Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum z ekspertem Garnier - oczyszczanie i nawilżanie skóry

Notka

Forum z ekspertem Garnier - oczyszczanie i nawilżanie skóry Zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi marki Garnier - Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak

 
 
Narzędzia
Stary 2015-08-21, 13:05   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703

Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem




Witamy w wątku z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem.

Nasz Ekspert:

Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dermatolog, ekspert marki Garnier odpowiada na pytania dotyczące codziennej pielęgnacji twarzy: oczyszczania i nawilżania skóry.

zapraszamy do zadawania pytań
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 13:24   #2
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Czy macie w swojej ofercie coś co się nie roluje i nadaje się do skóry wrażliwej na zapychanie?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 10:31   #3
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Dzień dobry,

Pani Doktor, moje pytanie dotyczy nużycy: Jak się z niej wyleczyć? Metronidazol nie działa, Demoxoft też nie....
Wychodzą mi na twarzy takie podskórne gule, w których nie ma ropy, są czerwone (nic przy nich nie majstruje!), a jak już się jakoś to zagoi, to zostaje już po nich pamiątka na wieki wieków.

Moja twarz i szyja wyglądają strasznie, tak jakby mnie ktoś poparzył. Jestem totalnie załamana!

Proszę o rady. Dziękuję
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 12:50   #4
Martyna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Pani doktor,
od jakiegoś czasu borykam się z problemem jakim są niby kaszaki, czy też krostki na policzkach. Chodziłam do dermatologa, stosowałam Davercin w żelu, Epiduo oraz Atrederm 0,025%, jednak nic nie pomaga nadal mam te krostki na policzkach. Co jeszcze mogłabym wypróbować?
Martyna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 06:28   #5
daria8
Przyczajenie
 
Avatar daria8
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 9
GG do daria8
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Dzień dobry . Chciałabym się poradzić Pani doktor co mogłabym używać na skórę twarzy żeby się tak nie "przetłuszczała" . Stosowałam wcześniej na co dzień krem BB z Garniera najpierw do skóry normalnej ( po czym krem zaczął mi się na mnie dosłownie topić) , a następnie zamieniłam go na krem BB z Garniera do skóry tłustej i mieszanej ( pomogło na jakis czas) .. Obecnie stosuje z Lumene BB i jest lepiej niż w przypadku Garniera ( ale raz ze nie kryje tak dobrze jak z Garniera, a dwa ze super efektów jakichś nie ma) .. Teraz znów borykam się z tym problemem Stosuję peelingi i oczyszczam skórę twarzy , ale to też nie pomaga .. Dodam , że skóra natłuszcza się w tzw. literze T tzn.( czoło, nos, broda)
daria8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:21   #6
Aleksandra Lesiak
ekspert marki Garnier
 
Avatar Aleksandra Lesiak
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Czy macie w swojej ofercie coś co się nie roluje i nadaje się do skóry wrażliwej na zapychanie?
Polecam mriacle cream na dzień i miracle sleeping krem na noc. Jeśli natomiast skóra jest z niedoskonałościami polecam krem BB do skóry z niedoskonałościami.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Pani Doktor, moje pytanie dotyczy nużycy: Jak się z niej wyleczyć? Metronidazol nie działa, Demoxoft też nie....
Wychodzą mi na twarzy takie podskórne gule, w których nie ma ropy, są czerwone (nic przy nich nie majstruje!), a jak już się jakoś to zagoi, to zostaje już po nich pamiątka na wieki wieków.

Moja twarz i szyja wyglądają strasznie, tak jakby mnie ktoś poparzył. Jestem totalnie załamana!

Proszę o rady. Dziękuję
Z informacji, które od pani uzyskałam wynika, że sprawa jest bardzo poważna - skoro nie działają leki przepisywane na receptę należy koniecznie skonsultować się z wysokiej klasy specjalistą. Być może warto poszerzyć diagnostykę w warunkach szpitalnych. Zatem zachęcam do szybkiej konsultacji dermatologicznej w ośrodku klinicznym.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Martyna_89 Pokaż wiadomość
Pani doktor,
od jakiegoś czasu borykam się z problemem jakim są niby kaszaki, czy też krostki na policzkach. Chodziłam do dermatologa, stosowałam Davercin w żelu, Epiduo oraz Atrederm 0,025%, jednak nic nie pomaga nadal mam te krostki na policzkach. Co jeszcze mogłabym wypróbować?
Szanowna Pani z tego opisu wynika, że na policzkach ma Pani schorzenie, które nazywa się rogowaceniem mieszkowym i jest to choroba z kręgu zaburzeń rogowacenia. Zmiany są na całe życie, poprawę przejściową mogą przynosić zabiegi peelingowi medycznych w gabinecie dermatologii estetycznej oraz stosowanie preparatów z zawartością mocznika.
__________________
Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dermatolog, ekspert marki Garnier
Aleksandra Lesiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:06   #7
anabel85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Pani doktor, jakie kosmetyki na noc z oferty Garniera poleca Pani na tłustą cerę? Niestety moja cera ma tendencje do wydzielania dużych ilości sebum właśnie w nocy.
anabel85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 13:15   #8
Aleksandra Lesiak
ekspert marki Garnier
 
Avatar Aleksandra Lesiak
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Porady z ekspertem – podstawy pielęgnacji dla pięknej skóry z Garnierem

Cytat:
Napisane przez anabel85 Pokaż wiadomość
Pani doktor, jakie kosmetyki na noc z oferty Garniera poleca Pani na tłustą cerę? Niestety moja cera ma tendencje do wydzielania dużych ilości sebum właśnie w nocy.
Szanowna Pani do pielęgnacji skóry tłustej polecam żel do mycia do skóry z niedoskonałościami , po umyciu należy przetrzeć skórę płynem micelarnym z tej serii a 1-2 razy w tygodniu wykonać peeling i maskę przy użyciu produktu 3 w 1 również z tej serii. Po tych czynnościach skórę proszę posmarować kremem nawilżającym do skóry z niedoskonałościami, tu akurat Garnier nie ma produktu w swej ofercie proponuję zatem np. Effaclar K z firmy La Roche- Possay.
__________________
Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dermatolog, ekspert marki Garnier
Aleksandra Lesiak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum z ekspertem Garnier - oczyszczanie i nawilżanie skóry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-15 13:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.