Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-13, 11:33   #5131
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e znajdziesz co¶ kochana w moim spisie:
http://www.kasianafali.pl/2015/02/na...-do-wosow.html



Skrêt od samej góry, pysznie



¦liczna falowana tafelka


Siedzê z kallosem omega
Dziêkujê :-*

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 11:44   #5132
Sandrinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike
Nie. Poczytaj o porowato¶ci, bo to du¿oooo wiêcej ni¿ skrêt i puch.
Domy¶lam siê. Czyta³am, jednak nie wiele z tego rozumiem. No nic, poczytam jeszcze trochê, mo¿e mnie o¶wieci

Naolejowa³am g³owê rycyn±. Trochê poniewczasie ale mam pytanie, bo ró¿nie czyta³am - czy to prawda, ¿e przesusza skalp? Musia³am mieæ totalne zaæmienie, bo zapomnia³am o swoim ³upie¿u Teraz nie wiem czego siê spodziewaæ
Sandrinha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:07   #5133
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wyj±tkowo nie marudze tylko jestem pozytywnie nastawiona na eksperymenty i pelna nadziei ostatnio mam ci±g³y puch i bêdê sprawdzaæ jak go zwalczyæ.
Ale do Joanku to d³uga droga przede mn±
Da³am Ci tylko przyk³ad,¿e niejedna tu ju¿ ,,zazdro¶ci³a'' ³adnych w³osów..a potem to jej czupryna wywo³ywa³a zachwyt.Wszystko przed Tob±.Jedno jest pewne,to forum pomaga,dziewczyny maj± du¿± wiedzê i do¶wiadczenie.Samemu te¿ trzeba kombinowaæ.

Wczoraj po d³ugiej przerwie uzy³am ¿elu lnianego.Da³am go dosyæ duzo.Efekt fajny ale widaæ go³ym okiem,¿e brakuje im nawil¿enia.Przerzucam siê na ¿el lniany na jaki¶ czas i mam odwyk od suszarki,ktora zdecydowanie moim w³osom nie s³u¿y.

kupili¶my ma³ego królika,dzisiaj wyjê³am go z klatki na pod³ogê,uciek³ mi,nie mog³am go z³apaæ.W koñcu uda³o mi siê i mnie ostro podrapa³.Zachci a³o mi siê z nim bawiæWygl±da tak milusio,¿e musia³am go wyj±æ
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-04-13 o 12:08
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:08   #5134
karolina2121
siedzê i my¶lê
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 439
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
nie jest zgodny bo ma alko ktory potencjalnie moze wysuszac jednak ze wszystko zalezy od wlosow odzywki pogody itd to ja bym probowala go stosowac i obserwowac czy nie robi krzywdy

gdybysmy chcialy miec wszystko zgodne z cg to szampon robilybysmy z jajek, a od¿ywki z miodu i p³atek ró¿ hahah
Ha ha dziêki

Tak podejrzewa³am, ¿e to alko nie jest ok...kiedy¶ u¿ywa³am szamponów allterry z alkoholem i niestety swedzia³ mnie po nich skalp
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:11   #5135
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Da³am Ci tylko przyk³ad,¿e niejedna tu ju¿ ,,zazdro¶ci³a'' ³adnych w³osów..a potem to jej czupryna wywo³ywa³a zachwyt.Wszystko przed Tob±.Jedno jest pewne,to forum pomaga,dziewczyny maj± du¿± wiedzê i do¶wiadczenie.Samemu te¿ trzeba kombinowaæ.

Wczoraj po d³ugiej przerwie uzy³am ¿elu lnianego.Da³am go dosyæ duzo.Efekt fajny ale widaæ go³ym okiem,¿e brakuje im nawil¿enia.Przerzucam siê na ¿el lniany na jaki¶ czas i mam odwyk od suszarki,ktora zdecydowanie moim w³osom nie s³u¿y.

kupili¶my ma³ego królika,dzisiaj wyjê³am go z klatki na pod³ogê,uciek³ mi,nie mog³am go z³apaæ.W koñcu uda³o mi siê i mnie ostro podrapa³.Zachci a³o mi siê z nim bawiæWygl±da tak milusio,¿e musia³am go wyj±æ
A ja sie ostatnio nie lubiê z zelem lnianym... Moje w³osy go licha wchlaniaja i wygl±dam jakbym miala mokre i t³uste..wczoraj musia³am.zwi±zaæ i dzisiaj te¿
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:20   #5136
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Poka¿ wiadomo¶æ
Ha ha dziêki

