Jak dokupić bilet dla dziecka w ryanair? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 12:49   #1
agilerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Question

Jak dokupić bilet dla dziecka w ryanair?


Witam,
w jaki sposób mogę dokupić bilet dla dziecka do istniejącej już rezerwacji? na stronie ryanair nie ma żadnych informacji na ten temat, a szukając w necie znalazłam 2 możliwości:
1. zadzwonić na ich infolinię i zrobić to przez telefon (czy wtedy kupię bilet za cenę obowiązującą danego dnia? i czy odprawę osoby dorosłej oraz dziecka robi się w taki sam sposób jak przy rezerwacji robionej w tym samym czasie - tzn. czy mogę zrobić to online czy musze do nich znowu dzwonić?)
2. zarezerwować bilet jak dla osoby dorosłej, a przy odprawie zadzwonić do nich i podać informację, że to miał być bilet dla dziecka i żeby oni to zmienili... - strasznie to mi się naciągane wydaje. Tym bardziej, że osoba dorosła nie jest spokrewniona z dzieckiem i nie będąc na tej samej rezerwacji może być problem na lotnisku.
Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji, albo ma sprawdzone informacje na ten temat?
z góry dziekuję za pomoc
agilerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:48   #2
lasica69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak dokupić bilet dla dziecka w ryanair?

musisz zadzwonic na infolinie i zarezerwowac bilet dla dziecka, beda pytac o twoj nr rezerwacji bo dziecko do 16 lat będzie dopisane do twojej rezerwacji , nie da rady kupic biletu on line bo od jakiegos czasu dzieci nie moga podrózowac same liniami ryanair, (tzn. mozesz kupic dziecku bilet on line ale tylko z osoba dorosla) do 2 roku zycia oplata za dziecko jest stała 20 funtów, póznej to nie wiem, pewnie cena z dnia rezerwacji, odprawa on line dla dziecka podobnie jak dla dorosłego

Edytowane przez lasica69
Czas edycji: 2009-11-30 o 22:51 Powód: blad
lasica69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.