Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 11:48   #31
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

dziewczyny, czemu Wy chodzicie robić takie rzeczy do stomatologa a nie do technika dentystycznego? Przecież wiadomo, że stomatolog daje to do wykonania technikowi, jemu płaci a sobie nalicza dodatkowo za fatygę.
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:02   #32
aldara.35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Tez sie na tym zastanawialam,ale wymyslilam ze technik chyba tylko to wykonuje ale juz nie zalozy. A nie praktykuje sie chyba przynoszenia licowek w pudelku od technika do lekarza chociaz ja bym byla sklonna tak zr0bic hehe

Edytowane przez aldara.35
Czas edycji: 2013-04-22 o 14:03
aldara.35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:55   #33
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
dziewczyny, czemu Wy chodzicie robić takie rzeczy do stomatologa a nie do technika dentystycznego? Przecież wiadomo, że stomatolog daje to do wykonania technikowi, jemu płaci a sobie nalicza dodatkowo za fatygę.

Hej, nie wiem jak to jest w przypadku licówek innego typu ale kompozytowe moja stomatolog założyła mi na jednej wizycie. Bez żadnego technika dentystycznego.
Po prostu bierze się plastyczny kompozyt, modeluje ząb i na zębie utwardza.
Zajęło to nie pamiętam pół godziny - do godziny na pewno.
Licówki mam bardzo długo, są nienaruszone.
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:58   #34
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Trochę z tym obcuję i wiem, jakie przekręty potrafią robić stomatolodzy, ale niestety faktem jest, że to jest domena technika i uważam, że żaden stomatolog tego dobrze sam nie zrobi, chyba, że też wykształcił się w kierunku techniki dentystycznej. To jest tak, jakby ktoś zlecił leczenie zęba technikowi dent. owszem umie to wykonać, ale stomatolog zrobi to lepiej. Więc zastanówcie się czy chcecie przepłacać, bo to jest tak jak z kupowaniem tej samej bluzki w sklepie, a na bazarze, pani na bazarku weźmie mniej, bo płaci 5 zł za stanowisko, a pani w sklepie za tą samą bluzkę weźmie dużo więcej, bo musi opłacić wynajem lokalu, itd. itp. To taka moja mała sugestia

P.S. Nie jestem technikiem ani stomatologiem
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 21:01   #35
novaestetica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Poszukujemy osoby do programu TV o metamorfozach, w którym pokażemy zabieg wybielania i wklejania licówek - za darmo. Nagranie w lipcu, w Warszawie, konieczna wcześniejsza konsultacja u naszego lekarza w klinice.

Po więcej szczegółów piszcie na adres poczta.novaestetica@gmail .com
novaestetica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:18   #36
Syluuunia
Przyczajenie
 
Avatar Syluuunia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
Trochę z tym obcuję i wiem, jakie przekręty potrafią robić stomatolodzy, ale niestety faktem jest, że to jest domena technika i uważam, że żaden stomatolog tego dobrze sam nie zrobi, chyba, że też wykształcił się w kierunku techniki dentystycznej. To jest tak, jakby ktoś zlecił leczenie zęba technikowi dent. owszem umie to wykonać, ale stomatolog zrobi to lepiej. Więc zastanówcie się czy chcecie przepłacać, bo to jest tak jak z kupowaniem tej samej bluzki w sklepie, a na bazarze, pani na bazarku weźmie mniej, bo płaci 5 zł za stanowisko, a pani w sklepie za tą samą bluzkę weźmie dużo więcej, bo musi opłacić wynajem lokalu, itd. itp. To taka moja mała sugestia

P.S. Nie jestem technikiem ani stomatologiem
A to widać, ze nie jesteś ani technikiem ani stomatologiem bo do licówek kompozytowych o jakich tu mowa, nie ma nic technik dentystyczny, to jak zakładanie plomby, tyle ze nie do zębodołu, a na jego powiechnię. Jak będziemy sobie robić już szufladki albo inne sztuczne wstawki to pójdziemy na pewno do technika A co do leczenia zebów przez technika dentystycznego, piszesz ze potrafi to zrobić? On przecież nawet nie jest lekarzem i zielonego pojecia o tym nie ma. Czy kosmetyczka przedłużająca paznokcie i zakładajaca wspaniale akryl, zna sie na chorobach paznokci i potrafi je leczyć tak jak lekarz dermatolog? Nie sądzę