Tak podejrzewa³am, ¿e to alko nie jest ok...kiedy¶ u¿ywa³am szamponów allterry z alkoholem i niestety swedzia³ mnie po nich skalp
No to skoro alterra z alko ciê uczuli³a to bym nie próbowa³a na twoim miejscu Jest sporo delikatnych szamponów bez tego problemowego sk³adniku
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:27   #5137
karolina2121
siedzê i my¶lê
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 439
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
No to skoro alterra z alko ciê uczuli³a to bym nie próbowa³a na twoim miejscu Jest sporo delikatnych szamponów bez tego problemowego sk³adniku
Chyba na pocz±tek wypróbujê babydream moich ch³opaków
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 12:28   #5138
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja sie ostatnio nie lubiê z zelem lnianym... Moje w³osy go licha wchlaniaja i wygl±dam jakbym miala mokre i t³uste..wczoraj musia³am.zwi±zaæ i dzisiaj te¿
A moje wrêcz przeciwnie,wch³onê³y wszystko ,kiedy¶ mia³am inaczej i teraz wnioskujê,¿e musz± byæ bardzo suche.

Mam pytanie do pij±cych glutka.Zauwa¿y³y¶cie,¿e paznokcie siê po nim wzmacniaj±?Od dwóch tygodni mam mocne i twarde paznokcie.Jad³am co prawda krzem ale wczesniej te¿ a paznokcie mia³am s³abe a teraz pewnie wszystko razem i poszê jakie twarde.Glutka pijê na jelitka ale na w³osy tez chyba dzia³a bo co innego by tak na nie podzia³a³o.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-04-13 o 12:29
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:39   #5139
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba na pocz±tek wypróbujê babydream moich ch³opaków
ale te¿ uwa¿aj - BB te¿ lubi wysuszaæ, pl±taæ i ogólnie stêpiaæ w³osy

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
A moje wrêcz przeciwnie,wch³onê³y wszystko ,kiedy¶ mia³am inaczej i teraz wnioskujê,¿e musz± byæ bardzo suche.

Mam pytanie do pij±cych glutka.Zauwa¿y³y¶cie,¿e paznokcie siê po nim wzmacniaj±?Od dwóch tygodni mam mocne i twarde paznokcie.Jad³am co prawda krzem ale wczesniej te¿ a paznokcie mia³am s³abe a teraz pewnie wszystko razem i poszê jakie twarde.Glutka pijê na jelitka ale na w³osy tez chyba dzia³a bo co innego by tak na nie podzia³a³o.
Serio a¿ tak dzia³a?
Po piciu oleju z pestek dyni w³osy mi strzeli³y strasznie, ale po paznokciach nie zauwa¿y³am zmiany. Mo¿e glutek to moje rozwi±zanie?
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:39   #5140
Sandrinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Na pewno dzia³a i na w³osy, i na paznokcie. Siemiê lniane to w ogóle najlepsza rzecz na ¶wiecie! Nie mówiê oczywi¶cie o smaku i konsystencji

Mam jeszcze pytanie do tego nieszczêsnego oleju rycynowego. Czy to normalne, ¿e po zmyciu skóra g³owy boli w podobny sposób, jak wtedy gdy ma siê mocno ¶ci¶niête w³osy przez ca³y dzieñ? Czy znowu co¶ ¼le zrobi³am?
Sandrinha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:40   #5141
karolina2121
siedzê i my¶lê
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 439
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
ale te¿ uwa¿aj - BB te¿ lubi wysuszaæ, pl±taæ i ogólnie stêpiaæ w³osy



Serio a¿ tak dzia³a?
Po piciu oleju z pestek dyni w³osy mi strzeli³y strasznie, ale po paznokciach nie zauwa¿y³am zmiany. Mo¿e glutek to moje rozwi±zanie?
O matko ciê¿kie ¿ycie
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 12:41   #5142
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

O matko, to ten glut jest na wszystko. Chyba zacznê pic od nowa bo uwielbiam mieæ ladne paznokcie
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:52   #5143
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Poka¿ wiadomo¶æ
O matko ciê¿kie ¿ycie
a no niestety. Metod± prób i b³êdów dojdziesz do swojego ulubionego

