Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 13:49   #31
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez CarolineMari Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a co sądzicie o tabletkach wspomagających odchudzanie, np Bio-CLA? Miałam zamiar kupić, moja koleżanka używa, ale dopiero od niedawna i jeszcze jakichś większych efektów nie widzi.

Moim zdaniem można ie brac żeby wspomagac odchudzanie ale nie zdziałają one cudu bez Diety i Ćwiczeń - większych efektów nie będzie
TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:53   #32
CarolineMari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 446
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Dzięki dziewczyny za opinie co do tych tabletek, ale jednak chyba ich na ten czas nie będę kupować. Toż to nie są małe pieniądze

Magduza mogłabyś napisać coś więcej o tym oczyszczaniu organizmu, chętnie poczytam Najbardziej mi właśnie zależy żeby ujędrnić skórę i w ogóle poprawić swoją kondycję. Do teraz moim jedynym treningiem było bieganie na przystanek autobusowy
__________________
CarolineMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:19   #33
QNadiaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 85
GG do QNadiaQ
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

CarolineMari otóż to co do Bio-CLA to je teraz jem i powiem że nie jestem zbyt zadowolaona jak za taka kase powinno byc chociaż łatwiej w odchudzaniu a kończe już paczke i nic.... a co do diet o które pisałaś to może żeby nei sypać zbedna teorią na temat węglowodanów i białek jakie powinny sie znajdować na talerzu umieszcze wam pewnein fajny link z którego też korzystam... tam też wcześniej pytał ktoś o przykładowy jadłospis więc proszę niech służy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561
__________________
90-85-80-77-75-70-66


www.calawtrawie9.fbl.pl
QNadiaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:59   #34
maagdulaa
Raczkowanie
 
Avatar maagdulaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 291
GG do maagdulaa
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

dziewczyny poniewaz wszyscy zawsze pytaja jak ja to zrobilam i w ogole. dlatego nie chce mi sie pisac znow jak to zrobilam, wiec wkleje fragment maila do pewnej dziewczyny

w wakacje wazylam 64-65kg, po koloniach schudlam 3kilo...wiadomo wycieczki i w ogole...we wrzesniu w szkole bylo wazenie no i waga pokazala 61kg wiec sie ucieszylam ze jest mniej
wtedy naprawde widac bylo ze schudlam, mniejszy brzuch, uda naprawde bylam zadowolona, ale jakos nie przejmowalam sie wcale moim cialem....nie robilo mi to bardzo roznicy czy waze 56 czy 66 ;/ wiec dalej jadlam i czekolade i chipsy i wszystko co leci i na co mialam ochote
kolo swiat wazylam 58 kilo i dopiero po sylwestrze zaczelam sie odchudzac, ale to tak staralam sie ograniczyc slodycze, i nie jesc bialego chleba....po pewnym czasie przestalam nawet slodzic herbate teraz nie smakuje mi slodzona;p
ja na poczatku cwiczylam troche na orbitreku i na rowerku ale to przez pare dni, przez duzo czasu jakis miesiac robilam codzinnie brzuszki od 200 do 400 brzuszkow dziennie, pare dni bylo nawet 800 dniennie...
poniewaz waga zeszla mi wkoncu do 52
mysle ze to dlatego ze nie mam tendencji do tycia wiec wystarczy ze odstawilam stary tryb zycia i zmienila na nowo (kiedys jadlam codzinnie na sniadanie i na kolacje grzanki tluste z bardzo duza iloscia sera ;/ i ciagle jadlam czekolade i chipsy czekolada oczywiscie jak juz byla to cala tabliczka na raz ale to chyba norma )
wiec jak odstawilam te ilosci slodyczy i praktycznie grzanki do zera....wczoraj na sniadanie jadlam pierwszy raz od sylwestra (kiedys jadlam 2-3 grzanki (1 skladala sie z 2 kromek bialego pieczywa) a wczoraj grzanka z ciemnego pieczywa z 1 kromki
teraz ograniczalam slodycze (ale zdarzalo sie jakies ciacho ) i waga ciagle spadala..ale teraz od jakiegos tygodnia jem tak jak kiedys (moze bez przesady ) nie jem az tyle...nie jem grzanek ani slodyczy, ale jesli mam ochote na czekolade to bez wachania od jakiegos tygodnia jem ja i na inne zachcianki tez sobie pozwalam i waga stoi caly czas w miejscu najnajnajmniej bylo jakies 52.4 a dzis rano bylo 52,6 gdzie z niczym.
teraz robie a6w bo sa podobno cudne efekty na zgubienie tkanki tluszczowej i ujedrnienie skory jak i wyrzezbienie miesni, jesli chodzi o moj tluszczyk to ja juz jestem zadowolona nawet z niego tylko mam jeszcze taki brzuszek do podszlifowania chce go ujedrnic a tak naprawde jest juz ok

