Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 11:05   #1951
ollenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

trzymam kciuki ale mysle ze bedzie dobrze, tez mam zniszczone wlosy, chociaz po wizycie u p. Kingi yroszke mniej bo spisala sie naprawde dobrze a dzis piatek wiec jestes pewnie po wizycie napisz jak bylo!!
ollenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:19   #1952
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ollenka87
to nie ten piątek , idę w środę tą co będzie najbliżą i na 100% zdam relacje co i jak.
Dzięki za wsparcie dziewczyny !
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:59   #1953
menzurka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzięki za informacje. W takim razie chyba jednak poczekam z wizyta w "in harmony" i skusze sie na kogos polecanego przez uzytkowniczki...
menzurka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:50   #1954
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ollenka87
to nie ten piątek , idę w środę tą co będzie najbliżą i na 100% zdam relacje co i jak.
Dzięki za wsparcie dziewczyny !
Czekam z niecierpliwością, zwłaszcza na efekt cieniowania Zdjęcia oczywiście mile widziane

BTW
Ja odradzam APH jeżeli chodzi o cieniowanie falujących włosów. Jeżeli ktoś chce znać szczegóły w tym wątku wszystko dokładnie opisałam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=44533

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2009-06-27 o 14:55
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:52   #1955
SIMBUL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Napisane przez gosiak0071 https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
Ta sama ;] ale ona teraz jest w Salonie Cherry na M. Dąbrowskiej

Miałam ostre cięcie - włosy wycieniowane prawie od czubka głowy plus asymetryczna grzywka. Teraz wydaje się, że jest ich dwa razy więcej
A jak końce zwiążę to fryzura sprawia wrażenie ciętej "na chłopaka"
Do tego mam chwilowo miedziane refleksy, ale docelowo będą pomarańczowe
Jestem baaaaardzo zadowolona. Dzisiaj moim ulubionym zajęciem jest stanie przed lustrem
Wpadnę w samozachwyt A może już to się stało

W salonie Cherry pracują na amerykańskim Farouku, którym mogą malować włosy nawet kobiety w ciąży. Jest podobno ekologiczny i na naturalnych składnikach. Wszyscy sobie go chwalą, więc coś w tym musi być.


A jaki typ włosów masz ? bo ja też się szykuję na taką przemianę i szukam dobrego fryzjera. Ja jestem blondynką z włosami za łopatki, proste, bez grzywki i niecieniowane i dosyć cienkie niestety
SIMBUL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:05   #1956
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez SIMBUL Pokaż wiadomość
Napisane przez gosiak0071 https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
Ta sama ;] ale ona teraz jest w Salonie Cherry na M. Dąbrowskiej

Miałam ostre cięcie - włosy wycieniowane prawie od czubka głowy plus asymetryczna grzywka. Teraz wydaje się, że jest ich dwa razy więcej
A jak końce zwiążę to fryzura sprawia wrażenie ciętej "na chłopaka"
Do tego mam chwilowo miedziane refleksy, ale docelowo będą pomarańczowe
Jestem baaaaardzo zadowolona. Dzisiaj moim ulubionym zajęciem jest stanie przed lustrem
Wpadnę w samozachwyt A może już to się stało

W salonie Cherry pracują na amerykańskim Farouku, którym mogą malować włosy nawet kobiety w ciąży. Jest podobno ekologiczny i na naturalnych składnikach. Wszyscy sobie go chwalą, więc coś w tym musi być.


A jaki typ włosów masz ? bo ja też się szykuję na taką przemianę i szukam dobrego fryzjera. Ja jestem blondynką z włosami za łopatki, proste, bez grzywki i niecieniowane i dosyć cienkie niestety
Miałam czarne po łopatki, proste i cienkie, ze skłonnością do puszenia się z odrastającym cieniowaniem mniej więcej w połowie długości i grzywką na boka ;]
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:44   #1957
SIMBUL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Miałam czarne po łopatki, proste i cienkie, ze skłonnością do puszenia się z odrastającym cieniowaniem mniej więcej w połowie długości i grzywką na boka ;]
dzieki chyba tez sie do niej wybiore
SIMBUL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 06:36   #1958
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez SIMBUL Pokaż wiadomość
dzieki chyba tez sie do niej wybiore
Polecam, ale teraz urlop ma
dopiero w II połowie lipca będzie...
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:21   #1959
szukamfryzury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: salon AVANGARDA warszawa

wiecie może jak jest tam ze strzyżeniem męskim? ile kosztuje? do kogo najbardziej warto iść?
szukamfryzury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:08   #1960
madisz
Zadomowienie
 
