Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 12:47   #61
Florame
Raczkowanie
 
Avatar Florame
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 245
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ditydiana Pokaż wiadomość
I jak ten Contractubex? ;> pomaga?
Na początku miałam z nim trochę przygód Stosowałam go już kilka dni (rano i wieczorem), a pewnego dnia po zastosowaniu rano skóra tak mnie zaczęła piec i swędzieć, że nie mogłam wytrzymać. Poszłam do pani dermatolog, a ona kazała schować i przez jakiś czas wcale nie stosować. Więc tak zrobiłam. Teraz używam go tylko na noc, bo kiedy używam go rano skóra nadal mnie sędzi, a na noc jest ok. Co do blizn, to na początku nie widziałam działania, ale teraz przy regularnym stosowaniu raz dziennie zauważyłam, że blizny pojaśniały, są jeszcze mniej widoczne, z czym Cepan już sobie nie radził.
Moim zdaniem warto wypróbować, ale jeśli masz mocniejsze blizny to na początku Cepan ładnie je rozjaśni, a potem Contractubex (przynajmniej u mnie tak było, ale wiadomo, każdy ma inną skórę i inaczej reaguje).
Florame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 02:56   #62
ditydiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedź skończę Cepan i zobaczę postępy, jak coś to sięgnę po tą drugą maść.
Pozdrawiam
ditydiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:08   #63
Kasiuncia23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 165
GG do Kasiuncia23
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Hej wszystkim.
Właśnie po dwóch miesiącach skończyłam opakowanie maści contractubex i zaczynam teraz cepan. Różnica cenowa jest dość spora, bo ta pierwsza jest maścią niemiecką i nawet przyjemnie pachnie, a ta druga- polska i śmierdzi okrutnie cebulą Ale liczy się efekt i ja po tygodniu stosowania zauważam rozjaśnienie moich blizn po wypryskach na skórze ( uczulenie po depilacji woskiem) właśnie śmierdziuchem cepanem, wiele wiele tańszym od niemieckiego brata
Cepan świetnie sobie radzi w szybkim tempie, a contractubex przez dwa miesiące nie polepszył prawie wcale kondycji mojej skóry.
Maść kupiłam szczególnie na blizny po krostkach, ale również chodzi mi o rozstępy. Tu nie wierze jednak w cuda, bo rozstępy bardzo trudno nawet minimalnie wyleczyć, szczególnie u ludzi z skłonnościami.
Kasiuncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 20:52   #64
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Aż nie chce mi się wierzyć że Cepan działa aż takie cuda. Mam właśnie przebarwienia po trądziku i naprawdę zastanawiam się czy nie wprowadzić go do pielęgnacji, ale ten zapach ... Jak mniemam trzeba być bardzo regularnym? I wystarczy aplikacja tylko na noc? Trzeba przy aplikacji zrobić delikatny masaż (jak np w przypadku No-Scar)?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:25   #65
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Aż nie chce mi się wierzyć że Cepan działa aż takie cuda. Mam właśnie przebarwienia po trądziku i naprawdę zastanawiam się czy nie wprowadzić go do pielęgnacji, ale ten zapach ... Jak mniemam trzeba być bardzo regularnym? I wystarczy aplikacja tylko na noc? Trzeba przy aplikacji zrobić delikatny masaż (jak np w przypadku No-Scar)?
no tka regularnosc to podstawa


i wydaje mi sie ze taki masaz mogłby pomóc blednięciu bliznychociaz nie wiem czy jest konieczny

zapach okropny ale po kilku uzyciach idzie sie przyzywczaic
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 20:05   #66
Kasiuncia23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 165
GG do Kasiuncia23
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Masaż wskazany, mi polecał to dermatolog i na opakowaniu również się zaleca.
Systematyczność również, ja stosuje codziennie, rano i wieczorem, o ile nie wychodzę w ciągu dnia na słońce ( to znaczy nie opalam się).