teraz juz jestem zadowolona praktycznie ze wszystkiego tylko...no i tu wlasnie jest jakies "tylko" moje uda ;/ mam cellulitis i troche rozstepow kiedys w ogole nie zwracalam uwagi na to jak wygladam, a bylam dosc gruba ;/ a teraz mam 16,5 lat i mi zalezy ale nic bardzo z tym nie moge zrobic
__________________
~ ♥ ♥ ~
maagdulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:11   #35
wercik45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

maagdulaa pozazdrościć niestety gorzej mają osoby które mają tendencje do tycia:/ miaął dziś na obiad pisse;p al e zjadłam mniej niż zawsze heh cieszę sie ze jest moja bratnia duszyczka na tym forum pani ćma- jestem w bardzo podobnej sytuacji;D
a wiecie ile może kosztować takie hula hop?? polecam także skakanke ok 10/15min dziennie i efekty zniewalające
wercik45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:31   #36
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez wercik45 Pokaż wiadomość
a wiecie ile może kosztować takie hula hop?? polecam także skakanke ok 10/15min dziennie i efekty zniewalające
ja za hula hop dałam 5 zł ale nie znoszę tego denerwuje mnie to strasznie ,i chyba sie nigdy do tego nie przekonam ,wole skakankę za która dałam 2,50 i dziennie na niej skacze nawet 40 min
TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:08   #37
xSx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Dołączam się!
U mnie ogólnie M-A-S-A-K-R-A!
Mam 15 lat i się nieźle zapuściłam xD Okej, nie jest jakoś tragicznie, ale ja mam straszną manię na punkcie wagi i nawet jak nic mi widocznie nie zwisa, dostaję kota!

Wzrost - 173
Waga - 64/65
Cel - 58

Motywacja :
-zero kłopotów z ciuchami
-zero kompleksów
-podniesienie własnej wartości
-zdrowy wygląd

A tak poza tym, kurde, mam dosyć tylko oglądania tych ideałów na bilbordach!
xSx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 19:19   #38
CarolineMari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 446
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez QNadiaQ Pokaż wiadomość
CarolineMari otóż to co do Bio-CLA to je teraz jem i powiem że nie jestem zbyt zadowolaona jak za taka kase powinno byc chociaż łatwiej w odchudzaniu a kończe już paczke i nic.... a co do diet o które pisałaś to może żeby nei sypać zbedna teorią na temat węglowodanów i białek jakie powinny sie znajdować na talerzu umieszcze wam pewnein fajny link z którego też korzystam... tam też wcześniej pytał ktoś o przykładowy jadłospis więc proszę niech służy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561

Dzięki za link kochana

I teraz to już na pewno nie kupię tych tabletek, przekonałaś mnie. Chyba, że zauważysz jakieś rezultaty po dłuższym stosowaniu to pisz Jestem też ciekawa czy z innymi tabletkami wspomagającymi odchudzanie jest podobnie...
__________________
CarolineMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:50   #39
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

ja moge powiedziec od siebie, ze therm line II na pewno nie skutkuja chudlam przy nich tyle, co i bez nich bym chudla przy takiej diecie i ilosci ruchu, wiec szkoda kasy.
natomiast polecam czerwona herbate - tania, zdrowa, a moze pomoc
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:38   #40
magduza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 66
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez CarolineMari Pokaż wiadomość