Avatar madisz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 051
GG do madisz
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Był ktos może u p.Kasi w salonie Cece?
madisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:23   #1961
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Tak jak obiecałam, opisuję wizytę w Strefie Cięcia na elektoralnej u p. Kingi. Ogólnie salonik bardzo mały, ale przyjemnie i bardzo sympatyczne osoby.
Pani Kinga przemiła kobieta, spytała jaki mam pomysł, czy prostuję włosy, jaką chce mieć długość. No i wyczarowała na moich włosach śliczną fryzurkę. Tzn. wycieniowała dość mocno włosy i zrobiła mi przedziałek tam gdzie chciałam (gdzie zawsze noszę, żeby zakryć zakola, które niestety mam od zawsze ).
Byłam tam tylko na ścięciu więc nie wiem jak z farbowaniem u niej, ale ja na pewno jeszcze tam wrócę.
Wszystkim się bardzo podoba i zbieram same miłe komplementy. Warto jeszcze wspomnieć, że od wielu lat nie byłam u fryzjera i może tech "achy" i "ochy" wynikają też z tego, że nagle po długim czasie ludzie widzą mnie w jakiejś fryzurze a nie w kucyku.

załączam też zdjęcie zrobione z tyłu, przed fryzjerem i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9454ab.jpg (52,4 KB, 271 załadowań)
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 10:37   #1962
ollenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, opisuję wizytę w Strefie Cięcia na elektoralnej u p. Kingi. Ogólnie salonik bardzo mały, ale przyjemnie i bardzo sympatyczne osoby.
Pani Kinga przemiła kobieta, spytała jaki mam pomysł, czy prostuję włosy, jaką chce mieć długość. No i wyczarowała na moich włosach śliczną fryzurkę. Tzn. wycieniowała dość mocno włosy i zrobiła mi przedziałek tam gdzie chciałam (gdzie zawsze noszę, żeby zakryć zakola, które niestety mam od zawsze ).
Byłam tam tylko na ścięciu więc nie wiem jak z farbowaniem u niej, ale ja na pewno jeszcze tam wrócę.
Wszystkim się bardzo podoba i zbieram same miłe komplementy. Warto jeszcze wspomnieć, że od wielu lat nie byłam u fryzjera i może tech "achy" i "ochy" wynikają też z tego, że nagle po długim czasie ludzie widzą mnie w jakiejś fryzurze a nie w kucyku.

załączam też zdjęcie zrobione z tyłu, przed fryzjerem i po
no i widzisz.. tak myslalam ze bedzie dobrze, p. Kinga przemila osoba i ma fach w reku
pozdrawiam, ja tez nastepnym razem sie do niej na pewno wybiore
ollenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 11:28   #1963
aleksandra77
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra77
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, opisuję wizytę w Strefie Cięcia na elektoralnej u p. Kingi. Ogólnie salonik bardzo mały, ale przyjemnie i bardzo sympatyczne osoby.
Pani Kinga przemiła kobieta, spytała jaki mam pomysł, czy prostuję włosy, jaką chce mieć długość. No i wyczarowała na moich włosach śliczną fryzurkę. Tzn. wycieniowała dość mocno włosy i zrobiła mi przedziałek tam gdzie chciałam (gdzie zawsze noszę, żeby zakryć zakola, które niestety mam od zawsze ).
Byłam tam tylko na ścięciu więc nie wiem jak z farbowaniem u niej, ale ja na pewno jeszcze tam wrócę.
Wszystkim się bardzo podoba i zbieram same miłe komplementy. Warto jeszcze wspomnieć, że od wielu lat nie byłam u fryzjera i może tech "achy" i "ochy" wynikają też z tego, że nagle po długim czasie ludzie widzą mnie w jakiejś fryzurze a nie w kucyku.