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, to ten glut jest na wszystko. Chyba zacznê pic od nowa bo uwielbiam mieæ ladne paznokcie
Nie d³ugo zacznê chyba litrami go gotowaæ hahaha
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:53   #5144
karolina2121
siedzê i my¶lê
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 439
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
a no niestety. Metod± prób i b³êdów dojdziesz do swojego ulubionego


spróbujê, mo¿e przy OMO da radê
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:59   #5145
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Sandrinha Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno dzia³a i na w³osy, i na paznokcie. Siemiê lniane to w ogóle najlepsza rzecz na ¶wiecie! Nie mówiê oczywi¶cie o smaku i konsystencji

Mam jeszcze pytanie do tego nieszczêsnego oleju rycynowego. Czy to normalne, ¿e po zmyciu skóra g³owy boli w podobny sposób, jak wtedy gdy ma siê mocno ¶ci¶niête w³osy przez ca³y dzieñ? Czy znowu co¶ ¼le zrobi³am?
Ja mia³am takie w³a¶nie uczucie ale po oleju z czarnuszki na noc to ju¿ mega mnie bola³a skóra.Sprawdzi³ am to ju¿ kilka razy i teraz nak³adam tylko w dzieñ i ne na skórê g³owy.Dziwne bo przecie¿ olej z czarnuszki to samo dobro.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Serio a¿ tak dzia³a?
Po piciu oleju z pestek dyni w³osy mi strzeli³y strasznie, ale po paznokciach nie zauwa¿y³am zmiany. Mo¿e glutek to moje rozwi±zanie?
Nic innego nie za¿ywam ostatnio,wiec wypada,¿e to w³asnie siemiê pomog³o.Zwiêkszam dawkê.Do tej pory pi³am pó³ szklanki.Teraz bêdzie ca³a.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:23   #5146
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez doti8 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywam od niedawna, wiêc takich d³ugoterminowych efektów nie widzê. Producent zaleca stosowaæ te¿ na noc, co mi siê nie widzi.
Przed³u¿enie rzês obci±¿a naturalne rzêsy i mo¿e powodowaæ wiêksze wypadanie (mo¿e ale nie musi). Przyznajê ¿e efekt po przed³u¿aniu jest chyba nie do podorobienia, ale patrz±c w przód, s³abe rzêsy bêd± dodatkowo os³abione. Czyta³am du¿o dobrych opinii o "regenerum" do rzês, ale nie próbowa³am (u¿ywa³am tego do paznokci i by³am bardzo zadowolona).

Wys³ane z mojego LG G2 przy u¿yciu Tapatalka
Ja jeszcze nigdy nie u¿ywa³am takich cudów, ani do paznokci ani do rzêsy...ale teraz i paznokcie i rzêsy prosz± siê o pomoc.
W ci±¿y wszystko takie piêkne by³o, rzêsy, brwi i paznokcie a teraz...masakra, brwi rosn± jakby nie chcia³y, rzêsy przerzedzone strasznie, paznokci wg nie umiem zapu¶ciæ.


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie po prosto spuszone Ale to jak jest nieodpowiednia pogoda i jak za czêsto u¿ywam nawil¿aczy


No i chyba mam przyczynê mojego wyprostu - jednak henna. Im dalej od hennowania - a hennowa³am ponad 2 miesi±ce temu - tym bardziej same siê w³osiêta faluj±. Bêdê teraz hennê k³a¶æ tylko na odrost, a na d³ugo¶æ ze 2 razy w roku, ¿eby od¶wie¿yæ kolorek. I tak siê ju¿ w¿ar³ na sta³e widzê



Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Poka¿ wiadomo¶æ
W moim wypadku to by³ puch, siañsko, sucho¶æ, co¶ takiego
Mhmm to do tych cudów na g³owie raczej glutek "rêki" nie przy³o¿y³. Ja ju¿ nie wiem czego to wina, na pocz±tku, gdy zaczê³am w³osy tak fajnie siê skrêca³y, od samej góry, a w³a¶nie po eksperymencie z od¿ywk± z oliw± co¶ siê sta³o, w³osy oklapniête, i s³abo siê skrêca³y (takie jakies twardawe i sztywniejsze niz zawsze).
Wczoraj oczyszczanie, garnier karite i awokado na 30 minut, zel glutkowy i juz bylo lepiej, ale nie idealnie.
Myszko - przez henne w³osy siê prostuj±. A teraz pytanko takie - farbuje w³osy zwyk³a joa¶k±, teraz mam odrost jaki¶ 1-2cm i mo¿e to byæ te¿ wina przyklapu? Ogolnie farby chemiczne wplywaja jakos na skret wlosow?
Te¿ wczoraj grillowali¶my...w koncu. Szkoda tlyko ¿e w³osy mi piêêêknie prze¶mierd³y..a tyle siê z nimi mêczy³am rano

