Książka/ćwiczenia do angielskiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-20, 20:49   #1
Weilimmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2

Książka/ćwiczenia do angielskiego


Witam jestem w 2 klasie liceum i mam lekkie problemy z angielskim. Mam aktualnie w szkole książkę focus 4. Wydaje mi się że jest za mało zadań albo coś w tym stylu. Chciałbym mieć jeszcze dodatkową książkę/cwiczenia/repetytorium, boję się ze repetytorium będzie zbyt ogólne i za dużo teorii więc może lepiej jakiś zbiór zadań z odpowiedziami? Proszę o pomoc, co polecacie?
Weilimmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 22:05   #2
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Książka/ćwiczenia do angielskiego

Cytat:
Napisane przez Weilimmk Pokaż wiadomość
Witam jestem w 2 klasie liceum i mam lekkie problemy z angielskim. Mam aktualnie w szkole książkę focus 4. Wydaje mi się że jest za mało zadań albo coś w tym stylu. Chciałbym mieć jeszcze dodatkową książkę/cwiczenia/repetytorium, boję się ze repetytorium będzie zbyt ogólne i za dużo teorii więc może lepiej jakiś zbiór zadań z odpowiedziami? Proszę o pomoc, co polecacie?

Nie wiem czy sprosta Twoim oczekiwaniom, bo mówisz, że potrzebowałabyś jeszcze jednej książki do nauki języka angielskiego, ale mówię co ja mogę Ci polecić. Co prawda jeszcze nie korzystałam z książki ale zapowiada się naprawdę obiecująco i myślę, że pozycja może być warta uwagi i dobra. Ja co prawda nie ucze się w średniej, ale kupiłam do samodzielnej nauki języka angielskiego gdyż już bariera się pojawia.

''Wielka Gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami''.
Poziom A1-C2 z wyd. EGDARD.

Zobacz sobie w sieci, a najlepiej w księgarni to może przypadnie Ci do gustu. Książka ma ponad 400 stron i jest to sama gramatyka tak naprawdę do ćwiczenia w każdej chwili. Ja za nią zapłaciłam 39,90 zł.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 10:54   #3
Weilimmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Książka/ćwiczenia do angielskiego

Na pewno sprawdzę, dzięki.
Weilimmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:57   #4
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Książka/ćwiczenia do angielskiego

Dobrych książek do nauki angielskiego jest tak naprawdę od groma. Zajrzyj sobie do kącika językowego na forum, o tu: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=61. Znajdziesz tam różne wątki, w których ludzie polecają książki.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-21 11:57:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.