Pedagogika społeczno-opiekuńcza? PRACA? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 15:22   #31
anowi91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 147
Wink Dot.: Pedagogika społeczno-opiekuńcza? PRACA?

Ejj, a wiecie, co można robić KONKRETNIE po kierunku "pedagogika o specjalności: edukacja zdrowotna i profilaktyka uzależnień"? Brzmi ciekawie, ale jaka praca po tym? Jakoś tak zupełnie nie wiem, gdzie można by było szukać zatrudnienia po czymś takim. Jakieś pomysły? A może jakieś doświadczenia ktoś ma już z tym lub ktoś z waszego otoczenia? ;p

Ciekawość...

-----------

" NOWY KIERUNEK STUDIÓW

PEDAGOGIKA W ZAKRESIE EDUKACJI
ZDROWOTNEJ I PROFILAKTYKI
UZALEŻNIEŃ


Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe

Absolwent posiada przygotowanie uprawniające do:

· Wykonywania pracy pedagoga-edukatora zdrowia i specjalisty ds. profilaktyki uzależnień zajmującego się uzależnieniami od środków psychoaktywnych i innych czynników uzależniających.

· Wykonywania pracy na stanowisku konsultanta do pracy w świetlicach środowiskowych, szkolnych i socjoterapeutycznych.

· Posiada certyfikat w zakresie ratownictwa medycznego.

· Jest przygotowany do podjęcia studiów drugiego stopnia oraz podnoszenia kwalifikacji na studiach podyplomowych. "

Tak jest napisane na UP na tym kierunku na stronie (to nowy kierunek) ;] Znalazłam.. pytanie nieważne. Chyba, że ktoś ma jeszcze inne pomysły na pracę po czymś takim

Edytowane przez anowi91
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:56 Powód: .
anowi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:20   #32
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Pedagogika społeczno-opiekuńcza? PRACA?

Hej wszystkim Jestem tegoroczną maturzystką i zastanawiam się nad składaniem na pedagogikę społeczno-opiekuńczą na UJ. Zakładając wyniki matur wyszło mi 65,5/100. Orientuje się ktoś jaki był mniej więcej próg w zeszłym roku i czy mam jakieś szanse się dostać? Bardzo proszę o odpowiedź..
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 17:06   #33
basniowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Pedagogika społeczno-opiekuńcza? PRACA?

Witam, W związku z przeprowadzanymi badaniami do pracy licencjackiej zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/51f6b67a4fe41/ Ankieta dotyczy wpływu bajki na rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Wszystkim, którzy zdecydują się wypełnić ankietę bardzo dziękuję
basniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.