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Syluuunia Pokaż wiadomość
Mnie wypowiedz Jesse przekonała i bardzo jej dziękuję.W piatek idę zakładać licoweczki na dwie trójki gorne i na dolne od jedynki do czworki, lewe i prawe, w sumie 10 zębów. Licówki kompozytowe wachaja się w granicach od 200 do 250 zł jednakże gdy robisz większą ilość zebów, możesz targować rabat. Pani stomatolog do której idę, zaproponowała mi zrobienie 10 zębów licówkami za 1000 zł. Są innej barwy niz pozostałe, są nierówne i zjechane, tak więc licówki beda nakładane jasniejsze i bedą miały na celu również wyrównać zęby, niektore trzeba bedzie wypchnąc do przodu, w tym celu Pani stomatolog nałozy z przodu zęba grubszą warstwę, by je optycznie wyrównac do całosci. Zrobię zdjecia jak wyglądały przed i po, a jak znajdę troche czasu to je wstawię.
No i mam te swoje piekne ząbki i zalożyłam licóweczki kompozytowe, jestem zadowolona strasznie i zawsze będę dziekowała opatrzności,że kazał mi tu wejść i znaleść ten temat Pisałam ,ze zrobie zdjecia i mam ale nie wstawie ich na forum publicznym, nie chce pamietać nawet tych starych zębów, jak by ktos bardzo chciał, pokażę prywatnie. Przeszłam ja z tymi zębami oj, przeszłam, ale było warto sie w koncu za nie zabrać. Moge polecic dobrego lekarza stomatologa do leczenia zębów, bezboleśne leczenie kanałów pod mikroskopem za jedna wizytą, jeśli leczenie kompleksowe mozna z nim negocjować ceny, świetnego technika dentystycznego niedrogi, dobrą P dentystkę w kosmetyce stomatologicznej, ktora robiła mi licówki, moje niektóre przednie zęby były wepchniete do tyłu, kompozytem je naddała do przodu i wyrównała z innymi, kły były ściachane proste, nieładne wyrównała, wydłuzyła i zrobiła fajny kształt lekko szpiczastych kłów, z kompozytem mozna cuda i niedrogo, nie jest to moze materiał super trwały ale jak się uważa i dba o zęby to latami nie będzie potrzeby poprawiać, zreszta dla mnie i tak warto! Leczenie przeprowadzalam w Gdańsku.
Syluuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:35   #37
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

czy miałaś doklejane licówki na cały ząb?, czy twoje były piłowane?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 19:51   #38
Syluuunia
Przyczajenie
 
Avatar Syluuunia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
czy miałaś doklejane licówki na cały ząb?, czy twoje były piłowane?
Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, bo Wy dziewczyny mylicie zakładanie licówek kompozytowych od porcelanowych. Tych sie nie dokleja, kompozyt to nic innego jak plomba, ktora stomatolog nam wypełnia ubytek w zebie, tyle że licówkę robi na jego powierzchni, moze nim odbudowac ząb, zmienić kształt no i przedewszytkim położyć kolor jaki sobie życzymy, to robi tylko stomatolog z tego rodzaju licówką nie ma nic wspólnego protetyk, licówka porcelanowa to cienka " łuska" z porcelany, która sie przykleja do zęba, tą przygotowuje protetyk, ale też jej nigdy nie zakłada, tu mamy wątek (temat) LICÓWKI KOMPOZYTOWE... Wkleję link, tłumaczy róznice i bardziej wyjaśnia temat ,chociaz co do tej trwałości zdania są podzielone, wszystko zależy od tego jak dbasz pozniej o zęby i czy je szanujesz, orzechów już nie łupiesz zębami i myjesz je najmnie 2 razy dziennie dobra pasta. Ja poznałam kobietę, która ma kompozyt na swoich zębach od 15 lat i nic mu nie jest, jednemu plomba wypadnie czy ukruszy sie po roku, inny przez lata z nia chodzi, wszystko zależy od dobrego kompozytu, prawidłowego nałozenia i przygotowania zęba. Ja konkretnie miałam zęby matowione pod kompozyt ... Warto poczytać http://portal.abczdrowie.pl/licowki-kompozytowe

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
czy miałaś doklejane licówki na cały ząb?, czy twoje były piłowane?
Nie wiem czy nie myślisz o koronach na zęby, pod korony dość znacznie piłuje sie zęby, ale to jeszcze inny temat...

