaa no pewnie że pamiętam!!! juz wiem ... rany widzisz.. jak tylko powiedział poniedziałek i cypr wszytsko pamietam jakby to było wczoraj... ehh ale mamy wspomnienia z października 2007!! zobacz juz rok czasu i na watku sie spotykamy ponownie ale w innym celu kasia to może tak dla przypomnienia wrzuc nam kilka zdjec z cypru z tgeo niezapomnianego ślubu..., pamietam jak o suknie sie martwiłas czy dojedzie;p
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:52   #2887
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
_Kasia23_ a jak wygląda Twoja kuracja ?
Oj nad nia oczywiscie czuwa moja lekarka, zmienia mi co rusz dawki dwóch leków - naszczęście nie są to hormony i jestem z nią non stop na telefonie. Zobaczymy co dalej.
A od siebie faszefuję się kwasami omega 3 no i witaminami - ale te to przede wszystkim kg warzyw, owoców i sokach.
Zero alkoholu, 1-2 małe kawki - nie wiecej. Za to dużo ziół i wooooody!
Narazie nie jest źle

A co do rocznicy. Hmmm wiecie co, ja tak jakoś czuje w kościach że mój TŻ to mi cos szykuje. No nie iwem co i nie wiem jak, ale czuje...wiem dziwne hehe
Problem tylko w tym, że j anie zorganizowałam zupełnie nic. Nic a nic. No bo jak? zdostawą helikopterem na statek??!!
Jeeeeeju poradzcie cosik, plis
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 11:54   #2888
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no jasne ze pamietam ... jak mogłabym zapomnieć "siostre bliźniaczkę"
...........
ufffff ale mam pracyyyy
A jak tam siostro Twoje jajniki ?
Poniedziałek i już męczą...ech ...

Kasiu niczego na statek dostarczyc nie możesz to jasne i przecież nie będzie miał pretensji, ale np przygotuj mu gorące powitanie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:56   #2889
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Uf wróciłam, korki masakryczne!! Wyniki mam jutro do odbioru, a w przyszły poniedziałek o 11 HSG...

Olivko cieszę się, że wszystko tak dobrze poszło. Bardzo mocno trzymam kciuki odpoczywaj i myśl tylko o miłych rzeczach

Kropko
aaassssiiiikkkk gratuluję
Cześć Tru dawno Cie nie było, ale pamiętamy
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:12   #2890
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa no pewnie że pamiętam!!! juz wiem ... rany widzisz.. jak tylko powiedział poniedziałek i cypr wszytsko pamietam jakby to było wczoraj... ehh ale mamy wspomnienia z października 2007!! zobacz juz rok czasu i na watku sie spotykamy ponownie ale w innym celu kasia to może tak dla przypomnienia wrzuc nam kilka zdjec z cypru z tgeo niezapomnianego ślubu..., pamietam jak o suknie sie martwiłas czy dojedzie;p
Ooooj pamiętam wszystko jakby to było z miesiac temu.
Ale wariactwo Wpadłam do Was jak burza. Wy tu od kilku miesiecy przygotowania, a ja w tempie szaleńczym Ta sukienka z netu zamawiana i buty i nie wiadomo czy dojdzie na czas i będzie dobre... garnitur szyty na miare na tydzień przed wylotem.
Ale się działo. Było super.
I zobacz roczek minął
PS. Bunny chyba teraz rodzi? Właśnie koniec października o ile dobrze pamietam

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Kasiu niczego na statek dostarczyc nie możesz to jasne i przecież nie będzie miał pretensji, ale np przygotuj mu gorące powitanie
Gorące powitanie to koniecznie. No ale niestety nic więcej chyba nie zdziałam
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:19   #2891
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

tak tak bunny jest druga na liscie mamusiek... a pamietam jak pisałysmy na watku ze ze ja jzu po slubie zaczynam staranka a bunny mówiła ze jeszcze poczeka ale na wiosne zacznie.. i zobacz ona juz rodzi a my tu dalej
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 12:22   #2892
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Bazylio222 wpisz mnie na liste (Ewa 28 lat) @ 20.10

