Odchudzanie po 20 :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 17:50   #61
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

A Ja codziennie pół godz. skakanki i pół godz hula hop i jest super {codziennie oprócz weekendów bo wtedy odpoczywam ale tylko od ćwiczeń nie od diety}
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:30   #62
kamila19
Raczkowanie
 
Avatar kamila19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 333
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

cześć Dziewczyny

Ja od dziś biorę sie za siebie, bo to co wyprawiałam przez ostatnie dni......

wczoraj poskładałam CVałki w rożnych sklepach, mam nadzieje, że mnie gdzieś przyjmą, bo przydałoby sie zarobić trochę.
Troszkę boje sie, czy pogodzę studia i prace ale myślę, że sobie poradzę, zaznaczyłam przy składaniu aplikacji, że mogę przychodzić do pracy od 17 (zazwyczaj ok 14/15 kończę zajęcia).
jeśli dostane prace to moje odchudzanie będzie polegać jedynie na diecie bo ćwiczeń w żaden dzień już nie wcisnę

Trzymajcie kciuki, żebym dostała pracę Bo jest mi bardzo potrzebna
__________________
kamila19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:29   #63
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

No to trzymamy kciuki ale teraz jak jeszcze nie masz tej pracy to ćwicz
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:03   #64
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Pseudo-----------Wiek---Wzrost---Waga----Biust----Talia---Brzuch--Udo---Pupa----Łydka
AGATkA_eSZ-----20-----166----63,6/63,4---92-------64----81/78--58/57--101/99,5--38
kamila19-----------22------164-------62--------?--------69---------?------57------97-------42

mi troche wolno idzie, bo juz za mną ten okres początkowy, kiedy kg i cm w miare szybko ubywały. 'le ważne są chociaz minimalne efekty. zawsze to w dół a jak tam u Was, Laski? dopiszcie się także, do tabelki a potem, gdy Wam czegos ubedzie, to dopisujcie do po ukosniku, tak jak ja. zeby było widac, jak bylo na poczatku, a jak jest teraz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:04   #65
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

oj, czyżbyście se olały?
Pseudo-----------Wiek---Wzrost---Waga----Biust----Talia---Brzuch--Udo---Pupa----Łydka
AGATkA_eSZ-----20-----166----63,6/62,4---92-------64----81/78--58/57--101/99,5--38

kamila19-----------22------164-------62--------?--------69---------?------57------97-------42
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:11   #66
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez AntiRSI Pokaż wiadomość
jest płastszy
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 11:27   #67
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

WITAM!!! Aja od 21 stycznia codziennie pół godziny prócz weekendów skaczę na skakance i trzymam dietę i jeszcze pół godziny hula hop i oto moje rezultaty:
waga -2kg
łydka -1cm
udo - 2cm
biodra -2cm
brzuch -5cm
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 11:49   #68
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez AntiRSI Pokaż wiadomość
WITAM!!! Aja od 21 stycznia codziennie pół godziny prócz weekendów skaczę na skakance i trzymam dietę i jeszcze pół godziny hula hop i oto moje rezultaty:
waga -2kg
łydka -1cm
udo - 2cm
biodra -2cm
brzuch -5cm
gratuluje
a nie mozesz dopisac sie do listy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:19   #69
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Czy mozna sie przyłończy? moja sytuacja wyglada tak.. do 24 marca chce schudnąć 4-5 kg. i najwazniejsze utrzymac wagę juz do wakacji.. A NAJLEPIEJ NA ZAWSZE : )jak schudne 3-4 to tez bede zadowolona. Byłam na diecie juz mc temu przez 2 tyg schudłam 6 kilo i przez ostatnie dwa juz nadrobiłam 3 bo RZuciałam się na jedzenie. od dzisiaj mam postanowienie mniej jeść. wszystko ale w mniejszych ilościach. no i słodycze najlepiej wcale bo jestem od nich uzalezniona. ograniczam do minimum ziemniaki, pieczywo, makaron. postaram sie tez ćwiczyc ale mam na tyle wyczerpująca prace że później nie mam na to siły. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI I ZA SIEBIE!. waze się od mc co sobote rano. wiec rezulaty napisze za tydzień. ale postara sie i tak pisac częściej waga wyjściowa. 57,1 marzenie 53 mozliwa i bede zadowolona 55. i najwazniejsze UTRZYMAC TEN WYNIK!!!! Bo to jest trudniejsze niez zrzucenie
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:16   #70
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

