Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 22:08   #61
Marta9911
Rozeznanie
 
Avatar Marta9911
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 695
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

witam Wszystkie Nowe Osóbki

Jutro rano zważę się i podam ile jest aktualnie na 'liczniku'

A może napiszemy swoje wymiary? hm

-->
talia-biodra-udo

Dziś zjadłam tylko owsiankę jutro będę jeszcze jechała do Gda i około 4 h w pociągu zwariuje

a co do tabletek to tak, jak
dark chocolate [tab.musujące z żeń-szeniem i witaminami oraz czasem magnez]

Życzę Wszystkim POWODZENIA !
__________________
Wzrost: 165/167cm

Jest
: 68-70 kg

Cel
: 50-56 kg

Edytowane przez Marta9911
Czas edycji: 2009-10-08 o 22:48
Marta9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:11   #62
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

zjadlas tylko sama owsianke?!
pamietaj, zeby jesc conajmniej 1000kcal, bo zaszkodzisz sama sobie moja kolezanka w ten sposob (jadla bardzo malo) nabawila sie cukrzycy.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 04:26   #63
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

cześć dziewczynki dziś serek wiejski light z trzema kroplami olejku waniliowego i dwoma pastylkami słodzika który kupiłam nauczona wczorajszym doświadczeniem że efektem braku cukru u mnie jest rzucanie się na wafelki dzisiaj będzie lepiej do tego multiwit. i magnez, do szkoły orzeszki ziemne. Życzę miłego dnia kochane
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 06:29   #64
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

uważam że z wypisaniem tych wymiarów to całkiem dobry pomysł więc zacznę ,chociaż wcale nie jestem z nich dumna
talia: 72cm
biodra:92cm
uda:51cm
biust:92cm
przepraszam was dziewczynki że wczoraj nie pisalam ale bylam w pracy wiec podziele sie z wami moimi grzechami
nie pamietam co kiedy jadlam ale byly to: marchewka, frankfuterka z kromka chleba, panierowane kluseczki,herbata,sok pomaranczowy
to chyba wszystko
pozdrawiam dziewczynki i trzymam kciuki za was wszystkie
jak sie zwaze to dopisze
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 06:58   #65
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Dzień dobry Ja już po śniadanku - talerz muesli i grahamka z serkiem i polędwicą Niebawem zmykam na lodowisko , bo w weekend mam studia i nie będzie czasu na jakikolwiek ruch .
Miłego dnia i duuużo wytrwałości
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 07:44   #66
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

dziewczynki nie wiem czy sie cieszyc czy plakac stracilam 3 kg w ciagu pieciu dni z jednej strony sie ciesze ale z drugiej mysle ze to za duzo jem w sumie normalne tylko mniejsze ilosci nie jem slodyczy fastfoodow slodkich napojow i tyle... do tego cwicze jakies 25 minut dziennie intensywnie i tancze okolo 30 minut potem dluga kapiel i peeling calego ciala + sczotka zeby nie bylo celulitu no i jakis kremik prosty zwykluch nic nadzwyczajnego,nie wiem czy to dobrze czy zle troche sie obawiam efektu jo-jo przy tak szybkim zrzuceniu
dziewczynki prosze was powiedzcie mi co o tym sadzicie **
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:08   #67
magdalena80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

hej dziewczyna
ja też się do was dołączę jak pozwolicie
mam 159 cm
waga 67 kg
mój cel 55 kg
och jak ja bym chciała
już nawet nie pamiętam ile diet zastosowałam
mam nadzieje że teraz mi się uda
__________________
mam67kg- cel 55kg
magdalena80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 10:54   #68
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam Wszystkich!!!
Jak wasze dzisiejsze samopoczucie co do diety??
Bo ja czuje silną motywacje i mam nadzieje ze tak pozostanie na baaardzo dłuuugo
Jak myślicie czy coca -cola zero naprawde ma 1 kcal na szklanke i zero cukru??

ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNKI DZISIAJ POWODZENIA W POSTANOWIENIACH DIETETYCZNYCH
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:05   #69
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez vanes Pokaż wiadomość
dziewczynki nie wiem czy sie cieszyc czy plakac stracilam 3 kg w ciagu pieciu dni z jednej strony sie ciesze ale z drugiej mysle ze to za duzo jem w sumie normalne tylko mniejsze ilosci nie jem slodyczy fastfoodow slodkich napojow i tyle... do tego cwicze jakies 25 minut dziennie intensywnie i tancze okolo 30 minut potem dluga kapiel i peeling calego ciala + sczotka zeby nie bylo celulitu no i jakis kremik prosty zwykluch nic nadzwyczajnego,nie wiem czy to dobrze czy zle troche sie obawiam efektu jo-jo przy tak szybkim zrzuceniu
dziewczynki prosze was powiedzcie mi co o tym sadzicie **
to normalne bo z początku spada ci woda. Teraz zacznie sie walka z tłuszczem a tu juz jest gorzej ;/
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:40   #70
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

ja również się przyłaczam. Waze 54 kg przy wzroscie 158 ;p raczej nie chodzi mi o zrzucenie kilogramow a o pozbycie sie tłuszczu z brzucha, bo u mnie glownie tam sie on gromadzi.
od 4 dni jem normalnie sniadanie z razowym pieczywem, obiad bez ziemniakow, i w ciagu dnia ok. 3x lekkie przekaski typu jablko jogurt z musli czy jakies suczone owoce z blonnikiem. mam nadzieje ze cos mi to pomoże

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

chocolate lemon
zamiast coli proponuje wode mineralna niegazowana i najlepiej żadną z tym smakowych. cola moze i nie ma zbyt wiele kalorii ale radze przyjrzec sie etykiecie, bo nie dam soibe palca uciac ale wg mnie cukier zastapili slodzikami.

Edytowane przez marteCka001
Czas edycji: 2009-10-09 o 14:53
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:31   #71
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Dziś jedynie zjadłam połowe kromki chleba razowego i mały jogurcik Danio, tak troche zeby żołądek się skurczył
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 16:03   #72
Olllllciaa
Rozeznanie
 
Avatar Olllllciaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 647
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez olewonek Pokaż wiadomość
Dziś jedynie zjadłam połowe kromki chleba razowego i mały jogurcik Danio, tak troche zeby żołądek się skurczył
Co?! I nie masz zamiaru już NIC?! dzisiaj jeść?!
__________________
Mam wielki dług wobec Boga, który dał mi Najwspanialszego Anioła ;*

Teraz wiem, że warto żyć, marzyć, śnić... Bo mam Ciebie Skarbie ;***

Olllllciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:32   #73
karolciad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 45
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

ja dzis zjadlam:
- 4 lyzki platkow owsianych i 5 lyzek platkow fit z mlekiem
- 1,5 kromki chleba z pastą lososiowa,
- troche salatki z salaty,tunczyka,cebuli,ja jka,fety,ogorka z jogurtem nat.
-pol kubka jogyrtu nat..danone.
- 3kesy smazonej ryby.
__________________
http://s6.suwaczek.com/20100904300113.png
"Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego."
karolciad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:01   #74
Poziomkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

...

Edytowane przez Poziomkasia
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:27
Poziomkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:10   #75
Olllllciaa
Rozeznanie
 
Avatar Olllllciaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 647
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Poziomkasia Najlepiej pierś z kurczaka
A przygotowac to możesz ją np. ugotować albo pokroić na kawałki i podsmażyć na oliwie z oliwek dodać przyprawy
__________________
Mam wielki dług wobec Boga, który dał mi Najwspanialszego Anioła ;*

Teraz wiem, że warto żyć, marzyć, śnić... Bo mam Ciebie Skarbie ;***

Olllllciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:13   #76
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Moje dzisiejsze menu:
-4 łyżki muesli z owocami Lubelli +1/2 szkalnki mleka 0,5% tłuszczu
-Pół melona
-1/2 piersi kurczaka +pół warzyw na patelnie z przyprawą do kurczaka
-to samo co na śniadanie

najgorsze jest to podjadanie pomiędzy posiłkami może nie jest tego dużo w ciągu dnia ale jednak raz skubnę kawałeczek kiełbaski potem kawałeczek kotleta z piersi a chce się właśnie od tego odzwyczaić

Wy też tak macie czy tylko ja
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:20   #77
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Olllllciaa Pokaż wiadomość
Co?! I nie masz zamiaru już NIC?! dzisiaj jeść?!