Magduza mogłabyś napisać coś więcej o tym oczyszczaniu organizmu, chętnie poczytam Najbardziej mi właśnie zależy żeby ujędrnić skórę i w ogóle poprawić swoją kondycję. Do teraz moim jedynym treningiem było bieganie na przystanek autobusowy
generalnie chodzi o głodówkę10-dniową, ale zdrowotą oczyszczającą. Przygotowuje siędo niej bodajże 2 tyg. Ja nigdy jej nie stosowałam bo niestety ale za bardzo lubię jeść Ale po niej oczyszcza się organizm ze złogów w jelitach i ogólnie wszystkie narządy
Wpisz sobie w google 'głodówka lecznicza' to naprawdę rozległy temat
magduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:06   #41
CarolineMari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 446
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja moge powiedziec od siebie, ze therm line II na pewno nie skutkuja chudlam przy nich tyle, co i bez nich bym chudla przy takiej diecie i ilosci ruchu, wiec szkoda kasy.
natomiast polecam czerwona herbate - tania, zdrowa, a moze pomoc
Więc już wszystko jasne - tabletkom mówimy nie! Co do herbatki, jutro poproszę tatusia, żeby mi zakupił ^.^


Cytat:
Napisane przez magduza Pokaż wiadomość
generalnie chodzi o głodówkę10-dniową, ale zdrowotą oczyszczającą. Przygotowuje siędo niej bodajże 2 tyg. Ja nigdy jej nie stosowałam bo niestety ale za bardzo lubię jeść Ale po niej oczyszcza się organizm ze złogów w jelitach i ogólnie wszystkie narządy
Wpisz sobie w google 'głodówka lecznicza' to naprawdę rozległy temat
Kiedyś siostra mi coś wspominała, ale mówiła tylko o jakichś 3-5 dniach. Nie wiem czy bym aż 10 wytrzymała Chociaż chętnie bym spróbowała. Fajna sprawa takie oczyszczenie organizmu. Poczytam o tej "głodówce" i może się zdecyduje )
__________________
CarolineMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 22:05   #42
eneles
Przyczajenie
 
Avatar eneles
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trómiasto
Wiadomości: 21
Cool Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

No i już po kolejnym dniu Staram sie przerzucić na te 5 posiłków zgodnie z instrukcją QNadiaQ - początkowo dziwne uczucie bo czuję się cały czas "pełna" ale tak nawet pozytywnie bo nie czuję głodu który powstzymuję a następne rzucam się na jedzenie:P Z kolei po brzuszkach małe zakwasy ale brnę dalej

Cytat:
Kiedyś siostra mi coś wspominała, ale mówiła tylko o jakichś 3-5 dniach. Nie wiem czy bym aż 10 wytrzymała Chociaż chętnie bym spróbowała. Fajna sprawa takie oczyszczenie organizmu. Poczytam o tej "głodówce" i może się zdecyduje )
Co do głodówki oczyszczającej (w pełni nie wypróbowałam bo za mało silnej woli) to parę małych rad:
1. zacznij wtedy kiedy jesteś na 100% zdecydowana że wytrwasz
2. proces wychodzenia z głodówki równy procesowi wchodzenia
3. i co najwazniejsze nie musi być 10 dni może byc tyle ile wytrwasz ale nie mniej niż 4 dlaczego? już tłumaczę ... w pierwszych 3 dniach organizm pobudzasz do redukcji złogów jelitowych wtedy to po "odrywaniu się" pierwszej warstwy w około 3 dniu następuje zatrucie organizmu, pojawiają sie objawy zawrotów głowy i bólu niekiedy dość uciążliwego i poddenerwowania. I po tym właśnie dniu zaczyna sie dopiero prawdziwe oczyszczanie organizmu i czujesz się znacznie lepiej i dlatego też nie ma problemu z wytrzymaniem tych nawet 10 dni. Lecz większość ludzi ppo 3 dniu przerywa bo uważają że dzieje sie coś złego w ich organiźmie i nie potrafią tego wytrzymać - to najgłusze co można zrobić bo tylko pogarszasz stan twojego organizmu pozostawiając go "zatrutym"..... ale o tym radzę dużo poczytać .. więc to dobra metoda tak raz na jakiś czas ale tylko dla zdeterminowanych i "pewnych"...
eneles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:14   #43
magduza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 66
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

dzień się prawie skończył więc pora na małe podsumowanie
kalorycznie było w maire w miare, tzn ok 1700 kcal, ale co to jest w porównaniu z tym co jadłam do tej pory najbardziej cieszy mnie fakt, że zadnych slodyczy nie było jutro postaram sięzjeśc mniej o kolejne 100 kcal ruchu troche też było, spacer jestem dobrej myśli
magduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:26   #44
eneles
Przyczajenie
 
Avatar eneles
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trómiasto
Wiadomości: 21
Cool Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

