Lista prezentów dla dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-05, 05:48   #1
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52

Lista prezentów dla dziecka


Za 2 miesiące rodzę pierwsze dziecko. Kilkoro znajomych oraz osób z rodziny zapytało sie mnie, co kupić dziecku z tej okazji i zastanawiam się nad stworzeniem w dokumencie google listy prezentów. Byłyby tam rzeczy od 20 do 300 zł (raczej więcej tych tańszych) z gotowym linkiem do sklepu internetowego. To, co sama chciałam kupić i wiem, ze będzie przydatne.

Myślicie, że jest to dobra opcja, aby im to udostępnić? Wiem, że sama byłabym bardzo zadowolona, jakby ktoś ze znajomych spodziewających sie dziecka, coś takiego stworzył, bo nie mialabym problemu z kupnem. I obyłoby się bez bubli i zdublowanych rzeczy.

Czy jednak nie będzie to zbyt roszczeniowe?
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 13:17   #2
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Lista prezentów dla dziecka

Jeśli ktoś się pyta co kupić, to według mnie bez problemu, dobry pomysł. Natomiast sama z taką listą bym do nikogo nie startowała, bo wiadomo, prezentu nikt nie ma obowiązku kupować, albo chce dla dziecka coś dać od siebie.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 16:27   #3
CocoHavana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 4
Dot.: Lista prezentów dla dziecka

Uuu w kwestii prezentów to myślę, że wymiatam
Zawsze mam wszystko przemyślane, uwielbiam prezenty praktyczne. Generalnie uważam, że pytanie o kontretne potrzeby jest najlepszym wyjściem. W innym wypadku kończysz z ubrankami w rozmiarze 52 które już w dniu porodu mogą być za małe albo innymi zbędnymi rzeczami.

Moja lista
po 1 - pieluchy. To najlepiej oczywiście dobrac już po porodzie, i gdy ktoś będzie pytał czego potrzebujecie, to podawać konkretną markę. Jeśli nie używacie wielo, to pampersów dużo idzie
2. Katarek
3. Możesz zażyczyc sobie trochę gadżeciarskich rzeczy jak kula na smoczek od Mushie (piękne są), albo jakieś muślinowe chusteczki, pieluszki
4. Hit u mnie i moich znajomych - szumiś. Miś albo królik, my mamy tego xxc
Bardzo ułatwia sprawę zwłąszcza na początku, kiedy dziecko czasem płacze tak po prostu (bo nakarmione, przewinięte, nic nie boli, bez wzdęcia), albo straci poczucie bezpieczeństwa
5. Organiczne chusteczki nawilżane w większych ilościach
__________________
Havana

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2021-01-27 o 19:10
CocoHavana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 19:52   #4
getmygun
Przyczajenie
 
Avatar getmygun
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Lista prezentów dla dziecka

Myśle ze listy z konkretnymi rzeczami są spoko. Bo nie powiem ale słabo jak się nie trafia ktoś z prezentem.

Przykładem ze moja 3 letnia dostała 6 lalkę i podobna na święta, jej bez różnicy u nas tylko miejsce zajmuje.
getmygun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 20:52:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.