Radomskie Panny Młode :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 11:08   #1
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164

Radomskie Panny Młode :D


Witam drogie Wizażanki!
Może znajdzie się wśród Was ktoś kto podobnie jak ja ślubuje w Radomiu lub okolicach? Może jakieś namiary na inspiracje dotyczące sukien, sal weselnych... i z wszystkim tym co związane jest ze Ślubem?

Hey,naprawde nie ma zadnych dziewczyn z Radomia i okolic...
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-04-07 o 16:41 Powód: post pod postem
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:18   #2
kingus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

podbijam tematmoże tym razem ktoś się włączy i podzieli swoją jakże cenną wiedzą na wyżej wymienione tematy...byłoby nieludzko miło,bo ostatnio jak głupia szukam czegoś o małych salach,tzn salach na małe wesela,tak na 70 osób, i albo jestem ułomna,albo naprawdę nic nie ma. stąd mój gorący apel, pomóżcie znaleźć coś w radomiu!
kingus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 12:27   #3
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Hej
Ja biorę ślub 05.09.2009 Już nie mogę się doczekac!!!
Sale mamy już zamówioną,ale nawet jej nie widziałam,mój TŻ też nie bo wybierali ją nasi rodzice,ponieważ byliśmy za granicą Sale mamy na 200 osób i jest to w Klwatach,to jest jak się jedzie na Warszawe i za salonem Forda skręca się w lewo w pierwszą asfaltówkę
Orkiestre też już mamy,u księdza byliśmy
Ślub bierzemy w naszej parafi czyli kościele św.Wacława na Starym Mieście(mały kościółek w parku - obok lokalu Katakumby
Musimy znaleśc fotografa i kamerzystę - może któraś z Was ma namiar na jakiegoś dobrego i sprawdzonego ?
Suknie ślubną prawdopodobnie będze szyła na zamówienie w pracowni na ulicy Limanowskiego Można tam wybrac coś z ich katalogów lub przynieśc swój wzór
Ładne suknie są na tej włoskiej stronie internetowej : http://www.davinospose.it/

Piszcie jak ta u Was przygotowania do ślubu
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 12:44   #4
koja.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Witam
Ja dopiero zaczełam przymierzać do wesela..i na poczatek moge polecic stronke
http://weseleradom.pl/
duzo fajnych informacji tam maja szczegolnie na
http://weseleradom.pl/topics3/podzia...awdz-vt142.htm
sa chyba wszystkie sale jakie mozna znalezc w radomiu i okolicach
koja.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 20:50   #5
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Hej dziewczyny, fajnie że powstał ten wątek i mam nadzieje że będzie nas tu coraz więcej, fajnie by było ja osobiście nie jestem z Radomia, ale tam odbędzie się mój slub i wesele....
z tego co wiem, z dużym wyprzedzeniem trzeba zamawiac salę - 2,3 lata do przodu, a takze orkiestrę, kamerę i foto
ja juz na szczęście to wszystko mam + godzina w kościele

wesele będę miała w restauracji Maxima w Wolanowie, słyszałyście jakies opinie na temat tej sali, obsługi, itp?

jakie kwiaciarnie polecacie, kosmetyczki i fryzjera??
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 09:33   #6
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Witajcie dziewczyny, mam prośbę ponieważ prawdopodobnie wynajmę sobie "Waszego" czyli radomskiego DJ-a: DJ MESS
jeśli macie jakieś opinie to chętnie wszystkich wysłucham, proszę dajcie znać
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:38   #7
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość

jakie kwiaciarnie polecacie, kosmetyczki i fryzjera??



Ja narazie nie myślałam jeszcze o kwiatach,fryzjerce ani kosmetyczce

A co do fryzjeki to moja siostra uczy się na właśnie na fryzjerkę wiec ona popróbuje coś z moimi włosami, ale czy ona będzie czesała mnie na ślub tego jeszcze nie wiem :P


Ale jeśli znacie jakieś dobre fryzjerki i kosmetyczki to poproszę o jakiś kontakt do nich )
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 21:04   #8
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, fajnie że powstał ten wątek i mam nadzieje że będzie nas tu coraz więcej, fajnie by było ja osobiście nie jestem z Radomia, ale tam odbędzie się mój slub i wesele....
z tego co wiem, z dużym wyprzedzeniem trzeba zamawiac salę - 2,3 lata do przodu, a takze orkiestrę, kamerę i foto
ja juz na szczęście to wszystko mam + godzina w kościele

wesele będę miała w restauracji Maxima w Wolanowie, słyszałyście jakies opinie na temat tej sali, obsługi, itp?

jakie kwiaciarnie polecacie, kosmetyczki i fryzjera??