a ja troszkę sobie pofolgowałam z moja dietą i ćwiczeniami ale od dziś mocne postanowienie poprawy
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:09   #71
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

hech to ja tez sie przyłaczam!!! w wakacje waga wskazyala piękne 54- 55 kg a teraz 61...jestem załamana dlatego do dzisiaj czas sie zabrać za siebie mam nadzieje , że z wami wytrwam i znowu będę się cieszyła ze swojej wagi
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 08:44   #72
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

hej dziewczyny! Mam nadzieje, że nie za poźno się przyłączam, ale potrzebuje wsparcia w zrzucaniu wagi Licze na was!

Pol roku temu rzucilam palenie i efekty juz sa widoczne Za nic nie chce znow zaczac palic, ale kompletnie stracilam nad soba kontrole. Mam nadzieje ze z wasza pomoca wszystko wroci do normy

Pseudo-----------Wiek---Wzrost---Waga----Biust----Talia---Brzuch--Udo---Pupa
Diamanda--------24-----165-------55-------82-------63------75-------53-----89

Może te wymiary nie brzmią strasznie, ale trzeba dodac, ze jestem bardzo drobnej kosci i szczuplo to ja wygladam jak waze okolo 49-50 kg. Poniewaz mam lekkie kości to wszystko powyzej tej wagi to czysty tluszcz

Juz od dwoch tygodni cwicze 3x na tydzien, ale co mi to da skoro jestem słodyczoholiczką

Dzis odstawiam slodycze (jej jak ja przezyję kolejny odwyk) i przylaczam sie do was. Wzystkim zycze powodzenia!
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:51   #73
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! Mam nadzieje, że nie za poźno się przyłączam, ale potrzebuje wsparcia w zrzucaniu wagi Licze na was!

Pol roku temu rzucilam palenie i efekty juz sa widoczne Za nic nie chce znow zaczac palic, ale kompletnie stracilam nad soba kontrole. Mam nadzieje ze z wasza pomoca wszystko wroci do normy

Pseudo-----------Wiek---Wzrost---Waga----Biust----Talia---Brzuch--Udo---Pupa
Diamanda--------24-----165-------55-------82-------63------75-------53-----89

Może te wymiary nie brzmią strasznie, ale trzeba dodac, ze jestem bardzo drobnej kosci i szczuplo to ja wygladam jak waze okolo 49-50 kg. Poniewaz mam lekkie kości to wszystko powyzej tej wagi to czysty tluszcz




Juz od dwoch tygodni cwicze 3x na tydzien, ale co mi to da skoro jestem słodyczoholiczką

Dzis odstawiam slodycze (jej jak ja przezyję kolejny odwyk) i przylaczam sie do was. Wzystkim zycze powodzenia!

nie martw się nie jesteś sama z rzuceniem słodyczydamy rade..chociaż ja tobie tej wago zazdroszcze bo ja mam 168 a ważę 61
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:17   #74
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
nie martw się nie jesteś sama z rzuceniem słodyczydamy rade..chociaż ja tobie tej wago zazdroszcze bo ja mam 168 a ważę 61
dzieki za wsparcie, a co do kilogramow na koncie, to waga wadze nierowna, ktos moze wygladac szczuplo, choc wazy wiecej od osoby pulchnej tego samego wzrostu, np. dlatego, że ma spory biust, wiec na pocieszenie przyznam sie ze mam miseczke A
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:27   #75
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! Mam nadzieje, że nie za poźno się przyłączam, ale potrzebuje wsparcia w zrzucaniu wagi Licze na was!

