BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 20:09   #31
kuczkok2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Mało znane Czajka Travel, ale byłam z nimi na najlepiej zorganizowanej xxx i mają naprawdę rzetelnie przygotowane programy wycieczek. W przyszłym roku kierunek Armenia, a potem jak się uda Meksyk. Wycieczki są organizowane w małych grupach w mojej było 12 osób, więc naprawdę przez te 9 dni się dobrze poznaliśmy i miło spędziliśmy wspólnie czas.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-12-13 o 11:21 Powód: link
kuczkok2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 18:29   #32
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Smile Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Czasami wybór biura podróży to loteria i ryzyko, ale wystarczy popytać, dowiedzieć się u znajomych lub rodziny, lub po prostu... zadzwonić Często daje się wyczuć, czy obsługa podchodzi do tematu profesjonalnie i z chęcią pomocy, czy też z jednym celem - sprzedać i wypchnąć co się da.

Ja polecam biuro Wycieczka.pl, w którym oprócz bogatej oferty jest również świetna obsług, która wysłucha, doradzi i na pewno pomoże w wyborze.

Edytowane przez Kamil_Rogala
Czas edycji: 2016-02-11 o 19:42 Powód: link
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:41   #33
lolitka39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 20
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Polecam biuro tui
lolitka39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 10:14   #34
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez Casssssie Pokaż wiadomość
Ale chyba cała organizacja w TUI najbardziej (pozytywnie) mnie zaskoczyła
Mnie też Tui bardzo zaskoczyło na plus I mają często niższe ceny niż konkurencja
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:36   #35
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez Kareczka11 Pokaż wiadomość
ja mam sprawdzone biuro podróży http://bestour.pl/. Zawsze doradzą najlepsza ofertę, sa na bieżąco z ofertami, a last minute mają najbardziej okazyjne.
Wszędzie ceny last minute są te same, w każdym biurze agencyjnym, nie może ktoś mieć lepiej / taniej. Czyli jeśli pani Halinka z biura agencyjnego A Travel z Warszawy sprzedaje oferty organizatora X,Y i Z będzie mieć te same ceny co pani Ania z biura B Travel z Wrocławia.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:41   #36
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Cool Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Tak czy inaczej, wycieczka to nie kupno bułek w sklepie (jak sugeruje pewna reklama w TV ), dlatego też przed wyborem warto sprawdzić oferty w kilku biurach podróży, negocjować i pytać. Jeśli w grę wchodzi wycieczka za kilka tysięcy złotych, wytargowanie kilku "stówek" to już coś.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 11:28   #37
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
Tak czy inaczej, wycieczka to nie kupno bułek w sklepie (jak sugeruje pewna reklama w TV ), dlatego też przed wyborem warto sprawdzić oferty w kilku biurach podróży, negocjować i pytać. Jeśli w grę wchodzi wycieczka za kilka tysięcy złotych, wytargowanie kilku "stówek" to już coś.
Niestety Kamilu to tak nie działa. Nie ma targowania kilku stówek, bo są tak skonstruowane umowy agencyjne między agentem turystycznym a touroperatorem, że dawanie rabatów grozi ogromną karą pieniężną nałożoną na agenta. Ale to co mówisz, że kupno wycieczki to nie to samo co kupno bułek w sklepie to się zgadzam Ale jeśli ktoś ma ofertę wszystkich organizatorów to nie ma potrzeby chodzenia po biurach, bo ceny te same.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 20:32   #38
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

No widzisz, a czasami upust kilku procent byłby odpowiednim bodźcem dla klienta Tak czy inaczej warto polować na first i last minute, bo czasami koszty mocno spadają, choć... i tu warto uważać. Ale jeśli ktoś śledzi rynek i jest skrupulatny, na pewno trafi na dobrą ofertę i nie da się oszukać.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 10:20   #39
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

