Pytanie techniczne: Moje posty są niewidoczne - dlaczego? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 18:06   #61
Life Skills Academy
Raczkowanie
 
Avatar Life Skills Academy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
klik, klik ... juz mozesz pisac

aniolek

Jeśli to zadziała też u mnie to też proszę o odklikanie pomimo 3 postów
__________________
Rozsądni ludzie są zdrowymi egoistami

Mój życiowo-trenerski blog
Life Skills Academy

Mój ekologiczno-naturalny blog
The Body. Naturally.

Konferencje Psychologiczne - strona informacyjna


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kbrj3d565.png

Life Skills Academy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 07:36   #62
Patri
Zakorzenienie
 
Avatar Patri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słońce
Wiadomości: 3 387
GG do Patri
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Cytat:
Napisane przez Life Skills Academy Pokaż wiadomość
Jeśli to zadziała też u mnie to też proszę o odklikanie pomimo 3 postów
Witaj Life Skills Academy!
Wygląda na to, że trochę na Ciebie poczekamy, a później będzie już bezproblemowo. Dziewczyny czekają
Patri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:45   #63
Amelka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Witam,
Chciałam złozyc zamówienie
Dot.: Wątek o sklepie Mango Online organizatorka MEGAAN, niestety moje posty sie nie pojawiają , Organizatorka zbiera zamówienia do niedzieli wieczora. Wiem, ze jako nowa musze czekac na zatwierdzenie mojego posta przez moderatora, ale czas mi ucieka a zalezy mi bardzo na tym zamówieniu. Bardzo prosze o jak najszybsze zatwierdzenie mojego posta.
pzdr
.
Amelka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:44   #64
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Witam,
interesuje mnie kiedy nowy użytkownik zostaje "odklikany" jako zaufany. Szukałam takiej informacji w regulaminie, ale on jest dość lakoniczny w kwestii moderacji.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:11   #65
37celina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Ja myślałam, że tylko mój pierwszy post musi być sprawdzony przez moderatora, a okazuje się, że co drugi czeka na to "sprawdzenie".

Już jest ok ;-)

Edytowane przez 37celina
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:31
37celina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 12:28   #66
2906ak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Witam serdecznie zwracam się z prośbą do moderatora o potwierdzenie mojego posta (dotyczy: Wątek o sklepie River Island), ponieważ organizatorka zbiera zamówienia, a zależałoby mi aby wziąć udział w zamówieniu. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
2906ak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:54   #67
Otoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Jak dlugo trzeba czekac na zatwierdzenie?

witam,
Jak dlugo trzeba czekac na zatwierdzenie nowego watku jako nowy uzytkownik? Po jakim czasie moj watek pojawi sie na forum?
Czy i jak dowiem sie ze moj watek zostal odrzucony przez moderatora i z jakiego powodu?
Pozdrawiam
Otoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 10:24   #68
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak dlugo trzeba czekac na zatwierdzenie?

Cytat:
Napisane przez Otoko Pokaż wiadomość
witam,
Jak dlugo trzeba czekac na zatwierdzenie nowego watku jako nowy uzytkownik? Po jakim czasie moj watek pojawi sie na forum?
Czy i jak dowiem sie ze moj watek zostal odrzucony przez moderatora i z jakiego powodu?
Pozdrawiam
Jeśli nie łamał regulaminu, to już jest widoczny. Jeśli narusza regulamin, to nie informujemy o tym fakcie - po prostu nie pojawia się w serwisie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:30   #69
Yuvati
Przyczajenie
 
Avatar Yuvati
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

prosiłabym o "odklikanie mnie"(pomimo małej ilości postów) i zaakceptowanie posta w:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33256994
__________________
blog :
Yuvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:13   #70
kuizini
Przyczajenie
 
Avatar kuizini
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Witam Nie zdawałam sobie sprawy, że trzeba czekać na publikację pierwszego wątku i gdy się nie wyświetlił to po prostu napisałam go kolejny raz. Teraz wyświetla się niepotrzebnie 2 razy - czy mogłabym prosić "szefostwo" o usunięcie jednego z nich, a dokładnie wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=604920 ? Dziękuję z góry i bardzo przepraszam za problem ale dopiero zaczynam się tu aklimatyzować
__________________
Kosmetyczna Kuizini
kuizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:27   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Cytat:
Napisane przez Yuvati Pokaż wiadomość
prosiłabym o "odklikanie mnie"(pomimo małej ilości postów) i zaakceptowanie posta w:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33256994
Cytat:
Napisane przez kuizini Pokaż wiadomość
Witam Nie zdawałam sobie sprawy, że trzeba czekać na publikację pierwszego wątku i gdy się nie wyświetlił to po prostu napisałam go kolejny raz. Teraz wyświetla się niepotrzebnie 2 razy - czy mogłabym prosić "szefostwo" o usunięcie jednego z nich, a dokładnie wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=604920 ? Dziękuję z góry i bardzo przepraszam za problem ale dopiero zaczynam się tu aklimatyzować
załatwione
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 16:41   #72
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Ja dzisiaj również wypowiadałam się w pewnym wątku, było to sporo czasu przed południem, a mojego posta dalej nie ma. Jestem nowym użytkownikiem ale nie napisałam nic takiego co mogłoby spowodować tak długie sprawdzanie. Prosze o pomoc.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 20:30   #73
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Dziekuje bardzo

Edytowane przez ewelinka4141
Czas edycji: 2012-04-17 o 19:56 Powód: thnx
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:20   #74
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Hmmmmm... moj pierwszy post byl z linkami w watku o blogach emigrantow, ten zostal zatwierdzony sprawnie i szybko.