Pol roku temu rzucilam palenie i efekty juz sa widoczne Za nic nie chce znow zaczac palic, ale kompletnie stracilam nad soba kontrole. Mam nadzieje ze z wasza pomoca wszystko wroci do normy

Pseudo-----------Wiek---Wzrost---Waga----Biust----Talia---Brzuch--Udo---Pupa
Diamanda--------24-----165-------55-------82-------63------75-------53-----89

Może te wymiary nie brzmią strasznie, ale trzeba dodac, ze jestem bardzo drobnej kosci i szczuplo to ja wygladam jak waze okolo 49-50 kg. Poniewaz mam lekkie kości to wszystko powyzej tej wagi to czysty tluszcz

Juz od dwoch tygodni cwicze 3x na tydzien, ale co mi to da skoro jestem słodyczoholiczką

Dzis odstawiam slodycze (jej jak ja przezyję kolejny odwyk) i przylaczam sie do was. Wzystkim zycze powodzenia!
'le do listy moglabys sie sama dopisac
Pseudo-----------Wiek---Wzrost---Waga----Biust----Talia---Brzuch--Udo---Pupa----Łydka
AGATkA_eSZ-----20-----166----63,6/62,4---92-------64----81/78--58/57--101/99,5--38
kamila19-----------22------164-------62--------?--------69---------?------57------97-------42
Diamanda--------24-------165-------55-------82-------63------75-------53------87
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:25   #76
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Mam pytanko, co dziewczyny ćwiczycie? Widziałam skakankę i hula hop i basen. Ja zaczynałam od calaneticsu a parę dni temu kupiłam w media markt płytkę z aerolates (aerobik+pilates) i ćwiczę to trzy razy w tygodniu po okolo 50 minut, ale jedyny efekt jaki zauważyłam, to to, że mnie bolą boki i trochę kręgosłup, więc to chyba nie dla mnie. A co myślicie o bieganiu? Moj chłopak mnie namawia żebym sie do niego przyłączyła, ale mam obawy czy nie skończy sie to tylko umięśnionymi łydkami. Licze na opinie w tej sprawie
ps na razie jest ok, nie zjadłam dziś żadnego słodycza
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:46   #77
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cześć dziewczynki chciałam się do Was przyłączyć jeśli można Jestem na dietce od miesiąca bo przy wzroście 170cm moja waga wskazywała 72kg !!!!!! Teraz po tych paru tyg schudłam 5kg (czyli ważę 67kg) mój cel to 59kg... Już nie mogę się doczekać jestem srasznie zawzięta ale wiadomo że w kupie lepiej i trochę się powspieramy nawzajem