hej.
A podpowie mi ktoś czy na wycieczkę autokarową też obowiązują normy na bagaż odnośnie wagi i wielkości? I druga sprawa czy drobna kobieta da radę na 8 dni objazdówki zapakować się w walizkę/kabinówkę?
Muszę kupić nową walizkę i nie wiem czy lepiej zainwestować w małą która kiedyś przyda się też do samolotu czy lepiej w taka większą???
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 20:51   #40
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
hej.
A podpowie mi ktoś czy na wycieczkę autokarową też obowiązują normy na bagaż odnośnie wagi i wielkości? I druga sprawa czy drobna kobieta da radę na 8 dni objazdówki zapakować się w walizkę/kabinówkę?
Muszę kupić nową walizkę i nie wiem czy lepiej zainwestować w małą która kiedyś przyda się też do samolotu czy lepiej w taka większą???
Co prawda w autokarach nie ma aż tak restrykcyjnych przepisów ale są również granice rozsądku Nie możesz zabrać bagażu, który po zapakowaniu do luku bagażowego zajmie 90% przestrzeni Swoją drogą przed podróżą warto zapoznać się z regulaminem danego przewoźnika, bo różnie to bywa, a lepiej wcześniej zminimalizować ryzyko problemów i stresu tuż przed odjazdem.

A czy dasz radę zapakować się w walizkę/kabinówkę? No jeśli wszystko mocno ściśniesz... A tak na serio, może być ciężko, bo 8 dni to już sporo, a warto mieć awaryjne ciuchy na wypadek złej pogody, poplamienia, uszkodzenia jakiegoś ciucha, do tego zapasowe buty. Musisz eksperymentować.

Najlepiej kupić dwie walizki Ale jeśli masz wybierać, to chyba lepiej większą i mieć rezerwę, niż mniejszą i potem kombinować z plecakami itp. Poza tym walizki nie są drogie i potem kupując mniejszą, przy przechowywaniu, aby zajęła mniej miejsca, możesz ją włożyć w większą i na szafę
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 10:36   #41
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
hej.
A podpowie mi ktoś czy na wycieczkę autokarową też obowiązują normy na bagaż odnośnie wagi i wielkości? I druga sprawa czy drobna kobieta da radę na 8 dni objazdówki zapakować się w walizkę/kabinówkę?
Muszę kupić nową walizkę i nie wiem czy lepiej zainwestować w małą która kiedyś przyda się też do samolotu czy lepiej w taka większą???
Najczęściej jest 25 kg przy wycieczkach i przy rejsowych przejazdach, ale tak jak powiedział wyżej Kamil, nie jest to sprawdzane podczas wycieczek objazdowych tak restrykcyjnie jak przy np. samolocie. Na liniówkach w gorących okresach typu święta mogą Ci zważyć walizkę i kierowcy niektórych linii mają już ze sobą wagi nawet, ale przy wycieczce spakuj się po prostu w granicach rozsądku, pamiętając, że każdy musi zmieścić swój bagaż. Myślę, że jak umiesz się dobrze spakować i nie zabierać zbędnych rzeczy to powinnaś się w kabinówkę zmieścić, też zależy jaki termin wyjazdu, bo jeśli zimowy no to zimowe rzeczy jednak więcej miejsca zajmują (grube swetry itp.), jeśli okres wakacyjny to łatwiej w kabinówkę się spakować
PS. A ograniczenia wprowadzili w autokarach, bo ludzie potrafią takie rzeczy pozabierać na wakacje, że można się czasem zdziwić

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
No widzisz, a czasami upust kilku procent byłby odpowiednim bodźcem dla klienta Tak czy inaczej warto polować na first i last minute, bo czasami koszty mocno spadają, choć... i tu warto uważać. Ale jeśli ktoś śledzi rynek i jest skrupulatny, na pewno trafi na dobrą ofertę i nie da się oszukać.
Wszystkie za i przeciw to temat rzeka... ale niektórzy touroperatorzy mają specjalne oferty w dane dni i można coś upolować niekoniecznie na firstach lub lastach a najlepiej to mieć jedną swoją "panią Halinkę" w biurze, która znajdzie to, co potrzebujesz, doradzi i w razie czego będzie informować o jakiejś danej promocji, laście itp.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji

Edytowane przez Princeska87
Czas edycji: 2016-02-15 o 10:39
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 18:41   #42
kasiulek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Czy ktoś może powiedź coś o biurze GRECOS ?
kasiulek94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 21:38   #43
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