No i ostrzeżenie co do cepanu-Dziś zauważyłam na piżamie jasne plamy, typowo "wyżarte" przez maść w tym miejscu, gdzie ją stosowałam. Więc uwaga na ubrania, w ciągu dnia poczekać aż wyschnie i wtedy można się ubrać.
Widać stężenie cepanu jest mocniejsze od contractubexu, zresztą rezultaty na skórze to potwierdzają.
Kasiuncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:17   #67
Lolka7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Radze nie stosować cepanu ponieważ wgl nie pomga szkoda czasu i pieniedzy na dodatek śmierdzi. ehh stosowałam go przez 3 miesiace i nic nie pomógł a wrecz przeciwnie pogorszył sprawe ... przebarwinie po tradziku stału sie ciemne i wyskakiwały nowe pryszcze ..!!!!! katastrofa :<
a co do blizn to tez nie pomaga uderzyłam sie w szafke około 2 tyg temu i od razu zaczełam stosowac cepan i tez guzik to dało a szkoda bo czytałam ze pomaga na wszystko
Lolka7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 01:12   #68
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cepan to obecnie najlepszy środek na przebarwienia i blizny. Wszystko mi poschodziło po trądziku ale trzeba go lekko wmasować, czekać aż się wchłonie i stosować codziennie najlepiej na noc. Do zapachu każdy się przyzwyczai, wcześniejsze negatywne opinie piszą widać osoby nieogarnięte. Tak btw to, żeby porównać efekty trzeba zrobić foty przed i po, ponieważ ludzkie oko się przyzwyczaja.

Polecam! Zużyłem w sumie z 10 tubek.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:54   #69
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Cepan to obecnie najlepszy środek na przebarwienia i blizny. Wszystko mi poschodziło po trądziku ale trzeba go lekko wmasować, czekać aż się wchłonie i stosować codziennie najlepiej na noc. Do zapachu każdy się przyzwyczai, wcześniejsze negatywne opinie piszą widać osoby nieogarnięte. Tak btw to, żeby porównać efekty trzeba zrobić foty przed i po, ponieważ ludzkie oko się przyzwyczaja.

Polecam! Zużyłem w sumie z 10 tubek.
a mogłabym prosic cie o te fotki porównawcze?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:03   #70
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Nie pokażę zdjęć na forum ani prywatnie, sorki. Żeby było jasne - cepan nie zrobi nam porcelanowej cery, ale rozjaśnia o minimum 50%.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:13   #71
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Nie pokażę zdjęć na forum ani prywatnie, sorki. Żeby było jasne - cepan nie zrobi nam porcelanowej cery, ale rozjaśnia o minimum 50%.
nie chodzi mi o cała twarz tylko o miejsca z bliznami, ja kiedys stosowałam ale na blizne po ospie teraz szukam czegos na przebarwienia po pryszczach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 14:16   #72
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Na Wizażu o przebarwianiach to już tyle jest napisane, że masakra :0 Na pewno nie kupuj Biodermy.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:20   #73
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Na Wizażu o przebarwianiach to już tyle jest napisane, że masakra :0 Na pewno nie kupuj Biodermy.
wiem wiekszość czytałam, tylko teraz zastanawiam sie co kupic by działało najlepiej i tak jestem w trakcie uzywania retinoidów wiec licze i tak na ich zblednięcie

a co jest z nią nie tak?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:23   #74
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Ma niskie oceny na KWC :P Differin stosowałem, zbyt inwazyjny, zniszczył mi skórę. Ogólnie mój sposób jest na przebarwienia jest taki, chociaż to lekki offtop bo wątek jest o bliznach:

- dieta (dobra dieta poprawia koloryt skóry)
- solarium 2x w miesiącu bez spalania się
- Cepan codziennie w okresie kuracji (chemicznie)
- peeling Nivea 2x w miesiącu (mechanicznie)
- na wypryski Bioderma AKN
- czas, bo czas też wybiela

Może kiedyś jak się uspokoi wszystko to IPL
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2013-11-18 o 14:25
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:27   #75
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Ma niskie oceny na KWC :P Differin stosowałem, zbyt inwazyjny, zniszczył mi skórę. Ogólnie mój sposób jest na przebarwienia jest taki, chociaż to lekki offtop bo wątek jest o bliznach:

- dieta (dobra dieta poprawia koloryt skóry)
- solarium 2x w miesiącu bez spalania się
- Cepan codziennie w okresie kuracji (chemicznie)
- peeling Nivea 2x w miesiącu (mechanicznie)
- na wypryski Bioderma AKN
- może kiedyś jak się uspokoi wszystko to IPL
- czas, bo czas też wybiela
aha :P

na mnie diff działał jak krem nawilżający


o na solarke nie pójde za nic w świecie (od tego potem moga sie robić tzw. brazowe plamy starcze tak na marginesie )

peelingow mechanicznych na razie nie moge używać ;(
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:28   #76
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Z tymi plamami po słońcu to jakieś brednie, ja mam trochę historii na skórze i zawsze się opalam :P Tylko, że piję dużo wody, z 1,5 litra na plaży w ciągu 2 godzin i mam dietę.

