Ślub w dzień inny niz sobota? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 08:38   #31
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

a my bedziemy miec slub w piątek, bo niestety soboty byly juz zajety w danym lokalu, a moje zdanie jest takie ze slub ma sie raz w zyciu i jesli ktos chce sie w tym dniu znami bawic, swietowac nasze swieto to i tak sie postara o urlop a nie bedzie krecic nosem, a jak komus cos nie pasuje to nie musi przychodzic, bedziemy wiedziec jaki ma stosunek !!!

wiadomo jednak ze czasem nie mozna wziasc urlopu ale z drugiej strony o tym fakcie wie sie przynajmniej 2 miesiace wczesniej wiec sory....
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:57   #32
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

wiec slub w taka niedziele owszem moze byc, ale wesele niekoniecznie potrwa do samego rana. to juz zalezy jak tam sie komu uda wziac urlop...
Ja nie miałam takiego problemu- zorganizowałam obiadokolacje, która się przeciągneła do 22
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 17:23   #33
agulla.@
Raczkowanie
 
Avatar agulla.@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Moj ślub i wesele nie były w sobote, ale w niedzielę. Było to normalne wesele do samego rana. Nie chceliśmy czekać na salę 2 czy 3 lata, wiec rozwiązalismy to w ten sposób. Wesele było na 120 osób i wszyscy jakoś bez problemu wzieli sobie urlop na poniedziałek. Osobiście uwazam, że jest to BARDZO DOBRE ROZWIAZANIE. Nie ma problemu z wyborem kamery, fotografa, DJ czy orkiestry bo prawie wszyscy maja ten termin wolny Moj fotograf i DJ maja zarezerwowane terminy na 2-3 lata do przodu, a ja ich zamówilam krótko przed ślubem Jedynie miałam utrudnione zadanie ze znalezieniem fryzjera i makijazystki, ale jak sie dobrze poszuka to i to pojdzie gładko. Goście byli zapraszani 3-4 miesiące wczesniej, tak aby sobie mogli spokojnie załatwić wolne na poniedziałek. Wiec tłumaczenie, że nie dostało sie urlopu nie wchodziło w gre Wiadomo, że czasem sa sytuacje wyjątkowe np. jakaś pilna delegacja, ale to sie zdarza równiez przy "sobotnich" ślubach. Jednym słowem - polecam takie roziązanie
agulla.@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:09   #34
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Powiedzieć, że to Twoja sprawa, a jak im się nie podoba, przychodzić wcale nie muszą.

Mnie się podoba pomysł z niedzielą.
Ja mam ślub w piatek i też to niektórych dziwi.... Ale dla mnie super sprawa, bo w sobote poprawiny a w niedzielę jeszcze można odpocząc...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:36   #35
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 07:06   #36
gulus235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Ja miałam ślub w Piątek i byłam szcześliwa Na początku wszyscy sie przeciwiali i mieli jakies ale jak doszło do ślubu to wszystko było super i nikt nie pamiętał ze to piątek i w sobote były poprawiny i wszyscy sie stawili była przednia zabawa a w niedziele tez mielismy miły dzien bo goście z daleka mogli odpoczoś i po południu spokojnie mogli odjechac
Wiec polecam wszystkim Piątek
gulus235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 00:15   #37
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

ja tez bede brala slub wpiatek, 10 lipca. Jakos niespecjalnie przejmowalam sie opiniami ciotek ;P to chyba nie one wychodza za maz :P