Spoko, zjadłam mały kawałek piersi z kurczaka i kilka brokuł A na kolacje pokroiłam paprykę z jogurtem naturalnym I tyle no, jutro jeszcze specjalnie mało zjem to żołądek będzie mniejszy i potem będzie mi łatwiej

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolate lemon Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze menu:
-4 łyżki muesli z owocami Lubelli +1/2 szkalnki mleka 0,5% tłuszczu
-Pół melona
-1/2 piersi kurczaka +pół warzyw na patelnie z przyprawą do kurczaka
-to samo co na śniadanie

najgorsze jest to podjadanie pomiędzy posiłkami może nie jest tego dużo w ciągu dnia ale jednak raz skubnę kawałeczek kiełbaski potem kawałeczek kotleta z piersi a chce się właśnie od tego odzwyczaić

Wy też tak macie czy tylko ja

Ja też tak mam, dlatego że za dużo myśle o jedzeniu. Mimo tego , ze nie jestem głodna to jak sobie przypomne jakiś smak to już ślinka leci. To strraszne uczucie, bo wiem ze nie jem dlatego bo jestem głodna a dlatego, że sprawia mi to duża przyjemność .. Plus te teksty mamy 'coś się nam od życia należy..' Strasznie kuszą, ale to moim zdaniem chore być najedzonym a jeść dalej, dalej , dalej
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:23   #78
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Dziewczynki zauważyłam że niektóre z was jedzą bardzo mało 1 minimalny posiłek w ciągu dnia to za mało .Nie chce nikomu niczego narzucać ale, wiem z własnego doświadczenia że taka drakońska dieta to nic dobrego nabawiłam się przez to anemi która mogła skończyć się w najgorszym wypadku białaczką a to nie są żarty !!
Dlatego wnoszę apel :Odchudzajcie się mądrze , zdrowo i powoli bo zbyt szybki spadek wagi może wam się odbić na zdrowiu!
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:23   #79
Poziomkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

...

Edytowane przez Poziomkasia
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:28
Poziomkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 18:27   #80
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

a więc moje drogie panie witam, cieszę się że mogę was tu poczytać dzisiaj mam wyjątkowo dobry humor dzięki czemu nie było tak źle
śniadanie już napisałam, na obiad tak samo serek light +3 krople wanilii+ 2 tabletki słodziku rozdrobnione (swoją drogą pokochałam to cudo, zastępuje mi słodycze )
na kolację omlet z 3 jaj i z serem żółtym
Czuję się świetnie no i niedawno wróciłam z godzinnego spaceru
zapomniałabym: jeszcze w szkole jadłam orzeszki ziemne

P.S. chocolate lemon nie mogę się napatrzeć na twój avatar, jest boski
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0

Edytowane przez dark chocolate
Czas edycji: 2009-10-09 o 18:31
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:40   #81
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez chocolate lemon Pokaż wiadomość
Dziewczynki zauważyłam że niektóre z was jedzą bardzo mało 1 minimalny posiłek w ciągu dnia to za mało .Nie chce nikomu niczego narzucać ale, wiem z własnego doświadczenia że taka drakońska dieta to nic dobrego nabawiłam się przez to anemi która mogła skończyć się w najgorszym wypadku białaczką a to nie są żarty !!
Dlatego wnoszę apel :Odchudzajcie się mądrze , zdrowo i powoli bo zbyt szybki spadek wagi może wam się odbić na zdrowiu!
Jeśli chodzi o mnie to ja staram się ograniczyć tak bardzo bardzo przez pierwsze 2-3 dni, bo dłużej to bym oszalała chyba
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:45   #82
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Miilennkaa Pokaż wiadomość
hej ,ja chyba nie potrafię norm. jeść :/ obżeram sie mam wyrzyty sumienia i tak wkółko;( codziennie jem ok.3000 kcal ;/ mam już siebie dosyć ,codziennie walcze ze sobą ale przegrywam i tyję...mam tak niepohamowany apetyt ze moge jesc cały czas;(

oj musisz z tym walczyc !

witajcie laseczki - wpadam powiedziec dobryyyy - wieczer wszystkim
wlasnie pakuje manatki i spadam na weekend musze odpoczac !

co do wymiarow to juz mniej fajne niz waga ale ja sie dostosuje
a dzisiaj jadłam indyka - to chyba mozna ? do tego kalafior i jajko - obiad jak tralala a i widze ze owsianki w modzie ja chyba musli wole ....

zycze slonecznego weekendu
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:50   #83
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

A jak wam idą ćwiczenia??
Bo ja jakoś nie mam na nie czasu a jak wracam do domu to jestem tak padnięta że nie w głowie mi ćwiczenia