_Kasia 23_czy slub organizowalo Ci romantic-travel?
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:44   #2893
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cześć dziewczynki

Ja tylko na chwilę, zobaczyć, co słychać.

olivko mocno trzymam kciuki .

kropko, trochę się cieszę, że @ przylazła i trochę smucę, bo jak już tak ładnie wszystko zostało wytłumaczone, że leki w tamtym czasie nie powinny zaszkodzić, to fajnie by było . A teraz staranka dalej zawieszone do grudnia, czy jednak zaczynacie?

Oj, muszę już uciekać . Do następnego razu .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:47   #2894
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
od jedzenia mnie odrzuca bardzo. Mięcho kilka dni temu odpadło i naprawdę niewiele rzeczy mi smakuje. Ale akurat owoce to jest to co lubię... No i już 2 kilo przytyłam....
Od tych owoców?

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
kropko, trochę się cieszę, że @ przylazła i trochę smucę, bo jak już tak ładnie wszystko zostało wytłumaczone, że leki w tamtym czasie nie powinny zaszkodzić, to fajnie by było . A teraz staranka dalej zawieszone do grudnia, czy jednak zaczynacie?
No właśnie. Leków już i tak nie biorę...
Nie wiem, spytam lekarza o to moje tętno i bóle głowy, zobaczymy co mi powie. I wydumamy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:54   #2895
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Jak miło że o mnie myślicie
Nie pisałam bo wylegiwałam się na maksa i relaksowałam
Z zabiegu nic nie pamietam bo byłam uśpiona i powiem wam że to dorze, najgorzej jak po południu puściło znieczulenie. To zaczęło boleć, ale do wytrzymania- dla fasolki wszystko. Wyglądało to troche inaczej niż myślałam, bo ja zrozumiałam że mi te dwa zbędne przekłują, a oni nawet lepiej zrobili bo przekuli i usunęli zawartosc a pozostałe pprzekuli więc nie muszę się martwić ze np mimo zastrzyku na pęknięcie pęcherzyki nie pękły bo oni się tym zajęli no i wpuścili chłopaków.
Hehe witaminki męża zdziałały cuda na żołnierzyki, norma tych które się w trzykuje to 5 mln a on miał 8,3 mln wiadomo że do zapłodnienia potrzebny jeden to mam nadzieję że się udało
Za tydzień w czwartek jak @ sie nie zjawi robię HCG i zobaczymy czy się udało.
Zwolnienie do końca tygodnia mam tak że będę się relaksować, odpoczywać i zero stresu ... no i w międzyczasie prace pisać muszę
Postanowiłam nie mierzyć temp i niczego nie analizować, tylko relaks i odpoczynek
Co ma być i tak będzię a fasolinka żeby mogła się zagnieździć potrzebuje spokoju
Tak że jak mnie nie będzie dużo widać to nie martwcie się, nie chcę się po prostu nakręcać i stresować. Bo wiecie jak to jest gadamy która ma który dzień jakie objawy itp. no i chcąc nie chcąc często się człowiek sam nakręca.
Ale będę do was zaglądać a od poniedziałku wrócę na pełnych obrotach na wątek

Hihi moj małż wczoraj jak oglądaliśmy tv powiedział:
"nie wiem czy już ja świruje czy w tv na każdym kroku są reklamy z dziećmi. Wszędzie widze dzieci i kobiety w ciąży"
HIHI ale mu się udziala

To papa kobietki, ilę poleżeć i pooglądać jakiś filmik- małż w pracy i myśli że pracę piszę ale kłamczuch ze mnie
8,3 mlin plemniczkow Olivko na pewno sie uda, wszystkie jestesmy z Toba tyle trzymanych kciukow to musi byc sukces
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:55   #2896
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A jak tam siostro Twoje jajniki ?
Poniedziałek i już męczą...ech ...