zreszta piatek jest super, sobota - poprawiny i w niedziele mozna sobie odpoczac !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 16:08   #38
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Nasz ślunb był w piatek. Tyle ze był to 15 sierpnia, w wiec świeto państwowe, dzień ustawowo wolny od pracy, no i w dodatku świeto kościelne (braliśmy kościelny) Ta data to był strzał w 10, bo w wiekszości miejsc ten termin był wolny( dodam, ze ślub zorganizowaliśmy w 1,5 miesiąca wiec zależało nam na czasie). Piątek 15 sierpnia jest też dobry na przyszłość: rocznica zawsze w święto, dzień wolny
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:59   #39
concha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Ja bym bardzo chciała wziąść slub w niedzielę 10.10.2010 tylko jak zrealizować te marzenia jeśli większość urzędów nie udziela ślubów w niedziele??? Ślub kościelny nie wchodzi w grę, nie wiem co w tej sytuacji. Wiem ,że w Polsce są urzędy które w niedzielę sluby udzielają ale czy akurat jest takowy na śląsku czy w małopolsce? Może ktoś się orientuje. Pytałam już w bytomiu, zabrzu, Wieliczce i kiepsko to widzę.. Nie wiem jeszcze jak w urzędzie na lubelskiej w krakowie, bo np w dworku białoprądnickim to tylko w soboty śluby udzielają... Rozumiem, że osoby pracujące w urzędach musza mieć wolne ale w końcu za dodatkowe pieniądze mógłby ktoś te kilka godz w niedziele popracować,, tymbardziej, że własnie sobota i niedziela najbardziej przystoi na ślub a nie jakis poniedziałek w który urząd jest otwarty....a zasłanianie się że niedziela to dzień wolny od pracy to nie bardzo bo ludzie w hipermarketach, stacjach benzynowych jakoś moga pracować. Może ktoś ma podobny problem do mojego i wie jak to załatwić.
concha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:55   #40
anda_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Ja też biorę ślub w piątek 12 czerwca czyli dzień po bozym ciele i u mnie w kosciele ksiądz powiedział, że nie udzieli mi slubu (bo w piatek Jezus zostal ukrzyzowany a my sie chcemy bawic) wiec bierzemy go w parafii u TZ W sumie to mogliby sie umowic co do takich rzeczy bo w jednym kosciele mozna w drugim nie paranoja. Tylko ciekawa jestem czy mi wyda to zaswiadczenie. A na nim jest data slubu?
anda_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:44   #41
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

My również wybraliśmy niedzielę...

Ja tylko się martwię czy znajdę fryzjerkę na ten dzień
jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 15:27   #42
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych które miały lub mają mieć ślub w PIĄTEK!
O której się u Was rozpoczyna uroczystość??? My wybraliśmy 17:00 w Kościele, właśnie ze względu na to że to piątek, żeby Ci goście którzy będą tylko w Kościele, a nie na weselu nie musieli specjalnie brać urlopu żeby być w Tym dniu z nami. Cały czas obawiam się jednak że to strasznie późno!!!! Bo w końcu w Kościele potrwa to zapewne dłużej niż godzinę (razem z życzeniami) no i za nim dojedziemy na wesele, a to tak z ok 25 minut drogi, to będzie strasznie późno już!!! Kiedy te wszystkie posiłki mają być podawane, skoro obiad będzie o ok 19:00??? Boję się żeby to nie był jakiś nerwowy maraton!!!

Co o tym myślicie??? Piątek - godz. 17:00 - zbyt późno???

Nasz dzień:
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:46   #43
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
My również wybraliśmy niedzielę...

Ja tylko się martwię czy znajdę fryzjerkę na ten dzień
Nie ma problemu- mi specjalnie zakład otwarli, bo oprócz mnie czesały się inne osoby
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:03   #44
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

lemoorka

a dziękuję pocieszyłaś mnie ...
jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:52   #45
magia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Slub o 17 to wcale nie jest pozno. Do 4 czy 5 rano wszyscy zdąża sie wyszalec.
__________________
zespoły weselne lublin

Edytowane przez magia
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:55
magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:19   #46
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Nasz ślunb był w piatek. Tyle ze był to 15 sierpnia, w wiec świeto państwowe, dzień ustawowo wolny od pracy, no i w dodatku świeto kościelne (braliśmy kościelny) Ta data to był strzał w 10, bo w wiekszości miejsc ten termin był wolny( dodam, ze ślub zorganizowaliśmy w 1,5 miesiąca wiec zależało nam na czasie). Piątek 15 sierpnia jest też dobry na przyszłość: rocznica zawsze w święto, dzień wolny


jestesmy w podobnej sytuacji

my sie zdacydowalismy na 3 maja

to bedzie nasza 7 rocznica poznania
do tego rocznica slubu zawsze w dzien wolny bo swieto koscielne i panstwowe

ja wszystko zalatwiam praktycznie teraz i tez nie bylo by problemu np. z 2 maja (sobota)
ale zmieniac tylko po to by goscie byli zadowoleni?
trudno bedzie w niedziele

prawde mowiac nawet jeszcze nikt sie nie skarzyl

moze to przez to ze przyjecie weselne jest bardzo male na ok 30osob
wiec sama bliska rodzina

apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:07   #47
concha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez apoolonia Pokaż wiadomość



prawde mowiac nawet jeszcze nikt sie nie skarzyl

moze to przez to ze przyjecie weselne jest bardzo male na ok 30osob
wiec sama bliska rodzina

U mnie też będzie ok 30-40 osób a niedziela jednak uważam jest wygodniejszym dniem niż w tygodniu. W końcu w tygodniu ktoś musi brać specjalnie 2dni wolnego w dniu wesela i na drugi dzień, a w ndz jest wypoczęty a jeżlei na pon sobie wolnego nie załatwi to zawsze może po prostu wyjść wcześniej z takiego przyjęcia.