A co do mojego jadłospisu dzisiejszego może ktoś mi doradzi:P
IŚ - jajko na twardo + 1 kromk chleba bezglutenowego z ogórkiem
IIŚ - jajko na twardo + 1 kromka chleba bezglutenowego z rzodkiewką
O - Mój mix czyli - sałata + rzodkiewka + tofu wędzone polane sosem ( oliwa z oliwek, łyzeczka musztardy, woda sól, pieprz, bazylia) + dwa krążki chlebka ryżowego z wiesiołkiem
P - jabłko zielone (bardzo duże)
K - serek wiejski 2%
będę wdzięczna za rady bo na prawdę nie mam o tym pojęcia:P:P:P
eneles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:51   #45
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez eneles Pokaż wiadomość
A co do mojego jadłospisu dzisiejszego może ktoś mi doradzi:P
IŚ - jajko na twardo + 1 kromk chleba bezglutenowego z ogórkiem
IIŚ - jajko na twardo + 1 kromka chleba bezglutenowego z rzodkiewką
O - Mój mix czyli - sałata + rzodkiewka + tofu wędzone polane sosem ( oliwa z oliwek, łyzeczka musztardy, woda sól, pieprz, bazylia) + dwa krążki chlebka ryżowego z wiesiołkiem
P - jabłko zielone (bardzo duże)
K - serek wiejski 2%
będę wdzięczna za rady bo na prawdę nie mam o tym pojęcia:P:P:P

Myślę że twój jadłospis jest dobry jedyne czego w nim brakuje to napoi
herbaty zielonej , czerwonej lub wody minralnej niegazowanej poza jest oki


A mi dzionek zleciał na plusie trzymałam sie diety nie było rzadnych grzeszków jakies 1o20 kcal niestety nie zjadlam 5 posiłków tylko 3 bo miałam pracowity dziń i nie miałam czasu no i Ćwiczenia 40 min skakanki ,100 drzuszków , 50 przysiadów i rower (2 km )

_______________
Uda mi Się
TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:26   #46
eneles
Przyczajenie
 
Avatar eneles
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trómiasto
Wiadomości: 21
Cool Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
Myślę że twój jadłospis jest dobry jedyne czego w nim brakuje to napoi
herbaty zielonej , czerwonej lub wody mineralnej niegazowanej poza jest oki
dziękuję za opinię ... w sumie w jadłospisie nie uwzględniałam napojów ...ale one oczywiście są czyli woda mineralna ale niestety gazowana (czy to źle?) no i yerba mate oryginalna...

Edytowane przez eneles
Czas edycji: 2009-04-20 o 23:30
eneles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 00:42   #47
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

To ja tez sie dolacze. Dzisiaj co prawda zjadlam malo, ale zdrowe to to na pewno nie bylo
Moje dane
wzrost: 158 cm
waga obecna: 53 kg
waga docelowa: ??? na pewno mniej niz 50
Co do tych 5-ciu posilkow to u mnie raczej nie wypali. Trzeba miec duzo wolnego czasu zeby jesc regularne posilki. Ale postaram sie w miare mozliwosci.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 06:03   #48
QNadiaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 85
GG do QNadiaQ
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez eneles Pokaż wiadomość
dziękuję za opinię ... w sumie w jadłospisie nie uwzględniałam napojów ...ale one oczywiście są czyli woda mineralna ale niestety gazowana (czy to źle?) no i yerba mate oryginalna...

Woga gazowana powoduje że czujesz się głodna, pobudza uczucie głodu. Ale jeśli nie możesz od razu jej odstawić to na początek ok póki co dobrze że odłożyłaś soki itp. a teras spokojnie... na wode niegaxowana przejdz jak sie jej duzo napijesz 20min przed posiłkiem mniej zjesz a co do jadłospisu daruj sobie to jedno jajko bo żółtko ma dużo cholesterolu ;p ale jedno Ci nie zaszkodzi ;p

