Japońska tuninka marszczona z allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 22:02   #1
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298

Japońska tuninka marszczona z allegro


Dużo osób ją zamawia więc zapewne któraś z Was ją ma Jak się nosi, i jak adekwatne są rozmiary do tych napisanych
http://www.allegro.pl/item414856344_...n_style_s.html

http://www.allegro.pl/item412299141_..._m_nowosc.html
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:14   #2
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Tą drugą stanowczo odradzam, bubel straszny... Kupiłam w zeszłym roku za 59zł chyba i opchnęłam na allegro następnego dnia. Materiał tandetny, w ogóle wygląda koszmarnie na ciele, coś a'la zasłonka na oknach poza tym nadaje się tylko dla dziewczyn o figurze Japonki - b.niskie i b.chude. Ja jestem niska (160cm) ale ta bluzka miała za krótkie rękawy a nie mam jakichś małpio długich rąk
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:15   #3
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Temat o tej bluzce byl pare dni temu Wyszukiwarka....
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:18   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Tez na nia patrzylam, ale dziewczyny na boga, dlaczego nazywacie to japonskim, jesli z japonkami nie ma nic wspolnego (ani ich stylem), a sa to ciuszki za grosze z hong kongu szyte jak to u nich w zwyczaju przez małe dzieci, ktore dostaja dolara miesiecznie.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:24   #5
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Tą drugą stanowczo odradzam, bubel straszny... Kupiłam w zeszłym roku za 59zł chyba i opchnęłam na allegro następnego dnia. Materiał tandetny, w ogóle wygląda koszmarnie na ciele, coś a'la zasłonka na oknach poza tym nadaje się tylko dla dziewczyn o figurze Japonki - b.niskie i b.chude. Ja jestem niska (160cm) ale ta bluzka miała za krótkie rękawy a nie mam jakichś małpio długich rąk
szukam bluzek reklamowanych przez japonki bo wlasnie jestem bardzo szczupla i niska, ale tak myslalam ze tandetny material ;/ dzieki że powiedzialas

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Temat o tej bluzce byl pare dni temu Wyszukiwarka....
nie zauwazyłam


Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Tez na nia patrzylam, ale dziewczyny na boga, dlaczego nazywacie to japonskim, jesli z japonkami nie ma nic wspolnego (ani ich stylem), a sa to ciuszki za grosze z hong kongu szyte jak to u nich w zwyczaju przez małe dzieci, ktore dostaja dolara miesiecznie.
więc chinska mój błąd
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:27   #6
heyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

no wlasnie. z Japonia te wszystkie ciuszki maja malo wspolnego. te ubrania sa chinskie.
ja mam kilka tych ubran. ze swoich jestem zadowolona, ale to zalezy jak trafisz - czy to sa ubrania takie jak na zdjeciach czy szyte na ich wzor. z reszta nawet te oryginalne to niektore fasony sa lepsze inne gorsze.

co do tematu :P to ja niestety nie kupowalam tych bluzeczek, ale moze ktos je ma i sie wypowie
heyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:36   #7
whoai
Zakorzenienie
 
Avatar whoai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 657
GG do whoai
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

ja też raczej odradzam kupno. niestety przejechałam sie kilka razy na tych japonskich ciuchach ...
__________________
odzież
kosmetyki


zapraszam


A tak sobie fotografuję : klik
whoai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 23:00   #8
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Ja też odradzam Ci kupno tej bluzki.
Czytałam negatywne opinie na jej temat
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 23:54   #9
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

dzieki dziewczyny dobrze, że mowicie nie kupie jej napewno
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 00:43   #10
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

moja kolezanka ma tak ajak ta pierwszy tylko ze ma jeszcze takie paski na szyje zakladane na szyje rozmiar 36 chyba ma bo wszystko kupuje 36 i przymierzalam ja u niej ( bo obcecnie jest w 9 miesiacu ciazy)i powiem tak material bardzo fajny i swietnie lezy czekam na kaske i tez sobie taka zamawiam nie wiem tylko jak po praniu ale wydaje mis ie ze nie powinno nic sie stac
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:37   #11
paulunia1412
Raczkowanie
 
Avatar paulunia1412
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ;D
Wiadomości: 200
Cool Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Oto co o Japan Style wyczytałam na Zeberce :

Moda, tandeta czy tandetna moda?
Ostatnio coraz więcej mówi się o niejakim Japan style. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać podobne hasło, pojawią się między innymi słowo "tanie". Bo takie ubrania tanie są, ale na eBayu. Tam można je kupić za cenę odpowiadającą ich jakości - tanie bawełniane bluzki z kiepsko doszytymi falbankami czy odpadającymi guzikami kosztują tam nie więcej, niż kilka dolarów (zaś kilkanaście za sukienki i płaszcze!).