Edytowane przez Syluuunia
Czas edycji: 2013-07-24 o 19:49
Syluuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 20:11   #39
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Nieee, sama mam doklejany kompozyt w ilości 3 który maskuje diastemy i moje zęby były po bokach piłowane by ten kompozyt dokleić - dlatego się pytam
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 22:01   #40
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez Syluuunia Pokaż wiadomość
A to widać, ze nie jesteś ani technikiem ani stomatologiem bo do licówek kompozytowych o jakich tu mowa, nie ma nic technik dentystyczny, to jak zakładanie plomby, tyle ze nie do zębodołu, a na jego powiechnię. Jak będziemy sobie robić już szufladki albo inne sztuczne wstawki to pójdziemy na pewno do technika A co do leczenia zebów przez technika dentystycznego, piszesz ze potrafi to zrobić? On przecież nawet nie jest lekarzem i zielonego pojecia o tym nie ma. Czy kosmetyczka przedłużająca paznokcie i zakładajaca wspaniale akryl, zna sie na chorobach paznokci i potrafi je leczyć tak jak lekarz dermatolog? Nie sądzę

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------



No i mam te swoje piekne ząbki i zalożyłam licóweczki kompozytowe, jestem zadowolona strasznie i zawsze będę dziekowała opatrzności,że kazał mi tu wejść i znaleść ten temat Pisałam ,ze zrobie zdjecia i mam ale nie wstawie ich na forum publicznym, nie chce pamietać nawet tych starych zębów, jak by ktos bardzo chciał, pokażę prywatnie. Przeszłam ja z tymi zębami oj, przeszłam, ale było warto sie w koncu za nie zabrać. Moge polecic dobrego lekarza stomatologa do leczenia zębów, bezboleśne leczenie kanałów pod mikroskopem za jedna wizytą, jeśli leczenie kompleksowe mozna z nim negocjować ceny, świetnego technika dentystycznego niedrogi, dobrą P dentystkę w kosmetyce stomatologicznej, ktora robiła mi licówki, moje niektóre przednie zęby były wepchniete do tyłu, kompozytem je naddała do przodu i wyrównała z innymi, kły były ściachane proste, nieładne wyrównała, wydłuzyła i zrobiła fajny kształt lekko szpiczastych kłów, z kompozytem mozna cuda i niedrogo, nie jest to moze materiał super trwały ale jak się uważa i dba o zęby to latami nie będzie potrzeby poprawiać, zreszta dla mnie i tak warto! Leczenie przeprowadzalam w Gdańsku.
Na niektórych świetnie działa reklama i uwielbiają przepłacać. Widać, że się nie znasz, skoro uważasz, że założenie plomby to taka skomplikowana rzecz...

Ech całe szczęście, że mam swoje z natury ładne zęby...
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 01:19   #41
Syluuunia
Przyczajenie
 
Avatar Syluuunia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
Na niektórych świetnie działa reklama i uwielbiają przepłacać. Widać, że się nie znasz, skoro uważasz, że założenie plomby to taka skomplikowana rzecz...

Ech całe szczęście, że mam swoje z natury ładne zęby...

Ech i całe szczęście, bo jeszcze zaczęlabyś zakładać je sobie sama
Syluuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 18:24   #42
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny, jest cos takiego jak licówki BEZPOŚREDNIE, system edelweiss, w sumie nowość, od paru lat. Do nich nie trzeba piłować zębów! są tak cienkie jak porcelana. Czy któraś z was zakładała?????
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 21:28   #43
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest cos takiego jak licówki BEZPOŚREDNIE, system edelweiss, w sumie nowość, od paru lat. Do nich nie trzeba piłować zębów! są tak cienkie jak porcelana. Czy któraś z was zakładała?????

oo to jestem ciekawa
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:04   #44
aaanetaas
Przyczajenie
 
Avatar aaanetaas
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
zostałam poproszona o wypowiedzenie sie na forum, jak zęby wyglądają po tak długim czasie. Ponieważ wiele osób pisze mi na priv w tej sprawie, uznałam tę prośbę za logiczną.