Kolejne posty (w innych watkach i w innych dzialach) nie mialy zadnych linkow, przeczytalam caly regulamin i jestem pewna, ze go nie lamaly, ale nadal sie nie pokazuja.

Bardzo przepraszam za bycie "upierdliwa", ale naprawde chcialabym byc bardziej aktywna uzytkowniczka forum.

Rozumiem ze nowi uzytkownicy musza byc moderowani, ale czy mozna by bylo robic to ciut bardziej sprawnie? - widac z tego watku, ze nie tylko ja mam ten sam problem.

Z gory dziekuje bardzo za pomoc!
Ania



Edyt, zeby dodac:
Super - bardzo dziekuje za szybkie rozwiazanie problemu. Moge teraz sobie "poscic" do woli.

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2012-04-17 o 10:46 Powód: podziekowanie
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 20:42   #75
zepsutespodnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Problem z wątkami

moje posty/wątki pojawiają się dopiero po paru dniach. albo wcale. aktualnie czekam na publikację 2 wątków i chyba jakiejś wiadomości, doczekać się nie mogę. rozumiem, że moderator musi to zatwierdzić tak jak pisze i jest to normalne, ale żeby nie było... to nie w tym problem. kiedyś z innego konta do którego hasła zapomniałam, ale to w tej chwili nie istotne-była taka sytuacja, że rozpoczęłam wątek. czekałam z tydzień na jego publikację. doczekałam się, nie denerwowałam, ale co się okazało? jak weszłam na forum na którym się ów wątek znajdował był on na dość odległych stronach, na które już mało kto zagląda. przecież jako świeżo opublikowany powinien być na początku tak jak inne posty prawda? w rezultacie nikt nie odpowiedział a ja nie chciałam robić duplikatów.. nie wiem dlaczego tak się stało i mam nadzieję, że sytuacja mi się już nie powtórzy ? nie wiem, to jest normalne zawsze wątki które tak długo czekają na zatwierdzenie nie pojawiają się na początkowych stronach forum, tylko gdzieś tam w tyle ?
pozdrawiam
zepsutespodnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 18:26   #76
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Witam,

Mam problem następującej treści: kilka dni temu dodałam post do tematu "Analiza kolorystyczna(...)". Otrzymałam informację, że moja wiadomość musi być zatwierdzona przez moderatora. Mój post nie łamie żadnego punktu regulaminu, czy zatem zostanie zatwierdzony? O ile się nie mylę wysłałam go w dniu rejestracji tj. 3 maja br.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 17:40   #77
suava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Hej hej admini i moderatorzy!

Pewnie będę nudna jak flaki z olejem ze swoim 'wiem że jestem nowa i moje posty są moderowane i dlatego się nie wyświetlają', ale... Jestem już jakiś czas zarejestrowana naWizażu, a jakoś od Nowego Roku chciałam się w końcu zacząć udzielać na forum, pierwszy post zamieszczony na wątku allegrowym po chyba 3 dniach w końcu został przepuszczony, ale kolejny post w tym samym wątku (mimo żadnych linków, reklam, słów-kluczy i innych takich, jako grzeczna dziewczynka regulamin przeczytałam) już nie, i czekam na jego publikację od początku lutego. Ale nie był to jakiś mega ważny post więc machnęłam ręką. (Choć mimo wszystko szkoda, bo zniechęcił na 3 miesiące do prób udzielania się.) Chciałabym się dołączyć do modowego, ale czekam już chyba 24 godziny, i nic. Co ciekawe dwa moje pierwsze posty, opublikowany i nie opublikowany, mają kłódki, a wczorajszy również jeszcze nie opublikowany takiej kłódki nie ma. Mógłby mi ktoś przybliżyć skąd ten fenomen? Po prostu nie widzę nigdzie w regulaminie ani FAQ odpowiedzi wyjaśniającej taki stan rzeczy, i nie wiem, czy dwa pierwsze posty były moderowane, a trzeci mimo że mam go w statsach a nie ma go na forum zaginął gdzieś w eterze czy co...?

I jako że widzę że również wiele osób o to pyta/ło, może warto by zamieścić w regulaminie czytelny zapis o tym, po jakim czasie posty nowych osób przestają być moderowane i ile taka moderacja może trwać, no wiecie, tak żeby ten regulamin był trochę bardziej user friendly i nie powodował frustracji, że nie zawiera tak podstawowych informacji dla każdego nowego użytkownika?

