Problem z pasozytami :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 09:27   #1
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Unhappy

Problem z pasozytami :(


Witam!

Uprzedzam, że to nie jest żart ani nic w tym stylu, jestem całkowicie poważna. Nie wiedziałam gdzie założyć temat, jeśli w złym miejscu - proszę o przeniesienie.

Nigdy nie miałam owsików, aż to teraz Jestem załamana
Wczoraj wieczorem zaczęły mnie swędzieć okolice o***tu, poszłam potem do łazienki się kąpać, podmywałam się i zobaczyłam białe glizdy. wypróżniłam się i w kale również zobaczyłam ok 7 robaków. Byłam w szoku, dbam o higienę, nawet przesadnie, nie pomyślałabym, że coś takiego może mnie spotkać. Jak położyłam się spać nic mnie nie swędziało, a rano nie było robaków. Dzisiaj rano powiedziałam mamie, że ma iść do lekarza i wziąć mi jakiś lek szybko (jestem w pracy więc sama nie mogę).
Nie mam pojęcia skąd to przywlokłam, nikt z domowników ich nie ma. Pracuję w weekendy w restauracji gdzie przewija się mnóstwo dzieci i nie wiem, może tam?
Cała pościel wyprana, pokój odkurzony, zmyty, mam nadzieję, że wezmę leki i nie będę miała nawrotów.
Jest mi wstyd. Wiem, że to powszechny pasożyt, nawet wśród dorosłych ale nie mieści mi się w głowie to, że go mam. Z


Ale przejdę do rzeczy. Pani Doktor przepisała mi vermox i powiedziała mamie że mam brać go na czczo. Natomiast w ulotce jest napisane, że brać go należy w czasie posiłku. Więc jak to jest, może ktoś tu udzieli mi konkretnej odpowiedzi?
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 10:01   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Problem z pasozytami :(

Wzięłabym tak jak każe ulotka
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 11:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.