Licówki wyglądają identycznie, jak w dniu założenia. Niepotrzebnie zwlekałam, niepotrzebnie bałam się efektów.
Poza tym, kolor się ani trochę nie zmienił, zęby się nie "odkształcają".
Ja palę papierosy, piję kawe w hektolitrach, uwielbiam colę i czerwone wino. Czyli jak na złość dla zębów uwielbiam wszystko to, co barwi zęby. Zawsze powinno się podobno tego typu jedzenia i picia unikac (tak czytałam zanim zrobiłam licówki). Moje użytkowanie zębów wcale im nie szkodzi. Jedno, co mogę polecić to elektryczną szczoteczkę.
Zupełnie inaczej czyści zęby, poleruje je. Po prostu czyści zęby dokładniej niż szczoteczka manualna. Może dlatego tak dobrze się te licówki trzymają Przez miesiąc będąc za granicą używałam zwykłej szczotki (nie miałam swojej elektr po prostu) i widziałam ogromną różnicę.

Myślę, że ogromne znaczenie ma też to, jak te licówki zostaną zrobione. Mi zrobiła to pani stomatolog bardzo dobrze. Oprócz tego, że jest po prostu w tym co robi dobra, to do tego ma świetne poczucie estetyki.
Ja nie żałuję, i nie zaglądam tu na wątek, bo zwyczajnie zapomniałam już dawno temu, że mam licówki
Polecam, nie bójcie się.
Pozdrawiam ciepło

Witam Ja całe życie płacze nad swoimi zębami, to mój największy kompleks. Co prawda są bardzo równe tylko szaro zółte ach wszystkie sto razy plombowane słabe i nie mam ochoty się uśmiechać. Na zdięciach wyglądają niby dobrze ale jak widze się w lustrze to płakać mi isę chce. Nie zastanawiałam się tak bardzo poważnie nad licówkami ponieważ myślałam że są tylko porcelanowe które są za drogie. Mogłabyś podać jakiś kontakt do swojego dentysty? w jakim mieście znajduje się? Czy ktoś poleci dentyste w okolicach Katowic? Dziękuje z góry
aaanetaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:03   #45
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

hej zakładalam watek 3,5 roku temu. Jedynki sa nadal śliczne ale niestety podrożały dość mocno. wtedy robiłam je za 170 zł sztuka, dzisiaj dzwoniłam żeby umówić się na dwie kolejne licówki i cena to 250 więc jednak zdrożalo mocno.
Jednak jeśli chodzi o wytrzymałość i wyglą to polecam tak czy siak. Ja jestem bardzo zadowolona i zęba się NIE PIŁUJE! dobry stomatolog za wszelka cenę będzie ratował i nie ruszał struktury zeba, zwyczajnie na niego nakleja się w cydzysłowiu i formuje ząb.
Jedyną rzeczą która musi być spełniona przy licówkach (wszelkiego typu) jest fakt, żeby był on zdrowy i jego "czysta" wypolerowana powierzchnia ale nie ma to związku z piłowaniem. Piłować można jak się ma bardzo wypukłe zęby na które sie nakłada kompozyt bo wiadomo, że jak dołoży się kolejną warstwe kompozytu to bedzie jeszcze bardziej wypukły, już zupełnie wypukły względem nieruszanej reszty.
Choć przyznam, żem zła 250 zł... szkoda trochę bo to niemało.
Ciekawi mnie wypowiedz odnosząca się do obejścia stomatologa i robienia takich kompozytów u protetyka.
Popytam, może faktycznie coś w tym jest?