Ja byłam tam na weselu jako gość. Ogónie mam bardzo miłe wspomnienia. Sala jest ładna, okolica (tzn. ten plac przy sali) również. Jeszcze nie biorę ślubu, ale jak zza pare lat będę go planować, na pewno wezmę pod uwagę tą sale! Byłam na wielu weselach wiec mam porównanie
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:36   #9
princessa0121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 107
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

hej ja też biore ślub 29.08.2009r i sale mam w Janiszewie, kamerzyste i fotografa tez mam załatwionego teraz tylko szukac sukni ślubnej pozdrawiam szystkie panny młode z Radomia I okolic
princessa0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:19   #10
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Dziewczyny, piszcie o swoich przygotowaniach jako że wesele i slub mam w Radomiu, a mieszkam w CK, dlatego doszłam do wniosku że fryzjera,kosmetyczke i wiązanki będe zamawiać tutaj niestety nie znam nikogo z Radomia i byloby dla mnie problemem załatwianie 'obsługi' w ciemno, w mieście gdzie nikogo nie znam i nie jestem w stanie dowiedzieć sie różniastych opinii mam nadzieje że to dobra decyzja i że wyrobie sie z tym wszystkim w dniu ślubu....
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 11:04   #11
k.a.s.i.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 78
GG do k.a.s.i.a
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

podbijam watek tez jestem z Radomia a slub biore 18.07.2009r. Jak na razie wynajelismy sale, fotografa, kamerzyste, zamowilam suknie, no i zabukowallismy godzine w kościele. Wesele bedzie w Cyganerii (Skaryszew), czy ktoras z Was moze slyszala jakies opinie o tym miejscu?
__________________
Miłośćjest jak spacer podczas drobniutkiego deszczu. Idziesz...idziesz...i dopiero po chwili orientujesz się, że przemokłeś... do głębi serca.

k.a.s.i.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 12:32   #12
princessa0121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 107
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszcie o swoich przygotowaniach jako że wesele i slub mam w Radomiu, a mieszkam w CK, dlatego doszłam do wniosku że fryzjera,kosmetyczke i wiązanki będe zamawiać tutaj niestety nie znam nikogo z Radomia i byloby dla mnie problemem załatwianie 'obsługi' w ciemno, w mieście gdzie nikogo nie znam i nie jestem w stanie dowiedzieć sie różniastych opinii mam nadzieje że to dobra decyzja i że wyrobie sie z tym wszystkim w dniu ślubu....

cześ witam ja tez mam wesele w tym roku tyle że w sierpniu 29.08.2009r ,jeśli chodzi o fryzjerke oste=atnio byłam na targach ślubnych i podobały mi sie fryzurki z salonu beatka na ul . prusa, natomiast jeśli chodzi o kosmetyczkę to widziałam że dziewczyny z salonu iguana również na prusa ładnie robiły makijaż, a znów wiązanki były przepiękne z kwiaciarni pod katedrą na sienkiewicza i z kwiaciarni magnolia ale te juz były bardzo odważne , mi osobiście z kwiaciarni pod katedrą bardziej sie podobały

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez k.a.s.i.a Pokaż wiadomość
podbijam watek tez jestem z Radomia a slub biore 18.07.2009r. Jak na razie wynajelismy sale, fotografa, kamerzyste, zamowilam suknie, no i zabukowallismy godzine w kościele. Wesele bedzie w Cyganerii (Skaryszew), czy ktoras z Was moze slyszala jakies opinie o tym miejscu?

masz tam wesle ?jeśli chodzi o wesele to widziałam równiez że cyganeria robi prześliczny wystrój sali na stołach jest elegancko , bardzo mi se podobała zastawa , ślicznie tam jeśli chodzi o jedzenie to niewiem jakie jest ale słyszałam że całakiem smaczie
princessa0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:29   #13
k.a.s.i.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 78
GG do k.a.s.i.a
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

dziewczyny gdzie zamawiacie tort?
princessa0121 znalazlas juz suknie? jak tak to pochwal sie
__________________
Miłośćjest jak spacer podczas drobniutkiego deszczu. Idziesz...idziesz...i dopiero po chwili orientujesz się, że przemokłeś... do głębi serca.


