A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM2012 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Pokaż wyniki sondy: Gdzie urządzimy Wieczór Panieński?
Warszawa 20 68,97%
Lublin 9 31,03%
Głosujący: 29. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 21:00   #1
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Wink

A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM2012


Witam wszystkie PM 2012


Ten wątek poświęcimy planowaniu naszego wspólnego wieczoru panieńskiego

Pierwszy post będzie na bieżąco aktualizowany po wstępnych ustaleniach, na razie proszę o sugestie

A więc ustaliłyśmy że:
- 2 spotkanie PM 2012 odbędzie w Katowicach dnia 3 marca 2012roku o godzinie 12:00 Miejsce spotkania Teatr Wyspiańskiego - Bellmer Cafe
przybędą na nie: Ewusia_marchew, E87, magdziaS, madzia2306, ewuszkaaa, niut0, niusia_87, Lily ofthe Valley.


Spotkania które są już za nami

- spotkanie odbyło się w Lublinie 9 lipca 2011 roku
były:
jagodzia133, tenebrosa, Chatka, (kicia), fraise, Nika0208, Karolina_83
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś


Edytowane przez jagodzia133
Czas edycji: 2012-02-24 o 16:55
jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:48   #2
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Propozycje były Warszawa Kraków Lublin

Pierwsza data która padła to 2lipca

Ja jestem tylko za Lublinem bo ze względu na praktyki i ze względów rodzinnych wyjechać dalej tako poprostu nie mogę.

Mam nadzieję że choć jakiś mały wieczorek PM lubelskich będzie jeśli ogólne spotkanie będzie w Wawie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 22:27   #3
bahari
Raczkowanie
 
Avatar bahari
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 215
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Ja zagłosowałam na Warszawę z oczywistych względów, ale nigdy nie byłam w Lublinie i chętnie się przejadę, i tak naprawdę oba miasta mi pasują. Niemniej dla tych z nas, które mieszkają gdzieś dalej kwestia jest taka, że do Lublina i tak będą musiały jechać przez Warszawę, więc mocno nadłożą drogi. Z drugiej strony, więcej jest tu dziewczyn ze ściany wschodniej. Tak więc jeśli stanie na Warszawce, chętnie udostępnię nocleg, ale jeśli stanie na Lublinie, to też jestem chętna
bahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 07:05   #4
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

kolejny głos na lublin jest mój Dziewczyny, wiadomo ze nie spotkamy się wszystkie w jednym czasie i miejscu, ale zawsze mozna zrobic spotkania w różnych miastach. Chętne na pewno się znajdą (przecież jesteśmy z całej Polski), czy to będzie Olsztyn, Zakopane czy Szczecin
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 08:10   #5
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Na razie wstawiłam te dwa miasta bo wiem że dziewczyny z lubleskiego i mazowieckiego nie dojadą do Krakowa a sporo nas. Najpierw ustalimy 1 spotkanie my ustalimy co i jak to potem dziewczyny z dalszych regionów ustalą swoje spotkanie. W końcu do 2012 roku jest sporo czasu. My chcemy akurat w Lipcu ale dziewczyny które będą chciały robić w Krakowie mogą sobie zrobić we Wrześniu lub Październiku to od nich zależy.

A i proponuję zrobić i tak i tak spotkanie Lubelskich PM w końcu i tak jesteśmy na miejscu co nie :P
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 09:13   #6
Nika0208
Rozeznanie
 
Avatar Nika0208
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 705
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

hej ja jestem za Lublinem
Nika0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:43   #7
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

a dlaczego są tylko 2 miasta? Gdzie kraków?

Moim zdaniem panny z lublina powinny trochę sie poświęcić a nie na miejscu sobie organizować takie spotkanie ;// bo to wtedy nie będzie spotkanie pm 2012 tylko PM LUBLIN ;/ a chyba cała idea polegała na tym żeby jak najwięcej zebrać dziewczyn z całej Polski. A nie robić spotkania regionalne... Ja Jestem za Warszawą. Ewentualnie Kraków też może być. I tak mam kawał drogi ze Szczecina.
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )


Edytowane przez paulinka009
Czas edycji: 2011-05-03 o 10:46
paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 14:01   #8
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Warszawa
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:14   #9
bahari
Raczkowanie
 
Avatar bahari
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 215
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Oszsz ja mam chyba obronę 2 lipca
bahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:02   #10
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
a dlaczego są tylko 2 miasta? Gdzie kraków?

