zabiegi dermatologiczne w anglii? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 14:10   #1
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288

zabiegi dermatologiczne w anglii?


No wlasnie. Chodzi mi glownie o kwasy, peelingi itp. Czy w ogole jest tam cos takiego? I jakie mniej wiecej sa ceny? Wlasnie wybieram sie do londynu, i wszystko wskazuje na to, ze bede tam rok, wiec jesien/zima, kiedy mialam cos ze soba zrobic, spedze tam. Podobna sytuacje mialam w tym roku, kiedy tez mnie w tym terminie nie bylo w polsce, a musze juz cos zrobic z twarza. Dlatego zastanawiam sie, czy mozliwe byloby zrobienie kwasow u kosmetyczki czy dermatologa tam na miejscu i ile mniej wiecej by to kosztowalo.
Jesli wiecie cos na ten temat, to proooosze dajcie znac bede bardzo bardzo wdzieczna
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 15:28   #2
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Hmm, kiedys lecial (leci?) na tvp2 program "10 lat mniej" w ktorym czasami podawano ceny roznych zabiegow kosmetycznych (i nie tylko) jakim byly poddawane uczestniczki no i dokladnie nie pamietam kwot, ale ceny byly dosyc przerazajace Oczywiscie przeliczajac na zlotowki, ale pewnie znajdziesz fajna prace i beda to dla Ciebie grosze Tego Ci zycze

A tak BTW to czy w Twoim podpisie nie ma literowki? Chyba zamiast poor powinno byc pour? Jezeli to specjalnie to sorki, po robocie slabo mysle
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:13   #3
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

po pierwsze aaaaa masz racje z tym podpisem juz zmieniam tak to jest jak sie nie sprawdzi co sie pisze
dzieki za odpowiedz wlasnie sie boje tych astronomicznych kwot! oby bylo z ta praca jak mowisz chociaz watpie. Tak sie chcialam tylko zorientowac czy moge sie w ogole nastawiac na to.
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:25   #4
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Cytat:
Napisane przez @ska
po pierwsze aaaaa masz racje z tym podpisem juz zmieniam tak to jest jak sie nie sprawdzi co sie pisze
dzieki za odpowiedz wlasnie sie boje tych astronomicznych kwot! oby bylo z ta praca jak mowisz chociaz watpie. Tak sie chcialam tylko zorientowac czy moge sie w ogole nastawiac na to.
Zawsze istnieje mozliwosc, ze bedzie Ci sie bardziej oplacalo kupic bilet lotniczy do Polski i tutaj zrobic te zabiegi Moglabys polaczyc przyjemne z pozytecznym
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:27   #5
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Ja tam wole wszystko robic w Polsce,tutaj szkoda mi pieniedzy.Oczyszczanie twarzy to minimum 30 funtow i ja nie bylam zadowolona.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:44   #6
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

no to ja pozabijam Was teraz cenami bo pracuje w londynie w klinice med.i wiem ile to kkosztuje.. wiec tak np to peeling glikolowy kosztuje ...75? mikrodermabrazja..100?, TCA peel..500? , rozne peelingi kosztuja w zakresie od 80-250?. zalezy jaki sklad i jak gleboko dziala.
salony kosmetyczne raczej nie maja peeelow, musisz szukac w klinikach. zazwyczaj sa to laser clinics, medi spas, a moze i jakies dobre salony kosm. chyba rzeczywiscie lepiej jest to zrobic na wakacjach w polsce...
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:45   #7
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

te znaki zapytania to sa funty.ile teraz stoi funt? z 5.7zl?
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 15:51   #8
malinowa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Podnosze watek. Bardzo mnie interesuja te zabiegi kosmetyczne. Szczegolnie w Londynie. Ktos wie ile teraz stoi mikrodermabrazja i oczyszczanie twarzy? Aha i jeszcze moze znacie jakies dobre salony, ktore polecacie( w Londynie oczywiscie). Boje sie isc do niesprawdzonej zeby nie miec pozniej jakis blizn. Pozdrawiam i zachecam do pisania.
malinowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 02:33   #9
Entuzjazm
Raczkowanie
 
Avatar Entuzjazm
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 51
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

A wiecie jak na wyspach nazywają zabieg oczyszczania? Bo w kilku salonach w ofercie nie mogłam znaleźć nic co by wskazywało na stare dobre oczyszzanie a jakoś głupio mi było tłumaczyć, że chodzi mi właśnie o to wstrętne wyciskanie:P
Entuzjazm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:33   #10
malinowa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Ja niestety nie wiem. Ale gdybys powiedziala, ze chcesz oczysccic, uwolnic czy cos takiego pory, to by raczej zrozumieli o co chodzi
malinowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:39   #11
Entuzjazm
Raczkowanie
 
Avatar Entuzjazm
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 51
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Hehe no w sumie fakt malinowa)) Tak tylko sięzastanawiałam, bo w żadnym cenniku nie widziałam nic co by na oczyszcz. wskazywało. Co do cen, to ja chodzę do siłowni do Virgina i tam mamy Heaven V - gabinet kosmetyczny, gdzie zabieg kwasem glikolowym np kosztuje L50 i generalnie większość zabiegów plasuje się koło L50.. Ale nie wiem na ile to jest miarodajne, wydaje mi się że jest drogo, jako że pod siecią a nie jeden prywatny salon. Tak czy siak, to Edynburg, nie wiem jak jest w Londynie... Pozdrawiam!
Entuzjazm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 18:51   #12
avandita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: zabiegi dermatologiczne w anglii?

Ja dzisiaj byłam u kosmetyczki. Zapłaciłam 30 funtów. Niby niewiele ale niestety nie było żadnego mechanicznego oczyszczania porów. W sumie były tylko maseczki, masaż. Jeżeli chodzi o otwieranie porów przed maseczka oczyszczającą to kosmetyczka położyła mi na twarz goracy recznik na minutę. troche mnie to zdziwiło bo w Polsce kosmetyczki używaja wytwornic pary i leży się conajmniej 15 minut. N akoniec spytałam się czy oni tu nie wyciskają a ona na mnie spojrzała ze zdziwieniem i powiedziała, że ich tu na kursach nie uczą takiego czyszczenia porów i że to musi byc bolesne. Powiedziałam, ze owszem, nie jest to przyjemne ale za to jest po tym zabiegu czysta twarz. Dodałam, że woskowanie też nie jest przyjemne a mimo wszystko sie to robi. Co kraj to obyczaj. Znalazłam kosmetyczkę która wyciska bo na swojej stronie internetowej ma napisane ze czyści pory poprzez "popping out the bleackheads" - niestety jest w glasgow...nie będę jechała 4 godziny.... Cóż, pozostaje kosmetyczka podczas wizyty w Polsce. A co do ultradzwiękó to nazywa się to "ultrasound facial", sprawdźcie ceny na internecie.
Pozdrawiam
avandita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.