Kasiu niczego na statek dostarczyc nie możesz to jasne i przecież nie będzie miał pretensji, ale np przygotuj mu gorące powitanie
oj siostro nic nie dają znaku życia ... chociaż dzisiaj coś czuje - ale tak troszeczke ... nie wiem, moze sie rozkręcą
a co tam u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Ooooj pamiętam wszystko jakby to było z miesiac temu.
Ale wariactwo Wpadłam do Was jak burza. Wy tu od kilku miesiecy przygotowania, a ja w tempie szaleńczym Ta sukienka z netu zamawiana i buty i nie wiadomo czy dojdzie na czas i będzie dobre... garnitur szyty na miare na tydzień przed wylotem.
Ale się działo. Było super.
I zobacz roczek minął
PS. Bunny chyba teraz rodzi? Właśnie koniec października o ile dobrze pamietam



Gorące powitanie to koniecznie. No ale niestety nic więcej chyba nie zdziałam
no to nieźle miałas zakręcony ślub ... ale na Cyprze to musiało być superowo!
Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Bazylio222 wpisz mnie na liste (Ewa 28 lat) @ 20.10

_Kasia 23_czy slub organizowalo Ci romantic-travel?
a jednak przyszła @?
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:28   #2897
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
oj siostro nic nie dają znaku życia ... chociaż dzisiaj coś czuje - ale tak troszeczke ... nie wiem, moze sie rozkręcą
a co tam u Ciebie?
A ja zgłupiałam totalnie, bo mam 2 wersje kiedy jest owulacja:
-w ulotce od testów owu jest napisane od kiedy należy sie testować i przy mojej długości cyklu to by wypadało 10 dc czyli ok 13 października
-a wersja, która znałam wcześniej to ostatni dzień cyklu odjąć 14 to u mnie wychodzi okolice 20...i bądź tu człowieku mądry
Coś tam się teraz odzywa, no nie wiem...
Chyba się nie doczekam tego testowania...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:30   #2898
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Odebrałam termometr owulacyjny i kupiłam test, rano jutro zrobię, przynajmniej będę pewna że dzidzi nie ma.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:49   #2899
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
_Kasia 23_czy slub organizowalo Ci romantic-travel?
Nieee, Avena, ale z Romantic Travel też się kontaktowałam

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

no to nieźle miałas zakręcony ślub ... ale na Cyprze to musiało być superowo!
Tak szaleństwo starszne, ale nie zamieniłabym tego Było super
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 14:01   #2900
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

koniec pracy!!!
lece do domku ... paaaa
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:03   #2901
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wpadłam na sekundkę bo zaraz jadę na badanie hormonów o ile sie uda. No i umówić sie na HSG, wypada, ze muszę mieć za tydzień w poniedziałek. Oby mieli termin.
Buziaczki i miłego dnia

Hihi raz mi sie udało być wcześniej niż Rybka ale ze mnie ranny ptaszek
Mikanciku - nie udało Ci się , ja tu byłam przed 6 tylko, z braku weny nie pisałam

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dziwnie. Dawno nie miałam tak upierdliwej @.
Poza tym spokojniejsza, ale... tak trochę jakbym coś straciła...
Czyli małpa przyszła? No to chyba jednak dobrze... byłaś pełna obaw Teraz wizyta u lekarza konsultacja co do lekarstw i już tak naprawdę możesz zacząć chcieć fasolkę - bez oporów

Olivko - to będzie Twój miesiąc mała kłamczuszko . Czuję to Kiedy test będziesz robić? Pewnie od razu betę?