Stawiaj na naturalność:

peeling - dawno dawno temu ludzie myli się czasem piaskiem z rzeki
cepan - cebula, czemu nie
solarium i słońce - ludzie dawniej mieli więcej słońca, żyli zdrowiej
dieta - dzisiaj jemy śmieci, dawniej ludzie jedli zdrowo
stres - dzisiaj zabójczy
chemia - dawniej nie istniała
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2013-11-18 o 14:32
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:38   #77
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Z tymi plamami po słońcu to jakieś brednie, ja mam trochę historii na skórze i zawsze się opalam :P Tylko, że piję dużo wody, z 1,5 litra na plaży w ciągu 2 godzin i mam dietę.
ja poprosty chronie sie przed fotostarzeniem i dlatego codziennie wysokie filtry i nie widac ich teraz tylko za pare lat dopiero wyjda

ale nie powiem lekka opalenizna jest bardzo ładna


no to bardzo dobrze z e tyle pijesz, ja tez staram sie duzo pic, chociaz jak jest zimniej to i mniej piję

a jaka to dieta?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:39   #78
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Dieta zdrowa, bez chleba, bez dużych ilości mąki, bez słodyczy, bez cukrów sztucznych, bez chemii, owoce, mięso, warzywa, orzechy włoskie codziennie, surówki, woda, witaminy, zero nabiału, jajka.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:40   #79
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Dieta zdrowa, bez chleba, bez dużych ilości mąki, bez słodyczy, bez cukrów sztucznych, bez chemii, owoce, mięso, warzywa, orzechy włoskie codziennie, surówki, woda, witaminy, zero nabiału, jajka.
dzięki, slodyzy też raczej staram się nie jestś ale trudno było b mi zrezygnować z nabiału, a co jesz ze tak powiem zamiast chleba?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 14:44   #80
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Chleb jest niepotrzebny do życia, ludzie jedzą go tylko dla smaku. Na śniadanie jem płatki owsiane na wodzie Kwestia przyzwyczajenia.

2x lub 3x obiad (2x bez węglowodanów), jajecznica z pomidorem, surówki, orzechy mega sycą, mogą zastąpić dziewczynkom obiad i od nich nie przytyjesz bo mają tłuszcze tzw. zdrowe. Polecam też zupy, fasolę, gulasz z piersi kurczaka i ogólnie czyste mięso.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 18:09   #81
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Chleb jest niepotrzebny do życia, ludzie jedzą go tylko dla smaku. Na śniadanie jem płatki owsiane na wodzie Kwestia przyzwyczajenia.

2x lub 3x obiad (2x bez węglowodanów), jajecznica z pomidorem, surówki, orzechy mega sycą, mogą zastąpić dziewczynkom obiad i od nich nie przytyjesz bo mają tłuszcze tzw. zdrowe. Polecam też zupy, fasolę, gulasz z piersi kurczaka i ogólnie czyste mięso.
dobrze wiedzieć

musze sie zabrac za orzechy bo leżą u mnie i nit ich nie je

co do obiadów to rzadko kiedy jem domowe, wiec z tym też cieżko...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 15:37   #82
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: Cepan

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
a mi moja pani doktor na przebarwienia potradzikowe przypisala Lioton 1000...tak..zel na zylaki...ale musze powiedziec ze przy codziennym stosowaniu przez miesiac efekty byly...jesli teraz szybko chce sie pozbyc jakiegos przebarwienia to wracam do tamtego sposobu

pozdrawiam

ann_angel a jakiego typu przebarwienia miałaś? Były to przebarwienia potrądzikowe? Całkowicie Ci znikły? Ja mam takie brązowawe, które pod wpływem zimna (np w zimna woda) robią się sine. Mam je na pośladkach twarzy i ostatnio na biuście. Mam 23 lata miałam trądzik młodzieńczy a w wieku 18 lat dostałam przerzutów trądziku na pośladki a od roku na biust. Masakra. Co za cholerstwo się uczepiło!?
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:07   #83
lolipop75
Raczkowanie
 