Pozdrawiam i życzę pięknych uśmiechów wszystkim

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aaanetaas Pokaż wiadomość
Witam Ja całe życie płacze nad swoimi zębami, to mój największy kompleks. Co prawda są bardzo równe tylko szaro zółte ach wszystkie sto razy plombowane słabe i nie mam ochoty się uśmiechać. Na zdięciach wyglądają niby dobrze ale jak widze się w lustrze to płakać mi isę chce. Nie zastanawiałam się tak bardzo poważnie nad licówkami ponieważ myślałam że są tylko porcelanowe które są za drogie. Mogłabyś podać jakiś kontakt do swojego dentysty? w jakim mieście znajduje się? Czy ktoś poleci dentyste w okolicach Katowic? Dziękuje z góry
kochana popytaj u siebie w mieście. Oczywiście podzielę się bez problemu z namiarami na swoja dentystkę ale sprawdz najpierw u siebie w mieście. Widzisz, sama dzisiaj zadzwoniłam zapytac o cenę bo jestem zainteresowana jednak cena podejrzewam nie odbiega od innych miast. Nie wiem nawet czy mogę podawać tutaj na forum nazwiska i namiary.
Najpierw proponuję Ci rozejrzeć się u siebie.Chociaz specjalnie przed chwila zadzwoniłam do gabinetu pierwszego z brzegu jaki podało mi google (tyle ze dość blisko centrum Krakowa) żeby z ciekawości porównać i kobieta przez telefon podała mi cenę 640 zł
Więc trzeba podzwonić popytać, bo jak widać rozstrzał cenowy jest ogroooomny (dla porównania, porcelana grubo ponad tysiąc przy czym mozna z palcem w nosie zrobić już gdziekolwiek porcelane za 8 stówek)

Dentyści....
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:07
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:15   #46
beatrizze
Przyczajenie
 
Avatar beatrizze
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do beatrizze
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Hej,

Po ostatniej wizycie u dentysty zdecydowałam się na licówki.. Mam jedynki skierowane do siebie i je chciałabym pokryć licówką robioną przez samą stomatolog. Mam jednak jeszcze trochę ułamaną jedną jedynkę, czy można to zrobić przy okazji robienia licówki, wydaje mi się, że tak.
Zastanawiam się też nad dwójkami bo jedną dwójkę mam martwą i miałam teraz ją próbować wybielać (bez żadnej gwarancji kilka wizyt) ale może po prostu pokryć też te dwójki kompozytem. Bo nawet jak się trochę wybieli to będzie się różnić od jedynek i ciągle nie będę miała takiego efektu jak chcę.
Gabinet w centrum W-wy. Licówka 400-600zł
beatrizze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 15:15   #47
patricepepe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny
Czy któraś z was ma problem z wymową po założeniu licówek ?
Mam już od kilku dni licówki i niestety strasznie seplenie, czy to minie czy mam zacząć się martwić ?
patricepepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:27   #48
lenka2211
Przyczajenie
 
Avatar lenka2211
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Unhappy Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

dziewczyny a ja mam takie pytanie moja 2 górna kiedyś się psuła została wyleczona ale niestety doklejona została boczna krawędz (plomba) na początku łądnie to wyglądało ale z czasem ta plomba zmieniła kolor i brzydko się odznacza czy na plombowany ząb można założyć licówkę? niestety zęby to też mój kompleks marzy mi się uśmiechać normalnie nie myśląc że ktoś zobaczy tego zęba
lenka2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:02   #49
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Wydaje mi się, że na każdy ząb można nalożyć licówkę Ja np. miałam nakładaną licówkę kompozytową na brzydki, poszarzały ząb który był kiedyś leczony kanałowo czyli był martwy. Dentystka wzmocniła mi go włóknem szklanym, rozjaśniła od środka specjalnym "wybielaczem" (to rozjaśnianie od środka to było po to, aby później znów nie ściemniał bo pod licówką byłoby widać), a następnie nałożyła licówkę. I ząbek z powrotem jest piękny, jak nowy

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2013-12-12 o 13:03
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 23:30   #50
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Na ząb z plomba można zakładac licówki.
Jestem świeżo po założeniu -dzisiaj drugi dzien.
Mam mały problem z wymową, ale z tego względu że miałam zęby wzystkie wydłuzane licówkami. Zakładałam 8 licówek po 4 na każdą stronę wWarszawie w Klinice.
Dziękuję założycielce wątku że poprzez wiadomości pw dodatkowo zmotywowała mnie do wykonania tegoż zabiegu

