Zakupy na Vinted - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-16, 09:56   #1
sylwiamiko98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Koło, Wrocław
Wiadomości: 6

Zakupy na Vinted


Cześć
Wymieniacie albo kupujecie ciuchy na Vinted ?
Jestem ciekawa czy też tak macie, znam wiele osób które ,, nigdy nie kupią ciuchów w Second Hand,, ale z Vinted korzystają, dla mnie to podobne zakupy.Można więcej zobaczyć na spokojnie, wybrać to co nas interesuje.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-07-16 o 12:15 Powód: reklama
sylwiamiko98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 10:55   #2
eskimoska_88
Przyczajenie
 
Avatar eskimoska_88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na Vinted

Hej,
ja sprzedaję kilka ciuszków właśnie na vinted
<ciach>

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2020-07-17 o 11:04
eskimoska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 11:26   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Przypominam, że nie reklamujemy tu własnych swojej odzieży sprzedawanej na Vinted tylko wymieniamy doświadczenia. Wszelkie posty z reklamą będą usuwane.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 12:23   #4
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja też sprzedaję od jakiś 3 czy 4 tygodni, jeszcze nic nie kupiłam...na razie pozbywam się nadliczbowej ilości
ale patrzyłam co dziewczyny mają i można coś ciekawego ustrzelic
weezie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 12:24   #5
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja się noszę z zamiarem zakupów, często przeglądam. Póki co tylko sprzedawałam, ale mam na oku jakieś torebki.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 12:28   #6
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Zakupy na Vinted

Sprzedałam kilka rzeczy i kupiłam też kilka, dla Tż- kurtkę i bluzę, a sobie jedną sukienkę. Wrażenia ogólne- wszystko w porządku, ale pakowanie przedmiotów przez te osoby, od których kupiłam rzeczy to tragedia
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-17, 12:41   #7
Bonestella
Raczkowanie
 
Avatar Bonestella
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 50
Dot.: Zakupy na Vinted

Kilka razy tam kupowałam i sprzedawałam. Jak dla mnie fajna platforma
Bonestella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-17, 17:48   #8
grenouillette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 169
Dot.: Zakupy na Vinted

Raz odkupiłam nową torebkę Chylak i chociaż sama transakcja wyszła z grupy fanek marki na Fb, to z uwagi na zabezpieczenie płatności - transakcji dokonałam na Vinted. Sama sprzedająca zasugerowała mi to jako możliwość. Niby dopłaciłam kilkadziesiąt złotych za ochronę, ale przy kwocie ok. 1,5 tysiąca - czułam się bezpieczniej, nie zrobiłabym przelewu tak po prostu, po dogadaniu się na czacie. Innych doświadczeń dot. tego, kto i co tam sprzedaje nie mam, ale z punktu widzenia prostoty obsługi itd,, platforma wypada fajnie.
grenouillette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 18:47   #9
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Zakupy na Vinted

Pełno szmat z sieciówek za kosmiczne ceny, mnóstwo oszustek i administracja, która nic z tym nie robi. Dla mnie szkoda zawracać sobie głowę, lepiej pójść do ciucha.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 10:16   #10
Bonestella
Raczkowanie
 
Avatar Bonestella
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 50
Dot.: Zakupy na Vinted

No coż, trzeba szukać.

Mi się tam udało kupić oryginalną torebkę Sabriny Pilewicz w cenie 400 zł w stanie idealnym. Zero uszkodzeń. Nowa kosztuje 1200 zł.
Bonestella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 23:12   #11
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Zakupy na Vinted

Korzystam, sprzedaję i kupuje też, zarówno przez vinted kup teraz i priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 10:32   #12
maria83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 626
Dot.: Zakupy na Vinted

Korzystałam wiele razy. Prawie wszystkie transakcje przebiegły bez zarzutu. Ubrania były zgodne z opisem, przesyłki były nadawane sprawnie. Sprzedające odpowiadały na moje pytania, podawały dodatkowe wymiary, skład itd.