Avatar lolipop75
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

A ja napisze tak cepanu nie stosowałam niestety nie mam do niego dostępu ale miałam 5 letnie przebarwienie na twarzy potradzikowe stosowałam tysiące maści laser niestety nie wchodził w grę mam blada cere i nadwrażliwa setki wydane pieniedzy na noscary derphine itd i co mi pomogło otóż wizyta w aptece i porady pan farmaceutek gdyz dermatolog nie pomógł mi wcale przez pierwszy miesiąc stosowałam la roche posay effeclar duo plus zniszczył mi wszystkie pryszcze potem panie farmaceutki dały mi krem dla skory ze skłonnością do nadprodukcji melaniny czyli hiperpigmentacji derphine z filtrem 20 krem dość drogi ale zeby nie powstawały nowe przebarwienia ( nawiasem solarium wysusza pryszcze ale jak ktos ma skore z tendencja do Ostudy to w ten sposób nabawi sie tylko nowych przebarwien ) i potem nastąpiła druga czesc bitwy avene triacneal powiem tak to co przeszłam to wojna smarować miałam tylko miejsca gdzie miałam przebarwienia moje akurat były koloru ciemnobrązowego wiec smarowalam punktowo na noc w trakcie bitwy o czysta twarz to wlasnie przebarwienie zrobiło sie najpierw krwistoczerwone wiec przerażona pobiegłam do pan farmaceutek te oglądając moja twarz stwierdziły smarować dalej powiem tak ze strachem w oczach smarowalam ale dzis po dwóch miesiącach wycalowalabym te panie po nogach warto było przejść ta makabrę na twarzy zeby sie pozbyc czegos co miałam 5 lat i na co nic nie działało nawet moj facet jest zaskoczony efektem dzis walczę z reszta przebarwien ta sama metoda i wiem ze jak zmienia sie kolor tzn ze zaczynało cholerstwo schodzić tzn avene triacneal na noc na dzień derphine i krem derphine juz ciagle nawet w zimę gdyz wiem ze moja skora ma skłonność do nadprodukcji melaniny aha jeszcze jedno zeby nie było młoda głupia robi reklamę srodkow utd otoz mam 38 lat i naprawdę za sobą wydane kupę pieniedzy na drogie rzeczy takie jak paula choice ,słynny wyciąg z winogron , eisberg linia wybielająca i inne srodki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez lolipop75
Czas edycji: 2014-07-15 o 14:10
lolipop75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:52   #84
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Mam dwie okropne blizny,jedna na łydce drugą w pachwinie,obie pooperacyjne.Okropnie czerwone(świeże jeszcze) i tak sie zastanawiam czy ten cepan dał by rade chodz odrobinę je rozjaśnić.Nie licze na cud a co za tym idzie że to mi zginie jak za dotknięciem czarodziejskej różdzki,niech tylko bedzie mniej widoczne.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 12:57   #85
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Nie wiem jak to jest w przypadku głębokich i starych blizn, ale w moim przypadku Cepan się dość dobrze sprawdził.

Miałam bliskie spotkanie z kantem stolika, pod okiem została mi centymetrowa blizna, a dodatkowo spędziłam później tydzień na pielgrzymce, w pełnym słońcu przez cały dzień. Niestety, filtr 50 niewiele mi pomógł, po powrocie miałam brunatną plamę. Zdecydowałam się na Cepan i z czasem blizna zaczęła się spłycać i znikać, aż na końcu zostało nieduże przebarwienie.

Później zaczęłam kurację Artedermem i po kilku aplikacjach po bliźnie nie ma żadnego śladu.

Na świeże blizny dość dobrze się spisuje, ale później polecam sięgnąć po jakieś złuszczające preparaty, są dużo skuteczniejsze i działają znacznie szybciej. Podejrzewam, że gdyby nie retinoidy to do dziś smarowałabym to miejsce Cepanem.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:49   #86
Jess0077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Cepan na blizny - WĄTEK ZBIORCZY

Krem na blizny - https://allegro.pl Dwudziestoletnie blizny stają się płytsze, a skóra się wygładza. Dla mnie jest to niesamowite odkrycie i produkt, który mogę zdecydowanie polecić.

Edytowane przez Jess0077
Czas edycji: 2021-01-14 o 11:07
Jess0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-08 10:49:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.