Edytowane przez k.a.s.i.a
Czas edycji: 2009-02-23 o 13:31
k.a.s.i.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:31   #14
larysa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Witam wszytskie PM 2009, moj wielki dzien to 27.06.
Chcialam was prosic o opinie na temat salonu fryzjersko-kosmetycznego Kleopatra na ul. Okulickiego?
larysa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:52   #15
k.a.s.i.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 78
GG do k.a.s.i.a
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

znajoma miala tam robiony makijaz. Bardzo mi sie podobal, wygladal naturalnie (zadna maska), pieknie umalowane oczka i trzymal sie dzielnie co najwazniejsze

a slyszalyscie cos moze o makijazach w Nefretete na glównej?
__________________
Miłośćjest jak spacer podczas drobniutkiego deszczu. Idziesz...idziesz...i dopiero po chwili orientujesz się, że przemokłeś... do głębi serca.

k.a.s.i.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:16   #16
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
Witam wszytskie PM 2009, moj wielki dzien to 27.06.
Chcialam was prosic o opinie na temat salonu fryzjersko-kosmetycznego Kleopatra na ul. Okulickiego?
ciesze sie, że zaglądacie tu dziewczyny i piszecie larysa1986 ja tez mam wesele 27.06 co masz juz zalatwione? w którym kosciele planujesz slub? wiecie może gdzie zamowic tort weselny z fajnymi paterami??
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:09   #17
larysa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
ciesze sie, że zaglądacie tu dziewczyny i piszecie larysa1986 ja tez mam wesele 27.06 co masz juz zalatwione? w którym kosciele planujesz slub? wiecie może gdzie zamowic tort weselny z fajnymi paterami??


mam juz sporo zalatwione, slub mam w kosciele Sw. Krolowej Jadwigi, poza tym sale, kamerzyste, fotografa, barmana, orkiestre, obraczki, zaproszenia, alkohol i suknia juz zamowiona, umowilam sie tez na fryzure i makijaz. Co do tortow to sie nie orientuje ja mam tort zapewniony juz na mojej sali weselnej. A jak twoje przygotowania Lupetita?
larysa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:56   #18
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez larysa1986 Pokaż wiadomość
mam juz sporo zalatwione, slub mam w kosciele Sw. Krolowej Jadwigi, poza tym sale, kamerzyste, fotografa, barmana, orkiestre, obraczki, zaproszenia, alkohol i suknia juz zamowiona, umowilam sie tez na fryzure i makijaz. Co do tortow to sie nie orientuje ja mam tort zapewniony juz na mojej sali weselnej. A jak twoje przygotowania Lupetita?

Sporo masz już załatwione, moje przygotowania utkneły w martwym punkcie z powodu braku czasu na to wszystko poza sala, orkiestrą, fotografem, kamerzystą i kosciołem mam jeszcze zamówioną suknie, alkohol i wiem już gdzie zamówie ciasto jestem w trakcie wybierania zaproszeń i obrączek mogłabyś mi napisać gdize robisz fryzure i makijaż, i ogólnie tez coś polecic? a rozglądałaś się już za dekoracją kościoła?
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 23:16   #19
desertrose1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 26
GG do desertrose1
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Czesć przyszłe żony Fejnie że was znalazłam.
Mój ślub odbędzie się 30 maja tego roku i jestem żywym przykładem, że jak się chce to można wszystko pozałatwiać wcześniej. Zaręczona jestem od 2 tyg i postanowiliśmy z narzeczonym, że nie będziemy czekać i może uda nam się załatwić wszystko szybko, i prosze wcale nie trzeba załatwiać wszystkiego rok wcześniej. My mamy już salę i to superową, kucharki, kamerzystów jeszcze tylko oferty zespołów przeglądamy. I wiecie co, strasznie się cieszę że nie będę musiała czekać jeszcze rok
princessa0121 co do kwiaciarni pod katedrą, to byłam tam ostatnio zapytać o koszt bukieciku i mało mi oczy na wierzch nie wyszły jak za 20tulipanów z wstążeczka (zwykła prosta) usłyszała 22ozł!!! a gdzie kwiatki do butonierek i wiązanka dla starszej...500zł za tulipany, dokładnie 40... zostawiam bez komentarza.
Pozdrawiam
desertrose1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 20:54   #20
larysa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Sporo masz już załatwione, moje przygotowania utkneły w martwym punkcie z powodu braku czasu na to wszystko poza sala, orkiestrą, fotografem, kamerzystą i kosciołem mam jeszcze zamówioną suknie, alkohol i wiem już gdzie zamówie ciasto jestem w trakcie wybierania zaproszeń i obrączek mogłabyś mi napisać gdize robisz fryzure i makijaż, i ogólnie tez coś polecic? a rozglądałaś się już za dekoracją kościoła?