Niestety żaden urząd nie udzieli mi ślubu w niedzielę Chcę ślub 10 .10 ale jak go wziąść w takiej sytuacji. Przydałaby się jakaś ciocia urzędniczka bo widzę nawet mówienie o dodatkowej zapłacie nic nie dało. EH
concha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:07   #48
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
My również wybraliśmy niedzielę...

Ja tylko się martwię czy znajdę fryzjerkę na ten dzień

Polecam iść do salonu i poprostu zapytać czy byłaby taka możliwość uczesania w nd. Jestem fryzjerką i bez problemu otwieram salon, np.na komunie weselaa itp.
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 14:11   #49
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez concha Pokaż wiadomość
U mnie też będzie ok 30-40 osób a niedziela jednak uważam jest wygodniejszym dniem niż w tygodniu. W końcu w tygodniu ktoś musi brać specjalnie 2dni wolnego w dniu wesela i na drugi dzień, a w ndz jest wypoczęty a jeżlei na pon sobie wolnego nie załatwi to zawsze może po prostu wyjść wcześniej z takiego przyjęcia.

Niestety żaden urząd nie udzieli mi ślubu w niedzielę Chcę ślub 10 .10 ale jak go wziąść w takiej sytuacji. Przydałaby się jakaś ciocia urzędniczka bo widzę nawet mówienie o dodatkowej zapłacie nic nie dało. EH

tez mielismy ten problem, najpierw w planach byl slub cywilny i bardzo chcialam by wypadl w rocznice czyli w niedziele....

w koncu samo sie wyjasnilo

ale z tego co wiem nie wszystkie urzedy robia sobie wolne w niedziele
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 08:36   #50
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Czyżbym była jedyną "poniedziałkową" panną młodą? Ślub mam w poniedziałek wielkanocny 13 kwietnia i jakoś nikt z gości nie ma żalu. Co prawda będzie "tylko" obiadokolacja, bez typowego wesela. Z makijażem i fryzurką też nie ma problemu.
Pozdrawiam wszystkie nie-sobotnie panny młode
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:41   #51
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Czyżbym była jedyną "poniedziałkową" panną młodą? Ślub mam w poniedziałek wielkanocny 13 kwietnia i jakoś nikt z gości nie ma żalu. Co prawda będzie "tylko" obiadokolacja, bez typowego wesela. Z makijażem i fryzurką też nie ma problemu.
Pozdrawiam wszystkie nie-sobotnie panny młode
Taki poniedziałek sie chyba dość często zdarza

Udanych przygotowań
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:21   #52
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Hej ja tez biore slub w niedziele 26.07.2009 sa to moje imieniny, nie bylo porblemu ani z fryzjerem ani makijazem, tylko najwiekszy z ksiedzem... bo stwierdzil ze w niedziele to oni sa zmeczeni, absurd... ale na szczescie wszystko udalo sie zalatwic
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 23:10   #53
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

My mieliśmy mieć ślub/wesele w sobote 25.09.2010,ale że przyszła druga babka się i wtrąciła,że oni nie mogą nam wynając sale na tak małe wesele,bo wrzesień jest popularny i oni w sobote mogą wynając komuś sale na ponad 100 osób,że musimy zrozumieć bo im się nie opyla,kwestia rachunkowości.Z lekka mi się ciśnienie dzisiaj podniosło,ale to szczegół,po czym staneło że weźmiemy ślub 24.09.2010 w piątek.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:52   #54
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Bylam na slubie w niedziele i powiem tak,wiekszosc gosci i mlodych wyszla zaraz po oczepinach,bo w pon trzeba isc do pracy i szkoly.Goscie mieli dziwne wrazenie ze jedzenie jest podane z soboty no i raczej wiekszosc zle sie bawila bo wiadomo ani sie nie wypije wiecej ani nie wyszaleje jak nazajutrz czeka praca.
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:04   #55
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Bylam na slubie w niedziele i powiem tak,wiekszosc gosci i mlodych wyszla zaraz po oczepinach,bo w pon trzeba isc do pracy i szkoly.Goscie mieli dziwne wrazenie ze jedzenie jest podane z soboty no i raczej wiekszosc zle sie bawila bo wiadomo ani sie nie wypije wiecej ani nie wyszaleje jak nazajutrz czeka praca.