Moim zdaniem panny z lublina powinny trochę sie poświęcić a nie na miejscu sobie organizować takie spotkanie ;// bo to wtedy nie będzie spotkanie pm 2012 tylko PM LUBLIN ;/ a chyba cała idea polegała na tym żeby jak najwięcej zebrać dziewczyn z całej Polski. A nie robić spotkania regionalne... Ja Jestem za Warszawą. Ewentualnie Kraków też może być. I tak mam kawał drogi ze Szczecina.
Żle zrozumiałaś ja i tak pojadę do Wawy na spotkanie i tak. A oprócz tego zrobimy sobie lubelskie spotkanie w Lublinie ale to pewnie obgadamy osobno sobie.
I proszę czytać wszystkie wypowiedzi. Kraków jest dla tych PM co nie dojadą ani do Wawy ani do Lublina.
Wawa jest dlatego lepsza niż Kraków bo jest w centralnej części Polski. Więc w sumie będzie po równo. Wiadomo że najlepiej będą miały PM z Wawy bo na miejscu. I tego się nikt nie czepia. Ale tak to jest wszystkim się nie dogodzi. Niestety jak komuś Wawa,Lublin,Kraków nie pasuje to niech skombinuje spotkanie jeszcze gdzie indziej. Przecież ja nie wymyślę spotkania śląskich PM bo ja na śląsku byłam raz w życiu i wogóle nie dojadę tam za chiny ruskie. Więc dziewczyny ze śląska jak nie dojadą do wawy to jak będą chciały to zrobią sobie inne spotkanie.
Proszę czytajcie wszystkie posty bo ja się powtarzam przez to.

Chyba głupia byłam że założyłam ten wątek bo teraz tylko nieporozumienia wychodzą i wszystko pójdzie na mnie.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:15   #11
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość

Chyba głupia byłam że założyłam ten wątek bo teraz tylko nieporozumienia wychodzą i wszystko pójdzie na mnie.
nie przejmuj się. żaden wybór nie będzie sprawiedliwy

paulinka009 większość z nas jest ze wschodu więc się nie denerwuj że jesteśmy za Lublinem bo nie każdy może od tako wszystko rzucić i przyjechać. Sprawiedliwe by było tylko miasto w którym żadna z nas nie mieszka bo wtedy każda by musiała dojechać. A to chyba do niczego nie prowadzi. Weź też pod uwagę to że dużo z nas jest z lubelskiego i była by też możliwość przenocowania na pewno u kogoś. A i ogólnie to z samego Lublina jest mało dziewczyn większość jest rozproszona po województwie więc też dojechać musimy

Przecież wiadomo że np dziewczyny z Gdańska by wolały np Olsztyn bo mają blisko a do Krakowa to mają całą Polskę do zjechania.

Ja liczę tylko że jakieś spotkanie będzie w Lbn tyle w temacie i koniec kłótni każda oddaje głos i tyle w temacie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm


Edytowane przez (kicia)
Czas edycji: 2011-05-03 o 19:16
(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 19:59   #12
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Mi z Wrocka najlepiej i najbliżej do Krakowa. Chociaż i tak nie wiem, czy mi obowiązki pozwolą, żeby się wyrwać
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:58   #13
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
nie przejmuj się. żaden wybór nie będzie sprawiedliwy

paulinka009 większość z nas jest ze wschodu więc się nie denerwuj że jesteśmy za Lublinem bo nie każdy może od tako wszystko rzucić i przyjechać. Sprawiedliwe by było tylko miasto w którym żadna z nas nie mieszka bo wtedy każda by musiała dojechać. A to chyba do niczego nie prowadzi. Weź też pod uwagę to że dużo z nas jest z lubelskiego i była by też możliwość przenocowania na pewno u kogoś. A i ogólnie to z samego Lublina jest mało dziewczyn większość jest rozproszona po województwie więc też dojechać musimy

Przecież wiadomo że np dziewczyny z Gdańska by wolały np Olsztyn bo mają blisko a do Krakowa to mają całą Polskę do zjechania.