W końcu trafiłam na nieuczciwą sprzedającą i wtedy okazało się, że system ochrony klienta pozostawia wiele do życzenia, a kontakt z obsługą Vinted jest zwyczajnie nieprzyjemny. To na razie przyhamowało moje zapędy.
__________________



maria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 20:13   #13
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Zakupy na Vinted

Sprzedałam kilka rzeczy. Jak się wystawia za kilka złotych to chętnie ludzie kupują, natomiast droższe rzeczy jest mi ciężko sprzedać.

A co do kupna, trafiam na jakieś specyficzne osoby. Kupiłam legginsy i dziewczyna kombinowała, stwierdziła, że jednak nie ma tych legginsów, czy może mi wysłać inne, potem się okazało, że jednak je ma ale opóźniała wysyłkę.

Kolejnym razem już dogadałam się z dziewczyną o kupno, ale nagle urwała kontakt. A oferta wisi dalej jako dostępna.
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 23:40   #14
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Dopiero kilka dni temu zaczęłam tam kupować i przepadłam


Musiałam wymienić pół szafy na mniejszy rozmiar, więc to dobre miejsce na większe zakupy. Jednak już się nacięłam - dostałam np. spodnie brudne w kroku () o czym oczywiście nie było słowa w opisie, ale dostałam zwrot pieniędzy.
Tradycyjnego lumpka nie zastąpią, ale można na spokojnie znaleźć czego się szuka w odpowiednich cenach. Kupiłam m.in. kilka torebek Ochnik, Medicine, Gino Rossi.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:03   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Pełno szmat z sieciówek za kosmiczne ceny, mnóstwo oszustek i administracja, która nic z tym nie robi. Dla mnie szkoda zawracać sobie głowę, lepiej pójść do ciucha.
Tak, pisałam już w podobnym wątku o tym.
Sieciówki w cenach z kosmosu, a jak chcesz sprzedać coś droższego, to by wszyscy za 10% tego chcieli
Już nie wspomnę o umawianiu się na odbiór osobisty, bo zmarnowałam tylko sporo czasu, a dziewczyna się po portfel nie zjawiła.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dopiero kilka dni temu zaczęłam tam kupować i przepadłam


Musiałam wymienić pół szafy na mniejszy rozmiar, więc to dobre miejsce na większe zakupy. Jednak już się nacięłam - dostałam np. spodnie brudne w kroku () o czym oczywiście nie było słowa w opisie, ale dostałam zwrot pieniędzy.
Tradycyjnego lumpka nie zastąpią, ale można na spokojnie znaleźć czego się szuka w odpowiednich cenach. Kupiłam m.in. kilka torebek Ochnik, Medicine, Gino Rossi.
Torebki faktycznie się opłaca, bo w lumpach trudno o coś niezniszczonego.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 13:09   #16
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Wystawiłam rzeczy nowe z metkami w cenach z najgłębszej wyprzedaży, czyli po 30-40zł (Inditex) i nikt nie jest zainteresowany. Za to sprzedają się używane w tej samej cenie, które nie były na wyprzedażach Kompletnie nie rozumiem rynku.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 07:39   #17
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Kupiłam już w sumie sporo ciuchów na Vinted.Nowe, używane.Generalnie moge powiedzieć że jestem zadowolona, niektóre ceny bardzo niskie,w wiekszości sprawna wysyłka, stan zgodny z opisem.Ale miałam kilka przypadków "dziwnych", gdzie wtopiłam kasę. Dziewczyna sprzedała mi parkę w stanie "idealnym" a przyszła przybrudzona, przetarta i troszke ....śmierdziała.I posądziła mnie że to ja zrobiłam, w jedna chwilę po odbiorze przesyłki..Szok , że ludzie tak potrafią...Miałam dwa przypadki gdzie ciuszki miały wady ukryte(odbarwienia, rozprucia) i spokojnie bez któtni zwróciłam je...Ale przed urlopem ustrzeliłam sobie fajne szorty jeansowe, pytałam czy są elastyczne(nie lubię 100%bawełny).Tak , są elastyczne!No i przyszły-bardzo ładne,ale sztywne jak blacha-za cene że nie warto zwracać- pisze do niej grzecznie że jednak nie są elastyczne-pani pisze:są elastyczne.Wysyłam zdjęcie metki ze składem(ale bez pretensji) ...no a ona.. wybuchła jak petarda!Nagle z miłej wizażanki wylało sie wiadro pomyj(na mnie).Serio, musiałam trafić na niezrównoważoną Tak więc mimo bardzo rzadkich przypadków jest spoko.Denerwuja mnie tylko te co wystawiają i nie ma z nimi kontaktu.Widzę coś pięknego czego szukałam i nie mogę kupić Pewien kostium kąpielowy"kupuję" już dwa lata
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 13:55   #18
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Pełno szmat z sieciówek za kosmiczne ceny, mnóstwo oszustek i administracja, która nic z tym nie robi. Dla mnie szkoda zawracać sobie głowę, lepiej pójść do ciucha.
Miałam ochotę sie tam zarejestrować ale poczytałam troche opinii o Vinted i zapał mi przeszedł....