Dziewczyny zróbcie bo naprawdę warto, a efekt jest tak piorunujący ze chodzę do lusterka co 10 min i się przeglądam w nim.
Miałam zęby krótkie, poszarzałe. Między jedynkami wypełnienia, czwórka po leczeniu kanałowym. Mam załozone na te zęby rwnież, są pięknie równe, białe i wyglądają swietnie.
Dół niestety będę musiała wybielic by zniwelować kolorystyczną różnicę, ale sama taki kolor sobie wybrałam-o 3 tony jasniejszy od zębów.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 14:47   #51
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

hej, mam odwapnione zęby o nieregularnej fakturze i zawsze marzyłam o porcelanowych. Jednak koszty sa dość duże dlatego chyba zostane przy kompozytowych zwłaszcza po waszych dobrych recenzjach
Czy ma któras z was zdjecia swoich zebow przed i po ?
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:15   #52
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

ojj muszę na na dniach poszukać jakiegoś stomatologa który też i zrobi i w jakiejś normalnej cenie, bo rozbieżności cenowe sa wielkie może któras robiła w Rzeszowie?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 03:10   #53
Syluuunia
Przyczajenie
 
Avatar Syluuunia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny, ponieważ dostaję masę listów na priv z zapytaniem czy nadal jestem zadowolona z licówek, odpowiadam - Bardzo jestem zadowolona z licówek KOMPOZYTOWYCH, to zn z położenia kompozytu na moich zębach, wyrównaniu ich i zmianie koloru zębów. Mam kompozyt na zębach od roku, piję kawę, palę i piję dużo coli i nic ale to nic nie zmieniły koloru i nic się z nim nie dzieje. Dbam o zęby dobrą pastą dla palaczy i używam elektrycznej szczoteczki do zębów, tak jak poleca założycielka tematu. Kompozyt miałam kładziony na zęby wcześniej sztukowane, bo były dziurawe i na martwe bo były leczone kanałowe, LICÓWKA PORCELANOWA, TO NIE TO SAMO CO POŁOŻENIE KOMPOZYTU! Polecam ten artykuł , ale nie polecam kliniki bo ceny mają chyba z kosmosu, ja robiłam zęby rok temu i płaciłam ok 200 od zęba, a tu mają 800, polecam mały, skromny gabinet stomatologiczny, tam na pewno nie maja takich cen, sama szukałam długo i przeszłam chyba z 15 gabinetów, ale warto było połazić i nie płacić za utrzymanie eleganckiej kliniki
http://expertdental.pl/estetyka-twar...i-kompozytowe/
Syluuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 14:14   #54
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Jesse, a w jakim mieście robiłaś licówki? Może okolice Gdańska?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 18:15   #55
czarna377
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Witam forumowiczki podczytywalam temat wiele razy szukajac opini wlasnie o kompozytowych licowka az trafilam do was moje przednie zeby sa okropne trafilam na dentystke ktore je tak zmasakrowala ze az plakac sie che robila mi jedynke kanalowo w dodatku bez znieczulenia ciezko bylo ale jakos to przezylam zaplombowala mi tak ze po tygodniu blomba zmienila kolor na przezroczysto szary mam zeba dwukolorowego w dodatku jeszcze sie ulamal a od srobka zrobil sie czarny( od paru miesiecy zastanawiam sie nad licowkami bo juz mam dosc łatania ciagle tych zebow ktore po pol roku z bialej plomby robi sie zolta i ja strasznie widac a to jest okropne!!!!
Powiedzcie mi prosze czy licowki wykonuja z roznych materialow bo czytalam ze jedne sa robione jakims componeerem a drugi rodzaj odrazu nakladanie masy na zeba? bylabym wdzieczna jakby ktoras z was co robila kompozyty wyslala mi zdjecia jak zabki wygladaja przed i po zabiegu. Zbieram wlasnie pieniazki zeby zrobic od razu 6gornych zebow i jestem zdecydowana tylko troche sie boje ze beda wygladac gorzej niz teraz mam, a nie chce trafic poraz kolejny na takiego pseudo dentyste u jakiego bylam wczesniej(
Pomozcie !!