Ja liczę tylko że jakieś spotkanie będzie w Lbn tyle w temacie i koniec kłótni każda oddaje głos i tyle w temacie
a ja jestem ze szczecina i wcale nie mowie że wolała bym Poznań np. Tylko powinno być faktycznie centralnie jak ktoś wcześniej napisał czyli np. Warszawa
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:13   #14
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
a ja jestem ze szczecina i wcale nie mowie że wolała bym Poznań np. Tylko powinno być faktycznie centralnie jak ktoś wcześniej napisał czyli np. Warszawa
To ja pisałam żeby wybrać centralny punkt czyli Wawę. To jest najodpowiedniejsze wyjście z sytuacji.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:53   #15
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Jestem za Warszawą
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:24   #16
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Ja jestem za Krakowem. W Warszawie i w Lublinie w zyciu nie byłam :P
Ale powiem Wam że w sumie jakby ktos znalazł chęci moglibyśmy zrobić małe grupki np: w Krakowie, Lublinie, gdzieś na Sląsku pomorzu i wspólnie udać sie do Warszawy
Wiadomo że trudno będzie ustalić jeden odpowiedni Nam termin, ale może się uda?
Zaszalejmy! Ja też drogi nie znam, ale może wspólnymi siłami damy radę?
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:54   #17
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Ja jestem za Krakowem. W Warszawie i w Lublinie w zyciu nie byłam :P
Ale powiem Wam że w sumie jakby ktos znalazł chęci moglibyśmy zrobić małe grupki np: w Krakowie, Lublinie, gdzieś na Sląsku pomorzu i wspólnie udać sie do Warszawy
Wiadomo że trudno będzie ustalić jeden odpowiedni Nam termin, ale może się uda?
Zaszalejmy! Ja też drogi nie znam, ale może wspólnymi siłami damy radę?
That's the spirit! Myślę, że ponieważ wszędzie teraz można dojechać i koleją i busami i pksami, to naprawdę niewielki problem wsiąść i wysiąść gdziekolwiek... Jeśli spotkanie odbędzie się w Wawie, to ja chętnie po każdą z Was z osobna i wszystkie razem wyjdę na dworzec/przystanek, tak, że żadna nie czułaby się na pewno zgubiona w wielkim mieście. Przecież wiadomo, że trudno się błąkać po mieście, w którym się mało bywa, ale jest nas tu trochę z Wawy i myślę, że nie tylko ja bez problemu mogłabym po Was wyjść w sobotę i Was nawet zabrać do siebie i ugościć obiadem czy herbatką
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:26   #18
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Ja jestem za Krakowem. W Warszawie i w Lublinie w zyciu nie byłam :P
Ale powiem Wam że w sumie jakby ktos znalazł chęci moglibyśmy zrobić małe grupki np: w Krakowie, Lublinie, gdzieś na Sląsku pomorzu i wspólnie udać sie do Warszawy
Wiadomo że trudno będzie ustalić jeden odpowiedni Nam termin, ale może się uda?
Zaszalejmy! Ja też drogi nie znam, ale może wspólnymi siłami damy radę?
tak tak tak o to właśnie mi chodziło żeby zrobić główne w Warszawie i takie mniejsze lokalne to może byśmy tak o jakiejś dacie pomyślały???
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:44   #19
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Z tych dwóch propozycji wybieram Warszawę. Musicie mnie tylko przenocować
A tak na serio wolałabym Kraków Ale co tam, nie ważne gdzie, ważne by się spotkać
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 13:15   #20
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
That's the spirit! Myślę, że ponieważ wszędzie teraz można dojechać i koleją i busami i pksami, to naprawdę niewielki problem wsiąść i wysiąść gdziekolwiek... Jeśli spotkanie odbędzie się w Wawie, to ja chętnie po każdą z Was z osobna i wszystkie razem wyjdę na dworzec/przystanek, tak, że żadna nie czułaby się na pewno zgubiona w wielkim mieście. Przecież wiadomo, że trudno się błąkać po mieście, w którym się mało bywa, ale jest nas tu trochę z Wawy i myślę, że nie tylko ja bez problemu mogłabym po Was wyjść w sobotę i Was nawet zabrać do siebie i ugościć obiadem czy herbatką
Ja w tym wielkim mieście w życiu nie byłam
Ale myślę że można wybrać kilka punktów. Lublin, Kraków, Poznań i dziewczyny znad morza tez sobie jakąś lokalizacje wybiorą i małymi grupkami wspólnie udać się do Warszawy :P Bo wiadomo, samemu to tak głupio a w paczce zawsze można już pogadać.

