Czy to za duży penis dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-19, 20:12   #1
malla003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2

Czy to za duży penis dla mnie?


To mój trzeci partner, sporo starszy i ma chyba naprawdę dużego (17cm długości i 13 lub trochę więcej odwodu). Za pierwszym razem miałam duże problemy, żeby go przyjąć i sporo prób musiało być, żeby nauczył się we mnie wchodzić. Jak już wejdzie, to już jest przyjemnie albo nawet mega przyjemnie. Problem jest w tym, że seks musi być bardzo powolny i delikatny, jak się tylko choć trochę rozpędzi, to kończy się wrzaskiem i przerwaniem na dłużej, albo i końcem spotkania. Mi jest bardzo przyjemnie ale facet przy takim seksie nie jest w stanie dojść i potem czeka mnie długi ręczny i oral nie zawsze skuteczny.

W pozycji klasycznej unosząc kolana jestem w stanie go przyjąć do końca i wchodzi do końca i jest bardzo przyjemnie. Na jeźdźca nie jestem w stanie go wsunąć do końca, bo się kończę i pojawia się ból.


Czy te wymiary to naprawdę duży penis i tak może być, czy to ja może jestem nietypowo mała? Odnoszę wrażenie, że odkąd rozpoczeliśmy seks, to jakby mniej poważnie mnie traktował, tak jakbym była taka co normalnie przelecieć nie można, i też mi tego trochą brakuje.
Nie wiem czy z czasem się jakoś rozciągnę i będzie wszystko normalnie, czy powinnam sobie dać z tym facetem spokój. Ta relacja to żadna wielka sprawa, raczej tylko łóżka, ale takie bycie malutką, głupiutką mnie wkurza, no i chciałabym , żeby okazywał jakieś minimalne zaangażowanie. Odkąd chodzimy do łóżka, to ja zawsze inicjuje spotkania, chociaż bez faktycznej przyczyny, on nigdy nie odmawia, to mam wrażenie, że ma jakieś inne dziewczyny, które może normalnie bzykać.
malla003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 20:58   #2
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

Jak nie jesteście dobrani pod względem seksualnym, chociażby ze względu na waszą anatomię, a sama mówisz, że to żadna poważna relacja, tylko seks, to po co chcesz się tak męczyć? Nie odpowiada Ci, to możesz to zakończyć bez żadnych sentymentów i znaleźć kogoś, z kim będziesz idealnie dopasowana. Przecież to nie jest Twój kandydat na partnera do końca życia prawda?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 21:49   #3
malla003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Jak nie jesteście dobrani pod względem seksualnym, chociażby ze względu na waszą anatomię, a sama mówisz, że to żadna poważna relacja, tylko seks, to po co chcesz się tak męczyć? Nie odpowiada Ci, to możesz to zakończyć bez żadnych sentymentów i znaleźć kogoś, z kim będziesz idealnie dopasowana. Przecież to nie jest Twój kandydat na partnera do końca życia prawda?

Ale ja się nie męczę, cenię tego mężczyznę, spotkania, rozmowy, seks i zależy mi na tej relacji. Z mojej strony, jeżeli dojżeje nie wykluczam, żadnej możliwości.
malla003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 06:28   #4
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

"Ta relacja to żadna wielka sprawa, raczej tylko łóżka"

To Twoje słowa i nimi się kierowałam w swojej wypowiedzi
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 17:30   #5
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
"Ta relacja to żadna wielka sprawa, raczej tylko łóżka"
To Twoje słowa i nimi się kierowałam w swojej wypowiedzi
Jak widzisz zgranie seksualne, to nie tylko pasowanie penisa do pochwy.
A co do meritum to, nawet z bardziej standardowym rozmiarem instrumentu, można trafić na dziewczynę z małą myszką i na ostro nie można i z takim już konkretnym gabarytem kochanek, powinien o tym wiedzieć.
Ogólne prawa fizyki mówią, że jak dziewczyna na widok nie ucieknie, to się zmieści. Tak więc moim zdaniem powinnaś dawać sygnały o granicach swoich możliwości, a facet powinien je odbierać i się bezwzględnie stosować.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 11:49   #6
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