Chyba chwilowo tyle ode mnie
suava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:41   #78
zepsutespodnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak dlugo trzeba czekac na zatwierdzenie?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jeśli nie łamał regulaminu, to już jest widoczny. Jeśli narusza regulamin, to nie informujemy o tym fakcie - po prostu nie pojawia się w serwisie.
Może byłoby jednak warto poinformować, bo ja oczekuję na 2 wątki i w rezultacie nie mam pojęcia czy są one po prostu wciąż moderowane, bądź czekają na taką czynność, czy też złamały regulamin- i tutaj,czy zakładać nowy, który będzie już z nim zgodny, a także w jakim momencie to naruszenie wystąpiło? Na forum zakładam wątki by rozwiązać problem,prawda? A w rezultacie efektów zero, a robienie duplikatów myślę,że jest niepotrzebne zwłaszcza dla moderatorów, jak i dla mnie
zepsutespodnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:46   #79
southhampton
Przyczajenie
 
Avatar southhampton
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Bardzo proszę o dodanie mnie jako użytkownika zaufanego. Bardzo chciałabym się udzielać w temacie o usuwaniu tatuaży i dzielić się doświadczeniami, które jak wynikają z informacji na wątku są potrzebne innym użytkownikom. Od kilku dni czekam na zatwierdzenie 2 postów- niestety bez efektu. Dodam, że nie mam na celu "trolowania", zaśmiecania, pisania bzdur itp. Za stara jestem na to Z góry dziękuję za spełnienie mojej prośby. I jeszcze proszę o odpowiedź na pytanie: czy będę wiedzieć, że zostałam dodana jako zaufany użytkownik? Myślę, że nie ma sensu pisać postów, kiedy kilku użytkowników jest aktywnych na wątku, skoro one i tak się nie pojawiają "w czasie", a jak pojawią się w późniejszym będą mocno wycięte z kontekstu...
southhampton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 10:20   #80
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dlaczego mój post się nie pojawił?

dwa razy napisałam dzisiaj post, nie było w nim nic obraźliwego ani nie zgodnego z regulaminem, kiedy chciałam go wysłać pojawił się komunikat że ma być akceptowany przez kogoś tam, ale to szybko znikło i nie zdążyłam przeczytać.
Nie chce zaspamować wątku i pisać kolejny raz te same rzeczy, jednak chciałabym wiedzieć dlaczego moje dwa posty nie pojawiły się i co zrobić żeby tego uniknąć?
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 00:27   #81
sylwiaa30
Przyczajenie
 
Avatar sylwiaa30
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Question Prosze o pomoc

czesc
mam problem z wyslaniem mojego postu za kazdym raZEM GDY WYSYLAM POJAWIA SIE JAKAS KROTKA WIADOMOSC KTORA ZNIKA PO SEKUNDZIE A MOICH POSTOW NADAL NIE WIDAC ?
sylwiaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:13   #82
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Prosze o pomoc

Jesteś nową użytkowniczką forum, więc posty czekają na zatwierdzenie przez moderatora.
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:37   #83
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dlaczego mój post się nie pojawił?

mógłby ktoś z moderatorów mi odpowiedzieć?
chciałabym pisać na tym forum, a jak to ma tak wyglądać że trzeba kilka razy jedno i to samo pisać...;/
w moim poście naprawde nie było nic niezgodnego z regulaminem i bardzo proszę o jego przywrócenie...
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:58   #84
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Dlaczego mój post się nie pojawił?

Jesteś nową użytkowniczką forum - to normalne, że posty czekają na zatwierdzenie przez moderatora. Nie ma powodu, żeby się denerwować, przechodzi to każdy zaczynający "przygodę z forum".
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:07   #85
monaa511
Przyczajenie
 
Avatar monaa511
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Ja tez chcialabym prosic o zaakceptowanie moich postow na forum mama z klasa. Bo napisalam dzisiaj chyba cztery po ktorych skad zaginal. Rozumiem oczywiscie i popieram taka kontrole,ale moje pisanie troche mija sie z celem jesli pojawia sie za kilka dni lub wcale.
Dziekuje z gory :beer:
monaa511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:21   #86
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-05-14 o 18:23
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:11   #87
izebel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Czy mogę zostać "odklikana" jako zaufany użytkownik i normalnie wysyłać posty?
Chciałam wczoraj założyć nowy wątek na forum plotkowym i do dzisiaj się nie ukazał
izebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:07   #88
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:38   #89
theanna
Rozeznanie
 
Avatar theanna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 697
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

Proszę o "odklikanie mnie" (pomimo małej ilości postów) i zaakceptowanie wczorajszego posta w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post34151894
Dziękuję!
__________________

theanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:27   #90
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Oczekiwanie na publikacje i cenzure posta :)

9maja wysłałam post, którego nie ma do tej pory
ile trwa procedura akceptacji postów?????
i czy moj post pojawi się w końcu czy nie???
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-17 09:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.