Praca licencjacka- gastronomia/hotelarstwo/turystyka/sport - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 09:10   #1
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Post

Praca licencjacka- gastronomia/hotelarstwo/turystyka/sport


Cześć dziewczyny
Nie wiedziałam w jakim wątku o tym napisać ale mam nadzieję, że znajdzie się tutaj ktoś, kto mi odpowie
Jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Ze względu na charakter pracy(badawcza) muszę mieć podmiot, na przykładzie którego opiszę wszystkie procesy. W moim mieście nikt nie jest chętny współpracować. Czy któraś z Was może "siedzi" w biznesie dotyczącym hotelarstwa, turystyki, gastronomii lub sportu? Nie wiem, jakieś biuro podróży, hotel, pensjonat, klub sportowy itp. itd.?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 12:08   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca licencjacka- gastronomia/hotelarstwo/turystyka/sport

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie wiedziałam w jakim wątku o tym napisać ale mam nadzieję, że znajdzie się tutaj ktoś, kto mi odpowie
Jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Ze względu na charakter pracy(badawcza) muszę mieć podmiot, na przykładzie którego opiszę wszystkie procesy. W moim mieście nikt nie jest chętny współpracować. Czy któraś z Was może "siedzi" w biznesie dotyczącym hotelarstwa, turystyki, gastronomii lub sportu? Nie wiem, jakieś biuro podróży, hotel, pensjonat, klub sportowy itp. itd.?
Firmy niechętnie udostępniają swoje dane, bo po prostu nie chcą, boją się, nie mają czasu itd. Aczkolwiek znam kilka osób, które pisały właśnie pracę tego pokroju i jednej z kolegów miał klub siatkarski, a drugi MOSiR w swoim mieście. Może przejedź się do innego miasta, może tam się ktoś znajdzie.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 13:08:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.