Ja na pewno wyruszę z KRAKOWA

Czyli należy wybrać datę i takie punkt.. No i nocleg. Też nad tym należy się zastanowić
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 11:09   #21
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Jak mówiłam, ja w Wawie mogę przenocować parę dziewczyn, u siebie w domu ze 2 (łóżko 154cm szerokości, więc jak się pomieszczą, to nawet i 3), plus w domu Rodziców są 2 łóżka, jedno takie, jak u nas duże i jedno jednoosobowe, plus można rozłożyć jakiś materac. Ewentualnie jest jeszcze chwilowo puste mieszkanie Dziadków, bo są na działce, ale nie wiem, czy by się zgodzili, musiałabym zapytać, no i przede wszystkim musiałabym wiedzieć, ile miejsc potrzeba.
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:38   #22
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Chatka, to ja się wbijam do Twojego łóżka, jeśli pozwolisz

Czyli tak w ogóle to oznacza, że spotykamy się w Wawce jednak, tak? To kiedy? 2 lipca? Mi szczerze mówiąc najbardziej by ten termin pasował, bo będę już wtedy, mam nadzieję, po wszystkich examach włącznie z obroną, a potem to przeprowadzka i może jakiś wyjazd wakacyjny, więc wolałabym mieć dalszą część lipca wolną. Sierpniowe weekendy u mnie odpadają prawie wszystkie. Oczywiście ten 2. lipca to tylko propozycja, wypowiedzcie się czy Wam pasuje. Bo w sumie już mniej niż miesiąc został Trzeba by zacząć obmyślać jakiś scenariusz na ten wyjątkowy wieczór
Bahari, wiesz już kiedy będziesz mieć obronę?

Aha, i jak by co, to mogę się "zaopiekować" PMkami z Lublina Proponowałabym jechać Contbusem, odjeżdża z Ruskiej z PKSu. Bilet studencki 20zł w jedną stronę i docieramy do centrum, pod same Złote Tarasy, a tam już się nami Chatka zaopiekuje
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 13:51   #23
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Chatka, to ja się wbijam do Twojego łóżka, jeśli pozwolisz

Czyli tak w ogóle to oznacza, że spotykamy się w Wawce jednak, tak? To kiedy? 2 lipca? Mi szczerze mówiąc najbardziej by ten termin pasował, bo będę już wtedy, mam nadzieję, po wszystkich examach włącznie z obroną, a potem to przeprowadzka i może jakiś wyjazd wakacyjny, więc wolałabym mieć dalszą część lipca wolną. Sierpniowe weekendy u mnie odpadają prawie wszystkie. Oczywiście ten 2. lipca to tylko propozycja, wypowiedzcie się czy Wam pasuje. Bo w sumie już mniej niż miesiąc został Trzeba by zacząć obmyślać jakiś scenariusz na ten wyjątkowy wieczór
Bahari, wiesz już kiedy będziesz mieć obronę?

Aha, i jak by co, to mogę się "zaopiekować" PMkami z Lublina Proponowałabym jechać Contbusem, odjeżdża z Ruskiej z PKSu. Bilet studencki 20zł w jedną stronę i docieramy do centrum, pod same Złote Tarasy, a tam już się nami Chatka zaopiekuje
Jestem za i popieram 2 lipca może być jak najbardziej Teraz tylko musimy wiedzieć, ile Dziewczyn się zdecyduje, bo trzeba poważnie pomyśleć nad noclegami, jeśli będzie nas więcej niż miejsc w dwóch mieszkaniach

Co do scenariusza, to myślę, że można by uderzyć na Pola Mokotowskie - tam są w soboty imprezy w ogródkach, więc na świeżym powietrzu, a w lecie to chyba lepiej, niż duszne kluby. Ewentualnie chyba ruszyła już La Playa, ale jeszcze tam nigdy nie byłam. Ale ja mało chodzę po klubach, więc niech się wypowiedzą Dziewczyny, które bardziej się na tym znają
Myślę też, że udałoby mi się załatwić nam fotografa przynajmniej na początek wieczoru, żeby porobić nam fajne pozowane fotki razem
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:13   #24
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Ok no to 2lipca Wawa

