czy pasuje na wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 12:36   #1
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753

czy pasuje na wesele?


Jak w temacie... Za tydzień mam wesele przyjaciółki. Mam w szafie sukienkę czarną z krótkimi rękawkami "motylkami", pod biustem odcinana i zawiązywana z tyłu czarną szarfą, rozszerzana,długośc za kolano. Do tego mam czarne buty,z okrągłym noskiem,lakierowane, na niskim obcasie. Żeby ożywic całośc myślałam o małej fioletowej torebce na pasku. Jest prostokątka, sztywna,zrobiona jakby ze słomy plecionej, z fioletowymi lakierowanymi detalami i na lakierowanym cienkim długim pasku. zastanawiam się czy będzie pasowac do sukienki? Do tego myślałam o rajstopach w kolorze torebki.Nie mam zdjęc, jutro postaram sie wrzucic. Pasuje czy nie bardzo? Jak nie to jaka torebka i jakie rajstopy beda pasowac? Z małych torebek mam jeszcze tylko brazowa na pasku i zlota satynowa kopertowke, ale wydaje mi sie ze fiolet lepszy... Jak sadzicie?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:42   #2
Bajerka3
Raczkowanie
 
Avatar Bajerka3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 437
Dot.: czy pasuje na wesele?

Poczekajmy z oceną do momentu aż wrzucisz fotki Ale wydaje mi się że fason sukienki nadaje się na wesele, widziałam już dziewczyny kilka razy w takich na tego typu imprezach
Bajerka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:42   #3
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: czy pasuje na wesele?

Jak na wesele latem to dość ciężko. Czarna sukienka, czarne buty, fioletowe rajstopy...
Jeśli nie masz nic jasnego to oczywiście OK, w sumie nie ma zakazu wkładania czerni na wesele
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:43   #4
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: czy pasuje na wesele?

Ciezko powiedziec bez zdjec, ale mysle ze wybralabym zlota torebke a do tego zlota bizuterie -wiszace kolczyki, bransoletka. Z rajstop bym zrezygnowala, w koncu jest goraco a juz zupelnie nie pasuje moim zdaniem isc w fioletowych rajstopach na wesele To raczje tak na spacer ale wesele to bardziej elegancka impreza
martaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:48   #5
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: czy pasuje na wesele?

Ehh gdybym nie musiała zakładac rajstop sprawa byłaby prosta... ale całe nogi mam pożarte przez komary i w rajstopach bede sie czuc lepiej i estetyczniej... A poniewaz rajstopy to i pelne buty no i koło się zamyka... Wiem, że fiolet to mało letni kolor, ale ja nawet w lecie ubieram się na ciemno, bo w jasnych kolorach nie wyglądam najlepiej.Macie jakieś inne pomosły jak ożywiąc czarną sukienke? No i jakie rajstopy do niej?
Ja wybywam na zakupy, może znajde coś ciekawego. Dziekuje za rady i czekam na kolejne
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:59   #6
Iguśka
Raczkowanie
 
Avatar Iguśka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: czy pasuje na wesele?

Wcale nie musisz zakładac pełnych butów do rajstop, możesz kupic samonośne pończochy lub rajstopy które nie mają tego szwu na palcach
Iguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 13:04   #7
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: czy pasuje na wesele?

rozumiem troszkę Twoj argument dot. komarow sama mam uczulenie, tez mnie ostatnio jakas plaga pożarła i mam całe opuchnięte nogi;( Polecam- pij wapno- przez tydzien na pewno ślady znikną.

A jezeli juz uparłabys sie na te rajstopy to tylko cieliste! Do tego ta czarna sukienka i złote dodatki- ta kopertówka, jakies cieższe kolczyki lub naszyjnik, bransoletka. Rozumiem, że moze nie masz tyle złota w domu- wybierz się do jakiejkolwiek sieciowki i skompletujesz biżu do 30 zl.
Tyle.
Moim zdaniem fioletowe rajstopki na lato na wesele nie pasuja.... no i ta torebka ze słomy tez nie Ale moze dodaj zdjecia to ułatwi sprawe.
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 15:37   #8
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: czy pasuje na wesele?

Niby w zcerni na wesele sie nie chodzi, choc mnie to specjalnie nie razi...
Zgadzam sie z wczesniejszymi opiniami ze do czarnej sukienki powinnas wybrac cos rozswietlajacego - zloto, srebro, krem, albo jakis mocniejszy kolor - zolty, czerwien, zielen... Co do rajstop - nie wiem jak u was ale u mnie leje i jest zimno wiec argument goraca mnie nie przekonuje, a w rajstopach jest sie elegantszym niz bez... Mozesz kupic ponczochy, nawet cienkie, bez szwow na palcach, ale w kolorze cielistym
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:56   #9
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: czy pasuje na wesele?

a nie myslalas o rajstopach w sprayu? kryja naprawde dobrze i nie masz problemu z goracem
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:01   #10
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: czy pasuje na wesele?

Czarny + fiolet? Mnie kojarzy się z pogrzebem
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:21   #11
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: czy pasuje na wesele?

Dzieki wielkie, przekonałyście mnie JEdnak zostane przy pełnych butach, bo dziwnie bym się czuła w rajstopach i sandałkach, nawet bez szwów. Złota troche mam więc nie będzie problemu
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.