W Polsce, na Allegro, sprzedawcy windują ceny. Aukcje ozdobione zdjęciami ślicznych, drobnych Japonek, zachęcają wiele dziewczyn do wydania o wiele więcej, niż ich zagraniczne koleżanki. Bo liczy się to, że ładne i że urocze. A co, jeśli zamówiona przesyłka dojdzie do domu? Są rozczarowania, są i zachwyty.



- Sama kupiłam parę sztuk ubrań reklamowanych pod tym hasłem i byłam zawiedziona - twierdzi nasza Czytelniczka kryjąca się pod pseudonimem Clarity. - Słabiutkie wykonanie, rozpadające się szwy, jednym słowem ciuszek nie przetrwa kilku wyjść. Choć nie są drogie (ceny 90 zł za sukienkę) nie polecam.



Poniżej kilka cytatów z forum.gazeta.pl:



Zakupiłam na allegro 2 sukienki z opisem w aukcji JAPAN STYLE. Jestem z ncih zadowolona, nie żaden rarytas, ale naprawde ładne letnie sukienki, nieźle skrojone. Biorąc pod uwage, że jedna kosztowala 90 zł a druga niecałe 80 zł myślę, że to dobry zakup.



***



Bardzo spodobał mi się popielaty płaszczyk z takimi bufiastymi rękawami odcinanymi od łokci, z klapami. Niestety, tym musiałam zwrócic go po zmierzeniu. Płaszczyki są wg mnie okropnie niestarannie uszyte, guziki paskudne i najtańsze, w dodatku krzywo przyszyte. Najwięcej zastrzeżeń miałam do materiału, który na zdjęciu wyglądał ślicznie -

jak gruba porządna tkanina wełniana, a okazał się szmatławy. Nie wiem jak jest z bluzkami i spódnicami, ale odradzam.



***



kupiłam na allegro sukienkę, którą od razu zwróciłam.

niestety w rzeczywistości totalnie odbiegała od tego, co było na zdjęciu



***



Hej, ja ostatnio zamawialam 2 sukienki Japan, jedna dla siebie i druga dla kolezanki i są naprawdę śliczne!!! Obie jestesmy bardzo zadowolone Moja sukienka jest identyczna jak na foto, zreszta przed zakupem poprosilam sprzedawce o real foto.



Wniosek? Przed zakupem warto poprosić o tzw. real foto, czyli zdjęcie sprzedawanego produktu zrobione przez sprzedawcę, a nie reklamowe fotografie, gdzie dziewczyny (i ubrania) wygładzone Photoshopem prezentują się - a jakże - bez zarzutu.


***********

a w mojej opinii?
nie polecam! kupiłam dwie sukienki Japan Style - śliczne, boskie, fantastyczne.
ale gdy przyszła paczka to...szkoda słów - tani materiał, tanie wykonanie, tani chwyt marketingowy.
od razu odsprzedałam je na Allegro.



__________________
.fashionistka
.zakupoholiczka
.make-up' maniak

Mówiąc krótko? - Nałogowiec...

_________________________ ___



paulunia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 20:02   #12
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

paulunia - po tym co przeczytalam to juz od wszystkich "japan style" ubran bede sie trzymala z daleka...chodz jest pare pozytywnych opini co wklailas ale i tak to za duze ryzyko mysle
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:23   #13
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Ja też jakoś nie mam przekonania do tych japońskich ciuszków
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:33   #14
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

Macie racje. Zdarzają się złe jakościowo ciuchy "JAPAN STYLE", ale są też ładne i niczym nie odbiegające od zdjęcia.
Przykłady: spódnice (długie, kolorowe), tuniki (chodzi mi o te sweterkowe), spodnie. Fajna jest ta długa, biała bluzka z koronkami (dużo osób ją sprzedaje na all) Trzeba uważać natomiast na płaszcze, kurtki i sukienki
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:38   #15
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Japońska tuninka marszczona z allegro

A ja mam kilka rzeczy z Japan Style i jestem bardzo zadowolona. ładnie leży, nie pruje się, ani nic
http://www.allegro.pl/item420543199_...iel_japan.html
http://www.allegro.pl/item419595222_...te_rekawy.html
http://www.allegro.pl/item418982015_...cm_od_ss_.html
http://www.allegro.pl/item417668480_...ami_biala.html

Znalazłam kilka tych bluzeczek na allegro. Poproś sprzedawców o real foto. Jeśli nie prześlą nie kupuj, jeśli prześlą - sama oceń czy oryginał
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.