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki, ktos mnie jeszcze pamięta?
Olivko trzymam kciuki, odpoczywaj, leż, będzie dobrze!!
Za 2/3 dni przeprowadzamy się do rodziców, w środę po południu transport mebli, część kartonów pojechała już wczoraj, reszta pewnie w środę poleci.
Moje mierzenie temp upadło w górach i już po powrocie do tego nie wróciłam, ale chyba jestem w okolicach owulki ... sprawdzać się będę na początku listopada.
Dziś wróciłam do pracy, odkopuję się z zaległości, ale musiałam do was zajrzeć
Tru - pamiętam no a my z rodzicami już mieszkamy, i patrzymy gdzie i jak i kiedy czmychnąć "na swoje"
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:04   #2902
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
koniec pracy!!!
lece do domku ... paaaa
Pa
ja tez jeszcze z 15 min i lecę

Rybko, ja się strasznie obawiam jak to będzie. Niby to domek, będziemy mieć swoje 2 pokoje i łazienkę, ale mama jest straszna pedantką, z TZ niereformowalnym bałaganiarzem, boje się zgrzytów. No i nasz kot, potencjalne zagrożenie dla ładu oraz wiekowej, ukochanej suni mojego ojca...
Dobrze, że to tylko na jakies połtora miesiąca..

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2008-10-20 o 14:31 Powód: ort!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:10   #2903
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Pa
ja tez jeszcze z 15 min i lecę

Rybko, ja się strasznie obawiam jak to będzie. Niby to domek, będziemy mieć swoje 2 pokoje i łazienkę, ale mama jest straszna pedantką, z TZ niereformowalnym bałaganiarzem, boje się zgrzytów. No i nasz kot, potencjalne zagrorzenie dla ładu oraz wiekowej, ukochanej suni mojego ojca...
Dobrze, że to tylko na jakies połtora miesiąca..
Oj opis brzmi fajnie i interesująco , jeśli nawet będzie źle to to tylko 1,5 miesiąca . My już tak razem od ponad roku i nie wiem ile jeszcze
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:13   #2904
starababa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 117
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

cześć Dziewczyny!
witam po długiej przerwie jakies 2 mce temu przywitałam sie grzecznie
zaczynam/y naszą walkę o fasolkę
Bazylko prosze wpisz mnie na listę Starababa /Magda/ lat 33, Krk, @ 2.10.2008

Agabil nie ma bo cuda maluje , zerknijcie na główną stronę Wizażu , "jesień jesień jesień achże ty"

Pozdrawiam Was i 3mam kciuki
__________________
6 III 2008 góra (ceramika)
26 XI 2008 dół (metal)
starababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:17   #2905
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Mikanciku - nie udało Ci się , ja tu byłam przed 6 tylko, z braku weny nie pisałam
E noooo a ja sie już jak głupia ucieszyłam Postraszyła bym, że w takim razie jutro będę pierwsza, ale wiem, że nie wstanę... leń ze mnie ale przed 6 ?? to ja się chwilę wcześniej położyłam

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Rybko, ja się strasznie obawiam jak to będzie. Niby to domek, będziemy mieć swoje 2 pokoje i łazienkę, ale mama jest straszna pedantką, z TZ niereformowalnym bałaganiarzem, boje się zgrzytów. No i nasz kot, potencjalne zagrorzenie dla ładu oraz wiekowej, ukochanej suni mojego ojca...
Dobrze, że to tylko na jakies połtora miesiąca..
Oj z rodzicami to różnie bywa ale nie martw sie na zapas ja sie z moimi dogaduje dopiero odkąd się wyprowadziłam, bo jak mieszkaliśmy razem to było ciężko A później co? Budujecie sie z tego co pamiętam, czy coś pokręciłam?