załączam też zdjęcie zrobione z tyłu, przed fryzjerem i po
Masz dokładnie takie włosy jak ja , tyle, że wyglądają na o wiele zdrowsze i odżywione , zdradzisz jakich specyfików używasz?
Nowa fryzura rewelacyjna, od razu kręcą się nieomalże od nasady.
I mam podobną historię od wielu lat nie byłam u fryzjera (a jeśli to domowe cięcie - nawet nie najgorzej wyszło ), teraz wybieram się za tydzień (do polecanego profesjonalisty) i zobaczymy jak to wyjdzie postaram się umieścić zdjęcia i polecę salon jeśli okaże się, że warto

Dzięki za Twoje opinie
aleksandra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:42   #1964
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kasmil Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc!
25 lipca mam ślub i totalnie nie wiem gdzie się uczesać.
Mieszkam w Warszawie dopiero 2 lata i nie znam fryzjerów.
W sumie to nawet wiem co chcę (w załączniku).
Powiedzcie mi gdzie mogę się tak uczesać za niezbyt wygórowaną kwotę?
Jeżeli chodzi o koki to polecam Jolę i Bogusię z salonu Atelier Urody na placu Wilsona. Nie wiem czy jeszcze tam pracują, ale robią piękne koki.
U Joli byłam już jakiś czas temu, bardzo piękny kok.
Jak upinałam włosy na wesele na jesieni 2008 u Bogusi to powiem tak - nieskromnie mówiąc, miałam wg wielu osób najładniejsze włosy na całym weselu, a już od panny młodej to na pewno

Jest jeszcze taki fryzjer na placu 3 krzyży. Podobno super w upięciach, ale cenowo to juz mniej super. Widziałam efekt jego pracy na przyjaciółce i szczena opada
Ale nie mam namiarów. Może uda Ci się znaleźć w google, albo ktoś z forum zna. Mogę ew. podpytać przyjaciółki.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/B]

To, że oceniasz dobrze usługi Pawła rozumiem, ale że krytykujesz najlepsze farby na świecie Loreal i Matrix to już przesada, farby Cece nawet koło nich na półce nie stały, taka prawda jest.....

Dokładnie

Dorinka, wiem, że Ty nadal jesteś w fazie poszukiwań tego co byś chciała osiągnąć z włosami, ale powiem jako osoba, która już to osiągnęła, że nie rozumiem poziomu zachwytu farbami Loreal Pro. To wcale nie są najlepsze na świecie farby.
To jest profesjonalna masówka czyli niby nic im nie można zarzucić, ale ukłonów takich jak tu widzę to bym nie robiła..
Oczywiście, że po pierwsze i najważniejsze - wszystko zależy od włosów. Na jednym działa to, na drugim co innego. I trzeba mieć to na uwadze.
Po drugie - zależy co się chce osiągnąć z włosami.
Moim zdaniem ważne jest to, aby czerpać z różnych marek to co cenne. Np. to, że Loreal jest świetny do krycia siwych włosów (co potwierdzają fryzjerzy mojej mamy i jej koleżanek..)

Szczerze to wg mnie blondy Loreala wcale nie są jakieś och i ach. Na pewno dla niektórych są super. Ale nie znam nikogo komu trzyma się kolor blondu Loreala przez standardowe 6 tygodni (tyle zaleca Loreal odsępu czasu do kolejnego farbowania). Nie będąc takimi surowymi - to nawet nie znam nikogo komu się trzyma 4 tygodnie.. 3..? Sprawny fryzjer potrafi wyczarować coś cudnego z odcieni (niejeden mi tak wyczarowal), ale co z tego, skoro Loreal trzyma się 2 tygodnie na glowie? I to nie to, że mówię to tylko na własnym przykładzie. Dodatkowo-dbam o włosy kosmetykami pro w domu..

Tak samo można pomyśleć o kosmetykach do makijażu Loreala. Średnia półka. Niby super super, ale mnie przekonują tylko ich błyszczyki i korektor pod oczy

Piszę to tylko po co, żeby dać sygnał, że czasem warto spróbować czegoś innego, a nóż widelec będzie to strzał w dziesiątkę
Ja też próbowałam, np. z Wella. I to było objawienie (piękny blond kolor i na długo), ale co z tego, skoro stylista który na niej pracował był poza moim zasięgiem finansowym... więc szukałam dalej i znalazłam koljeną markę . Przyznam, że obawy miałam spore i rozumiem fakt przywiazania do marki, która na dodatek ma świetny PR, ale nie wiem czy przy farbowaniu na blondy wrócę kiedyś do Loreal Pro.

