Swiadkowa ,a osoba towarzysząca... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 09:42   #1
Mirandda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 12

Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...


Cześć...
Przychodzę tu z pewną sprawą. Otóż w wakacje mam ślub koleżanki(najlepszej) i zostałam wybrana na "starszą"
I zastanawiam się czy iść sama czy z osobą towarzyszącą?
Jestem wolna, świadek pana młodego też. Wiem,bo poznałam go nie dawno.
Ale czuję,że wolałabym pójść z osobą towarzyszącą,czemu?
Nie znam dużo osób na tym ślubie, wszyscy będą z partnerami, nie musiałabym czekać aż ktoś mnie poprosi do tańca...
Ostatnio rozmawiając ze świadkiem wyczułam ,że chciałby abym nie przyprowadzała nikogo...Natomiast zaproszenie od młodych będzie z osobą towarzyszącą... Co robić?
Swiadek ma świetny charakter wiem,że nasze obowiązki na ślubie y weselu będą przyjemne i damy radę.
Mirandda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 09:52   #2
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...

Rób tak, żebyś ty się dobrze czuła. Jeśli zaproszenie jest z osobą towarzyszącą i wolisz z taką przyjść to patrz na siebie a nie na świadka.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 10:20   #3
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...

noze poznaj jeszcze troche tego swiadka.Pod pretekstem spraw slubno weselnych zaproponuj spotkanie na kawke czy pifko.Moze byc tak ze Twoja os.tow.zle bedzie sie czuc,Ty jako swiadkowa bedziesz miala zajecie a Twoja os.tow. nie znajac nikogo bedzie siedziec sam jak sycz przy stole.Moze swiadek te ma te same watpliwosci i dlatego wolalby bawic sie z Toba niz brac obca dziewczyne ktora nie zna nikogo
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 10:46   #4
Minnie_Collins
Raczkowanie
 
Avatar Minnie_Collins
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...

Do wakacji jeszcze mnóstwo czasu, oboje możecie kogoś poznać. Nie ma się co spinać teraz, wróć do tematu za parę miesięcy. Do lata to się możecie oboje pozaręczać nawet
Minnie_Collins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:22   #5
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...

Cytat:
Napisane przez Minnie_Collins Pokaż wiadomość
Do wakacji jeszcze mnóstwo czasu, oboje możecie kogoś poznać. Nie ma się co spinać teraz, wróć do tematu za parę miesięcy. Do lata to się możecie oboje pozaręczać nawet
No idąc takim myśleniem to Autorka równie dobrze może jeszcze wyprzedzić swoją koleżankę z tym ślubem

Jeśli Ty Autorko, chciałabyś pójść z tym świadkiem razem to moim zdaniem powinnaś lepiej go poznać, spotkać się parę razy własnie żeby obgadać jakieś ślubne sprawy albo nawet niekoniecznie. Bo jak masz zamiar np. brać osobę towarzyszącą a większość czasu chciałabyś jednak spędzać z tym świadkiem to nieciekawie dla Twojego towarzysza. No i na odwrót - Ty nikogo nie przyprowadzisz, a świadek wyskoczy z partnerką i z kolei Ty będziesz czuła się osamotniona. Jedynym wyjściem moim zdaniem jest lepiej poznać tego chłopaka i dogadać się czy zabieracie swoich partnerów czy idziecie razem
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:48   #6
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...

Cytat:
Napisane przez Mirandda Pokaż wiadomość
Cześć...
Przychodzę tu z pewną sprawą. Otóż w wakacje mam ślub koleżanki(najlepszej) i zostałam wybrana na "starszą"
I zastanawiam się czy iść sama czy z osobą towarzyszącą?
Jestem wolna, świadek pana młodego też. Wiem,bo poznałam go nie dawno.

Ostatnio rozmawiając ze świadkiem wyczułam ,że chciałby abym nie przyprowadzała nikogo...Natomiast zaproszenie od młodych będzie z osobą towarzyszącą... Co robić?
Swiadek ma świetny charakter wiem,że nasze obowiązki na ślubie y weselu będą przyjemne i damy radę.
Wyczuwam lekki podprogowy przekaz, że świetnie będzie Was ze sobą sparować. Uważam, że nic na siłę. Poza tym najważniejsze, żebyś dowiedziała się od koleżanki, jak widzi Ciebie na weselu - jeśli tych obowiązków nie jest bardzo dużo, to wg mnie lepiej, żebyś przyszła z kimś, z kim dobrze się czujesz.

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Moze byc tak ze Twoja os.tow.zle bedzie sie czuc,Ty jako swiadkowa bedziesz miala zajecie a Twoja os.tow. nie znajac nikogo bedzie siedziec sam jak sycz przy stole.Moze swiadek te ma te same watpliwosci i dlatego wolalby bawic sie z Toba niz brac obca dziewczyne ktora nie zna nikogo
U nas świadkowa zaprosiła na wesele kolegę, chciałam, żeby dobrze się bawiła. Nie miała specjalnie dużo obowiązków, tak więc jej osoba towarzysząca się nie siedziała wynudzona jak mops
Dużo zależy od podejścia młodych do obowiązków świadkowej - lepiej obgadać to wcześniej. Jeśli nie kolidują dużo, to zaprosić na wesele kogoś, z kim czujemy się komfortowo.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 00:30   #7
Minnie_Collins
Raczkowanie
 
Avatar Minnie_Collins
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: Swiadkowa ,a osoba towarzysząca...

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
No idąc takim myśleniem to Autorka równie dobrze może jeszcze wyprzedzić swoją koleżankę z tym ślubem
A może, może Serio, po co teraz roztrząsać ten problem, jak tyle czasu jeszcze
Minnie_Collins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-09 00:30:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.