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kupiłam już w sumie sporo ciuchów na Vinted.Nowe, używane.Generalnie moge powiedzieć że jestem zadowolona, niektóre ceny bardzo niskie,w wiekszości sprawna wysyłka, stan zgodny z opisem.Ale miałam kilka przypadków "dziwnych", gdzie wtopiłam kasę. Dziewczyna sprzedała mi parkę w stanie "idealnym" a przyszła przybrudzona, przetarta i troszke ....śmierdziała.I posądziła mnie że to ja zrobiłam, w jedna chwilę po odbiorze przesyłki..Szok , że ludzie tak potrafią...Miałam dwa przypadki gdzie ciuszki miały wady ukryte(odbarwienia, rozprucia) i spokojnie bez któtni zwróciłam je...Ale przed urlopem ustrzeliłam sobie fajne szorty jeansowe, pytałam czy są elastyczne(nie lubię 100%bawełny).Tak , są elastyczne!No i przyszły-bardzo ładne,ale sztywne jak blacha-za cene że nie warto zwracać- pisze do niej grzecznie że jednak nie są elastyczne-pani pisze:są elastyczne.Wysyłam zdjęcie metki ze składem(ale bez pretensji) ...no a ona.. wybuchła jak petarda!Nagle z miłej wizażanki wylało sie wiadro pomyj(na mnie).Serio, musiałam trafić na niezrównoważoną Tak więc mimo bardzo rzadkich przypadków jest spoko.Denerwuja mnie tylko te co wystawiają i nie ma z nimi kontaktu.Widzę coś pięknego czego szukałam i nie mogę kupić Pewien kostium kąpielowy"kupuję" już dwa lata
Boje się właśnie takich "przypadków" naciągania i oszukiwania...
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 15:49   #19
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Szczerze mówiąc nie czytałam regulaminu, bardziej chciałam sprzedawać niż kupować, ale zainteresowały mnie "zwroty". Czy ja dobrze rozumiem, że ktoś coś ode mnie kupi i będę musiała przyjąć zwrot?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 21:46   #20
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie czytałam regulaminu, bardziej chciałam sprzedawać niż kupować, ale zainteresowały mnie "zwroty". Czy ja dobrze rozumiem, że ktoś coś ode mnie kupi i będę musiała przyjąć zwrot?
Ja sprzedaję i na razie nikt nie chciał nic zwracać ale wiem, że nie musisz przyjmować zwrotu jeśli zwrot nie jest z Twojej winy - czyli jeśli rzetelnie opisałaś przedmiot i podałaś wszystkie wymiary (kupujący nie może oddać ubrań jeśli coś jest za małe lub za duże, może za to pytać do bólu). Jeśli ubranie ma ukryte wady, o których nie wspomniałaś wtedy jest podstawa do zwrotu przedmiotu.
weezie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 23:18   #21
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Ja sprzedaję i na razie nikt nie chciał nic zwracać ale wiem, że nie musisz przyjmować zwrotu jeśli zwrot nie jest z Twojej winy - czyli jeśli rzetelnie opisałaś przedmiot i podałaś wszystkie wymiary (kupujący nie może oddać ubrań jeśli coś jest za małe lub za duże, może za to pytać do bólu). Jeśli ubranie ma ukryte wady, o których nie wspomniałaś wtedy jest podstawa do zwrotu przedmiotu.
Aaa no ok, to jest w miarę uczciwe Tyle że jak ktoś się uprze do zwrotu to wszystko może być wadą. Nie piszę tego złośliwie, ale wiem, jacy ludzie potrafią być
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 06:33   #22
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zakupy na Vinted

