Restauracja Korona proszę o opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 17:56   #1
gabbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18

Restauracja Korona proszę o opinie


Czy ktoś w tym roku organizował lub był gościem na weselu w Restauracji Korona w Rybniku> Bardzo prosze o opinie.
gabbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:06   #2
gabbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Restauracja Korona proszę o opinie

Zaczęłam ten wątek jak szukałam restauracji na wesele, teraz mogę napisać, że mieliśmy wesele w restauracji Korona w sierpniu 2011 i byliśmy bardzo zadowoleni, a byliśmy wybrednymi klientami. Wszystko na najwyższym poziomie, jedzenia dużo, obsługa profesjonalna. Panie właścicielki przemiłe (zwłaszcza Pani Halina, Pani Alina jest stanowcza i w pierwszym wrażeniu surowa, ale przy bliższym poznaniu zyskuje), dbają o to, żeby wszystko było w porządku. Lokal przepiękny, obejście świetnie się sprawdza przy ładnej pogodzie, jedzenie smaczne i jest go wystarczająco, mimo że może się wydawać inaczej, przy porównaniu ilości posiłków w innych restauracjach. My też mieliśmy takie obawy, ale mogę z całym przekonaniem napisać, że jedzenia jest naprawdę dużo i jest pięknie podane. Nasi goście nie mogli się nachwalić. Zabraliśmy jeszcze sporo do domu. Obsługa kelnerska na bardzo wysokim poziomie, bardzo miła, reaguje na każdą prośbę. To prawda, co usłyszeliśmy od jednej z Pań właścicielek, że "nie zatrudniają byle kogo". Z Paniami można się dogadać w każdej kwestii, mają wyrafinowany gust i dbają o wysoki poziom przyjęcia. W ostatecznym rozliczeniu kosztów bardzo uczciwi, wszystko zgodnie z ustaleniami. W poszukiwaniu sali weselnej odwiedziliśmy wiele lokali i całym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych lokali w okolicy. Lokal spełni wymagania najbardziej wymagających gości.
gabbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:59   #3
abdull
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Korona proszę o opinie

Witam, proszę o kontakt w celu uzyskania kilku informacji dotyczących wesela w Koronie.
abdull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.