No właśnie "pani Jadzia" bardzo się przydaje, ale czasem trafi się po prostu uczciwa i profesjonalna obsługa klienta, która naprawdę doradzi i postara się dobrać odpowiednią ofertę Choć i tak uważam, że przed wyjazdem gdzieś dalej warto dużo wcześniej rozpocząć analizę rynku. Podobnie jak kupno auta czy lodówki - nigdy w ciemno i na "hurra"!
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 21:42   #44
simisear
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

A ja polecam CT Poland. Byłam z nimi w Chinach 2 lata temu i wszystko było super dopięte. Dopiero po powrocie okazało się ,że ich szefowa jest najprawdziwszą Chinką.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
simisear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 09:08   #45
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez kasiulek94 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może powiedź coś o biurze GRECOS ?
Bardzo dobre, sprawdzone, wiele lat na rynku, świetna Grecja (łącznie z mniejszymi wysepkami) i Majorka, dla dzieci Klub Delfinków.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
No właśnie "pani Jadzia" bardzo się przydaje, ale czasem trafi się po prostu uczciwa i profesjonalna obsługa klienta, która naprawdę doradzi i postara się dobrać odpowiednią ofertę Choć i tak uważam, że przed wyjazdem gdzieś dalej warto dużo wcześniej rozpocząć analizę rynku. Podobnie jak kupno auta czy lodówki - nigdy w ciemno i na "hurra"!
No to właśnie "pani Jadzia" jest uczciwa, zaufana i warto być lojalnym wobec swojego sprzedawcy, jeśli faktycznie jest dobry w tym co robi
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 15:35   #46
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Zostawmy już "panią Jadzię" w spokoju i zmieńmy temat

Marzy mi się niedrogi wyjazd gdzieś do krajów modnych w PRL. Mowa o Bułgarii czy Chorwacji. Polecacie jakieś konkretne miejsca? Słyszałem, że Dubrownik w Chorwacji jest piękny. Coś jeszcze warto brać pod uwagę?
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:29   #47
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
Zostawmy już "panią Jadzię" w spokoju i zmieńmy temat

Marzy mi się niedrogi wyjazd gdzieś do krajów modnych w PRL. Mowa o Bułgarii czy Chorwacji. Polecacie jakieś konkretne miejsca? Słyszałem, że Dubrownik w Chorwacji jest piękny. Coś jeszcze warto brać pod uwagę?
Ale to nie ten wątek, tutaj tylko biura podróży...

Z Chorwacji oprócz Dubrownika polecam Szybenik, Zadar, Split, Wodospady Rzeki Krk, Jeziora Plitwickie, Makarska jak ktoś lubi jak się dużo dzieje lub urokliwe Vodice tylko w Vodiach większy spokój.
W Bułgarii najpiękniejsze plaże w Słonecznym Brzegu i warto wyskoczyć do Nessebaru, robi wrażenie i jest na liście UNESCO.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:05   #48
kamila978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

W tamtym roku byłam na wycieczce w Toskanii z biurem xxx i byłam bardzo zadowolona. Wyprawa bardzo dobrze zorganizowana, wszystko tak jak było przedstawione w folderach

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-05 o 21:53 Powód: Reklama.
kamila978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:01   #49
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
No widzisz, a czasami upust kilku procent byłby odpowiednim bodźcem dla klienta Tak czy inaczej warto polować na first i last minute, bo czasami koszty mocno spadają, choć... i tu warto uważać. Ale jeśli ktoś śledzi rynek i jest skrupulatny, na pewno trafi na dobrą ofertę i nie da się oszukać.
Moim zdaniem first minute wychodzi zdecydowanie bardziej korzystnie no i można opłacić w kilku ratach -a przynajmniej tak jest w biurze Wezyr
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 19:22   #50
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez kasiulk86 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem first minute wychodzi zdecydowanie bardziej korzystnie no i można opłacić w kilku ratach -a przynajmniej tak jest w biurze Wezyr
Owszem, first minute jest spoko, ale nie każdy ma możliwość skorzystania z takiej oferty. Chodzi przede wszystkim o ludzi zapracowanych, którzy nie są w stanie "wykombinować" szybko urlopu. Jeśli jednak ktoś nie ma zobowiązań, z pewnością powinien korzystać, bo faktycznie - upusty czasami są imponujące w porównaniu z tradycyjną ofertą.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:18   #51
mikoryza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 22
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