Widzisz... ja zaprosiłam swoich goscie 3 miesiace przed impreza i wiem ze 90% planuje urlop na poniedzialek
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 10:57   #56
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Bylam na slubie w niedziele i powiem tak,wiekszosc gosci i mlodych wyszla zaraz po oczepinach,bo w pon trzeba isc do pracy i szkoly.Goscie mieli dziwne wrazenie ze jedzenie jest podane z soboty no i raczej wiekszosc zle sie bawila bo wiadomo ani sie nie wypije wiecej ani nie wyszaleje jak nazajutrz czeka praca.
Alez mi problem - akurat tym bym się najmniej przejmowała. Jak ktoś ma się pojawić na moim weselu, żeby się schlac na maksa i wydurniac do 5 rano to niech wcale nei przyjeżdza. nie trzeba mi takich gości
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:52   #57
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Ja brałam ślub w czwartek Obawialiśmy się czy ksiądz nam udzieli ślubu w środku tygodnia. Na szczęście nie widział problemu. Powiedział nawet, że lepiej w czwartek niż w piątek To była decyzja przemyślana - były to moje urodziny. Obawialiśmy się tylko o to, że niektórzy goście mogą nie dostać wolnego w pracy. Ci najważniejsi dla nas na szczęście byli Wszystkich uprzedziliśmy, odpowiednio wcześniej i co się okazało - że 90 % zaproszonych gości przybyło na naszą uroczystość,bawili się do rana i zostali na poprawiny piątkowe. Młodsza część towarzystwa, zaraz po otrzymaniu zaproszeń zaklepywała sobie wolne na te dwa dni w tygodniu. Dodam, że po weselu i poprawinach całkiem sporą grupką udaliśmy się do schroniska w górach, by zostać tam do niedzieli. Załapaliśmy się przy okazji na kolejne (tym razem POPRAWNE - sobotnie). Poimprezowaliśmy przy ognisku itp
Wszyscy byliśmy zadowolenii i nawet Ci, którzy sceptycznie podchodzili do pomysłu wesela w czwartek, gratulowali nam pomysłu. Wyszła z tego wszystkiego 4 dniowa impreza i nikt nie musiał na poprawinach myślec o tym , że już jutro poniedziałek...i czas do pracy.. Polecam z całego serca terminy czwartkowe
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 12:03   #58
5oll
Raczkowanie
 
Avatar 5oll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
witam,

mam problem - slub mam w niedziele i mam problem z rodzina, o dziwo nie najbliższą- jak to ślub w niedziele? Ze to się w głowie nie mieści, bo trzeba było wczesniej załatwić itd.

Załatwiałam wszystko pól roku przed slubem,bo tak się zycie ułozyło i dziwi mnie oburzenie, bo jest cięzko z salą, a nawet kościołem

CZy Was to też dziwi?

Przejmowac się rodziną? Powiedziec coś do słuchu?
Mnie osobiście to nie dziwi... Do ślubu mamy jeszcze ponad rok a praktycznie w ostatniej chwili zarezerwowaliśmy lokal , który chcieliśmy na sobotę. Miesiąc później wchodziłyby w grę tylko niedziele. Zainteresowanie jest duże, więc nie ma co się dziwić, że śluby odbywają się także w inne dni. Na pewno dla niektórych ten termin moze być mniej wygodny, ale jak ktoś nie zechce przyjść to i tak znajdzie wymówke, więc się nie przejmuj
5oll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 07:16   #59
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

Jeszcze nie mamy ustalonej daty, ale prawdopodobnie będzie to piątkek, ponieważ pani w USC powiedziała,że z sobotą może być problem....w sumie to nawet się cieszę...

aaa...i bierzemy ślub cywilny tylko,kościelny może kiedyś
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:27   #60
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ślub w dzień inny niz sobota?

my chcieliśmy właśnie w piątek, 28 sierpnia. Jednak okazało się, że w naszym mieście nie dają ślubu wtedy, bo za dużo ludzi na urlopie i trzeba by było zamykać cały urząd! Wkurzyłam się, ale trudno. Podzwoniliśmy po sąsiednich miastach i dzisiaj właśnie jedziemy do jednego, bo tam babka powiedziała, że oni dla ludzi ze swojej gminy robią śluby wtedy, kiedy oni chcą i jak nam nie zechcą dać w naszym mieście to mamy przyjechać do nich. No i jedziemy
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.