Ból po seksie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 14:47   #1
stonka_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 35

Ból po seksie


Hej dziewczyny!
Najpierw krótko opiszę mój problem. Z moim TŻ jesteśmy razem już od prawie 4 lat. Współżyjemy od jakiś 3 lat, jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi. Od jakiegoś roku zaczęłam niestety mieć dziwne objawy, mianowicie co jakiś czas zaczęło mnie piec podczas korzystania z toalety, co więcej miałam potrzebę ciągłego tam przebywania! Najpierw myślałam, że to zwykłe zapalenie pęcherza, poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, potem do ginekologa i zrobiłam serię badań, które nic nie wykazały Potem zaczęłam zauważać, że te dolegliwości występują po około 2 dniach od ostatniego seksu. Dodam, że nie używamy prezerwatywy, bo zabezpieczam się hormonalnie, ale na samym początku tej formy antykoncepcji nic takiego nie miało miejsca :/ Czy może macie ten sam problem? Jak sobie z tym radzicie? Pozdrawiam!
stonka_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 15:50   #2
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Ból po seksie

Moim zdaniem jest to jakaś infekcja jednak. Albo początek jakiejś choroby. Poczekaj jakiś czas, jeśli objawy nie miną to ja bym się udała do lekarza jeszcze raz.

A tak mi wpadło do głowy- może masz uczulenie na jakiś kosmetyk TŻ-ta albo używacie jakiś żeli?
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 16:47   #3
stonka_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 35
Dot.: Ból po seksie

Nie sądzę, TŻ ma jeden kosmetyk, który używa dłuuugo, a nie zauważyłam aby objawy jakoś się zbiegły z jego zmianą, ale dzięki za radę, zwrócę na to uwagę
stonka_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:22   #4
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Ból po seksie

Po każdym stosunku musisz zaraz lecieć siku. I unikać pozycji, kiedy masz nogi wysoko w górze (tzn. tak dociśnięte do klatki piersiowej wręcz). To jest po prostu zapalenie pęcherza. Często dzieje się tak , kiedy jest długa przerwa między stosunkami.
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 16:23   #5
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Ból po seksie

Niektóre bakterie wirusy nie są wykrywalne od razu, radziłabym o poproszenie ginekologa o skierowanie na dodatkowe badania, problem może również tyczyć się Twojego partnera poproś aby on również zrobił sobie serię badań. Niektóre z chorób wenerycznych mają bardzo podobne objawy.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 05:41   #6
mrs_julietta
Przyczajenie
 
Avatar mrs_julietta
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ból po seksie

Myślę, że to zwykłe zapalenie pęcherza, tzw. choroba miesiąca miodowego. Jak już raz te bakterie zagoszczą w Twoich drogach moczowych, to bardzo trudno się ich pozbyć i problem nawraca, a przy stałych stosunkach seksualnych prawdopodobieństwo rozwoju bakterii jest bardzo duże. Miałam (w zasadzie mam) to samo - po rozpoczęciu współżycia z moim chłopakiem, a raczej po kilku intensywnych dniach spędzonych w łóżku, zauważyłam dziwne pieczenie podczas sikania i szczypanie, a także nacisk na pęcherz. Wzięłam kilka furagin, po 2 dniach przeszło. Nie minęły 2 tygodnie, a znowu mnie złapało - tym razem już solidniej, furaginę brałam kilka dni. Wtedy na poważnie wzięłam to sobie do serca - zaczęłam regularnie pić sok żurawinowy (mieszkam za granicą, tutaj jest on w każdym sklepie), kupiłam żurawinę w tabletkach (żurawina działa jak osłona dla Twojego pęcherza, bakterie nie mogą się w nim "zaczepić"). Poradzono mi też sikanie przed i po każdym stosunku, najlepiej bezpośrednio. Jak czuję, że coś się tam zaczyna dziać, to po stosunku biorę jedną furaginę i tyle - od kilku miesięcy zapalenie nie wróciło. Więc zanim zaczniesz szukać wśród chorób wenerycznych i innych okropieństw kup Furaginę i jakiś lek ziołowy np. Urosept i staraj się jeść/pić żurawinę i bardzo dbać o higienę (sikanie przed i po seksie), a jeśli i to nie pomoże - zacznij szukać dalej. Pozdrawiam!
mrs_julietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:18   #7
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Ból po seksie

Cytat:
Napisane przez mrs_julietta Pokaż wiadomość
Myślę, że to zwykłe zapalenie pęcherza, tzw. choroba miesiąca miodowego. Jak już raz te bakterie zagoszczą w Twoich drogach moczowych, to bardzo trudno się ich pozbyć i problem nawraca, a przy stałych stosunkach seksualnych prawdopodobieństwo rozwoju bakterii jest bardzo duże. Miałam (w zasadzie mam) to samo - po rozpoczęciu współżycia z moim chłopakiem, a raczej po kilku intensywnych dniach spędzonych w łóżku, zauważyłam dziwne pieczenie podczas sikania i szczypanie, a także nacisk na pęcherz. Wzięłam kilka furagin, po 2 dniach przeszło. Nie minęły 2 tygodnie, a znowu mnie złapało - tym razem już solidniej, furaginę brałam kilka dni. Wtedy na poważnie wzięłam to sobie do serca - zaczęłam regularnie pić sok żurawinowy (mieszkam za granicą, tutaj jest on w każdym sklepie), kupiłam żurawinę w tabletkach (żurawina działa jak osłona dla Twojego pęcherza, bakterie nie mogą się w nim "zaczepić"). Poradzono mi też sikanie przed i po każdym stosunku, najlepiej bezpośrednio. Jak czuję, że coś się tam zaczyna dziać, to po stosunku biorę jedną furaginę i tyle - od kilku miesięcy zapalenie nie wróciło. Więc zanim zaczniesz szukać wśród chorób wenerycznych i innych okropieństw kup Furaginę i jakiś lek ziołowy np. Urosept i staraj się jeść/pić żurawinę i bardzo dbać o higienę (sikanie przed i po seksie), a jeśli i to nie pomoże - zacznij szukać dalej. Pozdrawiam!
Otóż to - nic dodać nic ująć
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 00:28   #8
CheNelly777
Raczkowanie
 
Avatar CheNelly777
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Ból po seksie

Tak jak wyżej napisano - pewnie zapalenie pęcherza. Najlepsza metoda - dużo pić zwłaszcza soku z żurawiny, a po seksie zaraz lecieć to toalety siusiu. Sama cierpiałam na tą dolegliwość dosyć długo i dopiero tak się jej pozbyłam na zawsze
__________________
Mój blog o seksie, antykoncepcji, miłości i pierwszym razie
http://pierwszy-raz-blog.blogspot.com/
CheNelly777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 01:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.