A tak przy okazji chciałam zapytać - jak ceny u fryzjerów farbujacych na Lorealu? Wzrosły czy są takie jak pół roku temu?

Pozdrowionka
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:07   #1965
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Masz dokładnie takie włosy jak ja , tyle, że wyglądają na o wiele zdrowsze i odżywione , zdradzisz jakich specyfików używasz?
W zasadzie używam dopiero jakiś nawilżaczy od 2 tygodni. Zresztą widać, że jak miałam długie włosy to końcówki były bardzo zniszczone i niemal kruszyły się w ręku.

Teraz poczytałam forum i uzbroiłam się w niezłą armię specyfików:
- Odżywka YUNG z Rossmanna,
- Maska Gloria,
- Wax Moc Natury brązowy,
- Balsam podkreślający loki Flexible Curls NIVEA
- Żel Palomy Aloe Vera First Aid (robię z niego spray)
- Mrs. Potter balsam z aloesem i keratyną do włosów zniszczonych...

ogólnie polecam przeczytanie wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644
co prawda nie myje włosów metodą OMO ale polecane produkty są bardzo dobre i mi pomagają.

Rano jak mam przyklapnięte włosy to wystarczy że spryskam sprayem zrobionym z Żelu Palomy i wgniote Flexible Curls Nivea (który pięknie pachnie) i już.... ewentualnie podsuszam z dyfuzorem.

Muszę jeszcze jedno napisać. Pani Kinga mówiła, że jak się obcina z takich długich włosów to zanim one się zaczną ładnie układać to około tygodnia trzeba poczekać, żeby się przyzwyczaiły do lekkości...
Miała rację kobieta! Osobiście uważam, że dziś 5 dni po wizycie moje włosy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu (które było robione pół h po wizycie), ładniej się kręcą i wszystkie są takie zdyscyplinowane! Po prostu rewelacyjne! W końcu się z nich cieszę!
Czego życzę i wam drogie wizażanki !!!
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:53   #1966
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was wie może gdzie teraz pracuje Pan Piotr z Atelier Czajki na Solcu? Słyszałam, że planuje otworzyć swój własny salon fryzjerski. Czy ktoś coś wie? To jest jeden z moich ulubionych fryzjerów w Wawie....
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 00:02   #1967
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Pytanie do dziewczyn bywających u p. Beaty (z Cherry ) - kiedy powraca z urlopu?
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 09:23   #1968
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn bywających u p. Beaty (z Cherry ) - kiedy powraca z urlopu?
Niunia już Ci pisałam to :P
Wraca 17 lipca, a ja akurat wyjeżdżam
Zgłoszę się do niej po urlopie
Co masz zamiar zrobić sobie na główce?

(Oby tym razem nie było żadnych przeciwności losu i żeby Cię trauma nie dopadła )
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:34   #1969
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Oj skleroza :P
Teraz chyba żadnych przeciwności nie będzie, mam nadzieję!
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 00:16   #1970
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
Oj skleroza :P
Teraz chyba żadnych przeciwności nie będzie, mam nadzieję!
Hehe. Zdarza się
Ja po wakacjach obowiązkowo się umówię, by podciąć kłaczorki i troszkę poeksperymentować
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:46   #1971
listnienie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ollenka87 Pokaż wiadomość
no i widzisz.. tak myslalam ze bedzie dobrze, p. Kinga przemila osoba i ma fach w reku
pozdrawiam, ja tez nastepnym razem sie do niej na pewno wybiore