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ

Nic innego nie za¿ywam ostatnio,wiec wypada,¿e to w³asnie siemiê pomog³o.Zwiêkszam dawkê.Do tej pory pi³am pó³ szklanki.Teraz bêdzie ca³a.
Gdzie¶ w³a¶nie czyta³am ¿e siemie na wszystko jest. A powiedz mi, jak to pijesz, przygotowywujesz itp ?

Cz³owiek ca³y weekend nie zagl±da a tu tyle postów...i jak to nadrobiæ?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:36   #5147
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Curly oczywiscie siemie przepuszczasz przez sito i pijesz bez ziarenek? Bo mnie sie nigdy nie chce i ziarenka jem
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:42   #5148
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie¶ w³a¶nie czyta³am ¿e siemie na wszystko jest. A powiedz mi, jak to pijesz, przygotowywujesz itp ?
:
Gotujê ok.5-6minut od momentu zagotowania,przecedzam przed sitko i po ostudzeniu pijê na czczo z rana.Moja rada nie gotuj na gu¿ym ogniu bo ziarenka lubi± siê przypalaæ.Ja na p³ycie mam max 6tkê z 9 i po 5-6 min.jest jeszcze rzadkie,¿e ³atwo przecedzam.Jak bêdziesz gotowa³a d³u¿ej to ju¿ bêdzie problem z przecedzeniem.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Curly oczywiscie siemie przepuszczasz przez sito i pijesz bez ziarenek? Bo mnie sie nigdy nie chce i ziarenka jem
Tak,przecedzam ale niektorzy rozgryzaj± jeszcze ziarenka i pij± wszystko.Ja wychodzê z za³o¿enia,¿e co mia³o przej¶c do ¿elu to przesz³o podczas gotowaniai i ³upiny wyrzucam ale mo¿e to ¿le.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:27   #5149
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A ja mam takie piorka ostatnio fruwajace, chyba z czyms przesadzilam :/
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 14:35   #5150
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Gotujê ok.5-6minut od momentu zagotowania,przecedzam przed sitko i po ostudzeniu pijê na czczo z rana.Moja rada nie gotuj na gu¿ym ogniu bo ziarenka lubi± siê przypalaæ.Ja na p³ycie mam max 6tkê z 9 i po 5-6 min.jest jeszcze rzadkie,¿e ³atwo przecedzam.Jak bêdziesz gotowa³a d³u¿ej to ju¿ bêdzie problem z przecedzeniem.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------


Tak,przecedzam ale niektorzy rozgryzaj± jeszcze ziarenka i pij± wszystko.Ja wychodzê z za³o¿enia,¿e co mia³o przej¶c do ¿elu to przesz³o podczas gotowaniai i ³upiny wyrzucam ale mo¿e to ¿le.
Ja tam daje ³y¿kê siemia do kubka zalewam wrz±tkiem czekam a¿ trochê siê us³udzi i pije i staram siê gry¼æ ziarna.
Dobrze robiê?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:38   #5151
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja sie nie znam ale wydaje mi siê, ze jak siemie trafi do ¿o³±dka to ka¿dy sposób bêdzie ok
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:55   #5152
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie nie znam ale wydaje mi siê, ze jak siemie trafi do ¿o³±dka to ka¿dy sposób bêdzie ok
No to zara idê robiæ :P lubiê tym kislem machaæ mamie przed oczami to j± bierze na wymioty (uraz z dzieciñstwa jak babcia gotowa³a jej grysik)
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 17:22   #5153
201704240951
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 9 415
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Zapraszam do nowej czê¶ci w±tku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post51024555

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2015-04-13 o 17:25
201704240951 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 17:22   #5154
Gjanduja
Raczkowanie
 
Avatar Gjanduja
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

te¿ gryzê zalane wrz±tkiem (po ostudzeniu oczywi¶cie ) tylko mi to smakuje

Podobno przy d³u¿szym stosowaniu ogranicza wch³anianie witamin i mikroelementów z przewodu pokarmowego. Ja pijê na noc, co te¿ zmniejsza mi ochotê na podjadanie o zbyt pó¼nej godzinie
Gjanduja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.