Przepraszam że tak mądrze
__________________
90-85-80-77-75-70-66


www.calawtrawie9.fbl.pl
QNadiaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 09:48   #49
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Ja juz po sniadanku. Co prawda moze nie bylo calkiem prawidlowe (brak odpowiedniego asortymentu w lodowce), ale sie staralam
Zjadlam 2 kromki chleba- niestety bialego z maslem, jedno jajko i kawalek kielbasy. Do tego czerwona herbata. Mam nadzieje, ze potem pojdzie mi lepiej bo zaraz ide do pracy, a tam mam wieksze pole manewru Zycze wam wszystkim powodzenia dziewczynki
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 12:13   #50
CarolineMari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 446
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Hej dziewczyny!
Dzisiaj rano wstałam, wchodzę na wagę, patrzę na licznik i wskazuje równe 54 Chociaż myślę, że to pewnie jakieś chwilowe wahania wagi Tak, czy inaczej jest mniej ^.^
Na śniadanko zjadłam mleko z płatkami kukurydzianymi i 2 sztuki kiwi, tak jakoś mnie naszła ochota. Na drugie banan i kanapka z serkiem topionym i ogórkiem. Wydaję mi się, że już starczy owoców na dzisiaj, albo nawet zjadłam za dużo. Chociaż te kiwi były naprawdę bardzo malutkie
Co do wody, też piję gazowaną, o wiele lepiej mi smakuje. Ale teraz myślę, że nadszedł czas na zmianę na niegazowaną, skoro twierdzicie, że lepsza W każdym razie jest dobrze, nic słodkiego jeszcze nie tknęłam, rano porozciągałam się kilka minut i muszę jeszcze zrobić brzuszki. Z tym ostatnim jakoś nigdy nie miałam problemów, lubiłam to, ale zobaczymy jak teraz wygląda kondycja moich mięśni brzuszka
Życzę Wam wszystkim (i sobie również ) powodzenia i wytrwałości, a w wakacje powalimy wszystkich swoją znakomitą formą
__________________
CarolineMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 13:19   #51
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

a ja od niedzieli nie cwicze, grypa mnie dopadla i leze w lozku poce sie jak swinka, moze chociaz to cos pomoze i apetyt zerowy, wcinam bardzo malo, tylko tyle, zeby lekow nie polykac na pusty brzuch, bo nie mam na nic ochoty. jestem zla, bo taka piekna pogoda a ja leze w lozku.

co do wody mineralnej - ja kiedys (dawno temu) pilam tylko gazowana. wyczytalam, ze zdrowsza jest niegazowana i postanowilam sie przerzucic. najgorszy byl 1 tydzien, a pozniej juz poszlo teraz w ogole nie lubie gazowanego, wiec wyszlo mi to na dobre jak napije sie czegos gazowanego to brzuch mi rosnie teraz jak balon. w tym roku akademickim oduczylam moja wspollokatorke pic gazowane - teraz tez pije tylko wode niegazowana
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:20   #52
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Dołączam się i ja!
Od wczoraj wznowiłam odchudzanie, które ostatnio poszło u mnie w zapomnienie...
Na razie mam cel do majówki: ZERO słodyczy, ogólnie zdrowsze jedzenie i mniej, do tego ćwiczenia na nogi, więcej ruchu (spacery, a na dniach zacznynam bieganie)
Potem też oczywiście będę kontynuować dietę i odchudzanie, a jak to się jeszcze zobaczy.

Mój cel - zgubić 4 kg.
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:05   #53
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez Atka87 Pokaż wiadomość
Dołączam się i ja!
Od wczoraj wznowiłam odchudzanie, które ostatnio poszło u mnie w zapomnienie...
Na razie mam cel do majówki: ZERO słodyczy, ogólnie zdrowsze jedzenie i mniej, do tego ćwiczenia na nogi, więcej ruchu (spacery, a na dniach zacznynam bieganie)
Potem też oczywiście będę kontynuować dietę i odchudzanie, a jak to się jeszcze zobaczy.

Mój cel - zgubić 4 kg.
Witamy

A mi kolejny dzień zleciał na diecie.... dzisiaj zjadłam 5 posiłków i myślę ze już tak będzie kazdego dnia były i Ćwiczenia 30 minut skakanki , Ćwiczenia na brzuch , a przede mną jeszcze brzuszki

Dzisiaj sobie postanowiłam że będę sie ważyc 1 raz w tygodniu w ...poniedziałki >>> żeby miec motywacje na cały następny tydzień
A wy co ile się wżycie ????
TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:06   #54
wercik45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

i jak tam Panie?? silna wola nadal silna?? heh nom u mnie niestety nie taka silna przez tą maturę to brak czasu;/ i stres co u mnie = podjadanie słodkiego
może znacie jakieś sposoby na zwalczanie bezsenności lepszą pamięć i omijanie półki z ciasteczkami??
pozdrawiam;D
wercik45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:14   #55
eneles
Przyczajenie
 
Avatar eneles
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trómiasto
Wiadomości: 21
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