Cytat:
Napisane przez malla003 Pokaż wiadomość
Ta relacja to żadna wielka sprawa, raczej tylko łóżka, ale takie bycie malutką, głupiutką mnie wkurza, no i chciałabym , żeby okazywał jakieś minimalne zaangażowanie. Odkąd chodzimy do łóżka, to ja zawsze inicjuje spotkania, chociaż bez faktycznej przyczyny, on nigdy nie odmawia, to mam wrażenie, że ma jakieś inne dziewczyny, które może normalnie bzykać.
Aha, czyli po pierwsze niby nic wielkiego, tylko seks, sobie wmawiasz, ale jednak oczekujesz zaangażowania i żeby on nie spotykał się z nikim innym. Przestań się oszukiwać.

A dwa, to nie rozumiem, czujesz się 'malutka i głupiutka', bo boli Ciebie szybki seks z nim??? Głupiutka?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 22:42   #7
karin959
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 67
Talking Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

Też jestem mała szparka i nawet z bardziej normalnymi rozmiarami ostrzej się nie da. Podejrzewam, że twój partner chyba nie miał też za wiele doświadczeń, bo z takim fiutem chyba to powinien wiedzieć, albo nie potrafi się kontrolować.
Z tego powodu preferuje małe ptaszki. Nie dość, że można ostrzej, to i anal jest super.
karin959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 00:12   #8
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Czy to za duży penis dla mnie?

Cytat:
Napisane przez malla003 Pokaż wiadomość
To mój trzeci partner, sporo starszy i ma chyba naprawdę dużego (17cm długości i 13 lub trochę więcej odwodu). Za pierwszym razem miałam duże problemy, żeby go przyjąć i sporo prób musiało być, żeby nauczył się we mnie wchodzić. Jak już wejdzie, to już jest przyjemnie albo nawet mega przyjemnie. Problem jest w tym, że seks musi być bardzo powolny i delikatny, jak się tylko choć trochę rozpędzi, to kończy się wrzaskiem i przerwaniem na dłużej, albo i końcem spotkania. Mi jest bardzo przyjemnie ale facet przy takim seksie nie jest w stanie dojść i potem czeka mnie długi ręczny i oral nie zawsze skuteczny.

W pozycji klasycznej unosząc kolana jestem w stanie go przyjąć do końca i wchodzi do końca i jest bardzo przyjemnie. Na jeźdźca nie jestem w stanie go wsunąć do końca, bo się kończę i pojawia się ból.


Czy te wymiary to naprawdę duży penis i tak może być, czy to ja może jestem nietypowo mała? Odnoszę wrażenie, że odkąd rozpoczeliśmy seks, to jakby mniej poważnie mnie traktował, tak jakbym była taka co normalnie przelecieć nie można, i też mi tego trochą brakuje.
Nie wiem czy z czasem się jakoś rozciągnę i będzie wszystko normalnie, czy powinnam sobie dać z tym facetem spokój. Ta relacja to żadna wielka sprawa, raczej tylko łóżka, ale takie bycie malutką, głupiutką mnie wkurza, no i chciałabym , żeby okazywał jakieś minimalne zaangażowanie. Odkąd chodzimy do łóżka, to ja zawsze inicjuje spotkania, chociaż bez faktycznej przyczyny, on nigdy nie odmawia, to mam wrażenie, że ma jakieś inne dziewczyny, które może normalnie bzykać.
Odniosę się tylko do centymetrów - to przeciętny rozmiar. Trochę większy niż przeciętny, ale nadal nie XL. Kiedy ostatnio byłaś na przeglądzie i robiłaś USG?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-01 01:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.