Więc może pod koniec lipca udało by się w Lublinie coś bo ja niestety 2go się nie pojawie a chciała bym się choć z częścią spotkać bo skoro się tu udzielam to też bym chciała się z wami pobawić jak i pewnie też część dziewczyn z lubelskiego których jest tu dużo a do Warszawy dotrzeć nie mogą
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:20   #25
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Chatka, to ja się wbijam do Twojego łóżka, jeśli pozwolisz

Czyli tak w ogóle to oznacza, że spotykamy się w Wawce jednak, tak? To kiedy? 2 lipca? Mi szczerze mówiąc najbardziej by ten termin pasował, bo będę już wtedy, mam nadzieję, po wszystkich examach włącznie z obroną, a potem to przeprowadzka i może jakiś wyjazd wakacyjny, więc wolałabym mieć dalszą część lipca wolną. Sierpniowe weekendy u mnie odpadają prawie wszystkie. Oczywiście ten 2. lipca to tylko propozycja, wypowiedzcie się czy Wam pasuje. Bo w sumie już mniej niż miesiąc został Trzeba by zacząć obmyślać jakiś scenariusz na ten wyjątkowy wieczór
Bahari, wiesz już kiedy będziesz mieć obronę?

Aha, i jak by co, to mogę się "zaopiekować" PMkami z Lublina Proponowałabym jechać Contbusem, odjeżdża z Ruskiej z PKSu. Bilet studencki 20zł w jedną stronę i docieramy do centrum, pod same Złote Tarasy, a tam już się nami Chatka zaopiekuje
Kochanie to ja też jadę Contbusem właśnie chętne dziewczyny z Lublina jedźmy razem będzie raźniej
Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Jestem za i popieram 2 lipca może być jak najbardziej Teraz tylko musimy wiedzieć, ile Dziewczyn się zdecyduje, bo trzeba poważnie pomyśleć nad noclegami, jeśli będzie nas więcej niż miejsc w dwóch mieszkaniach

Co do scenariusza, to myślę, że można by uderzyć na Pola Mokotowskie - tam są w soboty imprezy w ogródkach, więc na świeżym powietrzu, a w lecie to chyba lepiej, niż duszne kluby. Ewentualnie chyba ruszyła już La Playa, ale jeszcze tam nigdy nie byłam. Ale ja mało chodzę po klubach, więc niech się wypowiedzą Dziewczyny, które bardziej się na tym znają
Myślę też, że udałoby mi się załatwić nam fotografa przynajmniej na początek wieczoru, żeby porobić nam fajne pozowane fotki razem
Ooooooo to i ja bym się przytuliła do Ciebie tak jak tenebrosa
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:21   #26
Nika0208
Rozeznanie
 
Avatar Nika0208
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 705
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Ja odpadam... 2 lipca mam wesele u znajomych, ale wy bawcie się dobrze.... i czekam na zdjęcie z imprezy... a ja wybiore się na spotkanie w Lublinie Tu mam nadzieje, że się z terminem uda mi dopasować i nie będę pracować.
Nika0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:25   #27
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

no mnie tez nie bedzie niestety bo 2 lipca bede na promie, miedzy Szwecją a Polską ale bede z Wami duchem
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:32   #28
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

no to ja też odpadam bo 3 lipca mam ostatni egzamin ...
To nie wiem, może faktycznie kiedyś zrobimy spotkanie w Krk..

No ale bawcie się dobrze
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:18   #29
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

ja niestety odpadam z wawą zale jak będą spotkania w lublinie i krakowie to na pewno się pojawię
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:35   #30
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: A my tu dalej o ślubach gadamy, nasz Panieński wieczór wspólnie obmyślamy-PM201

Hmm, to może niech napiszą teraz wszystkie które mogą? I zrobimy listę. Bo jeśli prawie żadna nie będzie mogła w tym terminie, to może warto jednak przełożyć?

Więc:

1. Chatka
2. ...

Wpisywać się i zobaczymy, ile nas jest, które rzeczywiście mogą tego 2go
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.