U mnie nigdy nie wiadomo tak mocno w przyszłość kiedy będą mogła pojechać na urlop.
mikoryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:06   #52
karolinaMm87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Ja średnio nastawiona byłam, ale w ubiegłym roku znajomi namówili mnie na wyjazd do Hiszpanii z biura Grześkowicz. Zazwyczaj sama organizowałam sobie wakacje i bardziej na terenie Polski. Ale muszę przyznać, świetne tam imprezy są. Wakacje w całkiem odmiennych klimatach to dobry sposób na wyrwanie się z codzienności.
karolinaMm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 08:57   #53
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Ja również planuję wakacje w Polsce - jest mnóstwo pięknych i niedocenianych miejsc! Mimo to pokuszę się chyba o przynajmniej tygodniowy wypad za granicę gdzieś w ciepłe i bezpieczne miejsce Myślałem o Hiszpanii. Ktoś był i poleca konkretne miejsce?
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 11:57   #54
toma002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Sprawdź jeszcze xxx i porównaj ceny wyjazdu z Polski i z Niemiec, bo może sie okazać, że będzie znacznie taniej np z Berlina - jeśli masz blisko do granicy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-04-17 o 16:20
toma002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 20:29   #55
energys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Generalnie dobre biuro podrózy ciężko znaleźć. Można polegać na tych dużych sprawdzonych markach. Bądź oprzeć się na mniejszych, wyspecjalizowanych biurach.

Ja np. miałam okazje popłynąć w rejs po morzu śródziemnym ;p Faajna okazja do spędzenia urlopu. Zawsze to coś innego niż leniuchowanie na plaży

Akurat wybrałam globtourist , bo mają nawet nawet te ceny na rejsy.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-04-22 o 16:43
energys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 15:30   #56
Soins
Przyczajenie
 
Avatar Soins
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

ja zamiast biura podróży polecam StartHolidays - niższe ceny i mnóóóstwo ciekawych miejsc, praktycznie w całej Europie
__________________
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.

Edytowane przez Soins
Czas edycji: 2016-05-03 o 09:10
Soins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 19:51   #57
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Wielokrotnie spotykałem się z opiniami, że duże biura podróży - owszem, stabilne i posiadające renomę - ale traktują każdego klienta z góry, bo za chwilę będzie następny. Z drugiej strony zaś, mało znane i raczkujące biura co prawda nie mają renomy, ale o każdego klienta walczą jak tylko moją, a z tym wiąże się lepsza obsługa i ciekawe promocje.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:41   #58
Mirabellak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Polecam xxx W te wakacje już trzeci raz będę korzystała z ich oferty. Mają korzystne ceny oraz na prawdę różne oferty. Każdy znajdzie coś dla siebie. W te wakacje oferują wycieczkę na Dominikanę W poprzednich wycieczkach miałam wszystko zapewnione, realizują wycieczki za pomocą niemieckich organizatorów a więc tak jak pisałam ceny są mega

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-05-10 o 13:41 Powód: link
Mirabellak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 17:01   #59
Paat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łęczyca
Wiadomości: 973
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

xxx ?
__________________
technik farmaceutyczny

Bo optymista to taki wariat, który ma weselsze życie
!


Zapraszam do siebie:
http://atelier-mamy.blogspot.com/

Paat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 12:00   #60
julitaaa28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

WIele biur podróży ma w swojej ofercie Chorwację. Jest to modny kierunek no i wspaniałe miejsce
WYstarczy poszukać, albo u konkretnego biura jak np. LogosTour, Alfa Star, Oskar, VSPP. Albo wejść sobie na jakąś konkretną wyszukiwarkę, gdzie mają oferty wielu biur podróży, np. mojewakacje24. CZasem w jednym miejscu jest wtedy więcej wyboru.
A z tych większych biur warto postawić na polskie np. Raibow
julitaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 15:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.