A tak wogóle muszę się wam pochwalić że ten Bio cla z zieloną herbatą chyba naprawdę działa weszłam na wage i jestem w ciężkim szoku od 2 dni się odchudzam od tygodnia biore leki i schudłam prawie 2 kg i wcale się nie głodze

Ale zdaje sobie sprawe z tego że narazie to nie tłuszcz schodzi mi z oraganizmu tylko woda ,tłuszcz czy tam woda wszystko mi jedno ważne że na wadze jest już 78,3 kg
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:13   #84
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

gratulacje
a co do ćwiczeń to ja dzisiaj co chwilę gdzieś chodzę i wracam i znowu wychodzę, krótko mówiąc w ciągłym biegu jestem, nawet nie wyłączam już kompa bo nie ma sensu. W sumie to mogłam dziś zrobić ok. 10-12 km no i przez 20 min na zamianę skakałam i kręciłam hula-hop, bo fajne piosenki w radiu wawa leciały co prawda zdarzyło tez im się puścić kombi którego nie trawię, ale reszta piosenek była super
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:15   #85
ewaw99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam
Dzisiaj sniadanko dosc wczesnie, ale teraz nawet nie czuje glodu:chudy twarog z malinami i pol szklanki kefiru z otrebami+shake kawowy
obiad:50g kaszy gryczanej z tartym serem zoltym i sosem pudliszki ze sloiczka(osobiscie polecam, bardzo smaczny i swietnie sprawdza sie nie tylko do makaronu ale i na zapiekanke, czy pizze a do tego ma ok 70kcal w 100g)
kolacja:200ml kefiru 0% i 2 jablka
ewaw99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:22   #86
Olllllciaa
Rozeznanie
 
Avatar Olllllciaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 647
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

U mnie na kolacje był chudy twaróg połowa kostki czyli 125g z jogurtem naturalnym i powidłami śliwkowymi

Ale mam straszną ochote na musli tropikalne z biedronki!
__________________
Mam wielki dług wobec Boga, który dał mi Najwspanialszego Anioła ;*

Teraz wiem, że warto żyć, marzyć, śnić... Bo mam Ciebie Skarbie ;***

Olllllciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:31   #87
chocolate lemon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

ewaw99-Mam prośbę mogłabyś podać przepis na ten shake kawowy bo jestem ciekawa jak takie coś się robi??

Uff udało mi sie chociaż 40 minut poćwiczyć na gazelli
chocolate lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:36   #88
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Hej dziewczyny
U mnie dzisiaj tak sobie , zgrzeszyłam kilkoma kawałkami ciasta
1)grahamka + talerz muesli
2)nieszczęsne ciasto
3)2 łyżki ziemniaków , ryba + surówka
4)2 jabłka
Oprócz tego rano byłam na lodowisku ,więc chyba nie jest najgorzej
Dobranoc
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 22:03   #89
Marta9911
Rozeznanie
 
Avatar Marta9911
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 695
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Kolejny dzień do d**

zjadłam tylko o 5:00 owsiankę, o 10:00 gruszkę i tak o 13:30 jabłko małe potem jechałam parę godzin do Gdańska, miałam mało czasu, a musiałam 'ogarnąć się', bo szłam z kumplem do kina na film, więc nic nie zdążyłam zjeść, a w kinie odmówiłam tych 'tłustości', niedawno wróciłam i pije herbatkę rumiankową .

Jutro też będzie beznadziejny dzień, bo rano zjem musli, pójde na wykłady [6h], wróce, ogarnę się, coś na szybko zjem i mykam na pociąg do domku, a jak tylko wrócę musze szybciutko przebrać się, przygotowac i ruszam na 18 kumpla, a tam %] , których nie odmówie tort i pełno innych pyszności, może i bym dała radę powstrzymac się od ich jedzenia, ale wtedy równo wejda mi %, a do domku trzeba wrócić grzecznie ^^ i jeszcze solenizant by sie pogniewał na mnie, kochany brzydal

Też jestem baaaarzdo ciekawa tego shake kawowego
__________________
Wzrost: 165/167cm

Jest
: 68-70 kg

Cel
: 50-56 kg
Marta9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 08:27   #90
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Dzień dobry
Jak na razie zjadłam śniadnie o 5:30 - talerz muesli +grahamka z polędwicą i serkiem . Teraz siedzę sobie na uczelni i mam ogromną ochotę na kanapkę , ale chyba jabłko będzie lepszą alternatywą na taką porę . Pozdrawiam i życzę miłej soboty
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.