Zamówiłam sobie therm line II przez internet i czekam aż mi przyślą,może któraś z Was miała z nim styczność??
Narazie nie ćwiczę ale wczoraj kupiłam skakankę i przymierzam się do kupienia rowerka stacjonarnego Pozdrawiam Was kochaniutkie
Ach postaram wpisać się do listy zaraz ale jestem w pracy i... same rozumiecie hehe
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 23:00   #78
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
...... od dzisiaj mam postanowienie mniej jeść. wszystko ale w mniejszych ilościach. no i słodycze najlepiej wcale bo jestem od nich uzalezniona. ograniczam do minimum ziemniaki, pieczywo, makaron. postaram sie tez ćwiczyc ale mam na tyle wyczerpująca prace że później nie mam na to siły.....
No to masz tak samo jak ja. Dokładnie. Jem prawie normalnie (prawie bo ograniczam tak samo jak ty: ziemniaki, makarony, chleb jem może ze 2 razy na tydzień i to razowy, nie jem słodyczy, chipsów i tym podobnych). Z powodu godzin pracy musze robić obiady i jeść na przerwie. Ale to ma swoje plusy bo jak zjem obiad o 15.00 to potem już raczej nic nie jem, no czasem jak jestem bardzo głodna to jakiś jogurcik albo grejpfruta. I o dziwo to działa! Od 7 stycznia na takiej "diecie" schudłam 5kg i zgubiłam 11cm w talii a wcale nie było jakoś specjalnie trudno. W międzyczasie zaliczyłam 2 imprezy ( z pysznym jedzonkiem) więc nie jest źle. Najważniejsze to żeby nie czuć tego, że jesteśmy na diecie. Bo jak pomyśle że czegoś mi nie wolno to zaraz staje się głodna
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 00:03   #79
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
No to masz tak samo jak ja. Dokładnie. Jem prawie normalnie (prawie bo ograniczam tak samo jak ty: ziemniaki, makarony, chleb jem może ze 2 razy na tydzień i to razowy, nie jem słodyczy, chipsów i tym podobnych). Z powodu godzin pracy musze robić obiady i jeść na przerwie. Ale to ma swoje plusy bo jak zjem obiad o 15.00 to potem już raczej nic nie jem, no czasem jak jestem bardzo głodna to jakiś jogurcik albo grejpfruta. I o dziwo to działa! Od 7 stycznia na takiej "diecie" schudłam 5kg i zgubiłam 11cm w talii a wcale nie było jakoś specjalnie trudno. W międzyczasie zaliczyłam 2 imprezy ( z pysznym jedzonkiem) więc nie jest źle. Najważniejsze to żeby nie czuć tego, że jesteśmy na diecie. Bo jak pomyśle że czegoś mi nie wolno to zaraz staje się głodna
co??? nawet sie do tego nie przyznawaj! albo moze obrze, ze sie przyznalas-zmien diete, bo spowolnisz sobie metabolizm! powinno sie jesc 4-5 posilkow dziennie co 2,5-3h. moze i szybko schudłas, 'le przez to te kg mogą Ci takze szybko wrócic spowrotem.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 09:07   #80
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

juz pierwszy sukces na koncie mam, wczoraj nie zjadlam zadnego slodycza a i posilki podstawowe nie byly zbyt obfite: platki z mlekiem, żurek, 2 jabłka, serek biały i jogurcik. Chyba jest dobrze
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:56   #81
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

A ja 4 dni tak ładnie sie trzymała a dzis cała ogromna paka chipsow.<na noc>..postanowienie poprawy od już... BYLE SIĘ NIE PODDAĆ!!
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:09   #82
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

diamanda chyba trochę za mało nie można sie też głodzić, należy jeść mniej, ale nie za mało, bo potem tylko same problemy
poczytaj wątki redkacyjne, podwieszone na głownym forum Dietetyka
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 07:29   #83
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
co??? nawet sie do tego nie przyznawaj! albo moze obrze, ze sie przyznalas-zmien diete, bo spowolnisz sobie metabolizm! powinno sie jesc 4-5 posilkow dziennie co 2,5-3h. moze i szybko schudłas, 'le przez to te kg mogą Ci takze szybko wrócic spowrotem.
WCALE SIĘ Z TYM NIE ZGADZAM ZE SIĘ SPOWALNIA METABOLIZM JA TEŻ JEM TYLKO SNIADANIE I ODBIAD PÓŻNIEJ JOGURT LUB GREJFRUT I WCALE NI CZUJĘ GŁODU WRĘCZ PRZECIWNIE GDY ZDARZA MI SIĘ ZJEŚĆ COŚ WIĘCEJ TO CZUJĘ SIĘ ŹLE BO JESTEM BARDZO NAJEDZONA A PRZECIEŻ BRZYSTOSOWANIU DIETY ŻOŁĄDEK SIĘ SKURCZA PRAWDA

