Kuba Kamyk ,,w poszukiwaniu siebie,, warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-19, 16:24   #1
Anulka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10

Kuba Kamyk ,,w poszukiwaniu siebie,, warto?


Dziewczyny czy ktoras korzystała z pomocy Kuby blogera ,,w poszukiwanu siebie,, jako trenera online? Macie jakies opinie? Jego metamorfozy i plany na insta do mnie przemawiaja,ale chciałabym opinii. Czy ktoras osiegneła z nim jakis swoj cel? schudniecie? Jesli np. nie on,to kogo byscie polecili?

Edytowane przez Anulka0207
Czas edycji: 2020-11-19 o 19:08
Anulka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 06:25   #2
AntheaAnthea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kuba Kamyk ,,w poszukiwaniu siebie,, warto?

W dzisiejszych czasach jest wielu ludzi, którzy mogą zaspokoić Twoje potrzeby. A co najważniejsze, mają też całkiem ciekawe ćwiczenia przy łączeniu muzyki xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-20 o 09:39 Powód: link
AntheaAnthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 11:44   #3
hulajdusza234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kuba Kamyk ,,w poszukiwaniu siebie,, warto?

Agresywny, arogancki, ponizajacy kobiety, Lubi Disco Polo, nie potrafi przyjac krytki.
hulajdusza234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 18:06   #4
Grazzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Kuba Kamyk ,,w poszukiwaniu siebie,, warto?

Witam, potwierdzam zdanie poprzedniczki i jednocześnie chce przestrzec inne dziewczyny OMIJAJCIE ŁUKIEM.

Jak to ma wyglądać? dostajecie dostosowaną specjalnie dla was diete w której jest stanowczo za dużo jedzenia i jakieś treningi. pan nie bierze odpowiedzialnosci jeśli coś sobie zrobisz. raport co 3 tygodnie, zdjecia+wymiary i waga. Tyle w teorii.

Pan sie kreuje na człowieka sukcesu, który uzurpuje (nie zna pewnie takiego słowa) sobie prawo do poniżania i obrażania kobiet (nie wiem czy facetów też), zwłaszcza jeśli sie nie przychodzi z idealnym ciałem, które chce byc jedynie umięśnione jak u atlety. Sam powiedział w wywiadzie, że ideąłem kobiety (nie że wg niego, w ogóle) to WYSOKA SZCZUPŁA BLONDYNKA, więc jesli tak nie wyglądasz to licz się z nieusprawiedliwionym niczym ochrzanem.

Ja wszystko rozumiem, ze może na niektórych zdrowy ochrzan działa motywująca ale uwaga - NIE NA KAŻDEGO, niektórzy są wrażliwi i potrzebują bardziej metody marchweki niż kija. Tym, bardziej, jeśli widzi się drobne efekty, z których jest sie dumnym. Tymczasem nie ma pochwał, zostajesz zmieszana z błotem dla jego chorej satysfakcji.

Byłam zestresowana oddajac swój pierwszy raport, widząc jak codziennie na instastories narzeka że dziewczyny pisza "farmazony" i "rozprawki" (najwidoczniej czytanie nie jest pana silną stroną, po jęzuku widać że ksiązek też raczej nie tyka), a nie poprawne raporty, że trzeba ciągnąc za język. No więc napisałam wszystko w punktach, w podanej przez niego kolejności, waga tyle, zmiana tyle, każdy obwód, uchybienia, uwagi (np, ból przy wykonywaniu konkretnego ćwiczenia), to dostałam zwrot że raport niepoprawny bo nie ma ile dni % nie trzymałam sie wagi, napisałam ile, nie można sobie tych procentów tudzież ułamka wyliczyć? Generalnie raport jest niepoprawny jeśli przyznasz sie do jakiegokolwiek uchybienia i jeśli nie schudniesz przynajmniej niż 2kg na 10 dni (nie wiem jak wam, ale wydaje mi się że to za dużo w tak krótkim czasie). na stories wrzuca tylko jak go dziewczyny chwalą za to jaki jest skuteczny i jak dobrze ochrzania... oczywiście odpowiedzi na moje uwagi dot. bólu olane.

Mam bardzo problematyczną figurę, tak miała moja babka, matka, siostra... geny. Zamiast sie cieszyć ze nie zwalam wszystkiego na nie, tylko cos chce zmienić traktuje mnie jak swoją idealna szczupła wysoką blondynę, a ja taka nie jestem I NIGDY nie będę. mam problem że żadna dieta ani ćwiczenia na mnie nie działają ale "nie wierze w to" słyszałam od wielu dietetyków, trenerów i lekarzy. dlatego przyszłam tu żeby zostać potraktowana INDYWIDUALNIE. a nie jak każdy z idealną przemianą materii... niestety tego tam nie dostaniecie.

Nie widziałam żadnych papierów na to, że pan ma kwalifikacje na trenera czy dietetyka, powtarza ze się uczył ale nic nie widziałam. w wywiadzie mówi, że pracuje na budowie...

nie skomentuję sposobu wypowiedzi... ani to ładne ani składne. Ot, podkreślenie kto tu rządzi.

Podsumowując, jeśli masz silną psychikę i wręcz uwielbiasz być poniżana i obrażana, masz nienaganna figure i chcesz jedynie "przypakować", zależy ci własciwie tylko na zbudowaniu rzeźby, próbuj. Mi nie podeszło.

Link do interview: https://www.eksmagazyn.pl/wazny-tema...ide-za-tlumem/
Grazzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-27, 19:03   #5
Juliannaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kuba Kamyk ,,w poszukiwaniu siebie,, warto?

Potwierdzam. Zwykły cham i arogant, nawet jeśli raport jest ok i tak znajdzie powod zeby wyśmiać. Ta jego rozpiska niby ok ale są produkty, których nie jest sie w stanie przejeść na jeden posiłek. Zgłaszanie problemów z bólem kręgosłupa przy danym ćwiczeniu- olew. Przyznanie sie do uchybienia od diety- o☠☠☠☠☠☠☠ i teksty typu ze nic nie zrobiłaś przez 3 tygodnie. Tak jak napisala poprzedniczka, jeśli ktoś lubi poniżanie to sie odnajdzie, ja jednak po jego drugiej sytuacji z chamskimi odżywkami bez połowy zrezygnowałam.
Juliannaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-27 20:03:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.