Popieram. Pani Kinga to rzeczywiście bardzo miła i kompetentna osoba. Tydzień temu odwiedziłyśmy z córką Strefę Cięcia i obie wyszlyśmy stamtąd zadowolone. Przyszłysmy z konkretną propozycją fryzur (zdjęcia z gazety ) i Pani Kinga bez problemów poradziła sobie z naszymi głowami chociaż i moje włosy i córki są dość cieżkie do ukladania .Po samodzielnym myciu włosów układają się bardzo dobrze same ( dobre cięcie ) .Dość miłą niespodzianką był tez rachunek ,ponieważ w tej chwili w salonie jest promocja i za strzyzenie z modelowaniem zapłaciłam i 45 zł (mialam dlugie wlosy , w tej chwili dość krotką fryzurkę , pani Kinga poświeciła mi ponad pól godziny )
listnienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:34   #1972
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja jutro wybieram się do salonu CeCe do p. Pawła na ścięcie - dosłownie
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 18:15   #1973
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny moze znacie jakies miejsce gdzie moge umowic sie na farbowanie do 100zl?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 18:30   #1974
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze znacie jakies miejsce gdzie moge umowic sie na farbowanie do 100zl?
w strefie cięcia na elektoralnej: - każda farba + strzyżenie + modelowanie 89 zł

http://www.strefaciecia.za.pl/promocje.html
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:19   #1975
bamix77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczęta,
chciałam zapytać czy któraś z Was kojarzy Marcina Patalon. Czy któraś z Was była u niego albo coś o nim słyszała? Wcześniej pracaował w Studio Maurizio w budynku Europlex na ul. Puławskiej, a ostatnio w jakimś innym salonie również na ul. Puławskiej. Bardzo proszę o info.
bamix77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 13:35   #1976
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
w strefie cięcia na elektoralnej: - każda farba + strzyżenie + modelowanie 89 zł

http://www.strefaciecia.za.pl/promocje.html
tylko pierwsza wizyta tyle kosztuje,drugie farowanie juz 139,ale chyba w koncu tam wyladuje bo nie moge nic innego znalezc
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:37   #1977
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
tylko pierwsza wizyta tyle kosztuje,drugie farowanie juz 139,ale chyba w koncu tam wyladuje bo nie moge nic innego znalezc
też szukałam taniego farbowania, ale nic nie udało mi się znaleźć.. a poza tym.. bardzo niskie ceny też bywają podejrzane wydaje mi się, że w Warszawie ciężko będzie Ci znaleźć farbowanie za tę cenę, bez promocji
__________________
nadzieja umiera ostatnia....

Edytowane przez strawberka
Czas edycji: 2009-07-18 o 15:38
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 15:53   #1978
adam28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dobry fryzjer męski w Warszawie

Witam.
Poszukuję dobrego fryzjera męskiego w Warszawie. Chodzi mi o zrobienie porządnego irokeza z tyłu. Chodziłem do tej pory do salonów typu Jean Louis David i tam tną fatalnie (samą maszynką, krzywo, masa poprawek). Byłem też na rogu Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej (nie znam nazwy salonu) i jeszcze w kilku innych i nikt nie potrafi zrobić dobrego irokeza - z reguły jest on zlewający się i co gorsza krzywy.

Z góry dziękuję za pomoc.
adam28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 17:18   #1979
Martuniat
Raczkowanie
 
Avatar Martuniat
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny ) Od niedawna śledzę ten wątek, żeby w końcu móc znaleźć sobie fryzjera, który mnie ładnie zafarbuje i obetnie
W związku z tym mam pytanie- czy któraś z was wie coś na temat salonu "Atelier Stylissimo" przy rondzie ONZ oraz pracujących tam fryzjerów? Naczytałam się gdzieś całkiem dobrych opnii o nich i rozważam udanie się tam )
Martuniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 19:27   #1980
Bugatti_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wątek przejrzałam z zainteresowaniem, ale leitmotiv to niuanse kolorów i sztuka farbowania. Bardzo zależy mi na dobrym strzyżeniu. Od lat noszę wszelkie warianty boba (ostatnio z grzywką). Niestety, nie jestem zbyt zadowolona z ostatniego efektu strzyżenia. Jest tak, jak często wspominacie: na początku fryzjer się stara, po kilku wizytach stanowczo mniej albo wcale. Widzę na ulicach dziewczyny/kobiety z wzorowym bobem, ale głupio mi podejść i zapytać: gdzie tak pięknie obcinają. Help!
Bugatti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.