Witaj Starababa, ja też mam 33 ale czuje sie jak osiemnastka
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:39   #2906
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Oj opis brzmi fajnie i interesująco , jeśli nawet będzie źle to to tylko 1,5 miesiąca . My już tak razem od ponad roku i nie wiem ile jeszcze
Walnełam byka ortograficznego , przepraszam...napisałam zagrorzenie zamiast zagrożenie, teraz dopiero jak to zobaczyłam to mnie uderzyło co ja nagryzmoliłam...
Pewnie wszystko zależy od rodziców...my mielismy jeszcze opcję kawalerki po cioci, której się zmarło wiosną, a mieszkanie jest mojej mamy. Wtedy wydawało mi się, że lepiej z rodzicami, bo tam klitka bez lodówki, pralki, a u nich świeże powietrze itepe.. Teraz zaczynam żałować, że jednak się na to nie zdecydowaliśmy...teraz juz za poźno,bo tam wynajęte..
Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Oj z rodzicami to różnie bywa ale nie martw sie na zapas ja sie z moimi dogaduje dopiero odkąd się wyprowadziłam, bo jak mieszkaliśmy razem to było ciężko A później co? Budujecie sie z tego co pamiętam, czy coś pokręciłam?

Witaj Starababa, ja też mam 33 ale czuje sie jak osiemnastka
Wiesz co budać sie bardzo chcemy, ale to jeszcze trochę, trzeba więcej funduszy nagromadzić teraz wyprowadzamy się do nowego mieszkanka. Aktualnie trwaja tam intensywne prace, ale sporo jeszcze zostało.
Ja mam jeszcze ten problem, że z ojcem widuję się codziennie w pracy więc to nagromadzenie kontaktów może okazać się zgubne w pewnym momencie...

Stara-młoda babo-witaj
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:42   #2907
starababa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 117
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

[Witaj Starababa, ja też mam 33 ale czuje sie jak osiemnastka [/quote]
Witaj Mikant!
ja tyż zwłaszcza po tym jak w marcu założyłam aparat ortodontyczny / ta "kosmetyczna porcelana" z podpisu/.
a nick stąd że mój otrodonta sprzed 10-12 lat powiedział że jestem za stara na aparat. Po latach zawzięłam sie i mu pokazałam
__________________
6 III 2008 góra (ceramika)
26 XI 2008 dół (metal)
starababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:43   #2908
starababa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 117
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

,
Stara-młoda babo-witaj[/quote]
Tru Witaj
__________________
6 III 2008 góra (ceramika)
26 XI 2008 dół (metal)
starababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:59   #2909
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez starababa Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny!
witam po długiej przerwie jakies 2 mce temu przywitałam sie grzecznie
zaczynam/y naszą walkę o fasolkę
Bazylko prosze wpisz mnie na listę Starababa /Magda/ lat 33, Krk, @ 2.10.2008

Agabil nie ma bo cuda maluje , zerknijcie na główną stronę Wizażu , "jesień jesień jesień achże ty"

Pozdrawiam Was i 3mam kciuki
hehe masz fajny nick

zaraz zerknę i zobacze co tam nasza Agusia maluje...oczywiście cuda..oczka jak marzenie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 15:02   #2910
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Wiesz co budać sie bardzo chcemy, ale to jeszcze trochę, trzeba więcej funduszy nagromadzić teraz wyprowadzamy się do nowego mieszkanka. Aktualnie trwaja tam intensywne prace, ale sporo jeszcze zostało.
Ja mam jeszcze ten problem, że z ojcem widuję się codziennie w pracy więc to nagromadzenie kontaktów może okazać się zgubne w pewnym momencie...

Stara-młoda babo-witaj
A to mi sie pokićkało, któraś Laseczka pisała że się buduje i mi sie skojarzyło No to jak sie już mieszkanko remontuje to nie ma problemu, jeszcze sie okaże że jest miło i rodzinnie

[/quote]Witaj Mikant!
ja tyż zwłaszcza po tym jak w marcu założyłam aparat ortodontyczny / ta "kosmetyczna porcelana" z podpisu/.
a nick stąd że mój otrodonta sprzed 10-12 lat powiedział że jestem za stara na aparat. Po latach zawzięłam sie i mu pokazałam [/quote]

A to już mam jasność ja temat aparatu załatwiłam w dzieciństwie dzięki uporowi rodziców, ale ortodontę po takim tekście rozsmarowała bym na ścianie


jej spadam coś popracować bo sie dziś znowu opitalam a robota leży...
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.