No i kolejny dzień miną ale już troszkę słabiej:/ bo nie zdążyłam zjeść śniadania no i zaczęłam od obiadu plus podwieczorek no i niestety bardzo późna kolacja... Ale musze przyznać że te 5 posiłków to jest to! Wczoraj jak sie do tego zastosowałam ...to wieczorem i w nocy nie chciało mi się wogule jeść a z kolei dziś jak nie zjadłam śniadań to już o godzinie 22 głód był silniejszy ode mnie .... niesamowite ....będę trzymać się tych 5
Gorzej z ta woda gazowaną ...no ale jak nad tym popracuję to kto wie kto wie może uda mi sie bez bombelków pić
eneles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 23:33   #56
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

U mnie niestety 3 posilki tylko wyszly zamiast 5.
Ale jak na mnie calkiem zdrowe.
S: 2 kromki chlebe, jajko, kawalek kielbaski- wedzonej swojskiej, nie moglam sie oprzec
O: salatka z salaty lodowej, swiezego ogorka, pomidora z grillowanym kurczakiem i sosem vinegrette+ jedna grzanka czosnkowa
K: grillowane warzywa z mrozonki z grillowanym kurczakiem, zapieczone z odrobina zoltego sera
Ja sie waze codziennie, dla mniej tak jest lepsza motywacja. Gdybym sie wazyla co tydzien to bym chyba umarla z niecierpliwosci.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:07   #57
magduza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 66
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

dotka85 ale przecież waga sięwaha, nie masz czegoś takiego, że załóżmy w pon trzymałaś dietę a we wtorek wchodzisz na wagę i widzisz parenaście deko więcej? Mnie by szlag trafił.
magduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:23   #58
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
A wy co ile się wżycie ????
ja sie waze codziennie, rano lub wieczorem (roznie), zeby widziec wahania wagi i moc ustalic, ile naprawde waze. wazenie sie tylko co poniedzialki - nie dla mnie. raz, ze jestem niecierpliwa, a dwa, ze akurat w poniedzialek rano mogloby byc to zawahanie o 0,5kg i wtedy moja motywacja by sie zmniejszyla. a tak - waze sie codziennie (max. co 2 dni) i widze, jak sie zmienia waga i wiem, czy chudne czy nie.

Cytat:
Napisane przez eneles Pokaż wiadomość
Ale musze przyznać że te 5 posiłków to jest to! Wczoraj jak sie do tego zastosowałam ...to wieczorem i w nocy nie chciało mi się wogule jeść a z kolei dziś jak nie zjadłam śniadań to już o godzinie 22 głód był silniejszy ode mnie .... niesamowite ....będę trzymać się tych 5
Gorzej z ta woda gazowaną ...no ale jak nad tym popracuję to kto wie kto wie może uda mi sie bez bombelków pić
wlasnie o to chodzi - 5 mniejszych posikow (wazne sniadanie) super wplywa na nasz apetyt wieczorny - ja tez przestalam miec ataki glodu wieczorami od kiedy jem 5

z woda ci sie uda, jak sie zmobilizujesz. grunt to przetrzymac kilka pierwszych dni, pozniej nie bedziesz mogla patrzec na gazowane powodzenia
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:25   #59
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

magduza, ja wlasnie tak mam, ze jak jest wiecej to jeszcze narzucam wiekszy rygor zeby to odrobic, a jak jest mniej to moja motywacja automatycznie wzrasta i mniej mi brakuje chipsow, fast foodu, slodyczy itd. bo chudne A jak bym tak miala czekac tydzien nie wiedzac ile waze to bym byla bardziej podatna na pokusy.
Moje posilki dzis:
Ś: 2 kanapki, jedna z poledwica, jedna z serem zoltym (nadal braki w lodowce)
O: miska zupy jarzynowej- gestej, pozywnej, miksowanej pysznosci i banan
Jeszcze tylko jakis podwieczorek i kolacja
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:49   #60
KasiaJT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cześc dziewczyny, dolączam się i ja 162 i 72 kg, przy czym jestem sportowcem więc mam bardzo rozbudowana mase mieśniową Dieta 1200kcal i treningi 5 razy w tygodniu po 1.5 godziny + w weekend basen i sauna!! Od pewnego czasu chodze do dietetyczki która daje wskazowki co jeśc a czego nie, staram sie tego trzymac ale róznie z tym bywa!
KasiaJT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.