ja kupiłam ostatnio śliczne sandałki DKNY , dużo taniej niż nawet w TKMaxx - szybka wysyłka,a sandałki nówki, z metkami wszystko OK, jestem bardzo zadowolona
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:27   #23
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aaa no ok, to jest w miarę uczciwe Tyle że jak ktoś się uprze do zwrotu to wszystko może być wadą. Nie piszę tego złośliwie, ale wiem, jacy ludzie potrafią być
Niestety ale masz rację...miałam raz przykrą transakcję w takim stylu, która pozostawiła po sobie niesmak i niepotrzebne nerwy (ale Pani chodziło o to by za bezcen kupić sukienkę - nową z metkami 100% jedwab i długa)
weezie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:59   #24
kasiadaniosa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zakupy na Vinted

ja raczej wole OLX tam wszystko idzie sprawniej i można dogadać się z przesyłką, a na vitned wstrzymanie pieniędzy na koncie niestety odrzuca ... ale oczywiście kto co woli
kasiadaniosa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 12:18   #25
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Sprzedałam może ze 6 rzeczy dopiero, ale wszyscy byli zadowoleni, dziewczyny szybko odebrały paczki. I staram się też iść na rękę, jeśli ktoś prosi o szybką wysyłkę, bo do paczkomatu mogę podskoczyć na spacerze z psem codziennie, ale wysyłam wyłącznie paczkomatami. Ani mi się śni sterczeć na poczcie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 12:54   #26
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy etykietę z paczkomat trzeba drukować, czy wystarczy napisać kod na paczce?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 15:03   #27
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
.Denerwuja mnie tylko te co wystawiają i nie ma z nimi kontaktu.Widzę coś pięknego czego szukałam i nie mogę kupić Pewien kostium kąpielowy"kupuję" już dwa lata
a jest ich dosyć dużo Ja tak "kupuję" bluzkę Dziewczyna się loguje, nawet koszty przesyłki podała i jak przyszło do realizacji transakcji to cisza
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 17:54   #28
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez kasiadaniosa111 Pokaż wiadomość
ja raczej wole OLX tam wszystko idzie sprawniej i można dogadać się z przesyłką, a na vitned wstrzymanie pieniędzy na koncie niestety odrzuca ... ale oczywiście kto co woli
Na OLX też próbowałam sprzedaży ale nic nie sprzedałam

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Spróbuje w grupach na FB może tam się uda ...
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 06:18   #29
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zakupy na Vinted

Nie korzystam z vintet. Kiedyś z allegro, ale teraz opłaty mi się nie podobają i to allegro lokalnie.
Na fb dla mnie jest za dużo spamu.
Jedynie olx.[COLOR="Silver"]
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 07:28   #30
FIGA99
Raczkowanie
 
Avatar FIGA99
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja właśnie jak kupuję to praktycznie zawsze na vinted, ewentualnie allegro. Olx jeżeli mam coś do kupienia do domu czyt. meble chociaż market na FB też daje radę :P
FIGA99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.