Edytowane przez AntiRSI
Czas edycji: 2008-02-29 o 08:44
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:12   #84
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez AntiRSI Pokaż wiadomość
WCALE SIĘ Z TYM NIE ZGADZAM ZE SIĘ SPOWALNIA METABOLIZM JA TEŻ JEM TYLKO SNIADANIE I ODBIAD PÓŻNIEJ JOGURT LUB GREJFRUT I WCALE NI CZUJĘ GŁODU WRĘCZ PRZECIWNIE GDY ZDARZA MI SIĘ ZJEŚĆ COŚ WIĘCEJ TO CZUJĘ SIĘ ŹLE BO JESTEM BARDZO NAJEDZONA A PRZECIEŻ BRZYSTOSOWANIU DIETY ŻOŁĄDEK SIĘ SKURCZA PRAWDA
mozesz nie pisać Caps Lockiem? w dialogu netowym oznacza to krzyk i nie ejst mile widziane

p.s. a co do treści wypowiedzi: jesz za mało! powinno się jesć 5 małych posiłków dziennie
napisz swój przykładowy jadlospis
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:58   #85
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
mozesz nie pisać Caps Lockiem? w dialogu netowym oznacza to krzyk i nie ejst mile widziane

p.s. a co do treści wypowiedzi: jesz za mało! powinno się jesć 5 małych posiłków dziennie
napisz swój przykładowy jadlospis
to samo mialam napisać.
moze i na poczatku nie jedzenie da Ci efekty. 'le pozniej takze efektownie stara waga Ci wroci. a chyba nie o to Ci chodzi?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:11   #86
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Co oznacza "spowolnić metabolizm"?
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:21   #87
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
co??? nawet sie do tego nie przyznawaj! albo moze obrze, ze sie przyznalas-zmien diete, bo spowolnisz sobie metabolizm! powinno sie jesc 4-5 posilkow dziennie co 2,5-3h. moze i szybko schudłas, 'le przez to te kg mogą Ci takze szybko wrócic spowrotem.
Nie wydaje mi się żebym za mało jadła. To wcześniej jadłam źle. Za dużo i za późno. Teraz jem śniadanie przed pracą (10.00), potem drugie śniadanie (13.30), obiad (15.00) i zależnie od tego co było na obiad (jeśli czuje się "niedojedzona") to na ostatniej przerwie (17.15) jem jogurt albo owoc. To chyba nie jest mało. Jak pisałam wcześniej moja dieta polega na wyeliminowaniu pewnych produktów i "niejedzeniu" po 18.00. I tak mi dobrze, tak się przyzwyczaiłam i mam zamiar wytrwać w moich nowych nawykach.

Z dzisiejszych pomiarów: od początku odchudzania - 6kg i -14cm w pasie .
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 08:49   #88
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

sorki za te duże litery chodzi mi tylko o to że wydaje mi sie że 5 posiłków dziennie to jest za dużo ja jem sniadanie i obiad po południu ale nie po 17 jakieś owoce i jest mi z tym dobrze to chyba zależy od tego jak sie ktoś przyzwyczai jak ktoś woli 5 posiłków to ok ja wole dwa + owoce bo póżniej ćwiczę godz. i nie wyobrażam sobie że po cwiczeniach miałabym jeść
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:26   #89
AntiRSI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

a ja dzisiaj byłam w lesie i nad rzeka i czuje sie super że juz niedługo wiosna
AntiRSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:53   #90
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: Odchudzanie po 20 :)

Dziewczyny. Moge dolaczyc?
Wiek: 24
wzrost:165 cm
waga - 63 kg kg ( rok temu przy treningach i ograniczeniu jedzenia 54!!!) Dąże własnie do mniej wiecej 55-54 kg bo tak sie czuje najlepiej Najlepiej działa na mnie basenik na czczo ( sprawdzone) takze juz jestem spakowana i jutro zaczynam. Na 6.30 rano brrrrr

Przyjmiecie mnie do grona ?
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.