Fryzure i makijaż robie w Kleopatrze ale nigdy tam nie bylam ,slyszalam po prostu że ladnie czesza, wiec musze sie wybrac na próbną, gdy bede po to dam znać ale chyba wybiorę sie dopiero w maju gdy juz bedę miala bardziej sprecyzowane jaką chce, jakie dodatki, wiazanke itd
larysa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:55   #21
paulinkajr6
Przyczajenie
 
Avatar paulinkajr6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radom/Edynburg
Wiadomości: 3
GG do paulinkajr6
Smile Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Witam Drogie Radomianki Ja również mieszkam w Radomiu i planuję wyjść za mąż. Narazie zastanawiamy się nad datą Chciałabym w 2010 roku ale nie wiem czy sa jeszcze jakies wolne terminy we wrzesniu albo początek października Jak nie wyjdzie to już na 100% w 2011 w czerwcu Szukam jakiejś fajnej sali. Slyszałyście coś o sali na Lotniczej i zespole muzycznym Fakt albo Remedium? Pozdrawiam




Edytowane przez paulinkajr6
Czas edycji: 2009-03-15 o 14:06
paulinkajr6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 09:49   #22
myszeczka102
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka102
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 62
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Dziewczyny a gdzie w Radomiu można znaleźć buty ślubne?

ja jestem z Lublina, ale suknię kupiłam w Julii Rosie w Radomiu (salon Miraż) i chciałabym przy nastepnej wizycie w celu doboru welonu i bolerka od razu zorientować się jakie butki byłby najładniejsze do sukienki

Napisz mi proszę

dzięki
myszeczka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 18:40   #23
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

dziewczyny, co sądzicie o salonie fryzjerskim "U Beaty" koło katedry i o salonie kosmetycznym koło tego salonu fryzjerskiego, nie pamiętam jego nazwy, ale nazwa na literę "I" jednak właśnie tam zapisalam się na upiększanie....
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:05   #24
rating
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

pierwszy post i spam
ban

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-15 o 17:48
rating jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:41   #25
princessa0121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 107
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Ja słyszałam że salon kleopatra ładnie jest bardzo dobry makijaż trzyma sie całą noc a fryzura też jest prześliczna

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

iGUANA jak byłam na targach ślubnych i widziałam fryzurki i makijaże to najbardzej podobały mi sie z slonu BEATKAna Prusa I właśnie iguana kosmetyczka tez super brałam pod uwage jeszcze salon Małgorzata na struga tam obok jest kosmetyczka i salon KLEOPATRA na okulickiego i tam tez jest kosmetyczka słyszałam duzo pozytywnych opinii na temat tych salonów a wy kogo polecacie?
princessa0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:21   #26
poprostujaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Witam
Nie jest któraś z Pań zainteresowana kupnem wódki na wesele ? mam do sprzedania 60 butelek Pana Tadeusza 0.5l oczywiście oryginalna wódka z hurtowni mam na nią fakturę VAT.Cena jaka mnie interesuje za 60 butelek to 1000zl(17 zł butelka) taniej sie nie da. W razie czego zostawię numer telefonu 516-734-339
Jestem z Ostrowca ale jest możliwość dowieź wódkę do Radomia lub okolic
poprostujaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 13:08   #27
m4rtii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 35
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Witam
Czy jest ktoś z Radomia na 2011 ?
Ja jak na razie mam załatwioną sale w Milejowicach i właśnie dopinam zespół
m4rtii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 11:17   #28
ccco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez princessa0121 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że salon kleopatra ładnie jest bardzo dobry makijaż trzyma sie całą noc a fryzura też jest prześliczna

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

iGUANA jak byłam na targach ślubnych i widziałam fryzurki i makijaże to najbardzej podobały mi sie z slonu BEATKAna Prusa I właśnie iguana kosmetyczka tez super brałam pod uwage jeszcze salon Małgorzata na struga tam obok jest kosmetyczka i salon KLEOPATRA na okulickiego i tam tez jest kosmetyczka słyszałam duzo pozytywnych opinii na temat tych salonów a wy kogo polecacie?
Hej! Malowałaś się w końcu w IGUANA? Jeżeli tak to bardzo proszę Cię o opinie i spostrzeżenia. Nie robiłam tam makijażu próbnego i nie wiem czego się spodziewać.
ccco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 11:51   #29
madzia2453
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

Co do zespołów w Radomiu to powiem, że byłam rok temu na kilku weselach w regionie radomskim. Wszystkie te wesela były fajne, nie powiem, nazw zespołów nie pamiętam oprócz mixtury i remedium. Te pamiętam ponieważ wzięłam wizytówki od tych zespołów. Mixtura - bardzo ciekawy zespół - grają muzykę dla każdego, bawią też przy stołach gości. Jest naprawdę fajnie. Co do Remedium - oprócz dobrej muzyki do tańca pamiętam najbardziej wspólne tańce z wodzirejem. To chyba było m.in. YMCA. Widać było, że dają z siebie wszystko by było dobrze. I co da się zauważyć - kultura z jaką jest prowadzone wesele. Też bym tak właśnie chciała. Bez żadnych sprośnych żartów, ale weselnie.
madzia2453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:03   #30
NIKITA987
Raczkowanie
 
Avatar NIKITA987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 65
Dot.: Radomskie Panny Młode :D

hej,
czy ktoś może zna zespol Lovers czy Lavers z Szydłowca?
NIKITA987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.