Edytowane przez czarna377
Czas edycji: 2014-04-09 o 18:32
czarna377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 11:16   #56
^Kocurek^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Może ktoś robił licówki kompozytowe w Radomiu i może polecić gabinet?
^Kocurek^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:41   #57
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny, nie wiem co wybrać. Nie mam za bardzo czasu, bo pracuję, chciałabym zrobić licówki w innym mieście. I tak, u jednego dentysty koszt to 300zł za jedną licówkę(chcę zrobić 2), ale dentysta odrazu powiedział, że robi to z lepszego materiału niz na zwykła plombę i postara się zrobić to tak, żeby wogole nie było widać itd, natomiast drugi dentysta powiedział, że u niego koszt to 150zł za jedna licówkę i na wizycie dopiero wszystko mi powie, popatrzy, że nic nie gwarantuje jak długo wytrzymają bo to zależy od indywidualnych predyspozycji. Także co wybrałybyście?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:39   #58
fafanapoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ja mam martwą jedynkę, którą zdecydowałam się pokryć kompozytem u pani dentystki, która za 1 zęba policzyła 100zł. Efekt kolorystyczny po wyjściu z gabinetu był super, ale już na drugi dzień kolor poszarzał, wyglądało to nadal źle, a dodatkowo ząb był chropowaty i wypukły... Chciałam naprawić to w innym, wydawało mi się lepszym gabinecie, dentysta zapewniał, że ich kompozyty są trwałe, nieprześwitujące, ładnie można dobrać kolor itp. itd. Kolejny koszt 250zł, a efekt nadal tragiczny! Jedynki znacznie się różnią, ta martwa jest niesamowicie żółta. Jestem załamana i mam zamiar zareklamować usługę.
Dziewczyny czy są tak jasne kompozyty, które sprawią że na pierwszy rzut oka ząb nie będzie się odróżniać od innych? Mam próbować u innego dentysty? Naturalne zęby mam dość białe...
fafanapoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 23:08   #59
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez fafanapoli Pokaż wiadomość
Ja mam martwą jedynkę, którą zdecydowałam się pokryć kompozytem u pani dentystki, która za 1 zęba policzyła 100zł. Efekt kolorystyczny po wyjściu z gabinetu był super, ale już na drugi dzień kolor poszarzał, wyglądało to nadal źle, a dodatkowo ząb był chropowaty i wypukły... Chciałam naprawić to w innym, wydawało mi się lepszym gabinecie, dentysta zapewniał, że ich kompozyty są trwałe, nieprześwitujące, ładnie można dobrać kolor itp. itd. Kolejny koszt 250zł, a efekt nadal tragiczny! Jedynki znacznie się różnią, ta martwa jest niesamowicie żółta. Jestem załamana i mam zamiar zareklamować usługę.
Dziewczyny czy są tak jasne kompozyty, które sprawią że na pierwszy rzut oka ząb nie będzie się odróżniać od innych? Mam próbować u innego dentysty? Naturalne zęby mam dość białe...

A nie wspominał dentysta o możliwości wybielenia od środka tej jedynki i dopiero robienia licówki? Albo, jeszcze lepiej koronie?
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 06:03   #60
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez fafanapoli Pokaż wiadomość
Ja mam martwą jedynkę, którą zdecydowałam się pokryć kompozytem u pani dentystki, która za 1 zęba policzyła 100zł. Efekt kolorystyczny po wyjściu z gabinetu był super, ale już na drugi dzień kolor poszarzał, wyglądało to nadal źle, a dodatkowo ząb był chropowaty i wypukły... Chciałam naprawić to w innym, wydawało mi się lepszym gabinecie, dentysta zapewniał, że ich kompozyty są trwałe, nieprześwitujące, ładnie można dobrać kolor itp. itd. Kolejny koszt 250zł, a efekt nadal tragiczny! Jedynki znacznie się różnią, ta martwa jest niesamowicie żółta. Jestem załamana i mam zamiar zareklamować usługę.
Dziewczyny czy są tak jasne kompozyty, które sprawią że na pierwszy rzut oka ząb nie będzie się odróżniać od innych? Mam próbować u innego dentysty? Naturalne zęby mam dość białe...
Lepiej zrobić koronkę. Na martwe zeby są bardziej polecane...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 17:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.